04:23
Kurs nr 3 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:16
Cystersów06:19
Rynarzewo06:22
Osowa Obwodnica06:26
Sopocka06:30
Jednorożca06:31
Marsa06:33
Koziorożca06:35
Zeusa06:37
Konkordii06:38
Osowa PKP06:39
Osowa PKP06:39
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP07:11
Konstelacji07:12
Konkordii07:13
Zeusa07:14
Koziorożca07:16
Marsa07:18
Jednorożca07:19
Sopocka07:21
Odyseusza07:22
Osowa Obwodnica07:23
Rynarzewo07:26
Cystersów07:30
Park Oliwski07:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:33
Kurs nr 17 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:16
Cystersów19:20
Rynarzewo19:23
Osowa Obwodnica19:27
Sopocka19:31
Jednorożca19:32
Marsa19:34
Koziorożca19:36
Zeusa19:38
Konkordii19:39
Osowa PKP19:40
Osowa PKP19:40
Kurs nr 18 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP20:10
Konstelacji20:11
Konkordii20:12
Zeusa20:13
Koziorożca20:15
Marsa20:17
Jednorożca20:18
Sopocka20:20
Odyseusza20:21
Osowa Obwodnica20:23
Rynarzewo20:26
Cystersów20:30
Park Oliwski20:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:33
Kurs nr 21 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:12
Cystersów22:15
Rynarzewo22:18
Osowa Obwodnica22:22
Sopocka22:26
Jednorożca22:27
Marsa22:29
Koziorożca22:31
Zeusa22:33
Konkordii22:34
Osowa PKP22:35
Osowa PKP22:35
Kurs nr 22 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP23:09
Konstelacji23:09
Konkordii23:10
Zeusa23:11
Koziorożca23:13
Marsa23:15
Jednorożca23:16
Sopocka23:18
Odyseusza23:19
Osowa Obwodnica23:20
Rynarzewo23:23
Cystersów23:26
Park Oliwski23:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:28
Kurs nr 23 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:28
Baza Hallera23:42