• 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
23:42
Kurs nr 3 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:17
Cystersów07:21
Rynarzewo07:24
Osowa Obwodnica07:28
Sopocka07:31
Jednorożca07:32
Marsa07:34
Koziorożca07:36
Zeusa07:38
Konkordii07:39
Osowa PKP07:40
Osowa PKP07:40
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP08:01
Osowa PKP08:02
Konkordii08:03
Zeusa08:04
Koziorożca08:06
Marsa08:08
Jednorożca08:09
Sopocka08:10
Galaktyczna08:12
Sopocka08:14
Odyseusza08:15
Osowa Obwodnica08:16
Rynarzewo08:19
Cystersów08:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:27
Kurs nr 5 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:15
Cystersów09:19
Karwieńska09:21
Oliwa ZOO09:23
Rynarzewo09:27
Osowa Obwodnica09:31
Sopocka09:34
Jednorożca09:35
Marsa09:37
Koziorożca09:39
Zeusa09:41
Konkordii09:42
Osowa PKP09:43
Osowa PKP09:43
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP09:56
Osowa PKP09:57
Konkordii09:58
Zeusa09:59
Koziorożca10:01
Marsa10:03
Jednorożca10:04
Sopocka10:06
Odyseusza10:07
Osowa Obwodnica10:08
Rynarzewo10:11
Cystersów10:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:18
Kurs nr 7 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:40
Cystersów10:44
Karwieńska10:46
Oliwa ZOO10:48
Rynarzewo10:52
Osowa Obwodnica10:56
Sopocka10:59
Jednorożca11:00
Marsa11:02
Koziorożca11:04
Zeusa11:06
Konkordii11:07
Osowa PKP11:08
Osowa PKP11:08
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP11:21
Osowa PKP11:22
Konkordii11:23
Zeusa11:24
Koziorożca11:26
Marsa11:28
Jednorożca11:29
Sopocka11:31
Odyseusza11:32
Osowa Obwodnica11:33
Rynarzewo11:36
Oliwa ZOO11:39
Karwieńska11:41
Cystersów11:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:45
Kurs nr 9 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:15
Cystersów12:19
Karwieńska12:21
Oliwa ZOO12:23
Rynarzewo12:27
Osowa Obwodnica12:31
Sopocka12:34
Jednorożca12:35
Marsa12:37
Koziorożca12:39
Zeusa12:41
Konkordii12:42
Osowa PKP12:43
Osowa PKP12:43
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP12:51
Osowa PKP12:52
Konkordii12:53
Zeusa12:54
Koziorożca12:56
Marsa12:58
Jednorożca12:59
Sopocka13:01
Odyseusza13:02
Osowa Obwodnica13:03
Rynarzewo13:06
Oliwa ZOO13:09
Karwieńska13:11
Cystersów13:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:16
Kurs nr 13 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:37
Cystersów15:42
Rynarzewo15:47
Osowa Obwodnica15:53
Sopocka15:57
Galaktyczna15:59
Sopocka16:02
Jednorożca16:03
Marsa16:05
Koziorożca16:07
Zeusa16:09
Konkordii16:10
Osowa PKP16:11
Osowa PKP16:11
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP16:34
Osowa PKP16:35
Konkordii16:36
Zeusa16:37
Koziorożca16:39
Marsa16:41
Jednorożca16:42
Sopocka16:43
Galaktyczna16:45
Sopocka16:48
Odyseusza16:49
Osowa Obwodnica16:51
Rynarzewo16:55
Cystersów16:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:04