14:11
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera04:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:44
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:47
Cystersów04:50
Rynarzewo04:53
Osowa Obwodnica04:57
Sopocka05:01
Jednorożca05:02
Marsa05:04
Koziorożca05:06
Zeusa05:08
Konkordii05:09
Osowa PKP05:10
Osowa PKP05:10
Kurs nr 3 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:57
Cystersów06:00
Rynarzewo06:03
Osowa Obwodnica06:07
Sopocka06:11
Galaktyczna06:12
Sopocka06:14
Jednorożca06:15
Marsa06:17
Koziorożca06:19
Zeusa06:21
Konkordii06:22
Osowa PKP06:23
Osowa PKP06:23
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP06:42
Konstelacji06:43
Konkordii06:44
Zeusa06:45
Koziorożca06:47
Marsa06:49
Jednorożca06:50
Sopocka06:52
Galaktyczna06:53
Sopocka06:56
Odyseusza06:57
Osowa Obwodnica07:00
Rynarzewo07:05
Cystersów07:11
Park Oliwski07:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:15
Kurs nr 9 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:30
Cystersów11:33
Rynarzewo11:36
Osowa Obwodnica11:40
Sopocka11:44
Jednorożca11:45
Marsa11:47
Koziorożca11:49
Zeusa11:51
Konkordii11:52
Osowa PKP11:53
Osowa PKP11:53
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP12:12
Konstelacji12:13
Konkordii12:14
Zeusa12:15
Koziorożca12:17
Marsa12:19
Jednorożca12:20
Sopocka12:22
Odyseusza12:23
Osowa Obwodnica12:25
Rynarzewo12:28
Cystersów12:32
Park Oliwski12:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:36
Kurs nr 11 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:05
Cystersów13:08
Rynarzewo13:11
Osowa Obwodnica13:15
Sopocka13:19
Jednorożca13:20
Marsa13:22
Koziorożca13:24
Zeusa13:26
Konkordii13:27
Osowa PKP13:28
Osowa PKP13:28
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP13:50
Konstelacji13:51
Konkordii13:52
Zeusa13:53
Koziorożca13:55
Marsa13:57
Jednorożca13:58
Sopocka14:00
Odyseusza14:01
Osowa Obwodnica14:03
Rynarzewo14:06
Cystersów14:10
Park Oliwski14:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:14
Kurs nr 13 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:37
Cystersów14:42
Rynarzewo14:46
Osowa Obwodnica14:53
Sopocka14:57
Galaktyczna14:58
Sopocka15:00
Jednorożca15:01
Marsa15:03
Koziorożca15:05
Zeusa15:07
Konkordii15:08
Osowa PKP15:09
Osowa PKP15:09
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP15:34
Konstelacji15:35
Konkordii15:36
Zeusa15:37
Koziorożca15:39
Marsa15:41
Jednorożca15:42
Sopocka15:44
Galaktyczna15:45
Sopocka15:48
Odyseusza15:49
Osowa Obwodnica15:51
Rynarzewo15:54
Cystersów15:58
Park Oliwski15:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:02
Kurs nr 17 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:07
Cystersów18:11
Rynarzewo18:14
Osowa Obwodnica18:18
Sopocka18:22
Galaktyczna18:23
Sopocka18:25
Jednorożca18:26
Marsa18:28
Koziorożca18:30
Zeusa18:32
Konkordii18:33
Osowa PKP18:34
Osowa PKP18:34
Kurs nr 18 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP19:02
Konstelacji19:03
Konkordii19:04
Zeusa19:05
Koziorożca19:07
Marsa19:09
Jednorożca19:10
Sopocka19:12
Galaktyczna19:13
Sopocka19:15
Odyseusza19:16
Osowa Obwodnica19:18
Rynarzewo19:21
Cystersów19:25
Park Oliwski19:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:28
Kurs nr 19 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:42
Cystersów19:46
Rynarzewo19:49
Osowa Obwodnica19:53
Sopocka19:57
Galaktyczna19:58
Sopocka20:00
Jednorożca20:01
Marsa20:03
Koziorożca20:05
Zeusa20:07
Konkordii20:08
Osowa PKP20:09
Osowa PKP20:09
Kurs nr 20 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP20:39
Konstelacji20:40
Konkordii20:41
Zeusa20:42
Koziorożca20:44
Marsa20:46
Jednorożca20:47
Sopocka20:49
Odyseusza20:50
Osowa Obwodnica20:51
Rynarzewo20:54
Cystersów20:58
Park Oliwski20:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:00
Kurs nr 21 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:00
Baza Hallera21:14