• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:00
Kurs nr 0 do Maćkowy
Baza Hallera04:31
Maćkowy04:55
Kurs nr 1 do Siedlce
Maćkowy04:55
Jagiełły04:56
Starogardzka04:57
Przemian04:58
Pastelowa04:59
Topazowa05:00
Kolorowa05:01
Knyszyńska05:02
Kampinoska05:03
Chwaszczyno - Szmaragdowa05:05
Srebrna05:07
Przebiśniegowa05:08
Niepołomicka05:10
Łódzka05:11
Łostowice Świętokrzyska05:12
Świętokrzyska05:13
Płocka05:14
Przemyska05:15
Wilanowska05:16
Cmentarz Łostowicki05:18
Emaus05:20
Siedlce05:21
Kurs nr 2 do Maćkowy
Siedlce05:26
Siedlce05:27
Emaus05:29
Cmentarz Łostowicki05:31
Wilanowska05:32
Przemyska05:33
Płocka05:34
Łostowice Świętokrzyska05:36
Łódzka05:37
Niepołomicka05:38
Przebiśniegowa05:40
Srebrna05:41
Knyszyńska05:43
Kampinoska05:44
Kolorowa05:46
Topazowa05:47
Pastelowa05:48
Przemian05:49
Starogardzka05:50
Jagiełły05:51
Maćkowy05:52
Kurs nr 3 do Siedlce
Maćkowy05:57
Jagiełły05:58
Starogardzka05:59
Przemian06:00
Pastelowa06:01
Topazowa06:02
Kolorowa06:03
Knyszyńska06:04
Kampinoska06:05
Chwaszczyno - Szmaragdowa06:07
Srebrna06:09
Przebiśniegowa06:10
Niepołomicka06:13
Łódzka06:14
Łostowice Świętokrzyska06:15
Świętokrzyska06:17
Płocka06:18
Przemyska06:19
Wilanowska06:20
Cmentarz Łostowicki06:22
Emaus06:24
Siedlce06:25
Kurs nr 4 do Maćkowy
Siedlce06:46
Siedlce06:47
Emaus06:49
Cmentarz Łostowicki06:51
Wilanowska06:53
Przemyska06:54
Płocka06:55
Łostowice Świętokrzyska06:57
Łódzka06:58
Niepołomicka07:00
Przebiśniegowa07:03
Srebrna07:04
Knyszyńska07:06
Kampinoska07:07
Kolorowa07:09
Topazowa07:10
Pastelowa07:11
Przemian07:12
Starogardzka07:13
Jagiełły07:14
Maćkowy07:15
Kurs nr 5 do Siedlce
Maćkowy07:19
Jagiełły07:20
Starogardzka07:21
Przemian07:22
Pastelowa07:23
Topazowa07:24
Kolorowa07:25
Knyszyńska07:26
Kampinoska07:27
Chwaszczyno - Szmaragdowa07:29
Srebrna07:31
Przebiśniegowa07:32
Niepołomicka07:36
Łódzka07:38
Łostowice Świętokrzyska07:39
Świętokrzyska07:41
Płocka07:42
Przemyska07:43
Wilanowska07:44
Cmentarz Łostowicki07:46
Emaus07:48
Siedlce07:49
Kurs nr 6 do Maćkowy
Siedlce08:05
Siedlce08:06
Emaus08:08
Cmentarz Łostowicki08:10
Wilanowska08:12
Przemyska08:13
Płocka08:14
Łostowice Świętokrzyska08:16
Łódzka08:17
Niepołomicka08:19
Przebiśniegowa08:22
Srebrna08:23
Knyszyńska08:25
Kampinoska08:26
Kolorowa08:28
Topazowa08:29
Pastelowa08:30
Przemian08:31
Starogardzka08:32
Jagiełły08:33
Maćkowy08:34
Kurs nr 7 do Siedlce
Maćkowy08:39
Jagiełły08:40
Starogardzka08:41
Przemian08:42
Pastelowa08:43
Topazowa08:44
Kolorowa08:45
Knyszyńska08:46
Kampinoska08:47
Chwaszczyno - Szmaragdowa08:49
Srebrna08:51
Przebiśniegowa08:52
Niepołomicka08:54
Łódzka08:55
Łostowice Świętokrzyska08:56
Świętokrzyska08:58
Płocka08:59
Przemyska09:00
Wilanowska09:01
Cmentarz Łostowicki09:03
Emaus09:05
Siedlce09:06
Kurs nr 8 do Maćkowy
Siedlce09:25
Siedlce09:26
Emaus09:28
Cmentarz Łostowicki09:30
Wilanowska09:32
Przemyska09:33
Płocka09:34
Łostowice Świętokrzyska09:36
Łódzka09:37
Niepołomicka09:39
Przebiśniegowa09:41
Srebrna09:42
Knyszyńska09:44
Kampinoska09:45
Kolorowa09:47
Topazowa09:48
Pastelowa09:49
Przemian09:50
Starogardzka09:51
Jagiełły09:52
Maćkowy09:53
Kurs nr 9 do Siedlce
Maćkowy10:06
Jagiełły10:07
Starogardzka10:08
Przemian10:09
Pastelowa10:10
Topazowa10:11
Kolorowa10:12
Knyszyńska10:13
Kampinoska10:14
Chwaszczyno - Szmaragdowa10:16
Srebrna10:18
Przebiśniegowa10:19
Niepołomicka10:21
Łódzka10:22
Łostowice Świętokrzyska10:23
Świętokrzyska10:25
Płocka10:26
Przemyska10:27
Wilanowska10:28
Cmentarz Łostowicki10:30
Emaus10:32
Siedlce10:33
Kurs nr 10 do Maćkowy
Siedlce10:45
Siedlce10:46
Emaus10:48
Cmentarz Łostowicki10:50
Wilanowska10:52
Przemyska10:53
Płocka10:54
Łostowice Świętokrzyska10:56
Łódzka10:57
Niepołomicka10:59
Przebiśniegowa11:01
Srebrna11:02
Knyszyńska11:04
Kampinoska11:05
Kolorowa11:07
Topazowa11:08
Pastelowa11:09
Przemian11:10
Starogardzka11:11
Jagiełły11:12
Maćkowy11:13
Kurs nr 11 do Siedlce
Maćkowy11:26
Jagiełły11:27
Starogardzka11:28
Przemian11:29
Pastelowa11:30
Topazowa11:31
Kolorowa11:32
Knyszyńska11:33
Kampinoska11:34
Chwaszczyno - Szmaragdowa11:36
Srebrna11:38
Przebiśniegowa11:39
Niepołomicka11:41
Łódzka11:42
Łostowice Świętokrzyska11:43
Świętokrzyska11:45
Płocka11:46
Przemyska11:47
Wilanowska11:48
Cmentarz Łostowicki11:50
Emaus11:52
Siedlce11:53
Kurs nr 12 do Maćkowy
Siedlce12:05
Siedlce12:06
Emaus12:08
Cmentarz Łostowicki12:10
Wilanowska12:12
Przemyska12:13
Płocka12:14
Łostowice Świętokrzyska12:16
Łódzka12:17
Niepołomicka12:19
Przebiśniegowa12:21
Srebrna12:22
Knyszyńska12:24
Kampinoska12:25
Kolorowa12:27
Topazowa12:28
Pastelowa12:29
Przemian12:30
Starogardzka12:31
Jagiełły12:32
Maćkowy12:33
Kurs nr 13 do Siedlce
Maćkowy12:46
Jagiełły12:47
Starogardzka12:48
Przemian12:49
Pastelowa12:50
Topazowa12:51
Kolorowa12:52
Knyszyńska12:53
Kampinoska12:54
Chwaszczyno - Szmaragdowa12:56
Srebrna12:58
Przebiśniegowa12:59
Niepołomicka13:01
Łódzka13:02
Łostowice Świętokrzyska13:03
Świętokrzyska13:05
Płocka13:06
Przemyska13:07
Wilanowska13:08
Cmentarz Łostowicki13:10
Emaus13:12
Siedlce13:13
Kurs nr 14 do Maćkowy
Siedlce13:25
Siedlce13:26
Emaus13:28
Cmentarz Łostowicki13:30
Wilanowska13:32
Przemyska13:33
Płocka13:34
Łostowice Świętokrzyska13:36
Łódzka13:37
Niepołomicka13:39
Przebiśniegowa13:41
Srebrna13:42
Knyszyńska13:44
Kampinoska13:45
Kolorowa13:47
Topazowa13:48
Pastelowa13:49
Przemian13:50
Starogardzka13:51
Jagiełły13:52
Maćkowy13:53
Kurs nr 15 do Siedlce
Maćkowy14:06
Jagiełły14:07
Starogardzka14:08
Przemian14:09
Pastelowa14:10
Topazowa14:11
Kolorowa14:12
Knyszyńska14:13
Kampinoska14:14
Chwaszczyno - Szmaragdowa14:16
Srebrna14:18
Przebiśniegowa14:19
Niepołomicka14:22
Łódzka14:23
Łostowice Świętokrzyska14:24
Świętokrzyska14:26
Płocka14:27
Przemyska14:28
Wilanowska14:29
Cmentarz Łostowicki14:31
Emaus14:33
Siedlce14:34
Kurs nr 16 do Maćkowy
Siedlce14:56
Siedlce14:57
Emaus14:59
Cmentarz Łostowicki15:01
Wilanowska15:03
Przemyska15:04
Płocka15:05
Łostowice Świętokrzyska15:07
Łódzka15:08
Niepołomicka15:10
Przebiśniegowa15:13
Srebrna15:14
Knyszyńska15:16
Kampinoska15:17
Kolorowa15:19
Topazowa15:20
Pastelowa15:21
Przemian15:22
Starogardzka15:23
Jagiełły15:24
Maćkowy15:25
Kurs nr 17 do Siedlce
Maćkowy15:32
Jagiełły15:33
Starogardzka15:34
Przemian15:35
Pastelowa15:36
Topazowa15:37
Kolorowa15:38
Knyszyńska15:39
Kampinoska15:40
Chwaszczyno - Szmaragdowa15:42
Srebrna15:44
Przebiśniegowa15:45
Niepołomicka15:48
Łódzka15:49
Łostowice Świętokrzyska15:50
Świętokrzyska15:52
Płocka15:53
Przemyska15:54
Wilanowska15:55
Cmentarz Łostowicki15:57
Emaus15:59
Siedlce16:00
Kurs nr 18 do Maćkowy
Siedlce16:16
Siedlce16:17
Emaus16:19
Cmentarz Łostowicki16:21
Wilanowska16:23
Przemyska16:24
Płocka16:25
Łostowice Świętokrzyska16:27
Łódzka16:28
Niepołomicka16:30
Przebiśniegowa16:33
Srebrna16:34
Knyszyńska16:36
Kampinoska16:37
Kolorowa16:39
Topazowa16:40
Pastelowa16:41
Przemian16:42
Starogardzka16:43
Jagiełły16:44
Maćkowy16:45
Kurs nr 19 do Siedlce
Maćkowy16:55
Jagiełły16:56
Starogardzka16:57
Przemian16:58
Pastelowa16:59
Topazowa17:00
Kolorowa17:01
Knyszyńska17:02
Kampinoska17:03
Chwaszczyno - Szmaragdowa17:05
Srebrna17:07
Przebiśniegowa17:08
Niepołomicka17:11
Łódzka17:12
Łostowice Świętokrzyska17:13
Świętokrzyska17:15
Płocka17:16
Przemyska17:17
Wilanowska17:18
Cmentarz Łostowicki17:20
Emaus17:22
Siedlce17:23
Kurs nr 20 do Maćkowy
Siedlce17:28
Siedlce17:29
Emaus17:31
Cmentarz Łostowicki17:33
Wilanowska17:35
Przemyska17:36
Płocka17:37
Łostowice Świętokrzyska17:39
Łódzka17:40
Niepołomicka17:42
Przebiśniegowa17:44
Srebrna17:45
Knyszyńska17:47
Kampinoska17:48
Kolorowa17:50
Topazowa17:51
Pastelowa17:52
Przemian17:53
Starogardzka17:54
Jagiełły17:55
Maćkowy17:56
Kurs nr 21 do Siedlce
Maćkowy18:06
Jagiełły18:07
Starogardzka18:08
Przemian18:09
Pastelowa18:10
Topazowa18:11
Kolorowa18:12
Knyszyńska18:13
Kampinoska18:14
Chwaszczyno - Szmaragdowa18:16
Srebrna18:18
Przebiśniegowa18:19
Niepołomicka18:21
Łódzka18:22
Łostowice Świętokrzyska18:23
Świętokrzyska18:25
Płocka18:26
Przemyska18:27
Wilanowska18:28
Cmentarz Łostowicki18:30
Emaus18:32
Siedlce18:33
Kurs nr 22 do Maćkowy
Siedlce18:48
Siedlce18:49
Emaus18:51
Cmentarz Łostowicki18:53
Wilanowska18:55
Przemyska18:56
Płocka18:57
Łostowice Świętokrzyska18:59
Łódzka19:00
Niepołomicka19:02
Przebiśniegowa19:04
Srebrna19:05
Knyszyńska19:07
Kampinoska19:08
Kolorowa19:10
Topazowa19:11
Pastelowa19:12
Przemian19:13
Starogardzka19:14
Jagiełły19:15
Maćkowy19:16
Kurs nr 23 do Siedlce
Maćkowy19:26
Jagiełły19:27
Starogardzka19:28
Przemian19:29
Pastelowa19:30
Topazowa19:31
Kolorowa19:32
Knyszyńska19:33
Kampinoska19:34
Chwaszczyno - Szmaragdowa19:36
Srebrna19:38
Przebiśniegowa19:39
Niepołomicka19:41
Łódzka19:42
Łostowice Świętokrzyska19:43
Świętokrzyska19:45
Płocka19:46
Przemyska19:47
Wilanowska19:48
Cmentarz Łostowicki19:50
Emaus19:52
Siedlce19:53
Kurs nr 24 do Maćkowy
Siedlce20:08
Siedlce20:09
Emaus20:11
Cmentarz Łostowicki20:13
Wilanowska20:14
Przemyska20:15
Płocka20:16
Łostowice Świętokrzyska20:18
Łódzka20:19
Niepołomicka20:20
Przebiśniegowa20:21
Srebrna20:22
Knyszyńska20:24
Kampinoska20:25
Kolorowa20:27
Topazowa20:28
Pastelowa20:29
Przemian20:30
Starogardzka20:31
Jagiełły20:32
Maćkowy20:33
Kurs nr 25 do Siedlce
Maćkowy20:46
Jagiełły20:47
Starogardzka20:48
Przemian20:49
Pastelowa20:50
Topazowa20:51
Kolorowa20:52
Knyszyńska20:53
Kampinoska20:54
Chwaszczyno - Szmaragdowa20:56
Srebrna20:58
Przebiśniegowa20:59
Niepołomicka21:01
Łódzka21:02
Łostowice Świętokrzyska21:03
Świętokrzyska21:04
Płocka21:05
Przemyska21:06
Wilanowska21:07
Cmentarz Łostowicki21:09
Emaus21:11
Siedlce21:12
Kurs nr 26 do Baza Hallera
Siedlce21:12
Baza Hallera21:30