• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
03:48
Kurs nr 0 do Leszczynowa
Baza Hallera04:28
Leszczynowa04:48
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Leszczynowa04:48
Szadółki04:49
Przywidzka04:50
Czermińskiego04:51
Rębowo04:52
Baśniowa04:54
Elfów04:56
Osiedle Świętokrzyskie04:57
Wieżycka04:59
Niepołomicka05:00
Łódzka05:02
Łostowice Świętokrzyska05:03
Kurs nr 2 do Jasień PKM
Łostowice Świętokrzyska05:05
Łostowice Świętokrzyska05:05
Łódzka05:06
Niepołomicka05:08
Wieżycka05:09
Osiedle Świętokrzyskie05:11
Elfów05:12
Baśniowa05:13
Rębowo05:14
Czermińskiego05:16
Przywidzka05:17
Szadółki05:18
Jeziorowa05:20
Jaworowa05:22
Pólnicy05:23
Źródlana05:24
Gronostajowa (N/Ż)05:26
Jasieńska05:28
Jasień PKM05:30
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Jasień PKM05:44
Jasieńska05:46
Gronostajowa (N/Ż)05:48
Źródlana05:49
Zwierzyniecka (N/Ż)05:50
Jasień Pólnicy05:52
Jaworowa05:53
Jeziorowa05:55
Leszczynowa05:56
Szadółki05:57
Przywidzka05:58
Czermińskiego05:59
Rębowo06:00
Baśniowa06:02
Elfów06:04
Osiedle Świętokrzyskie06:05
Wieżycka06:07
Niepołomicka06:09
Łódzka06:11
Łostowice Świętokrzyska06:12
Kurs nr 4 do Jasień PKM
Łostowice Świętokrzyska06:17
Łostowice Świętokrzyska06:17
Łódzka06:18
Niepołomicka06:20
Wieżycka06:22
Osiedle Świętokrzyskie06:25
Elfów06:26
Baśniowa06:27
Rębowo06:28
Czermińskiego06:30
Przywidzka06:31
Szadółki06:32
Jeziorowa06:34
Jaworowa06:36
Pólnicy06:38
Źródlana06:39
Gronostajowa (N/Ż)06:41
Jasieńska06:43
Jasień PKM06:45
Kurs nr 5 do Łostowice Świętokrzyska
Jasień PKM07:01
Jasieńska07:03
Gronostajowa (N/Ż)07:05
Źródlana07:06
Zwierzyniecka (N/Ż)07:07
Jasień Pólnicy07:09
Jaworowa07:11
Jeziorowa07:13
Leszczynowa07:15
Szadółki07:16
Przywidzka07:18
Czermińskiego07:20
Rębowo07:21
Baśniowa07:23
Elfów07:25
Osiedle Świętokrzyskie07:26
Wieżycka07:28
Niepołomicka07:30
Łódzka07:32
Łostowice Świętokrzyska07:33
Kurs nr 6 do Jasień PKM
Łostowice Świętokrzyska07:37
Łostowice Świętokrzyska07:37
Łódzka07:38
Niepołomicka07:40
Wieżycka07:42
Osiedle Świętokrzyskie07:45
Elfów07:46
Baśniowa07:47
Rębowo07:48
Czermińskiego07:50
Przywidzka07:51
Szadółki07:52
Jeziorowa07:54
Jaworowa07:56
Pólnicy07:58
Źródlana07:59
Gronostajowa (N/Ż)08:01
Jasieńska08:03
Jasień PKM08:05
Kurs nr 7 do Łostowice Świętokrzyska
Jasień PKM08:19
Jasieńska08:21
Gronostajowa (N/Ż)08:23
Źródlana08:24
Zwierzyniecka (N/Ż)08:25
Jasień Pólnicy08:27
Jaworowa08:28
Jeziorowa08:30
Leszczynowa08:31
Szadółki08:32
Przywidzka08:34
Czermińskiego08:36
Rębowo08:37
Baśniowa08:39
Elfów08:41
Osiedle Świętokrzyskie08:42
Wieżycka08:44
Niepołomicka08:46
Łódzka08:48
Łostowice Świętokrzyska08:49
Kurs nr 8 do Jasień PKM
Łostowice Świętokrzyska08:57
Łostowice Świętokrzyska08:57
Łódzka08:58
Niepołomicka09:00
Wieżycka09:02
Osiedle Świętokrzyskie09:04
Elfów09:05
Baśniowa09:06
Rębowo09:07
Czermińskiego09:09
Przywidzka09:10
Szadółki09:11
Jeziorowa09:13
Jaworowa09:15
Pólnicy09:16
Źródlana09:17
Gronostajowa (N/Ż)09:19
Jasieńska09:21
Jasień PKM09:23
Kurs nr 9 do Łostowice Świętokrzyska
Jasień PKM09:37
Jasieńska09:39
Gronostajowa (N/Ż)09:41
Źródlana09:42
Zwierzyniecka (N/Ż)09:43
Jasień Pólnicy09:45
Jaworowa09:46
Jeziorowa09:48
Leszczynowa09:49
Szadółki09:50
Przywidzka09:52
Czermińskiego09:53
Rębowo09:54
Baśniowa09:56
Elfów09:58
Osiedle Świętokrzyskie09:59
Wieżycka10:01
Niepołomicka10:03
Łódzka10:05
Łostowice Świętokrzyska10:06
Kurs nr 10 do Jasień PKM
Łostowice Świętokrzyska10:23
Łostowice Świętokrzyska10:23
Łódzka10:24
Niepołomicka10:26
Wieżycka10:28
Osiedle Świętokrzyskie10:30
Elfów10:31
Baśniowa10:32
Rębowo10:33
Czermińskiego10:35
Przywidzka10:36
Szadółki10:37
Jeziorowa10:39
Jaworowa10:41
Pólnicy10:42
Źródlana10:43
Gronostajowa (N/Ż)10:45
Jasieńska10:47
Jasień PKM10:49
Kurs nr 11 do Łostowice Świętokrzyska
Jasień PKM10:57
Jasieńska10:59
Gronostajowa (N/Ż)11:01
Źródlana11:02
Zwierzyniecka (N/Ż)11:03
Jasień Pólnicy11:05
Jaworowa11:06
Jeziorowa11:08
Leszczynowa11:09
Szadółki11:10
Przywidzka11:12
Czermińskiego11:13
Rębowo11:14
Baśniowa11:16
Elfów11:18
Osiedle Świętokrzyskie11:19
Wieżycka11:21
Niepołomicka11:23
Łódzka11:25
Łostowice Świętokrzyska11:26
Kurs nr 12 do Jasień PKM
Łostowice Świętokrzyska11:53
Łostowice Świętokrzyska11:53
Łódzka11:54
Niepołomicka11:56
Wieżycka11:58
Osiedle Świętokrzyskie12:00
Elfów12:01
Baśniowa12:02
Rębowo12:03
Czermińskiego12:05
Przywidzka12:06
Szadółki12:07
Jeziorowa12:09
Jaworowa12:11
Pólnicy12:12
Źródlana12:13
Gronostajowa (N/Ż)12:15
Jasieńska12:17
Jasień PKM12:19
Kurs nr 13 do Łostowice Świętokrzyska
Jasień PKM12:27
Jasieńska12:29
Gronostajowa (N/Ż)12:31
Źródlana12:32
Zwierzyniecka (N/Ż)12:33
Jasień Pólnicy12:35
Jaworowa12:36
Jeziorowa12:38
Leszczynowa12:39
Szadółki12:40
Przywidzka12:42
Czermińskiego12:43
Rębowo12:44
Baśniowa12:46
Elfów12:48
Osiedle Świętokrzyskie12:49
Wieżycka12:51
Niepołomicka12:53
Łódzka12:55
Łostowice Świętokrzyska12:56
Kurs nr 14 do Jasień PKM
Łostowice Świętokrzyska13:23
Łostowice Świętokrzyska13:23
Łódzka13:24
Niepołomicka13:26
Wieżycka13:28
Osiedle Świętokrzyskie13:30
Elfów13:31
Baśniowa13:32
Rębowo13:33
Czermińskiego13:35
Przywidzka13:36
Szadółki13:37
Jeziorowa13:39
Jaworowa13:41
Pólnicy13:42
Źródlana13:43
Gronostajowa (N/Ż)13:45
Jasieńska13:47
Jasień PKM13:49
Kurs nr 15 do Łostowice Świętokrzyska
Jasień PKM14:01
Jasieńska14:03
Gronostajowa (N/Ż)14:05
Źródlana14:06
Zwierzyniecka (N/Ż)14:07
Jasień Pólnicy14:09
Jaworowa14:11
Jeziorowa14:13
Leszczynowa14:14
Szadółki14:15
Przywidzka14:18
Czermińskiego14:20
Rębowo14:21
Baśniowa14:23
Elfów14:25
Osiedle Świętokrzyskie14:26
Wieżycka14:28
Niepołomicka14:30
Łódzka14:32
Łostowice Świętokrzyska14:33
Kurs nr 16 do Jasień PKM
Łostowice Świętokrzyska14:38
Łostowice Świętokrzyska14:38
Łódzka14:40
Niepołomicka14:42
Wieżycka14:44
Osiedle Świętokrzyskie14:47
Elfów14:48
Baśniowa14:49
Rębowo14:50
Czermińskiego14:52
Przywidzka14:53
Szadółki14:54
Jeziorowa14:56
Jaworowa14:58
Pólnicy15:00
Źródlana15:01
Gronostajowa (N/Ż)15:03
Jasieńska15:05
Jasień PKM15:07
Kurs nr 17 do Łostowice Świętokrzyska
Jasień PKM15:21
Jasieńska15:23
Gronostajowa (N/Ż)15:25
Źródlana15:26
Zwierzyniecka (N/Ż)15:27
Jasień Pólnicy15:29
Jaworowa15:31
Jeziorowa15:33
Leszczynowa15:34
Szadółki15:35
Przywidzka15:38
Czermińskiego15:40
Rębowo15:41
Baśniowa15:43
Elfów15:45
Osiedle Świętokrzyskie15:46
Wieżycka15:48
Niepołomicka15:50
Łódzka15:52
Łostowice Świętokrzyska15:53
Kurs nr 18 do Jasień PKM
Łostowice Świętokrzyska15:58
Łostowice Świętokrzyska15:58
Łódzka16:00
Niepołomicka16:02
Wieżycka16:04
Osiedle Świętokrzyskie16:07
Elfów16:08
Baśniowa16:09
Rębowo16:10
Czermińskiego16:12
Przywidzka16:13
Szadółki16:14
Jeziorowa16:16
Jaworowa16:18
Pólnicy16:20
Źródlana16:21
Gronostajowa (N/Ż)16:23
Jasieńska16:25
Jasień PKM16:27
Kurs nr 19 do Łostowice Świętokrzyska
Jasień PKM16:41
Jasieńska16:43
Gronostajowa (N/Ż)16:45
Źródlana16:46
Zwierzyniecka (N/Ż)16:47
Jasień Pólnicy16:49
Jaworowa16:51
Jeziorowa16:53
Leszczynowa16:54
Szadółki16:55
Przywidzka16:58
Czermińskiego17:00
Rębowo17:01
Baśniowa17:03
Elfów17:05
Osiedle Świętokrzyskie17:06
Wieżycka17:08
Niepołomicka17:10
Łódzka17:12
Łostowice Świętokrzyska17:13
Kurs nr 20 do Jasień PKM
Łostowice Świętokrzyska17:18
Łostowice Świętokrzyska17:18
Łódzka17:19
Niepołomicka17:21
Wieżycka17:23
Osiedle Świętokrzyskie17:26
Elfów17:27
Baśniowa17:28
Rębowo17:29
Czermińskiego17:31
Przywidzka17:32
Szadółki17:33
Jeziorowa17:35
Jaworowa17:37
Pólnicy17:38
Źródlana17:39
Gronostajowa (N/Ż)17:41
Jasieńska17:43
Jasień PKM17:45
Kurs nr 21 do Łostowice Świętokrzyska
Jasień PKM18:01
Jasieńska18:03
Gronostajowa (N/Ż)18:05
Źródlana18:06
Zwierzyniecka (N/Ż)18:07
Jasień Pólnicy18:09
Jaworowa18:10
Jeziorowa18:12
Leszczynowa18:13
Szadółki18:14
Przywidzka18:17
Czermińskiego18:18
Rębowo18:19
Baśniowa18:21
Elfów18:23
Osiedle Świętokrzyskie18:24
Wieżycka18:26
Niepołomicka18:28
Łódzka18:30
Łostowice Świętokrzyska18:31
Kurs nr 22 do Jasień PKM
Łostowice Świętokrzyska18:54
Łostowice Świętokrzyska18:54
Łódzka18:55
Niepołomicka18:57
Wieżycka18:58
Osiedle Świętokrzyskie19:00
Elfów19:01
Baśniowa19:02
Rębowo19:03
Czermińskiego19:05
Przywidzka19:06
Szadółki19:07
Jeziorowa19:09
Jaworowa19:11
Pólnicy19:12
Źródlana19:13
Gronostajowa (N/Ż)19:15
Jasieńska19:17
Jasień PKM19:19
Kurs nr 23 do Łostowice Świętokrzyska
Jasień PKM19:27
Jasieńska19:29
Gronostajowa (N/Ż)19:31
Źródlana19:32
Zwierzyniecka (N/Ż)19:33
Jasień Pólnicy19:35
Jaworowa19:36
Jeziorowa19:38
Leszczynowa19:39
Szadółki19:40
Przywidzka19:43
Czermińskiego19:44
Rębowo19:45
Baśniowa19:47
Elfów19:49
Osiedle Świętokrzyskie19:50
Wieżycka19:52
Niepołomicka19:54
Łódzka19:56
Łostowice Świętokrzyska19:57
Kurs nr 24 do Jasień PKM
Łostowice Świętokrzyska20:16
Łostowice Świętokrzyska20:16
Łódzka20:17
Niepołomicka20:19
Wieżycka20:20
Osiedle Świętokrzyskie20:22
Elfów20:23
Baśniowa20:24
Rębowo20:25
Czermińskiego20:27
Przywidzka20:28
Szadółki20:29
Jeziorowa20:31
Jaworowa20:33
Pólnicy20:34
Źródlana20:35
Gronostajowa (N/Ż)20:37
Jasieńska20:39
Jasień PKM20:41
Kurs nr 25 do Łostowice Świętokrzyska
Jasień PKM20:57
Jasieńska20:59
Gronostajowa (N/Ż)21:01
Źródlana21:02
Zwierzyniecka (N/Ż)21:03
Jasień Pólnicy21:05
Jaworowa21:06
Jeziorowa21:08
Leszczynowa21:09
Szadółki21:10
Przywidzka21:12
Czermińskiego21:13
Rębowo21:14
Baśniowa21:16
Elfów21:18
Osiedle Świętokrzyskie21:19
Wieżycka21:21
Niepołomicka21:22
Łódzka21:24
Łostowice Świętokrzyska21:25
Kurs nr 26 do Jasień PKM
Łostowice Świętokrzyska21:37
Łostowice Świętokrzyska21:37
Łódzka21:38
Niepołomicka21:40
Wieżycka21:41
Osiedle Świętokrzyskie21:43
Elfów21:44
Baśniowa21:45
Rębowo21:46
Czermińskiego21:48
Przywidzka21:49
Szadółki21:50
Jeziorowa21:52
Jaworowa21:54
Pólnicy21:55
Źródlana21:56
Gronostajowa (N/Ż)21:58
Jasieńska22:00
Jasień PKM22:02
Kurs nr 27 do Łostowice Świętokrzyska
Jasień PKM22:27
Jasieńska22:29
Gronostajowa (N/Ż)22:31
Źródlana22:32
Zwierzyniecka (N/Ż)22:33
Jasień Pólnicy22:35
Jaworowa22:36
Jeziorowa22:38
Leszczynowa22:39
Szadółki22:40
Przywidzka22:42
Czermińskiego22:43
Rębowo22:44
Baśniowa22:46
Elfów22:48
Osiedle Świętokrzyskie22:49
Wieżycka22:51
Niepołomicka22:52
Łódzka22:54
Łostowice Świętokrzyska22:55
Kurs nr 28 do Baza Hallera
Łostowice Świętokrzyska22:55
Baza Hallera23:18