• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:28
Kurs nr 0 do Piecewska
Baza Hallera06:59
Piecewska07:19
Kurs nr 1 do Jasień PKM
Piecewska07:19
Warneńska07:21
Budapesztańska07:23
Migowo07:24
Królewskie Wzgórze07:25
Wołkowyska07:26
Zacna07:28
Staw Wróbla07:29
Jasieńska07:30
Jasień PKM07:31
Kurs nr 2 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM07:34
Jasieńska07:36
Staw Wróbla07:37
Zacna07:38
Wołkowyska07:39
Migowo07:41
Budapesztańska07:42
Warneńska07:43
Piecewska07:45
Kurpińskiego07:47
Otwarta07:48
Wagnera07:50
Cygańska Góra07:51
Focha07:52
Płowce07:53
Hevelianum07:54
Urząd Miejski07:56
Hucisko07:58
Dworzec Główny08:00
Łagiewniki08:02
Rybaki Górne08:03
Muzeum II Wojny Światowej08:04
Kurs nr 3 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej08:07
Muzeum II Wojny Światowej08:07
Aksamitna08:08
Wały Piastowskie08:10
Dworzec Główny08:12
Hucisko08:14
Hevelianum08:16
Płowce08:18
Focha08:19
Cygańska Góra08:20
Wagnera08:22
Otwarta08:23
Kurpińskiego08:24
Piecewska08:27
Warneńska08:29
Budapesztańska08:31
Migowo08:32
Królewskie Wzgórze08:33
Wołkowyska08:34
Zacna08:36
Staw Wróbla08:37
Jasieńska08:38
Jasień PKM08:39
Kurs nr 4 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM08:54
Jasieńska08:56
Staw Wróbla08:57
Zacna08:58
Wołkowyska08:59
Migowo09:01
Budapesztańska09:02
Warneńska09:03
Piecewska09:05
Kurpińskiego09:07
Otwarta09:08
Wagnera09:10
Cygańska Góra09:11
Focha09:12
Płowce09:13
Hevelianum09:14
Urząd Miejski09:16
Hucisko09:18
Dworzec Główny09:20
Łagiewniki09:22
Rybaki Górne09:23
Muzeum II Wojny Światowej09:24
Kurs nr 5 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej09:27
Muzeum II Wojny Światowej09:27
Aksamitna09:28
Wały Piastowskie09:30
Dworzec Główny09:32
Hucisko09:34
Hevelianum09:36
Płowce09:38
Focha09:39
Cygańska Góra09:40
Wagnera09:42
Otwarta09:43
Kurpińskiego09:44
Piecewska09:47
Warneńska09:49
Budapesztańska09:51
Migowo09:52
Królewskie Wzgórze09:53
Wołkowyska09:54
Zacna09:56
Staw Wróbla09:57
Jasieńska09:58
Jasień PKM09:59
Kurs nr 6 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM10:14
Jasieńska10:16
Staw Wróbla10:17
Zacna10:18
Wołkowyska10:19
Migowo10:21
Budapesztańska10:22
Warneńska10:23
Piecewska10:25
Kurpińskiego10:27
Otwarta10:28
Wagnera10:30
Cygańska Góra10:31
Focha10:32
Płowce10:33
Hevelianum10:34
Urząd Miejski10:36
Hucisko10:38
Dworzec Główny10:40
Łagiewniki10:42
Rybaki Górne10:43
Muzeum II Wojny Światowej10:44
Kurs nr 7 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej10:47
Muzeum II Wojny Światowej10:47
Aksamitna10:48
Wały Piastowskie10:51
Dworzec Główny10:53
Hucisko10:55
Hevelianum10:57
Płowce10:59
Focha11:00
Cygańska Góra11:01
Wagnera11:03
Otwarta11:04
Kurpińskiego11:05
Piecewska11:08
Warneńska11:10
Budapesztańska11:12
Migowo11:13
Królewskie Wzgórze11:14
Wołkowyska11:15
Zacna11:17
Staw Wróbla11:18
Jasieńska11:19
Jasień PKM11:20
Kurs nr 8 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM11:34
Jasieńska11:36
Staw Wróbla11:37
Zacna11:38
Wołkowyska11:39
Migowo11:41
Budapesztańska11:42
Warneńska11:43
Piecewska11:45
Kurpińskiego11:47
Otwarta11:48
Wagnera11:50
Cygańska Góra11:51
Focha11:52
Płowce11:53
Hevelianum11:54
Urząd Miejski11:56
Hucisko11:58
Dworzec Główny12:00
Łagiewniki12:02
Rybaki Górne12:03
Muzeum II Wojny Światowej12:04
Kurs nr 9 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej12:06
Muzeum II Wojny Światowej12:06
Aksamitna12:07
Wały Piastowskie12:10
Dworzec Główny12:12
Hucisko12:14
Hevelianum12:16
Płowce12:18
Focha12:19
Cygańska Góra12:20
Wagnera12:22
Otwarta12:23
Kurpińskiego12:24
Piecewska12:27
Warneńska12:29
Budapesztańska12:31
Migowo12:32
Królewskie Wzgórze12:33
Wołkowyska12:34
Zacna12:36
Staw Wróbla12:37
Jasieńska12:38
Jasień PKM12:39
Kurs nr 10 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM12:54
Jasieńska12:56
Staw Wróbla12:57
Zacna12:58
Wołkowyska12:59
Migowo13:01
Budapesztańska13:02
Warneńska13:03
Piecewska13:05
Kurpińskiego13:07
Otwarta13:08
Wagnera13:10
Cygańska Góra13:11
Focha13:12
Płowce13:13
Hevelianum13:14
Urząd Miejski13:16
Hucisko13:18
Dworzec Główny13:20
Łagiewniki13:22
Rybaki Górne13:23
Muzeum II Wojny Światowej13:24
Kurs nr 11 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej13:26
Muzeum II Wojny Światowej13:26
Aksamitna13:27
Wały Piastowskie13:30
Dworzec Główny13:32
Hucisko13:34
Hevelianum13:36
Płowce13:38
Focha13:39
Cygańska Góra13:40
Wagnera13:42
Otwarta13:43
Kurpińskiego13:44
Piecewska13:47
Warneńska13:49
Budapesztańska13:51
Migowo13:52
Królewskie Wzgórze13:53
Wołkowyska13:54
Zacna13:56
Staw Wróbla13:57
Jasieńska13:58
Jasień PKM13:59
Kurs nr 12 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM14:14
Jasieńska14:16
Staw Wróbla14:17
Zacna14:18
Wołkowyska14:19
Migowo14:21
Budapesztańska14:22
Warneńska14:23
Piecewska14:25
Kurpińskiego14:27
Otwarta14:28
Wagnera14:30
Cygańska Góra14:31
Focha14:32
Płowce14:33
Hevelianum14:34
Urząd Miejski14:36
Hucisko14:38
Dworzec Główny14:40
Łagiewniki14:42
Rybaki Górne14:43
Muzeum II Wojny Światowej14:44
Kurs nr 13 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej14:46
Muzeum II Wojny Światowej14:46
Aksamitna14:47
Wały Piastowskie14:50
Dworzec Główny14:52
Hucisko14:54
Hevelianum14:56
Płowce14:58
Focha14:59
Cygańska Góra15:00
Wagnera15:02
Otwarta15:03
Kurpińskiego15:04
Piecewska15:07
Warneńska15:09
Budapesztańska15:11
Migowo15:12
Królewskie Wzgórze15:13
Wołkowyska15:14
Zacna15:16
Staw Wróbla15:17
Jasieńska15:18
Jasień PKM15:19
Kurs nr 14 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM15:34
Jasieńska15:36
Staw Wróbla15:37
Zacna15:38
Wołkowyska15:39
Migowo15:41
Budapesztańska15:42
Warneńska15:43
Piecewska15:45
Kurpińskiego15:47
Otwarta15:48
Wagnera15:50
Cygańska Góra15:51
Focha15:52
Płowce15:53
Hevelianum15:54
Urząd Miejski15:56
Hucisko15:58
Dworzec Główny16:00
Łagiewniki16:02
Rybaki Górne16:03
Muzeum II Wojny Światowej16:04
Kurs nr 15 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej16:06
Muzeum II Wojny Światowej16:06
Aksamitna16:07
Wały Piastowskie16:10
Dworzec Główny16:12
Hucisko16:14
Hevelianum16:16
Płowce16:18
Focha16:19
Cygańska Góra16:20
Wagnera16:22
Otwarta16:23
Kurpińskiego16:24
Piecewska16:27
Warneńska16:29
Budapesztańska16:31
Migowo16:32
Królewskie Wzgórze16:33
Wołkowyska16:34
Zacna16:36
Staw Wróbla16:37
Jasieńska16:38
Jasień PKM16:39
Kurs nr 16 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM16:54
Jasieńska16:56
Staw Wróbla16:57
Zacna16:58
Wołkowyska16:59
Migowo17:01
Budapesztańska17:02
Warneńska17:03
Piecewska17:05
Kurpińskiego17:07
Otwarta17:08
Wagnera17:10
Cygańska Góra17:11
Focha17:12
Płowce17:13
Hevelianum17:14
Urząd Miejski17:16
Hucisko17:18
Dworzec Główny17:20
Łagiewniki17:22
Rybaki Górne17:23
Muzeum II Wojny Światowej17:24
Kurs nr 17 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej17:26
Muzeum II Wojny Światowej17:26
Aksamitna17:27
Wały Piastowskie17:30
Dworzec Główny17:32
Hucisko17:34
Hevelianum17:36
Płowce17:38
Focha17:39
Cygańska Góra17:40
Wagnera17:42
Otwarta17:43
Kurpińskiego17:44
Piecewska17:47
Warneńska17:49
Budapesztańska17:51
Migowo17:52
Królewskie Wzgórze17:53
Wołkowyska17:54
Zacna17:56
Staw Wróbla17:57
Jasieńska17:58
Jasień PKM17:59
Kurs nr 18 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM18:14
Jasieńska18:16
Staw Wróbla18:17
Zacna18:18
Wołkowyska18:19
Migowo18:21
Budapesztańska18:22
Warneńska18:23
Piecewska18:25
Kurpińskiego18:27
Otwarta18:28
Wagnera18:30
Cygańska Góra18:31
Focha18:32
Płowce18:33
Hevelianum18:34
Urząd Miejski18:36
Hucisko18:38
Dworzec Główny18:40
Łagiewniki18:42
Rybaki Górne18:43
Muzeum II Wojny Światowej18:44
Kurs nr 19 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej18:47
Muzeum II Wojny Światowej18:47
Aksamitna18:48
Wały Piastowskie18:50
Dworzec Główny18:52
Hucisko18:54
Hevelianum18:56
Płowce18:58
Focha18:59
Cygańska Góra19:00
Wagnera19:02
Otwarta19:03
Kurpińskiego19:04
Piecewska19:07
Warneńska19:09
Budapesztańska19:11
Migowo19:12
Królewskie Wzgórze19:13
Wołkowyska19:14
Zacna19:16
Staw Wróbla19:17
Jasieńska19:18
Jasień PKM19:19
Kurs nr 20 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM19:34
Jasieńska19:36
Staw Wróbla19:37
Zacna19:38
Wołkowyska19:39
Migowo19:41
Budapesztańska19:42
Warneńska19:43
Piecewska19:44
Kurpińskiego19:46
Otwarta19:47
Wagnera19:49
Cygańska Góra19:50
Focha19:51
Płowce19:52
Hevelianum19:53
Urząd Miejski19:55
Hucisko19:56
Dworzec Główny19:58
Łagiewniki20:00
Rybaki Górne20:01
Muzeum II Wojny Światowej20:02
Kurs nr 21 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej20:09
Muzeum II Wojny Światowej20:09
Aksamitna20:10
Wały Piastowskie20:12
Dworzec Główny20:14
Hucisko20:16
Hevelianum20:18
Płowce20:20
Focha20:21
Cygańska Góra20:22
Wagnera20:24
Otwarta20:25
Kurpińskiego20:26
Piecewska20:29
Warneńska20:31
Budapesztańska20:33
Migowo20:34
Królewskie Wzgórze20:35
Wołkowyska20:36
Zacna20:38
Staw Wróbla20:39
Jasieńska20:40
Jasień PKM20:41
Kurs nr 22 do Dworzec Główny
Jasień PKM20:58
Jasieńska21:00
Staw Wróbla21:01
Zacna21:02
Wołkowyska21:03
Migowo21:05
Budapesztańska21:06
Warneńska21:07
Piecewska21:08
Kurpińskiego21:10
Otwarta21:11
Wagnera21:13
Cygańska Góra21:14
Focha21:15
Płowce21:16
Hevelianum21:17
Urząd Miejski21:19
Hucisko21:20
Dworzec Główny21:22
Kurs nr 23 do Baza Hallera
Dworzec Główny21:22
Baza Hallera21:32