• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
02:36
Kurs nr 0 do Wrzeszcz PKP
Baza Hallera05:25
Wrzeszcz PKP05:35
Kurs nr 1 do Matemblewo
Wrzeszcz PKP05:35
Wrzeszcz PKP05:35
Galeria Bałtycka05:37
Zabytkowa05:38
Cmentarz Srebrzysko05:39
Trawki05:40
Potokowa05:42
Ogrodowa05:43
Brętowo PKM05:45
Dolne Młyny05:47
Potokowa - Matemblewska05:48
Karskiego05:49
Matemblewo05:51
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Matemblewo05:59
Karskiego06:01
Potokowa - Matemblewska06:02
Dolne Młyny06:03
Brętowo PKM06:05
Ogrodowa06:06
Potokowa06:07
Trawki06:08
Cmentarz Srebrzysko06:09
Zabytkowa06:10
Galeria Bałtycka06:13
Wrzeszcz PKP06:14
Kurs nr 3 do Matemblewo
Wrzeszcz PKP06:35
Wrzeszcz PKP06:35
Galeria Bałtycka06:38
Zabytkowa06:40
Cmentarz Srebrzysko06:41
Trawki06:42
Potokowa06:44
Ogrodowa06:45
Brętowo PKM06:47
Dolne Młyny06:49
Potokowa - Matemblewska06:50
Karskiego06:51
Matemblewo06:53
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Matemblewo06:59
Karskiego07:01
Potokowa - Matemblewska07:02
Dolne Młyny07:03
Brętowo PKM07:05
Ogrodowa07:06
Potokowa07:07
Trawki07:08
Cmentarz Srebrzysko07:09
Zabytkowa07:10
Galeria Bałtycka07:13
Wrzeszcz PKP07:15
Kurs nr 5 do Matemblewo
Wrzeszcz PKP07:35
Wrzeszcz PKP07:35
Galeria Bałtycka07:38
Zabytkowa07:40
Cmentarz Srebrzysko07:41
Trawki07:42
Potokowa07:45
Ogrodowa07:46
Brętowo PKM07:48
Dolne Młyny07:50
Potokowa - Matemblewska07:51
Karskiego07:52
Matemblewo07:54
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Matemblewo07:59
Karskiego08:01
Potokowa - Matemblewska08:02
Dolne Młyny08:03
Brętowo PKM08:05
Ogrodowa08:06
Potokowa08:07
Trawki08:08
Cmentarz Srebrzysko08:09
Zabytkowa08:10
Galeria Bałtycka08:13
Wrzeszcz PKP08:15
Kurs nr 7 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP08:17
Baza Hallera08:27