• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
16:35
Kurs nr 0 do Czarny Dwór
Baza Hallera07:02
Czarny Dwór07:07
Kurs nr 1 do Oliwa PKP
Czarny Dwór07:07
Przymorze Wielkie07:09
Obrońców Wybrzeża07:10
Bora Komorowskiego07:12
Beniowskiego07:14
Oliwa PKP07:15
Oliwa PKP07:15
Kurs nr 2 do Jasień PKM
Oliwa PKP07:23
Oliwa PKP07:23
Beniowskiego07:24
Bora Komorowskiego07:26
Chłopska07:27
Obrońców Wybrzeża07:28
Przymorze Wielkie07:29
Czarny Dwór07:31
Zaspa - Szpital07:33
Leszczyńskich07:34
Rzeczypospolitej07:35
Pilotów07:37
Zaspa SKM07:39
SDO "Złota Jesień"07:39
Rozstaje07:41
Kilińskiego [GDA]07:43
Galeria Bałtycka07:46
Jaśkowa Dolina07:49
Sobótki07:50
Na Wzgórzu07:51
Falista07:52
Strzelnica07:53
Dobrowolskiego07:55
Piecewska07:56
Warneńska07:57
Budapesztańska07:59
Migowo08:00
Królewskie Wzgórze08:01
Wołkowyska08:02
Zacna08:04
Staw Wróbla08:05
Jasieńska08:06
Jasień PKM08:07
Kurs nr 3 do Oliwa PKP
Jasień PKM08:26
Jasieńska08:28
Staw Wróbla08:29
Zacna08:30
Wołkowyska08:31
Migowo08:33
Budapesztańska08:34
Warneńska08:35
Piecewska08:37
Dobrowolskiego08:38
Wileńska08:39
Strzelnica08:41
Falista08:42
Na Wzgórzu08:43
Sobótki08:44
Jaśkowa Dolina08:47
Galeria Bałtycka08:49
Kilińskiego [GDA]08:51
Rozstaje08:54
Skarżyńskiego08:55
Zaspa SKM08:56
Dywizjonu 30308:58
Rzeczypospolitej08:59
Leszczyńskich09:00
Zaspa - Szpital09:02
Czarny Dwór09:05
Przymorze Wielkie09:07
Obrońców Wybrzeża09:08
Bora Komorowskiego09:10
Beniowskiego09:12
Oliwa PKP09:13
Oliwa PKP09:13
Kurs nr 4 do Jasień PKM
Oliwa PKP09:23
Oliwa PKP09:23
Beniowskiego09:24
Bora Komorowskiego09:26
Chłopska09:27
Obrońców Wybrzeża09:28
Przymorze Wielkie09:29
Czarny Dwór09:31
Zaspa - Szpital09:33
Leszczyńskich09:34
Rzeczypospolitej09:35
Pilotów09:37
Zaspa SKM09:39
SDO "Złota Jesień"09:39
Rozstaje09:41
Kilińskiego [GDA]09:43
Galeria Bałtycka09:46
Jaśkowa Dolina09:49
Sobótki09:50
Na Wzgórzu09:51
Falista09:52
Strzelnica09:53
Dobrowolskiego09:55
Piecewska09:56
Warneńska09:57
Budapesztańska09:59
Migowo10:00
Królewskie Wzgórze10:01
Wołkowyska10:02
Zacna10:04
Staw Wróbla10:05
Jasieńska10:06
Jasień PKM10:07
Kurs nr 5 do Oliwa PKP
Jasień PKM10:26
Jasieńska10:28
Staw Wróbla10:29
Zacna10:30
Wołkowyska10:31
Migowo10:33
Budapesztańska10:34
Warneńska10:35
Piecewska10:37
Dobrowolskiego10:38
Wileńska10:39
Strzelnica10:41
Falista10:42
Na Wzgórzu10:43
Sobótki10:44
Jaśkowa Dolina10:47
Galeria Bałtycka10:49
Kilińskiego [GDA]10:51
Rozstaje10:54
Skarżyńskiego10:55
Zaspa SKM10:56
Dywizjonu 30310:58
Rzeczypospolitej10:59
Leszczyńskich11:00
Zaspa - Szpital11:02
Czarny Dwór11:05
Przymorze Wielkie11:07
Obrońców Wybrzeża11:08
Bora Komorowskiego11:10
Beniowskiego11:12
Oliwa PKP11:13
Oliwa PKP11:13
Kurs nr 6 do Jasień PKM
Oliwa PKP11:23
Oliwa PKP11:23
Beniowskiego11:24
Bora Komorowskiego11:26
Chłopska11:27
Obrońców Wybrzeża11:28
Przymorze Wielkie11:29
Czarny Dwór11:31
Zaspa - Szpital11:33
Leszczyńskich11:34
Rzeczypospolitej11:35
Pilotów11:37
Zaspa SKM11:39
SDO "Złota Jesień"11:39
Rozstaje11:41
Kilińskiego [GDA]11:43
Galeria Bałtycka11:46
Jaśkowa Dolina11:49
Sobótki11:50
Na Wzgórzu11:51
Falista11:52
Strzelnica11:53
Dobrowolskiego11:55
Piecewska11:56
Warneńska11:57
Budapesztańska11:59
Migowo12:00
Królewskie Wzgórze12:01
Wołkowyska12:02
Zacna12:04
Staw Wróbla12:05
Jasieńska12:06
Jasień PKM12:07
Kurs nr 7 do Oliwa PKP
Jasień PKM12:26
Jasieńska12:28
Staw Wróbla12:29
Zacna12:30
Wołkowyska12:31
Migowo12:33
Budapesztańska12:34
Warneńska12:35
Piecewska12:37
Dobrowolskiego12:38
Wileńska12:39
Strzelnica12:41
Falista12:42
Na Wzgórzu12:43
Sobótki12:44
Jaśkowa Dolina12:47
Galeria Bałtycka12:49
Kilińskiego [GDA]12:51
Rozstaje12:54
Skarżyńskiego12:55
Zaspa SKM12:56
Dywizjonu 30312:58
Rzeczypospolitej12:59
Leszczyńskich13:00
Zaspa - Szpital13:02
Czarny Dwór13:05
Przymorze Wielkie13:07
Obrońców Wybrzeża13:08
Bora Komorowskiego13:10
Beniowskiego13:12
Oliwa PKP13:13
Oliwa PKP13:13
Kurs nr 8 do Jasień PKM
Oliwa PKP13:23
Oliwa PKP13:23
Beniowskiego13:24
Bora Komorowskiego13:26
Chłopska13:27
Obrońców Wybrzeża13:28
Przymorze Wielkie13:29
Czarny Dwór13:31
Zaspa - Szpital13:33
Leszczyńskich13:34
Rzeczypospolitej13:35
Pilotów13:37
Zaspa SKM13:39
SDO "Złota Jesień"13:39
Rozstaje13:41
Kilińskiego [GDA]13:43
Galeria Bałtycka13:46
Jaśkowa Dolina13:49
Sobótki13:50
Na Wzgórzu13:51
Falista13:52
Strzelnica13:53
Dobrowolskiego13:55
Piecewska13:56
Warneńska13:57
Budapesztańska13:59
Migowo14:00
Królewskie Wzgórze14:01
Wołkowyska14:02
Zacna14:04
Staw Wróbla14:05
Jasieńska14:06
Jasień PKM14:07
Kurs nr 9 do Oliwa PKP
Jasień PKM14:26
Jasieńska14:28
Staw Wróbla14:29
Zacna14:30
Wołkowyska14:31
Migowo14:33
Budapesztańska14:34
Warneńska14:35
Piecewska14:37
Dobrowolskiego14:38
Wileńska14:39
Strzelnica14:41
Falista14:42
Na Wzgórzu14:43
Sobótki14:44
Jaśkowa Dolina14:47
Galeria Bałtycka14:49
Kilińskiego [GDA]14:51
Rozstaje14:54
Skarżyńskiego14:55
Zaspa SKM14:56
Dywizjonu 30314:58
Rzeczypospolitej14:59
Leszczyńskich15:00
Zaspa - Szpital15:02
Czarny Dwór15:05
Przymorze Wielkie15:07
Obrońców Wybrzeża15:08
Bora Komorowskiego15:10
Beniowskiego15:12
Oliwa PKP15:13
Oliwa PKP15:13
Kurs nr 10 do Jasień PKM
Oliwa PKP15:23
Oliwa PKP15:23
Beniowskiego15:24
Bora Komorowskiego15:26
Chłopska15:27
Obrońców Wybrzeża15:28
Przymorze Wielkie15:29
Czarny Dwór15:31
Zaspa - Szpital15:33
Leszczyńskich15:34
Rzeczypospolitej15:35
Pilotów15:37
Zaspa SKM15:39
SDO "Złota Jesień"15:39
Rozstaje15:41
Kilińskiego [GDA]15:43
Galeria Bałtycka15:46
Jaśkowa Dolina15:49
Sobótki15:50
Na Wzgórzu15:51
Falista15:52
Strzelnica15:53
Dobrowolskiego15:55
Piecewska15:56
Warneńska15:57
Budapesztańska15:59
Migowo16:00
Królewskie Wzgórze16:01
Wołkowyska16:02
Zacna16:04
Staw Wróbla16:05
Jasieńska16:06
Jasień PKM16:07
Kurs nr 11 do Oliwa PKP
Jasień PKM16:26
Jasieńska16:28
Staw Wróbla16:29
Zacna16:30
Wołkowyska16:31
Migowo16:33
Budapesztańska16:34
Warneńska16:35
Piecewska16:37
Dobrowolskiego16:38
Wileńska16:39
Strzelnica16:41
Falista16:42
Na Wzgórzu16:43
Sobótki16:44
Jaśkowa Dolina16:47
Galeria Bałtycka16:49
Kilińskiego [GDA]16:51
Rozstaje16:54
Skarżyńskiego16:55
Zaspa SKM16:56
Dywizjonu 30316:58
Rzeczypospolitej16:59
Leszczyńskich17:00
Zaspa - Szpital17:02
Czarny Dwór17:05
Przymorze Wielkie17:07
Obrońców Wybrzeża17:08
Bora Komorowskiego17:10
Beniowskiego17:12
Oliwa PKP17:13
Oliwa PKP17:13
Kurs nr 12 do Jasień PKM
Oliwa PKP17:23
Oliwa PKP17:23
Beniowskiego17:24
Bora Komorowskiego17:26
Chłopska17:27
Obrońców Wybrzeża17:28
Przymorze Wielkie17:29
Czarny Dwór17:31
Zaspa - Szpital17:33
Leszczyńskich17:34
Rzeczypospolitej17:35
Pilotów17:37
Zaspa SKM17:39
SDO "Złota Jesień"17:39
Rozstaje17:41
Kilińskiego [GDA]17:43
Galeria Bałtycka17:46
Jaśkowa Dolina17:49
Sobótki17:50
Na Wzgórzu17:51
Falista17:52
Strzelnica17:53
Dobrowolskiego17:55
Piecewska17:56
Warneńska17:57
Budapesztańska17:59
Migowo18:00
Królewskie Wzgórze18:01
Wołkowyska18:02
Zacna18:04
Staw Wróbla18:05
Jasieńska18:06
Jasień PKM18:07
Kurs nr 13 do Oliwa PKP
Jasień PKM18:26
Jasieńska18:28
Staw Wróbla18:29
Zacna18:30
Wołkowyska18:31
Migowo18:33
Budapesztańska18:34
Warneńska18:35
Piecewska18:37
Dobrowolskiego18:38
Wileńska18:39
Strzelnica18:41
Falista18:42
Na Wzgórzu18:43
Sobótki18:44
Jaśkowa Dolina18:47
Galeria Bałtycka18:49
Kilińskiego [GDA]18:51
Rozstaje18:54
Skarżyńskiego18:55
Zaspa SKM18:56
Dywizjonu 30318:58
Rzeczypospolitej18:59
Leszczyńskich19:00
Zaspa - Szpital19:02
Czarny Dwór19:05
Przymorze Wielkie19:07
Obrońców Wybrzeża19:08
Bora Komorowskiego19:10
Beniowskiego19:12
Oliwa PKP19:13
Oliwa PKP19:13
Kurs nr 14 do Jasień PKM
Oliwa PKP19:23
Oliwa PKP19:23
Beniowskiego19:24
Bora Komorowskiego19:26
Chłopska19:27
Obrońców Wybrzeża19:28
Przymorze Wielkie19:29
Czarny Dwór19:31
Zaspa - Szpital19:33
Leszczyńskich19:34
Rzeczypospolitej19:35
Pilotów19:37
Zaspa SKM19:39
SDO "Złota Jesień"19:39
Rozstaje19:41
Kilińskiego [GDA]19:43
Galeria Bałtycka19:46
Jaśkowa Dolina19:49
Sobótki19:50
Na Wzgórzu19:51
Falista19:52
Strzelnica19:53
Dobrowolskiego19:55
Piecewska19:56
Warneńska19:57
Budapesztańska19:59
Migowo20:00
Królewskie Wzgórze20:01
Wołkowyska20:02
Zacna20:04
Staw Wróbla20:05
Jasieńska20:06
Jasień PKM20:07
Kurs nr 15 do Oliwa PKP
Jasień PKM20:13
Jasieńska20:15
Staw Wróbla20:16
Zacna20:17
Wołkowyska20:18
Migowo20:20
Budapesztańska20:21
Warneńska20:22
Piecewska20:24
Dobrowolskiego20:25
Wileńska20:26
Strzelnica20:28
Falista20:29
Na Wzgórzu20:30
Sobótki20:31
Jaśkowa Dolina20:34
Galeria Bałtycka20:36
Kilińskiego [GDA]20:38
Rozstaje20:41
Skarżyńskiego20:42
Zaspa SKM20:43
Dywizjonu 30320:45
Rzeczypospolitej20:46
Leszczyńskich20:47
Zaspa - Szpital20:49
Czarny Dwór20:52
Przymorze Wielkie20:54
Obrońców Wybrzeża20:55
Bora Komorowskiego20:56
Beniowskiego20:58
Oliwa PKP20:59
Oliwa PKP20:59
Kurs nr 16 do Jasień PKM
Oliwa PKP21:11
Oliwa PKP21:11
Beniowskiego21:12
Bora Komorowskiego21:14
Chłopska21:15
Obrońców Wybrzeża21:16
Przymorze Wielkie21:17
Czarny Dwór21:19
Zaspa - Szpital21:21
Leszczyńskich21:22
Rzeczypospolitej21:23
Pilotów21:25
Zaspa SKM21:27
SDO "Złota Jesień"21:28
Rozstaje21:30
Kilińskiego [GDA]21:32
Galeria Bałtycka21:34
Jaśkowa Dolina21:37
Sobótki21:38
Na Wzgórzu21:39
Falista21:40
Strzelnica21:41
Dobrowolskiego21:42
Piecewska21:43
Warneńska21:45
Budapesztańska21:47
Migowo21:48
Królewskie Wzgórze21:49
Wołkowyska21:50
Zacna21:52
Staw Wróbla21:53
Jasieńska21:54
Jasień PKM21:56
Kurs nr 17 do Oliwa PKP
Jasień PKM22:13
Jasieńska22:15
Staw Wróbla22:16
Zacna22:17
Wołkowyska22:18
Migowo22:20
Budapesztańska22:21
Warneńska22:22
Piecewska22:23
Dobrowolskiego22:24
Wileńska22:25
Strzelnica22:27
Falista22:28
Na Wzgórzu22:29
Sobótki22:30
Jaśkowa Dolina22:33
Galeria Bałtycka22:35
Kilińskiego [GDA]22:37
Rozstaje22:40
Skarżyńskiego22:41
Zaspa SKM22:42
Dywizjonu 30322:43
Rzeczypospolitej22:44
Leszczyńskich22:45
Zaspa - Szpital22:46
Czarny Dwór22:48
Przymorze Wielkie22:50
Obrońców Wybrzeża22:51
Bora Komorowskiego22:52
Beniowskiego22:54
Oliwa PKP22:55
Oliwa PKP22:55
Kurs nr 18 do Grudziądzka
Oliwa PKP22:59
Oliwa PKP22:59
Beniowskiego23:00
Bora Komorowskiego23:02
Chłopska23:03
Obrońców Wybrzeża23:04
Przymorze Wielkie23:05
Czarny Dwór23:07
al. Płażyńskiego23:08
Grudziądzka23:09
Kurs nr 19 do Baza Hallera
Grudziądzka23:09
Baza Hallera23:10