• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
04:20
Kurs nr 0 do Wrzeszcz PKP
Baza Hallera04:36
Wrzeszcz PKP04:46
Kurs nr 1 do Port Lotniczy
Wrzeszcz PKP04:46
Wrzeszcz PKP04:46
Galeria Bałtycka04:48
Zabytkowa04:49
Cmentarz Srebrzysko04:50
Trawki04:51
Potokowa04:52
Słowackiego Działki04:54
Harfowa04:57
Agrarna04:59
Astronautów05:00
Szybowcowa05:02
Radarowa05:04
Ikara05:05
Radiowa05:07
Spadochroniarzy05:08
Port Lotniczy05:10
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Port Lotniczy05:20
Terminal - Cargo05:21
Firoga05:23
Szybowcowa05:24
Astronautów05:25
Agrarna05:26
Złota Karczma05:28
Mjr Słabego05:30
Złota Karczma05:31
Harfowa05:32
Słowackiego Działki05:35
Potokowa05:37
Trawki05:38
Cmentarz Srebrzysko05:39
Zabytkowa05:40
Galeria Bałtycka05:42
Wrzeszcz PKP05:43
Kurs nr 3 do Port Lotniczy
Wrzeszcz PKP05:46
Wrzeszcz PKP05:46
Galeria Bałtycka05:48
Zabytkowa05:49
Cmentarz Srebrzysko05:50
Trawki05:51
Potokowa05:52
Słowackiego Działki05:54
Harfowa05:57
Złota Karczma05:58
Mjr Słabego06:00
Złota Karczma06:01
Agrarna06:03
Astronautów06:04
Szybowcowa06:06
Radarowa06:08
Ikara06:09
Radiowa06:11
Spadochroniarzy06:12
Port Lotniczy06:14
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Port Lotniczy06:20
Terminal - Cargo06:21
Firoga06:23
Szybowcowa06:24
Astronautów06:25
Agrarna06:26
Złota Karczma06:28
Mjr Słabego06:30
Złota Karczma06:31
Harfowa06:32
Słowackiego Działki06:35
Potokowa06:37
Trawki06:38
Cmentarz Srebrzysko06:39
Zabytkowa06:40
Galeria Bałtycka06:42
Wrzeszcz PKP06:43
Kurs nr 5 do Port Lotniczy
Wrzeszcz PKP06:46
Wrzeszcz PKP06:46
Galeria Bałtycka06:48
Zabytkowa06:50
Cmentarz Srebrzysko06:51
Trawki06:52
Potokowa06:53
Słowackiego Działki06:55
Harfowa06:59
Złota Karczma07:00
Mjr Słabego07:02
Złota Karczma07:03
Agrarna07:05
Astronautów07:06
Szybowcowa07:08
Radarowa07:10
Ikara07:11
Radiowa07:13
Spadochroniarzy07:14
Port Lotniczy07:16
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Port Lotniczy07:20
Terminal - Cargo07:21
Firoga07:23
Szybowcowa07:24
Astronautów07:25
Agrarna07:26
Złota Karczma07:28
Mjr Słabego07:30
Złota Karczma07:31
Harfowa07:32
Słowackiego Działki07:35
Potokowa07:37
Trawki07:38
Cmentarz Srebrzysko07:39
Zabytkowa07:40
Galeria Bałtycka07:42
Wrzeszcz PKP07:43
Kurs nr 7 do Port Lotniczy
Wrzeszcz PKP08:15
Wrzeszcz PKP08:15
Galeria Bałtycka08:17
Zabytkowa08:19
Cmentarz Srebrzysko08:20
Trawki08:21
Potokowa08:22
Słowackiego Działki08:24
Harfowa08:28
Złota Karczma08:29
Mjr Słabego08:31
Złota Karczma08:32
Agrarna08:34
Astronautów08:35
Szybowcowa08:37
Radarowa08:39
Ikara08:40
Radiowa08:42
Spadochroniarzy08:43
Port Lotniczy08:45
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Port Lotniczy08:50
Terminal - Cargo08:51
Firoga08:53
Szybowcowa08:54
Astronautów08:55
Agrarna08:56
Złota Karczma08:58
Mjr Słabego09:00
Złota Karczma09:01
Harfowa09:02
Słowackiego Działki09:05
Potokowa09:07
Trawki09:08
Cmentarz Srebrzysko09:09
Zabytkowa09:10
Galeria Bałtycka09:12
Wrzeszcz PKP09:13
Kurs nr 9 do Port Lotniczy
Wrzeszcz PKP09:45
Wrzeszcz PKP09:45
Galeria Bałtycka09:47
Zabytkowa09:49
Cmentarz Srebrzysko09:50
Trawki09:51
Potokowa09:52
Słowackiego Działki09:54
Harfowa09:58
Złota Karczma09:59
Mjr Słabego10:01
Złota Karczma10:02
Agrarna10:04
Astronautów10:05
Szybowcowa10:07
Radarowa10:09
Ikara10:10
Radiowa10:12
Spadochroniarzy10:13
Port Lotniczy10:15
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Port Lotniczy10:20
Terminal - Cargo10:21
Firoga10:23
Szybowcowa10:24
Astronautów10:25
Agrarna10:26
Złota Karczma10:28
Mjr Słabego10:30
Złota Karczma10:31
Harfowa10:32
Słowackiego Działki10:35
Potokowa10:37
Trawki10:38
Cmentarz Srebrzysko10:39
Zabytkowa10:40
Galeria Bałtycka10:43
Wrzeszcz PKP10:45
Kurs nr 11 do Port Lotniczy
Wrzeszcz PKP11:15
Wrzeszcz PKP11:15
Galeria Bałtycka11:18
Zabytkowa11:20
Cmentarz Srebrzysko11:21
Trawki11:22
Potokowa11:23
Słowackiego Działki11:25
Harfowa11:29
Złota Karczma11:30
Mjr Słabego11:32
Złota Karczma11:33
Agrarna11:35
Astronautów11:36
Szybowcowa11:38
Radarowa11:40
Ikara11:41
Radiowa11:43
Spadochroniarzy11:44
Port Lotniczy11:46
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Port Lotniczy11:50
Terminal - Cargo11:51
Firoga11:53
Szybowcowa11:54
Astronautów11:55
Agrarna11:57
Złota Karczma11:59
Mjr Słabego12:01
Złota Karczma12:02
Harfowa12:03
Słowackiego Działki12:06
Potokowa12:08
Trawki12:09
Cmentarz Srebrzysko12:10
Zabytkowa12:11
Galeria Bałtycka12:14
Wrzeszcz PKP12:16
Kurs nr 13 do Port Lotniczy
Wrzeszcz PKP12:43
Wrzeszcz PKP12:43
Galeria Bałtycka12:46
Zabytkowa12:48
Cmentarz Srebrzysko12:49
Trawki12:50
Potokowa12:52
Słowackiego Działki12:54
Harfowa12:58
Złota Karczma12:59
Mjr Słabego13:01
Złota Karczma13:02
Agrarna13:04
Astronautów13:05
Szybowcowa13:07
Radarowa13:09
Ikara13:10
Radiowa13:12
Spadochroniarzy13:13
Port Lotniczy13:15
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Port Lotniczy13:20
Terminal - Cargo13:21
Firoga13:23
Szybowcowa13:24
Astronautów13:25
Agrarna13:27
Złota Karczma13:29
Mjr Słabego13:31
Złota Karczma13:32
Harfowa13:33
Słowackiego Działki13:36
Potokowa13:38
Trawki13:39
Cmentarz Srebrzysko13:40
Zabytkowa13:41
Galeria Bałtycka13:44
Wrzeszcz PKP13:46
Kurs nr 15 do Port Lotniczy
Wrzeszcz PKP14:13
Wrzeszcz PKP14:13
Galeria Bałtycka14:16
Zabytkowa14:18
Cmentarz Srebrzysko14:19
Trawki14:20
Potokowa14:22
Słowackiego Działki14:24
Harfowa14:28
Złota Karczma14:29
Mjr Słabego14:31
Złota Karczma14:32
Agrarna14:34
Astronautów14:35
Szybowcowa14:37
Radarowa14:39
Ikara14:40
Radiowa14:42
Spadochroniarzy14:43
Port Lotniczy14:45
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Port Lotniczy14:50
Terminal - Cargo14:51
Firoga14:53
Szybowcowa14:54
Astronautów14:55
Agrarna14:57
Złota Karczma14:59
Mjr Słabego15:01
Złota Karczma15:02
Harfowa15:03
Słowackiego Działki15:06
Potokowa15:08
Trawki15:09
Cmentarz Srebrzysko15:10
Zabytkowa15:11
Galeria Bałtycka15:14
Wrzeszcz PKP15:16
Kurs nr 17 do Port Lotniczy
Wrzeszcz PKP15:43
Wrzeszcz PKP15:43
Galeria Bałtycka15:46
Zabytkowa15:48
Cmentarz Srebrzysko15:49
Trawki15:50
Potokowa15:52
Słowackiego Działki15:54
Harfowa15:58
Złota Karczma15:59
Mjr Słabego16:01
Złota Karczma16:02
Agrarna16:04
Astronautów16:05
Szybowcowa16:07
Radarowa16:09
Ikara16:10
Radiowa16:12
Spadochroniarzy16:13
Port Lotniczy16:15
Kurs nr 18 do Wrzeszcz PKP
Port Lotniczy16:20
Terminal - Cargo16:21
Firoga16:23
Szybowcowa16:24
Astronautów16:25
Agrarna16:27
Złota Karczma16:29
Mjr Słabego16:31
Złota Karczma16:32
Harfowa16:33
Słowackiego Działki16:36
Potokowa16:38
Trawki16:39
Cmentarz Srebrzysko16:40
Zabytkowa16:41
Galeria Bałtycka16:44
Wrzeszcz PKP16:46
Kurs nr 19 do Port Lotniczy
Wrzeszcz PKP17:13
Wrzeszcz PKP17:13
Galeria Bałtycka17:16
Zabytkowa17:18
Cmentarz Srebrzysko17:19
Trawki17:20
Potokowa17:22
Słowackiego Działki17:24
Harfowa17:28
Złota Karczma17:29
Mjr Słabego17:31
Złota Karczma17:32
Agrarna17:34
Astronautów17:35
Szybowcowa17:37
Radarowa17:39
Ikara17:40
Radiowa17:42
Spadochroniarzy17:43
Port Lotniczy17:45
Kurs nr 20 do Wrzeszcz PKP
Port Lotniczy17:50
Terminal - Cargo17:51
Firoga17:53
Szybowcowa17:54
Astronautów17:55
Agrarna17:57
Złota Karczma17:59
Mjr Słabego18:01
Złota Karczma18:02
Harfowa18:03
Słowackiego Działki18:06
Potokowa18:08
Trawki18:09
Cmentarz Srebrzysko18:10
Zabytkowa18:11
Galeria Bałtycka18:14
Wrzeszcz PKP18:16
Kurs nr 21 do Port Lotniczy
Wrzeszcz PKP18:43
Wrzeszcz PKP18:43
Galeria Bałtycka18:45
Zabytkowa18:47
Cmentarz Srebrzysko18:48
Trawki18:49
Potokowa18:50
Słowackiego Działki18:52
Harfowa18:56
Złota Karczma18:57
Mjr Słabego18:59
Złota Karczma19:00
Agrarna19:02
Astronautów19:03
Szybowcowa19:05
Radarowa19:07
Ikara19:08
Radiowa19:10
Spadochroniarzy19:11
Port Lotniczy19:13
Kurs nr 22 do Wrzeszcz PKP
Port Lotniczy19:20
Terminal - Cargo19:21
Firoga19:23
Szybowcowa19:24
Astronautów19:25
Agrarna19:26
Złota Karczma19:28
Mjr Słabego19:30
Złota Karczma19:31
Harfowa19:32
Słowackiego Działki19:35
Potokowa19:37
Trawki19:38
Cmentarz Srebrzysko19:39
Zabytkowa19:40
Galeria Bałtycka19:42
Wrzeszcz PKP19:43
Kurs nr 23 do Port Lotniczy
Wrzeszcz PKP20:13
Wrzeszcz PKP20:13
Galeria Bałtycka20:15
Zabytkowa20:17
Cmentarz Srebrzysko20:18
Trawki20:19
Potokowa20:20
Słowackiego Działki20:22
Harfowa20:26
Złota Karczma20:27
Mjr Słabego20:29
Złota Karczma20:30
Agrarna20:32
Astronautów20:33
Szybowcowa20:35
Radarowa20:37
Ikara20:38
Radiowa20:40
Spadochroniarzy20:41
Port Lotniczy20:43
Kurs nr 24 do Wrzeszcz PKP
Port Lotniczy20:50
Terminal - Cargo20:51
Firoga20:53
Szybowcowa20:54
Astronautów20:55
Agrarna20:56
Złota Karczma20:58
Mjr Słabego21:00
Złota Karczma21:01
Harfowa21:02
Słowackiego Działki21:05
Potokowa21:07
Trawki21:08
Cmentarz Srebrzysko21:09
Zabytkowa21:10
Galeria Bałtycka21:12
Wrzeszcz PKP21:13
Kurs nr 25 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP21:13
Baza Hallera21:23