• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !  • Z powodu awarii tramwaju linii 10 na ul. Jana z Kolna za przystankiem Stocznia SKM w kierunku do Nowego Portu, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 10.
22:23
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera04:44
Dworzec Główny04:54
Kurs nr 1 do Górki Zachodnie
Dworzec Główny04:54
Brama Wyżynna04:56
Muzeum Narodowe04:58
Dobra04:59
Wróbla05:00
Chłodna05:01
Akademia Muzyczna05:02
Elbląska05:03
Głęboka05:04
Bajki05:06
Dickensa05:07
Kaczeńce - Sienna05:08
Zimna05:10
Stogi05:12
Kłosowa05:13
Sówki05:15
Steczka05:16
Kępna05:17
Górecka05:18
Baza Manipulacyjna05:19
Łęczycka05:20
Łowicka [GDA]05:21
Górki Zachodnie05:23
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie05:30
Łowicka [GDA]05:32
Łęczycka05:33
Baza Manipulacyjna05:34
Górecka05:35
Kępna05:36
Steczka05:37
Sówki05:38
Stogi05:40
Zimna05:42
Ugory eMOCja05:43
Kaczeńce05:44
Sucharskiego05:46
Lenartowicza05:47
Przeróbka05:48
Głęboka05:50
Brama Żuławska05:51
Długie Ogrody05:52
Śluza05:56
Kamienna Grobla05:57
Muzeum Narodowe05:59
Toruńska06:00
Brama Wyżynna06:02
Dworzec Główny06:04
Wały Piastowskie06:05
Jana z Kolna [GDA]06:07
Kurs nr 3 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]06:29
Wały Piastowskie06:30
Dworzec Główny06:32
Brama Wyżynna06:34
Muzeum Narodowe06:36
Dobra06:37
Wróbla06:38
Chłodna06:39
Akademia Muzyczna06:40
Elbląska06:42
Głęboka06:43
Bajki06:45
Dickensa06:46
Kaczeńce - Sienna06:47
Zimna06:49
Stogi06:51
Kłosowa06:52
Sówki06:54
Steczka06:55
Kępna06:56
Górecka06:57
Baza Manipulacyjna06:58
Łęczycka06:59
Łowicka [GDA]07:00
Górki Zachodnie07:02
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie07:11
Łowicka [GDA]07:13
Łęczycka07:14
Baza Manipulacyjna07:15
Górecka07:16
Kępna07:17
Steczka07:18
Sówki07:19
Stogi07:21
Zimna07:23
Ugory eMOCja07:24
Kaczeńce07:25
Sucharskiego07:27
Lenartowicza07:28
Przeróbka07:29
Głęboka07:31
Brama Żuławska07:32
Długie Ogrody07:33
Śluza07:37
Kamienna Grobla07:38
Muzeum Narodowe07:40
Toruńska07:41
Brama Wyżynna07:44
Dworzec Główny07:46
Wały Piastowskie07:47
Jana z Kolna [GDA]07:49
Kurs nr 5 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]08:09
Wały Piastowskie08:10
Dworzec Główny08:12
Brama Wyżynna08:14
Muzeum Narodowe08:16
Dobra08:17
Wróbla08:18
Chłodna08:19
Akademia Muzyczna08:20
Elbląska08:22
Głęboka08:23
Bajki08:25
Dickensa08:26
Kaczeńce - Sienna08:27
Zimna08:29
Stogi08:31
Kłosowa08:32
Sówki08:34
Steczka08:35
Kępna08:36
Górecka08:37
Baza Manipulacyjna08:38
Łęczycka08:39
Łowicka [GDA]08:40
Górki Zachodnie08:42
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie08:51
Łowicka [GDA]08:53
Łęczycka08:54
Baza Manipulacyjna08:55
Górecka08:56
Kępna08:57
Steczka08:58
Sówki08:59
Stogi09:01
Zimna09:03
Ugory eMOCja09:04
Kaczeńce09:05
Sucharskiego09:07
Lenartowicza09:08
Przeróbka09:09
Głęboka09:11
Brama Żuławska09:12
Długie Ogrody09:13
Śluza09:17
Kamienna Grobla09:18
Muzeum Narodowe09:20
Toruńska09:21
Brama Wyżynna09:23
Dworzec Główny09:25
Wały Piastowskie09:26
Jana z Kolna [GDA]09:28
Kurs nr 7 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]09:41
Wały Piastowskie09:42
Dworzec Główny09:44
Brama Wyżynna09:46
Muzeum Narodowe09:48
Dobra09:49
Wróbla09:50
Chłodna09:51
Akademia Muzyczna09:52
Elbląska09:54
Głęboka09:55
Bajki09:57
Dickensa09:58
Kaczeńce - Sienna09:59
Zimna10:01
Stogi10:03
Kłosowa10:04
Sówki10:06
Steczka10:07
Kępna10:08
Górecka10:09
Baza Manipulacyjna10:10
Łęczycka10:11
Łowicka [GDA]10:12
Górki Zachodnie10:14
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie10:24
Łowicka [GDA]10:26
Łęczycka10:27
Baza Manipulacyjna10:28
Górecka10:29
Kępna10:30
Steczka10:31
Sówki10:32
Stogi10:34
Zimna10:36
Ugory eMOCja10:37
Kaczeńce10:38
Sucharskiego10:40
Lenartowicza10:41
Przeróbka10:42
Głęboka10:44
Brama Żuławska10:45
Długie Ogrody10:46
Śluza10:50
Kamienna Grobla10:51
Muzeum Narodowe10:53
Toruńska10:54
Brama Wyżynna10:56
Dworzec Główny10:58
Wały Piastowskie10:59
Jana z Kolna [GDA]11:01
Kurs nr 9 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]11:41
Wały Piastowskie11:42
Dworzec Główny11:44
Brama Wyżynna11:46
Muzeum Narodowe11:48
Dobra11:49
Wróbla11:50
Chłodna11:51
Akademia Muzyczna11:52
Elbląska11:54
Głęboka11:55
Bajki11:57
Dickensa11:58
Kaczeńce - Sienna11:59
Zimna12:01
Stogi12:03
Kłosowa12:04
Sówki12:06
Steczka12:07
Kępna12:08
Górecka12:09
Baza Manipulacyjna12:10
Łęczycka12:11
Łowicka [GDA]12:12
Górki Zachodnie12:14
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie12:24
Łowicka [GDA]12:26
Łęczycka12:27
Baza Manipulacyjna12:28
Górecka12:29
Kępna12:30
Steczka12:31
Sówki12:32
Stogi12:34
Zimna12:36
Ugory eMOCja12:37
Kaczeńce12:38
Sucharskiego12:40
Lenartowicza12:41
Przeróbka12:42
Głęboka12:44
Brama Żuławska12:45
Długie Ogrody12:46
Śluza12:50
Kamienna Grobla12:51
Muzeum Narodowe12:53
Toruńska12:54
Brama Wyżynna12:56
Dworzec Główny12:58
Wały Piastowskie12:59
Jana z Kolna [GDA]13:01
Kurs nr 11 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]13:10
Wały Piastowskie13:11
Dworzec Główny13:13
Brama Wyżynna13:15
Muzeum Narodowe13:17
Dobra13:18
Wróbla13:19
Chłodna13:20
Akademia Muzyczna13:21
Elbląska13:23
Głęboka13:24
Bajki13:26
Dickensa13:27
Kaczeńce - Sienna13:28
Zimna13:30
Stogi13:32
Kłosowa13:33
Sówki13:35
Steczka13:36
Kępna13:37
Górecka13:38
Baza Manipulacyjna13:39
Łęczycka13:40
Łowicka [GDA]13:41
Górki Zachodnie13:43
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie13:57
Łowicka [GDA]13:59
Łęczycka14:00
Baza Manipulacyjna14:01
Górecka14:02
Kępna14:03
Steczka14:04
Sówki14:05
Stogi14:07
Zimna14:09
Ugory eMOCja14:10
Kaczeńce14:11
Sucharskiego14:13
Lenartowicza14:14
Przeróbka14:15
Głęboka14:17
Brama Żuławska14:18
Długie Ogrody14:19
Śluza14:23
Kamienna Grobla14:24
Muzeum Narodowe14:26
Toruńska14:27
Brama Wyżynna14:29
Dworzec Główny14:31
Wały Piastowskie14:32
Jana z Kolna [GDA]14:34
Kurs nr 13 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]14:52
Wały Piastowskie14:53
Dworzec Główny14:55
Brama Wyżynna14:58
Muzeum Narodowe15:00
Dobra15:01
Wróbla15:02
Chłodna15:03
Akademia Muzyczna15:04
Elbląska15:06
Głęboka15:07
Bajki15:09
Dickensa15:10
Kaczeńce - Sienna15:11
Zimna15:13
Stogi15:15
Kłosowa15:16
Sówki15:18
Steczka15:19
Kępna15:20
Górecka15:21
Baza Manipulacyjna15:22
Łęczycka15:23
Łowicka [GDA]15:24
Górki Zachodnie15:26
Kurs nr 14 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie15:38
Łowicka [GDA]15:40
Łęczycka15:41
Baza Manipulacyjna15:42
Górecka15:43
Kępna15:44
Steczka15:45
Sówki15:46
Stogi15:48
Zimna15:50
Ugory eMOCja15:51
Kaczeńce15:52
Sucharskiego15:54
Lenartowicza15:55
Przeróbka15:56
Głęboka15:58
Brama Żuławska15:59
Długie Ogrody16:00
Śluza16:04
Kamienna Grobla16:05
Muzeum Narodowe16:07
Toruńska16:08
Brama Wyżynna16:10
Dworzec Główny16:12
Wały Piastowskie16:13
Jana z Kolna [GDA]16:15
Kurs nr 15 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]16:32
Wały Piastowskie16:33
Dworzec Główny16:35
Brama Wyżynna16:38
Muzeum Narodowe16:40
Dobra16:41
Wróbla16:42
Chłodna16:43
Akademia Muzyczna16:44
Elbląska16:46
Głęboka16:47
Bajki16:49
Dickensa16:50
Kaczeńce - Sienna16:51
Zimna16:53
Stogi16:55
Kłosowa16:56
Sówki16:58
Steczka16:59
Kępna17:00
Górecka17:01
Baza Manipulacyjna17:02
Łęczycka17:03
Łowicka [GDA]17:04
Górki Zachodnie17:06
Kurs nr 16 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie17:17
Łowicka [GDA]17:19
Łęczycka17:20
Baza Manipulacyjna17:21
Górecka17:22
Kępna17:23
Steczka17:24
Sówki17:25
Stogi17:27
Zimna17:29
Ugory eMOCja17:30
Kaczeńce17:31
Sucharskiego17:33
Lenartowicza17:34
Przeróbka17:35
Głęboka17:37
Brama Żuławska17:38
Długie Ogrody17:39
Śluza17:43
Kamienna Grobla17:44
Muzeum Narodowe17:46
Toruńska17:47
Brama Wyżynna17:49
Dworzec Główny17:51
Wały Piastowskie17:52
Jana z Kolna [GDA]17:54
Kurs nr 17 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]18:29
Wały Piastowskie18:30
Dworzec Główny18:32
Brama Wyżynna18:34
Muzeum Narodowe18:36
Dobra18:37
Wróbla18:38
Chłodna18:39
Akademia Muzyczna18:40
Elbląska18:42
Głęboka18:43
Bajki18:45
Dickensa18:46
Kaczeńce - Sienna18:47
Zimna18:49
Stogi18:51
Kłosowa18:52
Sówki18:54
Steczka18:55
Kępna18:56
Górecka18:57
Baza Manipulacyjna18:58
Łęczycka18:59
Łowicka [GDA]19:00
Górki Zachodnie19:02
Kurs nr 18 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie19:12
Łowicka [GDA]19:14
Łęczycka19:15
Baza Manipulacyjna19:16
Górecka19:17
Kępna19:18
Steczka19:19
Sówki19:20
Stogi19:22
Zimna19:24
Ugory eMOCja19:25
Kaczeńce19:26
Sucharskiego19:28
Lenartowicza19:29
Przeróbka19:30
Głęboka19:32
Brama Żuławska19:33
Długie Ogrody19:34
Śluza19:38
Kamienna Grobla19:39
Muzeum Narodowe19:41
Toruńska19:42
Brama Wyżynna19:44
Dworzec Główny19:46
Wały Piastowskie19:47
Jana z Kolna [GDA]19:49