• Dzień bez Samochodu - wtorek, 22.09. Masz auto? Skorzystaj bezpłatnie z tramwaju, autobusu, pociągu SKM lub POLREGIO. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
12:03
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera04:44
Dworzec Główny04:54
Kurs nr 1 do Górki Zachodnie
Dworzec Główny04:54
Brama Wyżynna04:56
Muzeum Narodowe04:59
Dobra05:00
Wróbla05:01
Chłodna05:03
Akademia Muzyczna05:04
Elbląska05:05
Głęboka05:06
Bajki05:08
Dickensa05:09
Kaczeńce - Sienna05:10
Tamka05:12
Pawia05:14
Kłosowa05:16
Sówki05:18
Steczka05:19
Kępna05:20
Górecka05:21
Baza Manipulacyjna05:22
Łęczycka05:23
Łowicka [GDA]05:24
Górki Zachodnie05:26
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie05:30
Łowicka [GDA]05:32
Łęczycka05:33
Baza Manipulacyjna05:34
Górecka05:35
Kępna05:36
Steczka05:37
Sówki05:38
Kłosowa05:40
Pawia05:41
Tamka05:43
Kaczeńce - Sienna05:44
Sucharskiego05:46
Lenartowicza05:47
Przeróbka05:48
Głęboka05:50
Brama Żuławska05:51
Śluza05:56
Kamienna Grobla05:57
Muzeum Narodowe05:59
Toruńska06:00
Brama Wyżynna06:02
Dworzec Główny06:04
Wały Piastowskie06:05
Jana z Kolna [GDA]06:07
Kurs nr 3 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]06:29
Wały Piastowskie06:30
Dworzec Główny06:32
Brama Wyżynna06:34
Muzeum Narodowe06:38
Dobra06:40
Wróbla06:41
Chłodna06:43
Akademia Muzyczna06:44
Elbląska06:46
Głęboka06:47
Bajki06:49
Dickensa06:50
Kaczeńce - Sienna06:51
Tamka06:53
Pawia06:55
Kłosowa06:57
Sówki06:59
Steczka07:00
Kępna07:01
Górecka07:02
Baza Manipulacyjna07:03
Łęczycka07:04
Łowicka [GDA]07:05
Górki Zachodnie07:07
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie07:10
Łowicka [GDA]07:12
Łęczycka07:13
Baza Manipulacyjna07:14
Górecka07:15
Kępna07:16
Steczka07:17
Sówki07:18
Kłosowa07:20
Pawia07:22
Tamka07:24
Kaczeńce - Sienna07:25
Sucharskiego07:27
Lenartowicza07:28
Przeróbka07:29
Głęboka07:31
Brama Żuławska07:33
Śluza07:38
Kamienna Grobla07:39
Muzeum Narodowe07:41
Toruńska07:43
Brama Wyżynna07:46
Dworzec Główny07:48
Wały Piastowskie07:49
Jana z Kolna [GDA]07:51
Kurs nr 5 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]08:09
Wały Piastowskie08:10
Dworzec Główny08:12
Brama Wyżynna08:14
Muzeum Narodowe08:18
Dobra08:20
Wróbla08:21
Chłodna08:23
Akademia Muzyczna08:24
Elbląska08:26
Głęboka08:27
Bajki08:29
Dickensa08:30
Kaczeńce - Sienna08:31
Tamka08:33
Pawia08:35
Kłosowa08:37
Sówki08:39
Steczka08:40
Kępna08:41
Górecka08:42
Baza Manipulacyjna08:43
Łęczycka08:44
Łowicka [GDA]08:45
Górki Zachodnie08:47
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie08:50
Łowicka [GDA]08:52
Łęczycka08:53
Baza Manipulacyjna08:54
Górecka08:55
Kępna08:56
Steczka08:57
Sówki08:58
Kłosowa09:00
Pawia09:02
Tamka09:04
Kaczeńce - Sienna09:05
Sucharskiego09:07
Lenartowicza09:08
Przeróbka09:09
Głęboka09:11
Brama Żuławska09:13
Śluza09:18
Kamienna Grobla09:19
Muzeum Narodowe09:21
Toruńska09:23
Brama Wyżynna09:25
Dworzec Główny09:27
Wały Piastowskie09:28
Jana z Kolna [GDA]09:30
Kurs nr 7 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]09:41
Wały Piastowskie09:42
Dworzec Główny09:44
Brama Wyżynna09:46
Muzeum Narodowe09:49
Dobra09:51
Wróbla09:52
Chłodna09:54
Akademia Muzyczna09:55
Elbląska09:57
Głęboka09:58
Bajki10:00
Dickensa10:01
Kaczeńce - Sienna10:02
Tamka10:04
Pawia10:06
Kłosowa10:08
Sówki10:10
Steczka10:11
Kępna10:12
Górecka10:13
Baza Manipulacyjna10:14
Łęczycka10:15
Łowicka [GDA]10:16
Górki Zachodnie10:18
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie10:23
Łowicka [GDA]10:25
Łęczycka10:26
Baza Manipulacyjna10:27
Górecka10:28
Kępna10:29
Steczka10:30
Sówki10:31
Kłosowa10:33
Pawia10:35
Tamka10:37
Kaczeńce - Sienna10:38
Sucharskiego10:40
Lenartowicza10:41
Przeróbka10:42
Głęboka10:44
Brama Żuławska10:46
Śluza10:51
Kamienna Grobla10:52
Muzeum Narodowe10:54
Toruńska10:56
Brama Wyżynna10:58
Dworzec Główny11:00
Wały Piastowskie11:01
Jana z Kolna [GDA]11:03
Kurs nr 9 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]11:41
Wały Piastowskie11:42
Dworzec Główny11:44
Brama Wyżynna11:46
Muzeum Narodowe11:49
Dobra11:51
Wróbla11:52
Chłodna11:54
Akademia Muzyczna11:55
Elbląska11:57
Głęboka11:58
Bajki12:00
Dickensa12:01
Kaczeńce - Sienna12:02
Tamka12:04
Pawia12:06
Kłosowa12:08
Sówki12:10
Steczka12:11
Kępna12:12
Górecka12:13
Baza Manipulacyjna12:14
Łęczycka12:15
Łowicka [GDA]12:16
Górki Zachodnie12:18
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie12:23
Łowicka [GDA]12:25
Łęczycka12:26
Baza Manipulacyjna12:27
Górecka12:28
Kępna12:29
Steczka12:30
Sówki12:31
Kłosowa12:33
Pawia12:35
Tamka12:37
Kaczeńce - Sienna12:38
Sucharskiego12:40
Lenartowicza12:41
Przeróbka12:42
Głęboka12:44
Brama Żuławska12:46
Śluza12:51
Kamienna Grobla12:52
Muzeum Narodowe12:54
Toruńska12:56
Brama Wyżynna12:58
Dworzec Główny13:00
Wały Piastowskie13:01
Jana z Kolna [GDA]13:03
Kurs nr 11 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]13:10
Wały Piastowskie13:11
Dworzec Główny13:14
Brama Wyżynna13:17
Muzeum Narodowe13:21
Dobra13:23
Wróbla13:24
Chłodna13:26
Akademia Muzyczna13:27
Elbląska13:29
Głęboka13:30
Bajki13:32
Dickensa13:33
Kaczeńce - Sienna13:34
Tamka13:36
Pawia13:38
Kłosowa13:40
Sówki13:42
Steczka13:43
Kępna13:44
Górecka13:45
Baza Manipulacyjna13:46
Łęczycka13:47
Łowicka [GDA]13:48
Górki Zachodnie13:50
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie13:56
Łowicka [GDA]13:58
Łęczycka13:59
Baza Manipulacyjna14:00
Górecka14:01
Kępna14:02
Steczka14:03
Sówki14:04
Kłosowa14:06
Pawia14:08
Tamka14:10
Kaczeńce - Sienna14:11
Sucharskiego14:13
Lenartowicza14:14
Przeróbka14:15
Głęboka14:17
Brama Żuławska14:19
Śluza14:24
Kamienna Grobla14:25
Muzeum Narodowe14:27
Toruńska14:29
Brama Wyżynna14:31
Dworzec Główny14:33
Wały Piastowskie14:34
Jana z Kolna [GDA]14:36
Kurs nr 13 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]14:52
Wały Piastowskie14:53
Dworzec Główny14:56
Brama Wyżynna14:59
Muzeum Narodowe15:03
Dobra15:05
Wróbla15:06
Chłodna15:08
Akademia Muzyczna15:09
Elbląska15:11
Głęboka15:12
Bajki15:14
Dickensa15:15
Kaczeńce - Sienna15:16
Tamka15:18
Pawia15:20
Kłosowa15:22
Sówki15:24
Steczka15:25
Kępna15:26
Górecka15:27
Baza Manipulacyjna15:28
Łęczycka15:29
Łowicka [GDA]15:30
Górki Zachodnie15:32
Kurs nr 14 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie15:37
Łowicka [GDA]15:39
Łęczycka15:40
Baza Manipulacyjna15:41
Górecka15:42
Kępna15:43
Steczka15:44
Sówki15:45
Kłosowa15:47
Pawia15:49
Tamka15:51
Kaczeńce - Sienna15:52
Sucharskiego15:54
Lenartowicza15:55
Przeróbka15:56
Głęboka15:58
Brama Żuławska16:00
Śluza16:05
Kamienna Grobla16:06
Muzeum Narodowe16:09
Toruńska16:11
Brama Wyżynna16:13
Dworzec Główny16:15
Wały Piastowskie16:16
Jana z Kolna [GDA]16:18
Kurs nr 15 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]16:32
Wały Piastowskie16:33
Dworzec Główny16:36
Brama Wyżynna16:39
Muzeum Narodowe16:43
Dobra16:45
Wróbla16:46
Chłodna16:48
Akademia Muzyczna16:49
Elbląska16:51
Głęboka16:52
Bajki16:54
Dickensa16:55
Kaczeńce - Sienna16:56
Tamka16:58
Pawia17:00
Kłosowa17:02
Sówki17:04
Steczka17:05
Kępna17:06
Górecka17:07
Baza Manipulacyjna17:08
Łęczycka17:09
Łowicka [GDA]17:10
Górki Zachodnie17:12
Kurs nr 16 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie17:16
Łowicka [GDA]17:18
Łęczycka17:19
Baza Manipulacyjna17:20
Górecka17:21
Kępna17:22
Steczka17:23
Sówki17:24
Kłosowa17:26
Pawia17:28
Tamka17:30
Kaczeńce - Sienna17:31
Sucharskiego17:33
Lenartowicza17:34
Przeróbka17:35
Głęboka17:37
Brama Żuławska17:39
Śluza17:44
Kamienna Grobla17:45
Muzeum Narodowe17:47
Toruńska17:49
Brama Wyżynna17:51
Dworzec Główny17:53
Wały Piastowskie17:54
Jana z Kolna [GDA]17:56
Kurs nr 17 do Górki Zachodnie
Jana z Kolna [GDA]18:29
Wały Piastowskie18:30
Dworzec Główny18:32
Brama Wyżynna18:34
Muzeum Narodowe18:37
Dobra18:39
Wróbla18:40
Chłodna18:42
Akademia Muzyczna18:43
Elbląska18:45
Głęboka18:46
Bajki18:48
Dickensa18:49
Kaczeńce - Sienna18:50
Tamka18:52
Pawia18:54
Kłosowa18:56
Sówki18:58
Steczka18:59
Kępna19:00
Górecka19:01
Baza Manipulacyjna19:02
Łęczycka19:03
Łowicka [GDA]19:04
Górki Zachodnie19:06
Kurs nr 18 do Jana z Kolna [GDA]
Górki Zachodnie19:11
Łowicka [GDA]19:13
Łęczycka19:14
Baza Manipulacyjna19:15
Górecka19:16
Kępna19:17
Steczka19:18
Sówki19:19
Kłosowa19:21
Pawia19:23
Tamka19:25
Kaczeńce - Sienna19:26
Sucharskiego19:28
Lenartowicza19:29
Przeróbka19:30
Głęboka19:32
Brama Żuławska19:34
Śluza19:39
Kamienna Grobla19:40
Muzeum Narodowe19:42
Toruńska19:44
Brama Wyżynna19:46
Dworzec Główny19:48
Wały Piastowskie19:49
Jana z Kolna [GDA]19:51