• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
04:35
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera04:10
Dworzec Główny04:20
Kurs nr 1 do Przegalina
Dworzec Główny04:20
Brama Wyżynna04:22
Żabi Kruk04:23
Chmielna (N/Ż)04:24
Akademia Muzyczna04:25
Brama Żuławska04:26
Mostek04:27
Miałki Szlak (N/Ż)04:28
Węzeł Elbląska (N/Ż)04:29
Błonia04:30
Tarcice04:31
Michałki (N/Ż)04:32
Rafineria04:33
Przejazdowo Dobrowo (N/Ż)04:35
Przejazdowo Sezonowa (N/Ż)04:36
Przejazdowo Jesionowa04:37
Przejazdowo Łąkowa (N/Ż)04:38
Bogatka III (N/Ż)04:39
Bogatka II04:40
Bogatka I (N/Ż)04:41
Wiślinka Szkolna04:43
Wiślinka Piaskowa04:45
Sobieszewo04:47
Falowa (N/Ż)04:48
Kanałowa (N/Ż)04:49
Turystyczna (N/Ż)04:50
Forsycji (N/Ż)04:50
Pole Namiotowe (N/Ż)04:51
Lazurowa04:52
Orlinki (N/Ż)04:53
Kwiatowa04:54
Boguckiego (N/Ż)04:55
Trałowa - Szkoła04:56
Kempingowa04:57
Węgorzowa04:58
Przystań04:59
Świbnieńska I (N/Ż)05:00
Świbnieńska II (N/Ż)05:01
Uzdrowiskowa (N/Ż)05:02
Świbnieńska III05:04
Przegalińska (N/Ż)05:05
Przegalina05:06
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Przegalina05:07
Przegalińska (N/Ż)05:08
Świbnieńska III05:10
Uzdrowiskowa (N/Ż)05:12
Świbnieńska II (N/Ż)05:13
Świbnieńska I (N/Ż)05:14
Przystań05:15
Węgorzowa05:16
Kempingowa05:17
Trałowa - Szkoła05:18
Boguckiego (N/Ż)05:19
Kwiatowa05:20
Orlinki (N/Ż)05:21
Lazurowa05:22
Pole Namiotowe (N/Ż)05:23
Forsycji (N/Ż)05:24
Turystyczna (N/Ż)05:25
Kanałowa (N/Ż)05:26
Falowa (N/Ż)05:27
Sobieszewo05:28
Wiślinka Piaskowa05:30
Wiślinka Szkolna05:33
Bogatka I (N/Ż)05:35
Bogatka II05:36
Bogatka III (N/Ż)05:37
Przejazdowo Łąkowa (N/Ż)05:38
Przejazdowo Jesionowa05:40
Przejazdowo Sezonowa (N/Ż)05:41
Przejazdowo Dobrowo (N/Ż)05:43
Rafineria05:45
Michałki (N/Ż)05:46
Tarcice05:48
Błonia05:49
Węzeł Elbląska (N/Ż)05:50
Miałki Szlak (N/Ż)05:51
Mostek05:52
Brama Żuławska05:53
Akademia Muzyczna05:54
Chmielna (N/Ż)05:55
Żabi Kruk05:56
Brama Wyżynna05:58
Dworzec Główny06:00
Wały Piastowskie06:01
Jana z Kolna [GDA]06:03
Kurs nr 3 do Przegalina
Jana z Kolna [GDA]06:35
Wały Piastowskie06:36
Dworzec Główny06:38
Brama Wyżynna06:40
Żabi Kruk06:42
Chmielna (N/Ż)06:43
Akademia Muzyczna06:44
Brama Żuławska06:45
Mostek06:46
Miałki Szlak (N/Ż)06:47
Węzeł Elbląska (N/Ż)06:48
Błonia06:49
Tarcice06:50
Michałki (N/Ż)06:52
Rafineria06:53
Przejazdowo Dobrowo (N/Ż)06:55
Przejazdowo Sezonowa (N/Ż)06:57
Przejazdowo Jesionowa06:58
Przejazdowo Łąkowa (N/Ż)06:59
Bogatka III (N/Ż)07:00
Bogatka II07:02
Bogatka I (N/Ż)07:03
Wiślinka Szkolna07:05
Wiślinka Piaskowa07:07
Sobieszewo07:09
Falowa (N/Ż)07:10
Kanałowa (N/Ż)07:11
Turystyczna (N/Ż)07:12
Forsycji (N/Ż)07:13
Pole Namiotowe (N/Ż)07:14
Lazurowa07:15
Orlinki (N/Ż)07:16
Kwiatowa07:17
Boguckiego (N/Ż)07:18
Trałowa - Szkoła07:19
Kempingowa07:20
Węgorzowa07:21
Przystań07:22
Świbnieńska I (N/Ż)07:23
Świbnieńska II (N/Ż)07:24
Uzdrowiskowa (N/Ż)07:25
Świbnieńska III07:27
Przegalińska (N/Ż)07:28
Przegalina07:29
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Przegalina07:35
Przegalińska (N/Ż)07:36
Świbnieńska III07:38
Uzdrowiskowa (N/Ż)07:40
Świbnieńska II (N/Ż)07:41
Świbnieńska I (N/Ż)07:42
Przystań07:43
Węgorzowa07:44
Kempingowa07:45
Trałowa - Szkoła07:46
Boguckiego (N/Ż)07:47
Kwiatowa07:48
Orlinki (N/Ż)07:49
Lazurowa07:51
Pole Namiotowe (N/Ż)07:52
Forsycji (N/Ż)07:53
Turystyczna (N/Ż)07:54
Kanałowa (N/Ż)07:56
Falowa (N/Ż)07:57
Sobieszewo07:58
Wiślinka Piaskowa08:00
Wiślinka Szkolna08:03
Bogatka I (N/Ż)08:05
Bogatka II08:07
Bogatka III (N/Ż)08:09
Przejazdowo Łąkowa (N/Ż)08:10
Przejazdowo Jesionowa08:12
Przejazdowo Sezonowa (N/Ż)08:13
Przejazdowo Dobrowo (N/Ż)08:15
Rafineria08:17
Michałki (N/Ż)08:18
Tarcice08:20
Błonia08:21
Węzeł Elbląska (N/Ż)08:22
Miałki Szlak (N/Ż)08:23
Mostek08:24
Brama Żuławska08:26
Akademia Muzyczna08:27
Chmielna (N/Ż)08:28
Żabi Kruk08:29
Brama Wyżynna08:32
Dworzec Główny08:34
Wały Piastowskie08:35
Jana z Kolna [GDA]08:37
Kurs nr 5 do Przegalina
Jana z Kolna [GDA]09:03
Wały Piastowskie09:04
Dworzec Główny09:06
Brama Wyżynna09:08
Żabi Kruk09:10
Chmielna (N/Ż)09:11
Akademia Muzyczna09:12
Brama Żuławska09:13
Mostek09:14
Miałki Szlak (N/Ż)09:15
Węzeł Elbląska (N/Ż)09:16
Błonia09:17
Tarcice09:18
Michałki (N/Ż)09:20
Rafineria09:21
Przejazdowo Dobrowo (N/Ż)09:23
Przejazdowo Sezonowa (N/Ż)09:25
Przejazdowo Jesionowa09:26
Przejazdowo Łąkowa (N/Ż)09:27
Bogatka III (N/Ż)09:28
Bogatka II09:30
Bogatka I (N/Ż)09:31
Wiślinka Szkolna09:33
Wiślinka Piaskowa09:35
Sobieszewo09:37
Falowa (N/Ż)09:38
Kanałowa (N/Ż)09:39
Turystyczna (N/Ż)09:40
Forsycji (N/Ż)09:41
Pole Namiotowe (N/Ż)09:42
Lazurowa09:43
Orlinki (N/Ż)09:44
Kwiatowa09:45
Boguckiego (N/Ż)09:46
Trałowa - Szkoła09:47
Kempingowa09:48
Węgorzowa09:49
Przystań09:50
Świbnieńska I (N/Ż)09:51
Świbnieńska II (N/Ż)09:52
Uzdrowiskowa (N/Ż)09:53
Świbnieńska III09:55
Przegalińska (N/Ż)09:56
Przegalina09:57
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Przegalina10:13
Przegalińska (N/Ż)10:14
Świbnieńska III10:16
Uzdrowiskowa (N/Ż)10:18
Świbnieńska II (N/Ż)10:19
Świbnieńska I (N/Ż)10:20
Przystań10:21
Węgorzowa10:22
Kempingowa10:23
Trałowa - Szkoła10:24
Boguckiego (N/Ż)10:25
Kwiatowa10:26
Orlinki (N/Ż)10:27
Lazurowa10:29
Pole Namiotowe (N/Ż)10:30
Forsycji (N/Ż)10:31
Turystyczna (N/Ż)10:32
Kanałowa (N/Ż)10:34
Falowa (N/Ż)10:35
Sobieszewo10:36
Wiślinka Piaskowa10:38
Wiślinka Szkolna10:41
Bogatka I (N/Ż)10:43
Bogatka II10:45
Bogatka III (N/Ż)10:47
Przejazdowo Łąkowa (N/Ż)10:48
Przejazdowo Jesionowa10:50
Przejazdowo Sezonowa (N/Ż)10:51
Przejazdowo Dobrowo (N/Ż)10:53
Rafineria10:55
Michałki (N/Ż)10:56
Tarcice10:58
Błonia10:59
Węzeł Elbląska (N/Ż)11:00
Miałki Szlak (N/Ż)11:01
Mostek11:02
Brama Żuławska11:04
Akademia Muzyczna11:05
Chmielna (N/Ż)11:06
Żabi Kruk11:07
Brama Wyżynna11:10
Dworzec Główny11:12
Wały Piastowskie11:13
Jana z Kolna [GDA]11:15
Kurs nr 7 do Przegalina
Jana z Kolna [GDA]11:43
Wały Piastowskie11:44
Dworzec Główny11:46
Brama Wyżynna11:48
Żabi Kruk11:50
Chmielna (N/Ż)11:51
Akademia Muzyczna11:52
Brama Żuławska11:53
Mostek11:54
Miałki Szlak (N/Ż)11:55
Węzeł Elbląska (N/Ż)11:56
Błonia11:57
Tarcice11:58
Michałki (N/Ż)12:00
Rafineria12:01
Przejazdowo Dobrowo (N/Ż)12:03
Przejazdowo Sezonowa (N/Ż)12:05
Przejazdowo Jesionowa12:06
Przejazdowo Łąkowa (N/Ż)12:07
Bogatka III (N/Ż)12:08
Bogatka II12:10
Bogatka I (N/Ż)12:11
Wiślinka Szkolna12:13
Wiślinka Piaskowa12:15
Sobieszewo12:17
Falowa (N/Ż)12:18
Kanałowa (N/Ż)12:19
Turystyczna (N/Ż)12:20
Forsycji (N/Ż)12:21
Pole Namiotowe (N/Ż)12:22
Lazurowa12:23
Orlinki (N/Ż)12:24
Kwiatowa12:25
Boguckiego (N/Ż)12:26
Trałowa - Szkoła12:27
Kempingowa12:28
Węgorzowa12:29
Przystań12:30
Świbnieńska I (N/Ż)12:31
Świbnieńska II (N/Ż)12:32
Uzdrowiskowa (N/Ż)12:33
Świbnieńska III12:35
Przegalińska (N/Ż)12:36
Przegalina12:37
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Przegalina12:58
Przegalińska (N/Ż)12:59
Świbnieńska III13:01
Uzdrowiskowa (N/Ż)13:03
Świbnieńska II (N/Ż)13:04
Świbnieńska I (N/Ż)13:05
Przystań13:06
Węgorzowa13:07
Kempingowa13:08
Trałowa - Szkoła13:09
Boguckiego (N/Ż)13:10
Kwiatowa13:11
Orlinki (N/Ż)13:12
Lazurowa13:14
Pole Namiotowe (N/Ż)13:15
Forsycji (N/Ż)13:16
Turystyczna (N/Ż)13:17
Kanałowa (N/Ż)13:19
Falowa (N/Ż)13:20
Sobieszewo13:21
Wiślinka Piaskowa13:23
Wiślinka Szkolna13:26
Bogatka I (N/Ż)13:28
Bogatka II13:30
Bogatka III (N/Ż)13:32
Przejazdowo Łąkowa (N/Ż)13:33
Przejazdowo Jesionowa13:35
Przejazdowo Sezonowa (N/Ż)13:36
Przejazdowo Dobrowo (N/Ż)13:38
Rafineria13:40
Michałki (N/Ż)13:41
Tarcice13:43
Błonia13:44
Węzeł Elbląska (N/Ż)13:45
Miałki Szlak (N/Ż)13:46
Mostek13:47
Brama Żuławska13:49
Akademia Muzyczna13:50
Chmielna (N/Ż)13:51
Żabi Kruk13:52
Brama Wyżynna13:55
Dworzec Główny13:57
Wały Piastowskie13:58
Jana z Kolna [GDA]14:00
Kurs nr 9 do Przegalina
Jana z Kolna [GDA]14:40
Wały Piastowskie14:41
Dworzec Główny14:43
Brama Wyżynna14:46
Żabi Kruk14:48
Chmielna (N/Ż)14:49
Akademia Muzyczna14:50
Brama Żuławska14:51
Mostek14:52
Miałki Szlak (N/Ż)14:53
Węzeł Elbląska (N/Ż)14:54
Błonia14:55
Tarcice14:56
Michałki (N/Ż)14:58
Rafineria14:59
Przejazdowo Dobrowo (N/Ż)15:01
Przejazdowo Sezonowa (N/Ż)15:03
Przejazdowo Jesionowa15:04
Przejazdowo Łąkowa (N/Ż)15:06
Bogatka III (N/Ż)15:07
Bogatka II15:09
Bogatka I (N/Ż)15:11
Wiślinka Szkolna15:13
Wiślinka Piaskowa15:15
Sobieszewo15:17
Falowa (N/Ż)15:18
Kanałowa (N/Ż)15:19
Turystyczna (N/Ż)15:20
Forsycji (N/Ż)15:21
Pole Namiotowe (N/Ż)15:22
Lazurowa15:23
Orlinki (N/Ż)15:24
Kwiatowa15:25
Boguckiego (N/Ż)15:26
Trałowa - Szkoła15:27
Kempingowa15:28
Węgorzowa15:29
Przystań15:30
Świbnieńska I (N/Ż)15:31
Świbnieńska II (N/Ż)15:32
Uzdrowiskowa (N/Ż)15:33
Świbnieńska III15:35
Przegalińska (N/Ż)15:36
Przegalina15:37
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA]
Przegalina15:51
Przegalińska (N/Ż)15:52
Świbnieńska III15:54
Uzdrowiskowa (N/Ż)15:56
Świbnieńska II (N/Ż)15:57
Świbnieńska I (N/Ż)15:58
Przystań15:59
Węgorzowa16:00
Kempingowa16:01
Trałowa - Szkoła16:02
Boguckiego (N/Ż)16:03
Kwiatowa16:05
Orlinki (N/Ż)16:06
Lazurowa16:08
Pole Namiotowe (N/Ż)16:09
Forsycji (N/Ż)16:10
Turystyczna (N/Ż)16:11
Kanałowa (N/Ż)16:13
Falowa (N/Ż)16:14
Sobieszewo16:15
Wiślinka Piaskowa16:17
Wiślinka Szkolna16:20
Bogatka I (N/Ż)16:22
Bogatka II16:24
Bogatka III (N/Ż)16:26
Przejazdowo Łąkowa (N/Ż)16:27
Przejazdowo Jesionowa16:29
Przejazdowo Sezonowa (N/Ż)16:30
Przejazdowo Dobrowo (N/Ż)16:32
Rafineria16:34
Michałki (N/Ż)16:35
Tarcice16:37
Błonia16:38
Węzeł Elbląska (N/Ż)16:39
Miałki Szlak (N/Ż)16:40
Mostek16:41
Brama Żuławska16:43
Akademia Muzyczna16:44
Chmielna (N/Ż)16:45
Żabi Kruk16:46
Brama Wyżynna16:49
Dworzec Główny16:51
Wały Piastowskie16:52
Jana z Kolna [GDA]16:54
Kurs nr 11 do Przegalina
Jana z Kolna [GDA]17:13
Wały Piastowskie17:14
Dworzec Główny17:16
Brama Wyżynna17:18
Żabi Kruk17:20
Chmielna (N/Ż)17:21
Akademia Muzyczna17:22
Brama Żuławska17:23
Mostek17:24
Miałki Szlak (N/Ż)17:25
Węzeł Elbląska (N/Ż)17:26
Błonia17:27
Tarcice17:28
Michałki (N/Ż)17:30
Rafineria17:31
Przejazdowo Dobrowo (N/Ż)17:33
Przejazdowo Sezonowa (N/Ż)17:35
Przejazdowo Jesionowa17:36
Przejazdowo Łąkowa (N/Ż)17:37
Bogatka III (N/Ż)17:38
Bogatka II17:40
Bogatka I (N/Ż)17:41
Wiślinka Szkolna17:43
Wiślinka Piaskowa17:45
Sobieszewo17:47
Falowa (N/Ż)17:48
Kanałowa (N/Ż)17:49
Turystyczna (N/Ż)17:50
Forsycji (N/Ż)17:51
Pole Namiotowe (N/Ż)17:52
Lazurowa17:53
Orlinki (N/Ż)17:54
Kwiatowa17:55
Boguckiego (N/Ż)17:56
Trałowa - Szkoła17:57
Kempingowa17:58
Węgorzowa17:59
Przystań18:00
Świbnieńska I (N/Ż)18:01
Świbnieńska II (N/Ż)18:02
Uzdrowiskowa (N/Ż)18:03
Świbnieńska III18:05
Przegalińska (N/Ż)18:06
Przegalina18:07
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA]
Przegalina18:22
Przegalińska (N/Ż)18:23
Świbnieńska III18:25
Uzdrowiskowa (N/Ż)18:27
Świbnieńska II (N/Ż)18:28
Świbnieńska I (N/Ż)18:29
Przystań18:30
Węgorzowa18:31
Kempingowa18:32
Trałowa - Szkoła18:33
Boguckiego (N/Ż)18:34
Kwiatowa18:35
Orlinki (N/Ż)18:36
Lazurowa18:38
Pole Namiotowe (N/Ż)18:39
Forsycji (N/Ż)18:40
Turystyczna (N/Ż)18:41
Kanałowa (N/Ż)18:43
Falowa (N/Ż)18:44
Sobieszewo18:45
Wiślinka Piaskowa18:47
Wiślinka Szkolna18:50
Bogatka I (N/Ż)18:52
Bogatka II18:54
Bogatka III (N/Ż)18:56
Przejazdowo Łąkowa (N/Ż)18:57
Przejazdowo Jesionowa18:59
Przejazdowo Sezonowa (N/Ż)19:00
Przejazdowo Dobrowo (N/Ż)19:02
Rafineria19:04
Michałki (N/Ż)19:05
Tarcice19:07
Błonia19:08
Węzeł Elbląska (N/Ż)19:09
Miałki Szlak (N/Ż)19:10
Mostek19:11
Brama Żuławska19:13
Akademia Muzyczna19:14
Chmielna (N/Ż)19:15
Żabi Kruk19:16
Brama Wyżynna19:19
Dworzec Główny19:21
Wały Piastowskie19:22
Jana z Kolna [GDA]19:24
Kurs nr 13 do Przegalina
Jana z Kolna [GDA]19:58
Wały Piastowskie19:59
Dworzec Główny20:01
Brama Wyżynna20:03
Żabi Kruk20:05
Chmielna (N/Ż)20:06
Akademia Muzyczna20:07
Brama Żuławska20:08
Mostek20:09
Miałki Szlak (N/Ż)20:10
Węzeł Elbląska (N/Ż)20:11
Błonia20:12
Tarcice20:13
Michałki (N/Ż)20:15
Rafineria20:16
Przejazdowo Dobrowo (N/Ż)20:18
Przejazdowo Sezonowa (N/Ż)20:20
Przejazdowo Jesionowa20:21
Przejazdowo Łąkowa (N/Ż)20:22
Bogatka III (N/Ż)20:23
Bogatka II20:25
Bogatka I (N/Ż)20:26
Wiślinka Szkolna20:28
Wiślinka Piaskowa20:30
Sobieszewo20:32
Falowa (N/Ż)20:33
Kanałowa (N/Ż)20:34
Turystyczna (N/Ż)20:35
Forsycji (N/Ż)20:36
Pole Namiotowe (N/Ż)20:37
Lazurowa20:38
Orlinki (N/Ż)20:39
Kwiatowa20:40
Boguckiego (N/Ż)20:41
Trałowa - Szkoła20:42
Kempingowa20:43
Węgorzowa20:44
Przystań20:45
Świbnieńska I (N/Ż)20:46
Świbnieńska II (N/Ż)20:47
Uzdrowiskowa (N/Ż)20:48
Świbnieńska III20:50
Przegalińska (N/Ż)20:51
Przegalina20:52
Kurs nr 14 do Dworzec Główny
Przegalina21:29
Przegalińska (N/Ż)21:30
Świbnieńska III21:32
Uzdrowiskowa (N/Ż)21:34
Świbnieńska II (N/Ż)21:35
Świbnieńska I (N/Ż)21:36
Przystań21:37
Węgorzowa21:38
Kempingowa21:39
Trałowa - Szkoła21:40
Boguckiego (N/Ż)21:41
Kwiatowa21:42
Orlinki (N/Ż)21:43
Lazurowa21:44
Pole Namiotowe (N/Ż)21:45
Forsycji (N/Ż)21:46
Turystyczna (N/Ż)21:47
Kanałowa (N/Ż)21:48
Falowa (N/Ż)21:49
Sobieszewo21:50
Wiślinka Piaskowa21:52
Wiślinka Szkolna21:55
Bogatka I (N/Ż)21:57
Bogatka II21:59
Bogatka III (N/Ż)22:00
Przejazdowo Łąkowa (N/Ż)22:01
Przejazdowo Jesionowa22:03
Przejazdowo Sezonowa (N/Ż)22:04
Przejazdowo Dobrowo (N/Ż)22:06
Rafineria22:08
Michałki (N/Ż)22:09
Tarcice22:11
Błonia22:12
Węzeł Elbląska (N/Ż)22:13
Miałki Szlak (N/Ż)22:14
Mostek22:15
Brama Żuławska22:16
Akademia Muzyczna22:17
Chmielna (N/Ż)22:18
Żabi Kruk22:19
Brama Wyżynna22:21
Dworzec Główny22:23
Kurs nr 15 do Baza Hallera
Dworzec Główny22:23
Baza Hallera22:33