• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:18
Kurs nr 2 do Dworzec Główny
Przegalina04:35
Przegalińska04:36
Świbnieńska III04:38
Uzdrowiskowa04:40
Świbnieńska II04:41
Świbnieńska I04:41
Przystań04:42
Węgorzowa04:43
Kempingowa04:44
Trałowa - Szkoła04:45
Boguckiego04:46
Kwiatowa04:47
Orlinki04:48
Lazurowa04:49
Pole Namiotowe04:50
Forsycji04:51
Turystyczna04:51
Kanałowa04:52
Falowa04:53
Sobieszewo04:54
Wiślinka Piaskowa04:56
Szkolna04:59
Bogatka I05:01
Bogatka II05:03
Bogatka III05:04
Łąkowa05:05
Jesionowa05:07
Sezonowa05:08
Dobrowo05:10
Rafineria05:12
Michałki05:13
Tarcice05:15
Błonia05:16
Węzeł Elbląska05:17
Miałki Szlak05:18
Mostek05:19
Brama Żuławska05:20
Akademia Muzyczna05:21
Chmielna05:22
Żabi Kruk05:23
Brama Wyżynna05:25
Dworzec Główny05:27
Kurs nr 3 do Przegalina
Dworzec Główny05:36
Dworzec Główny05:39
Brama Wyżynna05:41
Żabi Kruk05:42
Chmielna05:43
Akademia Muzyczna05:44
Brama Żuławska05:45
Mostek05:46
Miałki Szlak05:47
Węzeł Elbląska05:48
Błonia05:49
Tarcice05:50
Michałki05:51
Rafineria05:52
Dobrowo05:54
Sezonowa05:55
Jesionowa05:57
Łąkowa05:58
Bogatka III05:59
Bogatka II06:00
Bogatka I06:01
Szkolna06:04
Wiślinka Piaskowa06:06
Sobieszewo06:08
Falowa06:09
Kanałowa06:10
Turystyczna06:11
Forsycji06:11
Pole Namiotowe06:12
Lazurowa06:13
Orlinki06:14
Kwiatowa06:15
Boguckiego06:16
Trałowa - Szkoła06:17
Kempingowa06:18
Węgorzowa06:19
Przystań06:20
Świbnieńska I06:21
Świbnieńska II06:21
Uzdrowiskowa06:22
Świbnieńska III06:24
Przegalińska06:25
Przegalina06:26
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Przegalina06:44
Przegalińska06:45
Świbnieńska III06:47
Uzdrowiskowa06:49
Świbnieńska II06:50
Świbnieńska I06:50
Przystań06:51
Węgorzowa06:52
Kempingowa06:53
Trałowa - Szkoła06:54
Boguckiego06:55
Kwiatowa06:56
Orlinki06:57
Lazurowa06:58
Pole Namiotowe06:59
Forsycji07:00
Turystyczna07:00
Kanałowa07:01
Falowa07:02
Sobieszewo07:03
Wiślinka Piaskowa07:05
Szkolna07:08
Bogatka I07:10
Bogatka II07:12
Bogatka III07:13
Łąkowa07:14
Jesionowa07:16
Sezonowa07:17
Dobrowo07:19
Rafineria07:21
Michałki07:22
Tarcice07:24
Błonia07:25
Węzeł Elbląska07:26
Miałki Szlak07:27
Mostek07:28
Brama Żuławska07:29
Akademia Muzyczna07:30
Chmielna07:31
Żabi Kruk07:32
Brama Wyżynna07:34
Dworzec Główny07:36
Wały Piastowskie07:37
Jana z Kolna [GDA]07:39
Kurs nr 5 do Przegalina
Jana z Kolna [GDA]08:34
Wały Piastowskie08:35
Dworzec Główny08:37
Brama Wyżynna08:39
Żabi Kruk08:41
Chmielna08:42
Akademia Muzyczna08:43
Brama Żuławska08:44
Mostek08:45
Miałki Szlak08:46
Węzeł Elbląska08:47
Błonia08:48
Tarcice08:49
Michałki08:51
Rafineria08:52
Dobrowo08:54
Sezonowa08:56
Jesionowa08:58
Łąkowa08:59
Bogatka III09:00
Bogatka II09:02
Bogatka I09:03
Szkolna09:06
Wiślinka Piaskowa09:08
Sobieszewo09:10
Falowa09:11
Kanałowa09:12
Turystyczna09:13
Forsycji09:14
Pole Namiotowe09:15
Lazurowa09:16
Orlinki09:17
Kwiatowa09:18
Boguckiego09:19
Trałowa - Szkoła09:20
Kempingowa09:21
Węgorzowa09:22
Przystań09:23
Świbnieńska I09:24
Świbnieńska II09:24
Uzdrowiskowa09:25
Świbnieńska III09:27
Przegalińska09:28
Przegalina09:29
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Przegalina09:44
Przegalińska09:45
Świbnieńska III09:47
Uzdrowiskowa09:49
Świbnieńska II09:50
Świbnieńska I09:50
Przystań09:51
Węgorzowa09:52
Kempingowa09:53
Trałowa - Szkoła09:54
Boguckiego09:55
Kwiatowa09:56
Orlinki09:57
Lazurowa09:59
Pole Namiotowe10:00
Forsycji10:01
Turystyczna10:01
Kanałowa10:03
Falowa10:04
Sobieszewo10:05
Wiślinka Piaskowa10:07
Szkolna10:10
Bogatka I10:12
Bogatka II10:14
Bogatka III10:16
Łąkowa10:17
Jesionowa10:19
Sezonowa10:20
Dobrowo10:22
Rafineria10:24
Michałki10:25
Tarcice10:27
Błonia10:28
Węzeł Elbląska10:29
Miałki Szlak10:30
Mostek10:31
Brama Żuławska10:33
Akademia Muzyczna10:34
Chmielna10:35
Żabi Kruk10:36
Brama Wyżynna10:39
Dworzec Główny10:41
Wały Piastowskie10:42
Jana z Kolna [GDA]10:44
Kurs nr 7 do Przegalina
Jana z Kolna [GDA]11:14
Wały Piastowskie11:15
Dworzec Główny11:17
Brama Wyżynna11:19
Żabi Kruk11:21
Chmielna11:22
Akademia Muzyczna11:23
Brama Żuławska11:24
Mostek11:25
Miałki Szlak11:26
Węzeł Elbląska11:27
Błonia11:28
Tarcice11:29
Michałki11:31
Rafineria11:32
Dobrowo11:34
Sezonowa11:36
Jesionowa11:38
Łąkowa11:39
Bogatka III11:40
Bogatka II11:42
Bogatka I11:43
Szkolna11:46
Wiślinka Piaskowa11:48
Sobieszewo11:50
Falowa11:51
Kanałowa11:52
Turystyczna11:53
Forsycji11:54
Pole Namiotowe11:55
Lazurowa11:56
Orlinki11:57
Kwiatowa11:58
Boguckiego11:59
Trałowa - Szkoła12:00
Kempingowa12:01
Węgorzowa12:02
Przystań12:03
Świbnieńska I12:04
Świbnieńska II12:04
Uzdrowiskowa12:05
Świbnieńska III12:07
Przegalińska12:08
Przegalina12:09
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Przegalina12:23
Przegalińska12:24
Świbnieńska III12:26
Uzdrowiskowa12:28
Świbnieńska II12:29
Świbnieńska I12:29
Przystań12:30
Węgorzowa12:31
Kempingowa12:32
Trałowa - Szkoła12:33
Boguckiego12:34
Kwiatowa12:36
Orlinki12:37
Lazurowa12:39
Pole Namiotowe12:40
Forsycji12:41
Turystyczna12:41
Kanałowa12:43
Falowa12:44
Sobieszewo12:45
Wiślinka Piaskowa12:47
Szkolna12:50
Bogatka I12:52
Bogatka II12:54
Bogatka III12:56
Łąkowa12:57
Jesionowa12:59
Sezonowa13:00
Dobrowo13:02
Rafineria13:04
Michałki13:05
Tarcice13:07
Błonia13:08
Węzeł Elbląska13:09
Miałki Szlak13:10
Mostek13:11
Brama Żuławska13:13
Akademia Muzyczna13:14
Chmielna13:15
Żabi Kruk13:16
Brama Wyżynna13:19
Dworzec Główny13:21
Wały Piastowskie13:22
Jana z Kolna [GDA]13:24
Kurs nr 9 do Przegalina
Jana z Kolna [GDA]13:55
Wały Piastowskie13:56
Dworzec Główny13:58
Brama Wyżynna14:01
Żabi Kruk14:03
Chmielna14:04
Akademia Muzyczna14:05
Brama Żuławska14:06
Mostek14:07
Miałki Szlak14:08
Węzeł Elbląska14:09
Błonia14:10
Tarcice14:11
Michałki14:13
Rafineria14:14
Dobrowo14:16
Sezonowa14:18
Jesionowa14:20
Łąkowa14:21
Bogatka III14:22
Bogatka II14:24
Bogatka I14:25
Szkolna14:28
Wiślinka Piaskowa14:30
Sobieszewo14:32
Falowa14:33
Kanałowa14:34
Turystyczna14:35
Forsycji14:36
Pole Namiotowe14:37
Lazurowa14:38
Orlinki14:39
Kwiatowa14:40
Boguckiego14:41
Trałowa - Szkoła14:42
Kempingowa14:43
Węgorzowa14:44
Przystań14:45
Świbnieńska I14:46
Świbnieńska II14:46
Uzdrowiskowa14:47
Świbnieńska III14:49
Przegalińska14:50
Przegalina14:51
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA]
Przegalina15:03
Przegalińska15:04
Świbnieńska III15:06
Uzdrowiskowa15:08
Świbnieńska II15:09
Świbnieńska I15:09
Przystań15:10
Węgorzowa15:11
Kempingowa15:12
Trałowa - Szkoła15:13
Boguckiego15:14
Kwiatowa15:16
Orlinki15:17
Lazurowa15:19
Pole Namiotowe15:20
Forsycji15:21
Turystyczna15:21
Kanałowa15:23
Falowa15:24
Sobieszewo15:25
Wiślinka Piaskowa15:27
Szkolna15:30
Bogatka I15:32
Bogatka II15:34
Bogatka III15:36
Łąkowa15:37
Jesionowa15:39
Sezonowa15:40
Dobrowo15:42
Rafineria15:44
Michałki15:45
Tarcice15:47
Błonia15:48
Węzeł Elbląska15:49
Miałki Szlak15:50
Mostek15:51
Brama Żuławska15:53
Akademia Muzyczna15:54
Chmielna15:55
Żabi Kruk15:56
Brama Wyżynna15:59
Dworzec Główny16:01
Wały Piastowskie16:02
Jana z Kolna [GDA]16:04
Kurs nr 11 do Przegalina
Jana z Kolna [GDA]16:34
Wały Piastowskie16:35
Dworzec Główny16:37
Brama Wyżynna16:39
Żabi Kruk16:41
Chmielna16:42
Akademia Muzyczna16:43
Brama Żuławska16:44
Mostek16:45
Miałki Szlak16:46
Węzeł Elbląska16:47
Błonia16:48
Tarcice16:49
Michałki16:51
Rafineria16:52
Dobrowo16:54
Sezonowa16:56
Jesionowa16:58
Łąkowa16:59
Bogatka III17:00
Bogatka II17:02
Bogatka I17:03
Szkolna17:06
Wiślinka Piaskowa17:08
Sobieszewo17:10
Falowa17:11
Kanałowa17:12
Turystyczna17:13
Forsycji17:14
Pole Namiotowe17:15
Lazurowa17:16
Orlinki17:17
Kwiatowa17:18
Boguckiego17:19
Trałowa - Szkoła17:20
Kempingowa17:21
Węgorzowa17:22
Przystań17:23
Świbnieńska I17:24
Świbnieńska II17:24
Uzdrowiskowa17:25
Świbnieńska III17:27
Przegalińska17:28
Przegalina17:29
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA]
Przegalina17:44
Przegalińska17:45
Świbnieńska III17:47
Uzdrowiskowa17:49
Świbnieńska II17:50
Świbnieńska I17:50
Przystań17:51
Węgorzowa17:52
Kempingowa17:53
Trałowa - Szkoła17:54
Boguckiego17:55
Kwiatowa17:56
Orlinki17:57
Lazurowa17:59
Pole Namiotowe18:00
Forsycji18:01
Turystyczna18:01
Kanałowa18:03
Falowa18:04
Sobieszewo18:05
Wiślinka Piaskowa18:07
Szkolna18:10
Bogatka I18:12
Bogatka II18:14
Bogatka III18:16
Łąkowa18:17
Jesionowa18:19
Sezonowa18:20
Dobrowo18:22
Rafineria18:24
Michałki18:25
Tarcice18:27
Błonia18:28
Węzeł Elbląska18:29
Miałki Szlak18:30
Mostek18:31
Brama Żuławska18:33
Akademia Muzyczna18:34
Chmielna18:35
Żabi Kruk18:36
Brama Wyżynna18:39
Dworzec Główny18:41
Wały Piastowskie18:42
Jana z Kolna [GDA]18:44
Kurs nr 13 do Przegalina
Jana z Kolna [GDA]19:14
Wały Piastowskie19:15
Dworzec Główny19:17
Brama Wyżynna19:19
Żabi Kruk19:21
Chmielna19:22
Akademia Muzyczna19:23
Brama Żuławska19:24
Mostek19:25
Miałki Szlak19:26
Węzeł Elbląska19:27
Błonia19:28
Tarcice19:29
Michałki19:31
Rafineria19:32
Dobrowo19:34
Sezonowa19:36
Jesionowa19:38
Łąkowa19:39
Bogatka III19:40
Bogatka II19:42
Bogatka I19:43
Szkolna19:46
Wiślinka Piaskowa19:48
Sobieszewo19:50
Falowa19:51
Kanałowa19:52
Turystyczna19:53
Forsycji19:54
Pole Namiotowe19:55
Lazurowa19:56
Orlinki19:57
Kwiatowa19:58
Boguckiego19:59
Trałowa - Szkoła20:00
Kempingowa20:01
Węgorzowa20:02
Przystań20:03
Świbnieńska I20:04
Świbnieńska II20:04
Uzdrowiskowa20:05
Świbnieńska III20:07
Przegalińska20:08
Przegalina20:09
Kurs nr 14 do Dworzec Główny
Przegalina20:28
Przegalińska20:29
Świbnieńska III20:31
Uzdrowiskowa20:33
Świbnieńska II20:34
Świbnieńska I20:34
Przystań20:35
Węgorzowa20:36
Kempingowa20:37
Trałowa - Szkoła20:38
Boguckiego20:39
Kwiatowa20:40
Orlinki20:41
Lazurowa20:42
Pole Namiotowe20:43
Forsycji20:44
Turystyczna20:44
Kanałowa20:45
Falowa20:46
Sobieszewo20:47
Wiślinka Piaskowa20:49
Szkolna20:52
Bogatka I20:54
Bogatka II20:56
Bogatka III20:57
Łąkowa20:58
Jesionowa21:00
Sezonowa21:01
Dobrowo21:03
Rafineria21:05
Michałki21:06
Tarcice21:08
Błonia21:09
Węzeł Elbląska21:10
Miałki Szlak21:11
Mostek21:12
Brama Żuławska21:13
Akademia Muzyczna21:14
Chmielna21:15
Żabi Kruk21:16
Brama Wyżynna21:18
Dworzec Główny21:20
Kurs nr 15 do Baza Hallera
Dworzec Główny21:20
Baza Hallera21:30