• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
17:32
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Baza Hallera04:26
Łostowice Świętokrzyska04:49
Kurs nr 1 do Olimpijska
Łostowice Świętokrzyska04:51
Łostowice Świętokrzyska04:51
Łódzka04:52
Niepołomicka04:54
Przebiśniegowa04:56
Srebrna04:57
Knyszyńska04:58
Kolorowa04:59
Topazowa05:00
Podleckiego05:02
Barzychowskiej05:03
Olimpijska05:04
Kurs nr 2 do Gościnna
Olimpijska05:10
Podleckiego05:12
Topazowa05:14
Kolorowa05:15
Chwaszczyno - Szmaragdowa05:16
Srebrna05:18
Przebiśniegowa05:19
Niepołomicka05:21
Łódzka05:22
Łostowice Świętokrzyska05:23
Łostowice Świętokrzyska05:24
Świętokrzyska05:25
Platynowa05:26
Małomiejska05:27
Ptasia05:28
Rejtana05:31
Gościnna05:33
Kurs nr 3 do Olimpijska
Gościnna05:45
Gościnna05:46
Rejtana05:47
Ptasia05:50
Małomiejska05:52
Platynowa05:54
Łostowice Świętokrzyska05:57
Łódzka05:58
Niepołomicka06:00
Przebiśniegowa06:02
Srebrna06:03
Knyszyńska06:04
Kolorowa06:05
Topazowa06:06
Podleckiego06:08
Barzychowskiej06:09
Olimpijska06:10
Kurs nr 4 do Gościnna
Olimpijska06:20
Podleckiego06:22
Topazowa06:26
Kolorowa06:27
Chwaszczyno - Szmaragdowa06:28
Srebrna06:30
Przebiśniegowa06:31
Niepołomicka06:36
Łódzka06:37
Łostowice Świętokrzyska06:38
Łostowice Świętokrzyska06:39
Świętokrzyska06:40
Platynowa06:41
Małomiejska06:43
Ptasia06:45
Rejtana06:49
Gościnna06:51
Kurs nr 5 do Olimpijska
Gościnna07:05
Gościnna07:06
Rejtana07:08
Ptasia07:14
Małomiejska07:16
Platynowa07:18
Łostowice Świętokrzyska07:21
Łódzka07:22
Niepołomicka07:24
Przebiśniegowa07:27
Srebrna07:28
Knyszyńska07:29
Kolorowa07:30
Topazowa07:31
Podleckiego07:33
Barzychowskiej07:34
Olimpijska07:35
Kurs nr 6 do Gościnna
Olimpijska07:44
Podleckiego07:46
Topazowa07:50
Kolorowa07:51
Chwaszczyno - Szmaragdowa07:52
Srebrna07:54
Przebiśniegowa07:55
Niepołomicka08:00
Łódzka08:01
Łostowice Świętokrzyska08:02
Łostowice Świętokrzyska08:03
Świętokrzyska08:04
Platynowa08:05
Małomiejska08:06
Ptasia08:08
Rejtana08:11
Gościnna08:13
Kurs nr 7 do Olimpijska
Gościnna08:33
Gościnna08:34
Rejtana08:35
Ptasia08:40
Małomiejska08:42
Platynowa08:44
Łostowice Świętokrzyska08:47
Łódzka08:48
Niepołomicka08:50
Przebiśniegowa08:53
Srebrna08:54
Knyszyńska08:55
Kolorowa08:56
Topazowa08:57
Podleckiego08:59
Barzychowskiej09:00
Olimpijska09:01
Kurs nr 8 do Gościnna
Olimpijska09:08
Podleckiego09:10
Topazowa09:13
Kolorowa09:14
Chwaszczyno - Szmaragdowa09:15
Srebrna09:17
Przebiśniegowa09:18
Niepołomicka09:21
Łódzka09:22
Łostowice Świętokrzyska09:23
Łostowice Świętokrzyska09:24
Świętokrzyska09:25
Platynowa09:26
Małomiejska09:27
Ptasia09:29
Rejtana09:32
Gościnna09:34
Kurs nr 9 do Łostowice Świętokrzyska
Gościnna09:43
Gościnna09:44
Rejtana09:45
Ptasia09:50
Małomiejska09:52
Platynowa09:54
Łostowice Świętokrzyska09:56
Kurs nr 10 do Olimpijska
Łostowice Świętokrzyska10:33
Łostowice Świętokrzyska10:33
Łódzka10:34
Niepołomicka10:36
Przebiśniegowa10:38
Srebrna10:39
Knyszyńska10:40
Kolorowa10:41
Topazowa10:42
Podleckiego10:44
Barzychowskiej10:45
Olimpijska10:46
Kurs nr 11 do Gościnna
Olimpijska10:55
Podleckiego10:57
Topazowa11:00
Kolorowa11:01
Chwaszczyno - Szmaragdowa11:02
Srebrna11:04
Przebiśniegowa11:05
Niepołomicka11:08
Łódzka11:09
Łostowice Świętokrzyska11:10
Łostowice Świętokrzyska11:11
Świętokrzyska11:12
Platynowa11:13
Małomiejska11:14
Ptasia11:16
Rejtana11:19
Gościnna11:21
Kurs nr 12 do Olimpijska
Gościnna11:37
Gościnna11:38
Rejtana11:39
Ptasia11:44
Małomiejska11:46
Platynowa11:48
Łostowice Świętokrzyska11:51
Łódzka11:52
Niepołomicka11:54
Przebiśniegowa11:56
Srebrna11:57
Knyszyńska11:58
Kolorowa11:59
Topazowa12:00
Podleckiego12:02
Barzychowskiej12:03
Olimpijska12:04
Kurs nr 13 do Gościnna
Olimpijska12:15
Podleckiego12:17
Topazowa12:20
Kolorowa12:21
Chwaszczyno - Szmaragdowa12:22
Srebrna12:24
Przebiśniegowa12:25
Niepołomicka12:28
Łódzka12:29
Łostowice Świętokrzyska12:30
Łostowice Świętokrzyska12:31
Świętokrzyska12:32
Platynowa12:33
Małomiejska12:34
Ptasia12:36
Rejtana12:39
Gościnna12:41
Kurs nr 14 do Olimpijska
Gościnna12:57
Gościnna12:58
Rejtana12:59
Ptasia13:04
Małomiejska13:06
Platynowa13:08
Łostowice Świętokrzyska13:11
Łódzka13:12
Niepołomicka13:14
Przebiśniegowa13:16
Srebrna13:17
Knyszyńska13:18
Kolorowa13:19
Topazowa13:20
Podleckiego13:22
Barzychowskiej13:23
Olimpijska13:24
Kurs nr 15 do Gościnna
Olimpijska13:35
Podleckiego13:37
Topazowa13:40
Kolorowa13:41
Chwaszczyno - Szmaragdowa13:42
Srebrna13:44
Przebiśniegowa13:45
Niepołomicka13:48
Łódzka13:49
Łostowice Świętokrzyska13:50
Łostowice Świętokrzyska13:51
Świętokrzyska13:52
Platynowa13:53
Małomiejska13:54
Ptasia13:56
Rejtana13:59
Gościnna14:01
Kurs nr 16 do Olimpijska
Gościnna14:22
Gościnna14:23
Rejtana14:24
Ptasia14:29
Małomiejska14:31
Platynowa14:33
Łostowice Świętokrzyska14:36
Łódzka14:37
Niepołomicka14:39
Przebiśniegowa14:42
Srebrna14:43
Knyszyńska14:44
Kolorowa14:45
Topazowa14:46
Podleckiego14:48
Barzychowskiej14:49
Olimpijska14:50
Kurs nr 17 do Gościnna
Olimpijska15:03
Podleckiego15:05
Topazowa15:08
Kolorowa15:09
Chwaszczyno - Szmaragdowa15:10
Srebrna15:12
Przebiśniegowa15:13
Niepołomicka15:17
Łódzka15:19
Łostowice Świętokrzyska15:20
Łostowice Świętokrzyska15:21
Świętokrzyska15:22
Platynowa15:23
Małomiejska15:24
Ptasia15:26
Rejtana15:30
Gościnna15:32
Kurs nr 18 do Olimpijska
Gościnna15:42
Gościnna15:43
Rejtana15:45
Ptasia15:53
Małomiejska15:55
Platynowa15:57
Łostowice Świętokrzyska16:00
Łódzka16:01
Niepołomicka16:03
Przebiśniegowa16:06
Srebrna16:07
Knyszyńska16:08
Kolorowa16:09
Topazowa16:10
Podleckiego16:12
Barzychowskiej16:13
Olimpijska16:14
Kurs nr 19 do Gościnna
Olimpijska16:23
Podleckiego16:25
Topazowa16:29
Kolorowa16:30
Chwaszczyno - Szmaragdowa16:31
Srebrna16:33
Przebiśniegowa16:34
Niepołomicka16:39
Łódzka16:41
Łostowice Świętokrzyska16:42
Łostowice Świętokrzyska16:43
Świętokrzyska16:44
Platynowa16:45
Małomiejska16:46
Ptasia16:48
Rejtana16:53
Gościnna16:55
Kurs nr 20 do Olimpijska
Gościnna17:02
Gościnna17:03
Rejtana17:04
Ptasia17:09
Małomiejska17:11
Platynowa17:13
Łostowice Świętokrzyska17:16
Łódzka17:17
Niepołomicka17:19
Przebiśniegowa17:21
Srebrna17:22
Knyszyńska17:23
Kolorowa17:24
Topazowa17:25
Podleckiego17:27
Barzychowskiej17:28
Olimpijska17:29
Kurs nr 21 do Gościnna
Olimpijska17:43
Podleckiego17:45
Topazowa17:48
Kolorowa17:49
Chwaszczyno - Szmaragdowa17:50
Srebrna17:52
Przebiśniegowa17:53
Niepołomicka17:57
Łódzka17:58
Łostowice Świętokrzyska17:59
Łostowice Świętokrzyska18:00
Świętokrzyska18:01
Platynowa18:02
Małomiejska18:03
Ptasia18:04
Rejtana18:07
Gościnna18:09
Kurs nr 22 do Olimpijska
Gościnna18:22
Gościnna18:23
Rejtana18:24
Ptasia18:28
Małomiejska18:30
Platynowa18:32
Łostowice Świętokrzyska18:35
Łódzka18:36
Niepołomicka18:38
Przebiśniegowa18:39
Srebrna18:40
Knyszyńska18:41
Kolorowa18:42
Topazowa18:43
Podleckiego18:45
Barzychowskiej18:46
Olimpijska18:47
Kurs nr 23 do Gościnna
Olimpijska18:58
Podleckiego19:00
Topazowa19:03
Kolorowa19:04
Chwaszczyno - Szmaragdowa19:05
Srebrna19:07
Przebiśniegowa19:08
Niepołomicka19:11
Łódzka19:12
Łostowice Świętokrzyska19:13
Łostowice Świętokrzyska19:14
Świętokrzyska19:15
Platynowa19:16
Małomiejska19:17
Ptasia19:18
Rejtana19:21
Gościnna19:23
Kurs nr 24 do Łostowice Świętokrzyska
Gościnna19:32
Gościnna19:33
Rejtana19:34
Ptasia19:38
Małomiejska19:40
Platynowa19:42
Łostowice Świętokrzyska19:44
Kurs nr 25 do Baza Hallera
Łostowice Świętokrzyska19:44
Baza Hallera20:07