• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:17
Kurs nr 0 do Galeria Bałtycka
Baza Hallera05:03
Galeria Bałtycka05:11
Kurs nr 1 do Matemblewo
Galeria Bałtycka05:11
Chrzanowskiego [GDA]05:13
Srebrniki05:14
Trawki05:16
Potokowa05:18
Ogrodowa05:19
Brętowo PKM05:21
Dolne Młyny05:23
Potokowa - Matemblewska05:24
Karskiego05:25
Matemblewo05:27
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Matemblewo05:29
Karskiego05:31
Potokowa - Matemblewska05:32
Dolne Młyny05:33
Brętowo PKM05:35
Ogrodowa05:36
Potokowa05:38
Trawki05:40
Srebrniki05:41
Chrzanowskiego [GDA]05:42
Zabytkowa05:43
Galeria Bałtycka05:45
Wrzeszcz PKP05:46
Kurs nr 9 do Matemblewo
Wrzeszcz PKP08:44
Wrzeszcz PKP08:44
Galeria Bałtycka08:47
Chrzanowskiego [GDA]08:49
Srebrniki08:50
Trawki08:52
Potokowa08:54
Ogrodowa08:56
Brętowo PKM08:58
Dolne Młyny09:00
Potokowa - Matemblewska09:01
Karskiego09:02
Matemblewo09:04
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Matemblewo09:11
Karskiego09:13
Potokowa - Matemblewska09:14
Dolne Młyny09:15
Brętowo PKM09:17
Ogrodowa09:18
Potokowa09:21
Trawki09:23
Srebrniki09:24
Chrzanowskiego [GDA]09:25
Zabytkowa09:26
Galeria Bałtycka09:29
Wrzeszcz PKP09:30
Kurs nr 11 do Matemblewo
Wrzeszcz PKP09:44
Wrzeszcz PKP09:44
Galeria Bałtycka09:47
Chrzanowskiego [GDA]09:49
Srebrniki09:50
Trawki09:52
Potokowa09:54
Ogrodowa09:56
Brętowo PKM09:58
Dolne Młyny10:00
Potokowa - Matemblewska10:01
Karskiego10:02
Matemblewo10:04
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Matemblewo10:11
Karskiego10:13
Potokowa - Matemblewska10:14
Dolne Młyny10:15
Brętowo PKM10:17
Ogrodowa10:18
Potokowa10:21
Trawki10:23
Srebrniki10:24
Chrzanowskiego [GDA]10:25
Zabytkowa10:26
Galeria Bałtycka10:29
Wrzeszcz PKP10:30
Kurs nr 13 do Matemblewo
Wrzeszcz PKP10:44
Wrzeszcz PKP10:44
Galeria Bałtycka10:47
Chrzanowskiego [GDA]10:49
Srebrniki10:50
Trawki10:52
Potokowa10:54
Ogrodowa10:56
Brętowo PKM10:58
Dolne Młyny11:00
Potokowa - Matemblewska11:01
Karskiego11:02
Matemblewo11:04
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Matemblewo11:11
Karskiego11:13
Potokowa - Matemblewska11:14
Dolne Młyny11:15
Brętowo PKM11:17
Ogrodowa11:18
Potokowa11:21
Trawki11:23
Srebrniki11:24
Chrzanowskiego [GDA]11:25
Zabytkowa11:26
Galeria Bałtycka11:29
Wrzeszcz PKP11:30
Kurs nr 15 do Matemblewo
Wrzeszcz PKP11:44
Wrzeszcz PKP11:44
Galeria Bałtycka11:47
Chrzanowskiego [GDA]11:49
Srebrniki11:50
Trawki11:52
Potokowa11:54
Ogrodowa11:56
Brętowo PKM11:58
Dolne Młyny12:00
Potokowa - Matemblewska12:01
Karskiego12:02
Matemblewo12:04
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Matemblewo12:11
Karskiego12:13
Potokowa - Matemblewska12:14
Dolne Młyny12:15
Brętowo PKM12:17
Ogrodowa12:18
Potokowa12:21
Trawki12:23
Srebrniki12:24
Chrzanowskiego [GDA]12:25
Zabytkowa12:26
Galeria Bałtycka12:29
Wrzeszcz PKP12:30
Kurs nr 17 do Matemblewo
Wrzeszcz PKP12:44
Wrzeszcz PKP12:44
Galeria Bałtycka12:47
Chrzanowskiego [GDA]12:49
Srebrniki12:50
Trawki12:52
Potokowa12:54
Ogrodowa12:56
Brętowo PKM12:58
Dolne Młyny13:00
Potokowa - Matemblewska13:01
Karskiego13:02
Matemblewo13:04
Kurs nr 18 do Wrzeszcz PKP
Matemblewo13:11
Karskiego13:13
Potokowa - Matemblewska13:14
Dolne Młyny13:15
Brętowo PKM13:17
Ogrodowa13:18
Potokowa13:21
Trawki13:23
Srebrniki13:24
Chrzanowskiego [GDA]13:25
Zabytkowa13:26
Galeria Bałtycka13:29
Wrzeszcz PKP13:30
Kurs nr 31 do Matemblewo
Wrzeszcz PKP19:48
Wrzeszcz PKP19:48
Galeria Bałtycka19:50
Chrzanowskiego [GDA]19:52
Srebrniki19:53
Trawki19:55
Potokowa19:57
Ogrodowa19:59
Brętowo PKM20:01
Dolne Młyny20:03
Potokowa - Matemblewska20:04
Karskiego20:05
Matemblewo20:07
Kurs nr 32 do Wrzeszcz PKP
Matemblewo20:11
Karskiego20:13
Potokowa - Matemblewska20:14
Dolne Młyny20:15
Brętowo PKM20:17
Ogrodowa20:18
Potokowa20:20
Trawki20:22
Srebrniki20:23
Chrzanowskiego [GDA]20:24
Zabytkowa20:25
Galeria Bałtycka20:27
Wrzeszcz PKP20:28
Kurs nr 33 do Matemblewo
Wrzeszcz PKP20:35
Wrzeszcz PKP20:35
Galeria Bałtycka20:37
Chrzanowskiego [GDA]20:39
Srebrniki20:40
Trawki20:42
Potokowa20:44
Ogrodowa20:45
Brętowo PKM20:47
Dolne Młyny20:49
Potokowa - Matemblewska20:50
Karskiego20:51
Matemblewo20:53
Kurs nr 34 do Wrzeszcz PKP
Matemblewo20:54
Karskiego20:56
Potokowa - Matemblewska20:57
Dolne Młyny20:58
Brętowo PKM21:00
Ogrodowa21:01
Potokowa21:03
Trawki21:05
Srebrniki21:06
Chrzanowskiego [GDA]21:07
Zabytkowa21:08
Galeria Bałtycka21:10
Wrzeszcz PKP21:11
Kurs nr 35 do Matemblewo
Wrzeszcz PKP21:34
Wrzeszcz PKP21:34
Galeria Bałtycka21:36
Chrzanowskiego [GDA]21:38
Srebrniki21:39
Trawki21:41
Potokowa21:43
Ogrodowa21:44
Brętowo PKM21:46
Dolne Młyny21:48
Potokowa - Matemblewska21:49
Karskiego21:50
Matemblewo21:52
Kurs nr 36 do Wrzeszcz PKP
Matemblewo21:54
Karskiego21:56
Potokowa - Matemblewska21:57
Dolne Młyny21:58
Brętowo PKM22:00
Ogrodowa22:01
Potokowa22:03
Trawki22:05
Srebrniki22:06
Chrzanowskiego [GDA]22:07
Zabytkowa22:08
Galeria Bałtycka22:10
Wrzeszcz PKP22:11
Kurs nr 37 do Matemblewo
Wrzeszcz PKP22:18
Wrzeszcz PKP22:18
Galeria Bałtycka22:20
Chrzanowskiego [GDA]22:22
Srebrniki22:23
Trawki22:25
Potokowa22:27
Ogrodowa22:28
Brętowo PKM22:30
Dolne Młyny22:32
Potokowa - Matemblewska22:33
Karskiego22:34
Matemblewo22:36
Kurs nr 38 do Wrzeszcz PKP
Matemblewo22:37
Karskiego22:39
Potokowa - Matemblewska22:40
Dolne Młyny22:41
Brętowo PKM22:43
Ogrodowa22:44
Potokowa22:46
Trawki22:48
Srebrniki22:49
Chrzanowskiego [GDA]22:50
Zabytkowa22:51
Galeria Bałtycka22:53
Wrzeszcz PKP22:54
Kurs nr 39 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP22:54
Baza Hallera23:04