• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:35
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera05:04
Dworzec Główny05:14
Kurs nr 1 do Jasień PKM
Dworzec Główny05:14
Hucisko05:16
Hevelianum05:18
Płowce05:20
Focha05:21
Cygańska Góra05:22
Wagnera05:24
Otwarta05:25
Kurpińskiego05:26
Piecewska05:29
Warneńska05:31
Budapesztańska05:33
Migowo05:34
Królewskie Wzgórze05:35
Wołkowyska05:36
Zacna05:38
Staw Wróbla05:39
Jasieńska05:40
Jasień PKM05:41
Kurs nr 2 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM05:58
Jasieńska06:00
Staw Wróbla06:01
Zacna06:02
Wołkowyska06:03
Migowo06:05
Budapesztańska06:06
Warneńska06:07
Piecewska06:08
Kurpińskiego06:10
Otwarta06:11
Wagnera06:13
Cygańska Góra06:14
Focha06:15
Płowce06:16
Hevelianum06:17
Urząd Miejski06:19
Hucisko06:20
Dworzec Główny06:22
Łagiewniki06:24
Rybaki Górne06:25
Muzeum II Wojny Światowej06:26
Kurs nr 3 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej06:39
Muzeum II Wojny Światowej06:39
Aksamitna06:40
Wały Piastowskie06:42
Dworzec Główny06:44
Hucisko06:46
Hevelianum06:48
Płowce06:50
Focha06:51
Cygańska Góra06:52
Wagnera06:54
Otwarta06:55
Kurpińskiego06:56
Piecewska06:59
Warneńska07:01
Budapesztańska07:03
Migowo07:04
Królewskie Wzgórze07:05
Wołkowyska07:06
Zacna07:08
Staw Wróbla07:09
Jasieńska07:10
Jasień PKM07:11
Kurs nr 4 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM07:14
Jasieńska07:16
Staw Wróbla07:17
Zacna07:18
Wołkowyska07:19
Migowo07:21
Budapesztańska07:22
Warneńska07:23
Piecewska07:24
Kurpińskiego07:26
Otwarta07:27
Wagnera07:29
Cygańska Góra07:30
Focha07:31
Płowce07:32
Hevelianum07:33
Urząd Miejski07:35
Hucisko07:36
Dworzec Główny07:38
Łagiewniki07:40
Rybaki Górne07:41
Muzeum II Wojny Światowej07:42
Kurs nr 5 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej07:47
Muzeum II Wojny Światowej07:47
Aksamitna07:48
Wały Piastowskie07:50
Dworzec Główny07:52
Hucisko07:54
Hevelianum07:56
Płowce07:58
Focha07:59
Cygańska Góra08:00
Wagnera08:02
Otwarta08:03
Kurpińskiego08:04
Piecewska08:07
Warneńska08:09
Budapesztańska08:11
Migowo08:12
Królewskie Wzgórze08:13
Wołkowyska08:14
Zacna08:16
Staw Wróbla08:17
Jasieńska08:18
Jasień PKM08:19
Kurs nr 6 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM08:34
Jasieńska08:36
Staw Wróbla08:37
Zacna08:38
Wołkowyska08:39
Migowo08:41
Budapesztańska08:42
Warneńska08:43
Piecewska08:45
Kurpińskiego08:47
Otwarta08:48
Wagnera08:50
Cygańska Góra08:51
Focha08:52
Płowce08:53
Hevelianum08:54
Urząd Miejski08:56
Hucisko08:58
Dworzec Główny09:00
Łagiewniki09:02
Rybaki Górne09:03
Muzeum II Wojny Światowej09:04
Kurs nr 7 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej09:07
Muzeum II Wojny Światowej09:07
Aksamitna09:08
Wały Piastowskie09:10
Dworzec Główny09:12
Hucisko09:14
Hevelianum09:16
Płowce09:18
Focha09:19
Cygańska Góra09:20
Wagnera09:22
Otwarta09:23
Kurpińskiego09:24
Piecewska09:27
Warneńska09:29
Budapesztańska09:31
Migowo09:32
Królewskie Wzgórze09:33
Wołkowyska09:34
Zacna09:36
Staw Wróbla09:37
Jasieńska09:38
Jasień PKM09:39
Kurs nr 8 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM09:54
Jasieńska09:56
Staw Wróbla09:57
Zacna09:58
Wołkowyska09:59
Migowo10:01
Budapesztańska10:02
Warneńska10:03
Piecewska10:05
Kurpińskiego10:07
Otwarta10:08
Wagnera10:10
Cygańska Góra10:11
Focha10:12
Płowce10:13
Hevelianum10:14
Urząd Miejski10:16
Hucisko10:18
Dworzec Główny10:20
Łagiewniki10:22
Rybaki Górne10:23
Muzeum II Wojny Światowej10:24
Kurs nr 9 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej10:27
Muzeum II Wojny Światowej10:27
Aksamitna10:28
Wały Piastowskie10:31
Dworzec Główny10:33
Hucisko10:35
Hevelianum10:37
Płowce10:39
Focha10:40
Cygańska Góra10:41
Wagnera10:43
Otwarta10:44
Kurpińskiego10:45
Piecewska10:48
Warneńska10:50
Budapesztańska10:52
Migowo10:53
Królewskie Wzgórze10:54
Wołkowyska10:55
Zacna10:57
Staw Wróbla10:58
Jasieńska10:59
Jasień PKM11:00
Kurs nr 10 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM11:14
Jasieńska11:16
Staw Wróbla11:17
Zacna11:18
Wołkowyska11:19
Migowo11:21
Budapesztańska11:22
Warneńska11:23
Piecewska11:25
Kurpińskiego11:27
Otwarta11:28
Wagnera11:30
Cygańska Góra11:31
Focha11:32
Płowce11:33
Hevelianum11:34
Urząd Miejski11:36
Hucisko11:38
Dworzec Główny11:40
Łagiewniki11:42
Rybaki Górne11:43
Muzeum II Wojny Światowej11:44
Kurs nr 11 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej11:46
Muzeum II Wojny Światowej11:46
Aksamitna11:47
Wały Piastowskie11:50
Dworzec Główny11:52
Hucisko11:54
Hevelianum11:56
Płowce11:58
Focha11:59
Cygańska Góra12:00
Wagnera12:02
Otwarta12:03
Kurpińskiego12:04
Piecewska12:07
Warneńska12:09
Budapesztańska12:11
Migowo12:12
Królewskie Wzgórze12:13
Wołkowyska12:14
Zacna12:16
Staw Wróbla12:17
Jasieńska12:18
Jasień PKM12:19
Kurs nr 12 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM12:34
Jasieńska12:36
Staw Wróbla12:37
Zacna12:38
Wołkowyska12:39
Migowo12:41
Budapesztańska12:42
Warneńska12:43
Piecewska12:45
Kurpińskiego12:47
Otwarta12:48
Wagnera12:50
Cygańska Góra12:51
Focha12:52
Płowce12:53
Hevelianum12:54
Urząd Miejski12:56
Hucisko12:58
Dworzec Główny13:00
Łagiewniki13:02
Rybaki Górne13:03
Muzeum II Wojny Światowej13:04
Kurs nr 13 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej13:06
Muzeum II Wojny Światowej13:06
Aksamitna13:07
Wały Piastowskie13:10
Dworzec Główny13:12
Hucisko13:14
Hevelianum13:16
Płowce13:18
Focha13:19
Cygańska Góra13:20
Wagnera13:22
Otwarta13:23
Kurpińskiego13:24
Piecewska13:27
Warneńska13:29
Budapesztańska13:31
Migowo13:32
Królewskie Wzgórze13:33
Wołkowyska13:34
Zacna13:36
Staw Wróbla13:37
Jasieńska13:38
Jasień PKM13:39
Kurs nr 14 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM13:54
Jasieńska13:56
Staw Wróbla13:57
Zacna13:58
Wołkowyska13:59
Migowo14:01
Budapesztańska14:02
Warneńska14:03
Piecewska14:05
Kurpińskiego14:07
Otwarta14:08
Wagnera14:10
Cygańska Góra14:11
Focha14:12
Płowce14:13
Hevelianum14:14
Urząd Miejski14:16
Hucisko14:18
Dworzec Główny14:20
Łagiewniki14:22
Rybaki Górne14:23
Muzeum II Wojny Światowej14:24
Kurs nr 15 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej14:26
Muzeum II Wojny Światowej14:26
Aksamitna14:27
Wały Piastowskie14:30
Dworzec Główny14:32
Hucisko14:34
Hevelianum14:36
Płowce14:38
Focha14:39
Cygańska Góra14:40
Wagnera14:42
Otwarta14:43
Kurpińskiego14:44
Piecewska14:47
Warneńska14:49
Budapesztańska14:51
Migowo14:52
Królewskie Wzgórze14:53
Wołkowyska14:54
Zacna14:56
Staw Wróbla14:57
Jasieńska14:58
Jasień PKM14:59
Kurs nr 16 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM15:14
Jasieńska15:16
Staw Wróbla15:17
Zacna15:18
Wołkowyska15:19
Migowo15:21
Budapesztańska15:22
Warneńska15:23
Piecewska15:25
Kurpińskiego15:27
Otwarta15:28
Wagnera15:30
Cygańska Góra15:31
Focha15:32
Płowce15:33
Hevelianum15:34
Urząd Miejski15:36
Hucisko15:38
Dworzec Główny15:40
Łagiewniki15:42
Rybaki Górne15:43
Muzeum II Wojny Światowej15:44
Kurs nr 17 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej15:46
Muzeum II Wojny Światowej15:46
Aksamitna15:47
Wały Piastowskie15:50
Dworzec Główny15:52
Hucisko15:54
Hevelianum15:56
Płowce15:58
Focha15:59
Cygańska Góra16:00
Wagnera16:02
Otwarta16:03
Kurpińskiego16:04
Piecewska16:07
Warneńska16:09
Budapesztańska16:11
Migowo16:12
Królewskie Wzgórze16:13
Wołkowyska16:14
Zacna16:16
Staw Wróbla16:17
Jasieńska16:18
Jasień PKM16:19
Kurs nr 18 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM16:34
Jasieńska16:36
Staw Wróbla16:37
Zacna16:38
Wołkowyska16:39
Migowo16:41
Budapesztańska16:42
Warneńska16:43
Piecewska16:45
Kurpińskiego16:47
Otwarta16:48
Wagnera16:50
Cygańska Góra16:51
Focha16:52
Płowce16:53
Hevelianum16:54
Urząd Miejski16:56
Hucisko16:58
Dworzec Główny17:00
Łagiewniki17:02
Rybaki Górne17:03
Muzeum II Wojny Światowej17:04
Kurs nr 19 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej17:06
Muzeum II Wojny Światowej17:06
Aksamitna17:07
Wały Piastowskie17:10
Dworzec Główny17:12
Hucisko17:14
Hevelianum17:16
Płowce17:18
Focha17:19
Cygańska Góra17:20
Wagnera17:22
Otwarta17:23
Kurpińskiego17:24
Piecewska17:27
Warneńska17:29
Budapesztańska17:31
Migowo17:32
Królewskie Wzgórze17:33
Wołkowyska17:34
Zacna17:36
Staw Wróbla17:37
Jasieńska17:38
Jasień PKM17:39
Kurs nr 20 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM17:54
Jasieńska17:56
Staw Wróbla17:57
Zacna17:58
Wołkowyska17:59
Migowo18:01
Budapesztańska18:02
Warneńska18:03
Piecewska18:05
Kurpińskiego18:07
Otwarta18:08
Wagnera18:10
Cygańska Góra18:11
Focha18:12
Płowce18:13
Hevelianum18:14
Urząd Miejski18:16
Hucisko18:18
Dworzec Główny18:20
Łagiewniki18:22
Rybaki Górne18:23
Muzeum II Wojny Światowej18:24
Kurs nr 21 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej18:27
Muzeum II Wojny Światowej18:27
Aksamitna18:28
Wały Piastowskie18:30
Dworzec Główny18:32
Hucisko18:34
Hevelianum18:36
Płowce18:38
Focha18:39
Cygańska Góra18:40
Wagnera18:42
Otwarta18:43
Kurpińskiego18:44
Piecewska18:47
Warneńska18:49
Budapesztańska18:51
Migowo18:52
Królewskie Wzgórze18:53
Wołkowyska18:54
Zacna18:56
Staw Wróbla18:57
Jasieńska18:58
Jasień PKM18:59
Kurs nr 22 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM19:14
Jasieńska19:16
Staw Wróbla19:17
Zacna19:18
Wołkowyska19:19
Migowo19:21
Budapesztańska19:22
Warneńska19:23
Piecewska19:24
Kurpińskiego19:26
Otwarta19:27
Wagnera19:29
Cygańska Góra19:30
Focha19:31
Płowce19:32
Hevelianum19:33
Urząd Miejski19:35
Hucisko19:36
Dworzec Główny19:38
Łagiewniki19:40
Rybaki Górne19:41
Muzeum II Wojny Światowej19:42
Kurs nr 23 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej19:47
Muzeum II Wojny Światowej19:47
Aksamitna19:48
Wały Piastowskie19:50
Dworzec Główny19:52
Hucisko19:54
Hevelianum19:56
Płowce19:58
Focha19:59
Cygańska Góra20:00
Wagnera20:02
Otwarta20:03
Kurpińskiego20:04
Piecewska20:07
Warneńska20:09
Budapesztańska20:11
Migowo20:12
Królewskie Wzgórze20:13
Wołkowyska20:14
Zacna20:16
Staw Wróbla20:17
Jasieńska20:18
Jasień PKM20:19
Kurs nr 24 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM20:28
Jasieńska20:30
Staw Wróbla20:31
Zacna20:32
Wołkowyska20:33
Migowo20:35
Budapesztańska20:36
Warneńska20:37
Piecewska20:38
Kurpińskiego20:40
Otwarta20:41
Wagnera20:43
Cygańska Góra20:44
Focha20:45
Płowce20:46
Hevelianum20:47
Urząd Miejski20:49
Hucisko20:50
Dworzec Główny20:52
Łagiewniki20:54
Rybaki Górne20:55
Muzeum II Wojny Światowej20:56
Kurs nr 25 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej21:09
Muzeum II Wojny Światowej21:09
Aksamitna21:10
Wały Piastowskie21:12
Dworzec Główny21:14
Hucisko21:16
Hevelianum21:18
Płowce21:20
Focha21:21
Cygańska Góra21:22
Wagnera21:24
Otwarta21:25
Kurpińskiego21:26
Piecewska21:29
Warneńska21:31
Budapesztańska21:33
Migowo21:34
Królewskie Wzgórze21:35
Wołkowyska21:36
Zacna21:38
Staw Wróbla21:39
Jasieńska21:40
Jasień PKM21:41
Kurs nr 26 do Muzeum II Wojny Światowej
Jasień PKM21:58
Jasieńska22:00
Staw Wróbla22:01
Zacna22:02
Wołkowyska22:03
Migowo22:05
Budapesztańska22:06
Warneńska22:07
Piecewska22:08
Kurpińskiego22:10
Otwarta22:11
Wagnera22:13
Cygańska Góra22:14
Focha22:15
Płowce22:16
Hevelianum22:17
Urząd Miejski22:19
Hucisko22:20
Dworzec Główny22:22
Łagiewniki22:24
Rybaki Górne22:25
Muzeum II Wojny Światowej22:26
Kurs nr 27 do Jasień PKM
Muzeum II Wojny Światowej22:39
Muzeum II Wojny Światowej22:39
Aksamitna22:40
Wały Piastowskie22:42
Dworzec Główny22:44
Hucisko22:46
Hevelianum22:48
Płowce22:50
Focha22:51
Cygańska Góra22:52
Wagnera22:54
Otwarta22:55
Kurpińskiego22:56
Piecewska22:59
Warneńska23:01
Budapesztańska23:02
Migowo23:03
Królewskie Wzgórze23:04
Wołkowyska23:05
Zacna23:06
Staw Wróbla23:07
Jasieńska23:08
Jasień PKM23:09
Kurs nr 28 do Baza Hallera
Jasień PKM23:09
Baza Hallera23:29