• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka
01:48
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera05:51
Dworzec Główny06:01
Kurs nr 1 do Olszynka - Szkoła
Dworzec Główny06:01
Brama Wyżynna06:03
Muzeum Narodowe06:05
Rzeźnicka06:06
Brama Nizinna06:07
Mostowa06:09
Olszyńska06:11
Miedza06:12
Stokrotki06:13
Bratki06:14
Bluszczowa06:15
Olszynka - Szkoła06:16
Kurs nr 2 do Matemblewo
Olszynka - Szkoła06:17
Sierpowa06:18
Bratki06:19
Stokrotki06:20
Miedza06:21
Zagony06:22
Olszyńska06:23
Mostowa06:24
Brama Nizinna06:26
Muzeum Narodowe06:28
Toruńska06:29
Brama Wyżynna06:30
Dworzec Główny06:32
Dębinki06:36
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne06:38
Smoluchowskiego06:39
Centrum Medycyny Inwazyjnej06:40
Szpital Zakaźny06:42
Pomorskie Szkoły Rzemiosł06:44
Cygańska Góra06:45
Wyczółkowskiego06:47
Wagnera06:49
Otwarta06:50
Kurpińskiego06:51
Piecewska06:54
Warneńska06:55
Kolumba06:56
Brętowo PKM06:57
Dolne Młyny06:59
Potokowa - Matemblewska07:00
Karskiego07:01
Matemblewo07:03
Kurs nr 3 do Olszynka - Szkoła
Matemblewo07:31
Karskiego07:33
Potokowa - Matemblewska07:34
Dolne Młyny07:35
Brętowo PKM07:36
Kolumba07:38
Warneńska07:39
Piecewska07:41
Kurpińskiego07:43
Otwarta07:44
Wagnera07:46
Wyczółkowskiego07:47
Cygańska Góra07:48
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:49
Szpital Zakaźny07:50
Centrum Medycyny Inwazyjnej07:51
Smoluchowskiego07:52
Traugutta [GDA]07:53
Uniwersytet Medyczny07:54
Brama Oliwska07:55
Dworzec Główny07:58
Brama Wyżynna08:00
Muzeum Narodowe08:02
Rzeźnicka08:03
Brama Nizinna08:04
Mostowa08:06
Olszyńska08:08
Miedza08:09
Stokrotki08:10
Bratki08:11
Bluszczowa08:12
Olszynka - Szkoła08:13
Kurs nr 4 do Matemblewo
Olszynka - Szkoła08:33
Sierpowa08:34
Bratki08:35
Stokrotki08:36
Miedza08:37
Zagony08:38
Olszyńska08:39
Mostowa08:40
Brama Nizinna08:42
Muzeum Narodowe08:44
Toruńska08:45
Brama Wyżynna08:46
Dworzec Główny08:48
Dębinki08:52
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne08:54
Smoluchowskiego08:55
Centrum Medycyny Inwazyjnej08:56
Szpital Zakaźny08:58
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:00
Cygańska Góra09:01
Wyczółkowskiego09:03
Wagnera09:05
Otwarta09:06
Kurpińskiego09:07
Piecewska09:10
Warneńska09:11
Kolumba09:12
Brętowo PKM09:13
Dolne Młyny09:15
Potokowa - Matemblewska09:16
Karskiego09:17
Matemblewo09:19
Kurs nr 5 do Olszynka - Szkoła
Matemblewo09:39
Karskiego09:41
Potokowa - Matemblewska09:42
Dolne Młyny09:43
Brętowo PKM09:44
Kolumba09:46
Warneńska09:47
Piecewska09:49
Kurpińskiego09:51
Otwarta09:52
Wagnera09:54
Wyczółkowskiego09:55
Cygańska Góra09:56
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:57
Szpital Zakaźny09:58
Centrum Medycyny Inwazyjnej09:59
Smoluchowskiego10:00
Traugutta [GDA]10:01
Uniwersytet Medyczny10:02
Brama Oliwska10:03
Dworzec Główny10:06
Brama Wyżynna10:08
Muzeum Narodowe10:10
Rzeźnicka10:11
Brama Nizinna10:12
Mostowa10:14
Olszyńska10:16
Miedza10:17
Stokrotki10:18
Bratki10:19
Bluszczowa10:20
Olszynka - Szkoła10:21
Kurs nr 6 do Matemblewo
Olszynka - Szkoła10:33
Sierpowa10:34
Bratki10:35
Stokrotki10:36
Miedza10:37
Zagony10:38
Olszyńska10:39
Mostowa10:40
Brama Nizinna10:42
Muzeum Narodowe10:44
Toruńska10:45
Brama Wyżynna10:46
Dworzec Główny10:48
Dębinki10:52
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne10:54
Smoluchowskiego10:55
Centrum Medycyny Inwazyjnej10:56
Szpital Zakaźny10:58
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:00
Cygańska Góra11:01
Wyczółkowskiego11:03
Wagnera11:05
Otwarta11:06
Kurpińskiego11:07
Piecewska11:10
Warneńska11:11
Kolumba11:12
Brętowo PKM11:13
Dolne Młyny11:15
Potokowa - Matemblewska11:16
Karskiego11:17
Matemblewo11:19
Kurs nr 7 do Olszynka - Szkoła
Matemblewo11:39
Karskiego11:41
Potokowa - Matemblewska11:42
Dolne Młyny11:43
Brętowo PKM11:44
Kolumba11:46
Warneńska11:47
Piecewska11:49
Kurpińskiego11:51
Otwarta11:52
Wagnera11:54
Wyczółkowskiego11:55
Cygańska Góra11:56
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:57
Szpital Zakaźny11:58
Centrum Medycyny Inwazyjnej11:59
Smoluchowskiego12:00
Traugutta [GDA]12:01
Uniwersytet Medyczny12:02
Brama Oliwska12:03
Dworzec Główny12:06
Brama Wyżynna12:08
Muzeum Narodowe12:10
Rzeźnicka12:11
Brama Nizinna12:12
Mostowa12:14
Olszyńska12:16
Miedza12:17
Stokrotki12:18
Bratki12:19
Bluszczowa12:20
Olszynka - Szkoła12:21
Kurs nr 8 do Matemblewo
Olszynka - Szkoła12:33
Sierpowa12:34
Bratki12:35
Stokrotki12:36
Miedza12:37
Zagony12:38
Olszyńska12:39
Mostowa12:40
Brama Nizinna12:42
Muzeum Narodowe12:44
Toruńska12:45
Brama Wyżynna12:46
Dworzec Główny12:48
Dębinki12:52
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne12:54
Smoluchowskiego12:55
Centrum Medycyny Inwazyjnej12:56
Szpital Zakaźny12:58
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:00
Cygańska Góra13:01
Wyczółkowskiego13:03
Wagnera13:05
Otwarta13:06
Kurpińskiego13:07
Piecewska13:10
Warneńska13:11
Kolumba13:12
Brętowo PKM13:13
Dolne Młyny13:15
Potokowa - Matemblewska13:16
Karskiego13:17
Matemblewo13:19
Kurs nr 9 do Olszynka - Szkoła
Matemblewo13:39
Karskiego13:41
Potokowa - Matemblewska13:42
Dolne Młyny13:43
Brętowo PKM13:44
Kolumba13:46
Warneńska13:47
Piecewska13:49
Kurpińskiego13:51
Otwarta13:52
Wagnera13:54
Wyczółkowskiego13:55
Cygańska Góra13:56
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:57
Szpital Zakaźny13:58
Centrum Medycyny Inwazyjnej13:59
Smoluchowskiego14:00
Traugutta [GDA]14:01
Uniwersytet Medyczny14:02
Brama Oliwska14:03
Dworzec Główny14:06
Brama Wyżynna14:08
Muzeum Narodowe14:10
Rzeźnicka14:11
Brama Nizinna14:12
Mostowa14:14
Olszyńska14:16
Miedza14:17
Stokrotki14:18
Bratki14:19
Bluszczowa14:20
Olszynka - Szkoła14:21
Kurs nr 10 do Matemblewo
Olszynka - Szkoła14:27
Sierpowa14:28
Bratki14:29
Stokrotki14:30
Miedza14:31
Zagony14:32
Olszyńska14:33
Mostowa14:34
Brama Nizinna14:36
Muzeum Narodowe14:38
Toruńska14:39
Brama Wyżynna14:41
Dworzec Główny14:43
Dębinki14:47
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne14:49
Smoluchowskiego14:50
Centrum Medycyny Inwazyjnej14:51
Szpital Zakaźny14:53
Pomorskie Szkoły Rzemiosł14:55
Cygańska Góra14:56
Wyczółkowskiego14:58
Wagnera15:00
Otwarta15:01
Kurpińskiego15:02
Piecewska15:05
Warneńska15:06
Kolumba15:07
Brętowo PKM15:08
Dolne Młyny15:10
Potokowa - Matemblewska15:11
Karskiego15:12
Matemblewo15:14
Kurs nr 11 do Olszynka - Szkoła
Matemblewo15:26
Karskiego15:28
Potokowa - Matemblewska15:29
Dolne Młyny15:30
Brętowo PKM15:31
Kolumba15:33
Warneńska15:34
Piecewska15:36
Kurpińskiego15:38
Otwarta15:39
Wagnera15:41
Wyczółkowskiego15:42
Cygańska Góra15:43
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:44
Szpital Zakaźny15:45
Centrum Medycyny Inwazyjnej15:46
Smoluchowskiego15:47
Traugutta [GDA]15:48
Uniwersytet Medyczny15:49
Brama Oliwska15:50
Dworzec Główny15:53
Brama Wyżynna15:55
Muzeum Narodowe15:57
Rzeźnicka15:58
Brama Nizinna15:59
Mostowa16:01
Olszyńska16:03
Miedza16:04
Stokrotki16:05
Bratki16:06
Bluszczowa16:07
Olszynka - Szkoła16:08
Kurs nr 12 do Matemblewo
Olszynka - Szkoła16:27
Sierpowa16:28
Bratki16:29
Stokrotki16:30
Miedza16:31
Zagony16:32
Olszyńska16:33
Mostowa16:34
Brama Nizinna16:36
Muzeum Narodowe16:38
Toruńska16:39
Brama Wyżynna16:41
Dworzec Główny16:43
Dębinki16:47
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne16:49
Smoluchowskiego16:50
Centrum Medycyny Inwazyjnej16:51
Szpital Zakaźny16:53
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:55
Cygańska Góra16:56
Wyczółkowskiego16:58
Wagnera17:00
Otwarta17:01
Kurpińskiego17:02
Piecewska17:05
Warneńska17:06
Kolumba17:07
Brętowo PKM17:08
Dolne Młyny17:10
Potokowa - Matemblewska17:11
Karskiego17:12
Matemblewo17:14