• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.  • Z powodu awarii tramwaju linii 6 za przystankiem Chałubińskiego w kierunku Jelitkowa występują opóźnienia na liniach: 3, 4, 6, 7, 11.
05:41
Kurs nr 3 do Zastawna/Rondo
Dworzec Główny07:25
Dworzec Główny07:28
Brama Wyżynna07:30
Toruńska07:32
Zaroślak07:33
Brama Oruńska07:35
Stare Szkoty07:36
Sandomierska07:37
Rejtana07:39
Gościnna07:41
Nowiny07:42
Ukośna07:43
Niegowska07:44
Węzeł Lipce07:45
Ostróżek07:47
Św. Wojciech07:48
Radunica07:50
Przemysłowa07:51
Pogotowie Ratunkowe07:53
Rondo Kaszubskie07:55
Rondo Bursztynowe07:56
Rotmanka - Rondo07:58
Rondo Bursztynowe07:59
Cicha (Cmentarz)08:01
Cyprysowa08:02
Obrońców Wybrzeża08:04
Faktoria08:06
Nowowiejskiego08:08
Batalionów Chłopskich08:09
Zastawna08:10
Zastawna/Rondo08:12
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Zastawna/Rondo08:27
Zastawna08:28
Fabryczny08:29
Batalionów Chłopskich08:31
Nowowiejskiego08:33
Faktoria08:35
Obrońców Wybrzeża08:37
Cicha (Cmentarz)08:38
Rondo Kaszubskie08:40
Rondo Bursztynowe08:41
Rotmanka - Rondo08:42
Rondo Bursztynowe08:43
Rondo Kaszubskie08:44
Pogotowie Ratunkowe08:46
Wojska Polskiego08:48
Chopina [PG]08:52
Przemysłowa08:54
Radunica08:56
Św. Wojciech08:57
Ostróżek08:59
Niegowska09:02
Dwór Ferberów09:03
Ukośna09:04
Urząd Dozoru Technicznego09:05
Nowiny09:06
Gościnna09:07
Rejtana09:09
Sandomierska09:11
Stare Szkoty09:12
Brama Oruńska09:13
Zaroślak09:14
Toruńska09:15
Brama Wyżynna09:17
Dworzec Główny09:19
Wały Piastowskie09:20
Jana z Kolna [GDA]09:22
Kurs nr 5 do Zastawna/Rondo
Jana z Kolna [GDA]10:10
Wały Piastowskie10:11
Dworzec Główny10:13
Brama Wyżynna10:15
Toruńska10:17
Zaroślak10:18
Brama Oruńska10:19
Stare Szkoty10:20
Sandomierska10:21
Rejtana10:23
Gościnna10:25
Nowiny10:26
Ukośna10:27
Niegowska10:28
Węzeł Lipce10:29
Ostróżek10:31
Św. Wojciech10:32
Radunica10:34
Przemysłowa10:35
Pogotowie Ratunkowe10:37
Rondo Kaszubskie10:39
Rondo Bursztynowe10:40
Rotmanka - Rondo10:42
Rondo Bursztynowe10:43
Cicha (Cmentarz)10:45
Cyprysowa10:46
Obrońców Wybrzeża10:48
Faktoria10:50
Nowowiejskiego10:52
Batalionów Chłopskich10:53
Zastawna10:54
Zastawna/Rondo10:56
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Zastawna/Rondo11:04
Zastawna11:05
Fabryczny11:06
Batalionów Chłopskich11:08
Nowowiejskiego11:10
Faktoria11:12
Obrońców Wybrzeża11:14
Cicha (Cmentarz)11:16
Rondo Kaszubskie11:17
Rondo Bursztynowe11:18
Rotmanka - Rondo11:20
Rondo Bursztynowe11:21
Rondo Kaszubskie11:22
Pogotowie Ratunkowe11:24
Wojska Polskiego11:26
Chopina [PG]11:30
Przemysłowa11:32
Radunica11:34
Św. Wojciech11:35
Ostróżek11:37
Niegowska11:39
Dwór Ferberów11:40
Ukośna11:41
Urząd Dozoru Technicznego11:42
Nowiny11:43
Gościnna11:44
Rejtana11:46
Sandomierska11:48
Stare Szkoty11:49
Brama Oruńska11:50
Zaroślak11:51
Toruńska11:52
Brama Wyżynna11:54
Dworzec Główny11:56
Wały Piastowskie11:57
Jana z Kolna [GDA]11:59
Kurs nr 7 do Urząd Skarbowy
Jana z Kolna [GDA]12:10
Wały Piastowskie12:11
Dworzec Główny12:13
Brama Wyżynna12:15
Toruńska12:17
Zaroślak12:18
Brama Oruńska12:19
Stare Szkoty12:20
Sandomierska12:21
Rejtana12:23
Gościnna12:25
Nowiny12:26
Ukośna12:27
Niegowska12:28
Węzeł Lipce12:29
Ostróżek12:31
Św. Wojciech12:32
Radunica12:34
Przemysłowa12:35
Pogotowie Ratunkowe12:37
Rondo Kaszubskie12:39
Rondo Bursztynowe12:40
Rotmanka - Rondo12:42
Rondo Bursztynowe12:43
Cicha (Cmentarz)12:45
Cyprysowa12:46
Obrońców Wybrzeża12:48
Faktoria12:50
Nowowiejskiego12:52
Urząd Skarbowy12:53
Kurs nr 8 do Dworzec Główny
Urząd Skarbowy13:08
Nowowiejskiego13:10
Faktoria13:12
Obrońców Wybrzeża13:14
Cicha (Cmentarz)13:16
Rondo Kaszubskie13:17
Rondo Bursztynowe13:18
Rotmanka - Rondo13:20
Rondo Bursztynowe13:21
Rondo Kaszubskie13:22
Pogotowie Ratunkowe13:24
Wojska Polskiego13:26
Chopina [PG]13:30
Przemysłowa13:32
Radunica13:34
Św. Wojciech13:35
Ostróżek13:37
Niegowska13:39
Dwór Ferberów13:40
Ukośna13:41
Urząd Dozoru Technicznego13:42
Nowiny13:43
Gościnna13:44
Rejtana13:46
Sandomierska13:48
Stare Szkoty13:49
Brama Oruńska13:50
Zaroślak13:51
Toruńska13:52
Brama Wyżynna13:54
Dworzec Główny13:56