Menu
14:51
Kurs nr 0 do Dąbrowa Centrum | |
---|---|
Kacze Buki | 05:19 |
Dąbrowa Centrum | 05:25 |
Kurs nr 1 do Wiczlino Niemotowo | |
---|---|
Dąbrowa Centrum | 05:25 |
Wiczlińska - Las | 05:27 |
Wiczlino Działki II | 05:28 |
Wiczlińska - Śliska | 05:29 |
Gradowa | 05:30 |
Filipkowskiego | 05:31 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 05:32 |
Potok Wiczliński | 05:33 |
Kmicica | 05:34 |
Fregatowa | 05:35 |
Wiczlino Niemotowo | 05:36 |
Kurs nr 2 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Wiczlino Niemotowo | 05:42 |
Fregatowa | 05:43 |
Kmicica | 05:44 |
Potok Wiczliński | 05:45 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 05:46 |
Zaruskiego | 05:47 |
Kamrowskiego | 05:48 |
Chwarzno Polanki | 05:49 |
Sokoła | 05:50 |
Amona | 05:51 |
Tezeusza | 05:51 |
Krauzego | 05:52 |
Okrężna II | 05:55 |
Okrężna I | 05:56 |
Witomino Sosnowa | 05:58 |
Uczniowska [GDY] | 05:59 |
Witomino Centrum | 06:01 |
Rolnicza | 06:02 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 06:04 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 06:07 |
Kilińskiego [GDY] | 06:08 |
Armii Krajowej | 06:10 |
I Urząd Skarbowy | 06:12 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 06:13 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 06:14 |
Kurs nr 3 do Wiczlino Niemotowo | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 06:21 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa | 06:22 |
3 Maja [GDY] | 06:24 |
Armii Krajowej | 06:25 |
Urząd Miasta - Władysława IV | 06:27 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 06:29 |
Rolnicza | 06:32 |
Witomino Centrum | 06:33 |
Uczniowska [GDY] | 06:34 |
Witomino Sosnowa | 06:35 |
Okrężna I | 06:37 |
Okrężna II | 06:38 |
Chwarzno Apollina | 06:40 |
Tezeusza | 06:41 |
Amona | 06:42 |
Sokoła | 06:43 |
Chwarzno Polanki | 06:44 |
Kamrowskiego | 06:45 |
Zaruskiego | 06:46 |
Pieńkawy | 06:46 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 06:47 |
Potok Wiczliński | 06:48 |
Kmicica | 06:49 |
Fregatowa | 06:50 |
Wiczlino Niemotowo | 06:51 |
Kurs nr 4 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Wiczlino Niemotowo | 07:11 |
Fregatowa | 07:12 |
Kmicica | 07:13 |
Potok Wiczliński | 07:14 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 07:16 |
Zaruskiego | 07:17 |
Kamrowskiego | 07:18 |
Chwarzno Polanki | 07:19 |
Sokoła | 07:20 |
Amona | 07:21 |
Tezeusza | 07:22 |
Krauzego | 07:23 |
Okrężna II | 07:26 |
Okrężna I | 07:27 |
Witomino Sosnowa | 07:30 |
Uczniowska [GDY] | 07:31 |
Witomino Centrum | 07:33 |
Rolnicza | 07:34 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 07:37 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 07:40 |
Kilińskiego [GDY] | 07:42 |
Armii Krajowej | 07:44 |
I Urząd Skarbowy | 07:46 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 07:47 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 07:48 |
Kurs nr 5 do Wiczlino Niemotowo | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 08:26 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa | 08:27 |
3 Maja [GDY] | 08:29 |
Armii Krajowej | 08:31 |
Urząd Miasta - Władysława IV | 08:33 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 08:36 |
Rolnicza | 08:39 |
Witomino Centrum | 08:41 |
Uczniowska [GDY] | 08:42 |
Witomino Sosnowa | 08:43 |
Okrężna I | 08:45 |
Okrężna II | 08:46 |
Chwarzno Apollina | 08:48 |
Tezeusza | 08:49 |
Amona | 08:50 |
Sokoła | 08:51 |
Chwarzno Polanki | 08:52 |
Kamrowskiego | 08:53 |
Zaruskiego | 08:54 |
Pieńkawy | 08:54 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 08:55 |
Potok Wiczliński | 08:56 |
Kmicica | 08:57 |
Fregatowa | 08:58 |
Wiczlino Niemotowo | 08:59 |
Kurs nr 6 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Wiczlino Niemotowo | 09:23 |
Fregatowa | 09:24 |
Kmicica | 09:25 |
Potok Wiczliński | 09:26 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 09:27 |
Zaruskiego | 09:28 |
Kamrowskiego | 09:29 |
Chwarzno Polanki | 09:30 |
Sokoła | 09:31 |
Amona | 09:32 |
Tezeusza | 09:32 |
Krauzego | 09:33 |
Okrężna II | 09:36 |
Okrężna I | 09:37 |
Witomino Sosnowa | 09:40 |
Uczniowska [GDY] | 09:41 |
Witomino Centrum | 09:43 |
Rolnicza | 09:44 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 09:46 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 09:49 |
Kilińskiego [GDY] | 09:51 |
Armii Krajowej | 09:53 |
I Urząd Skarbowy | 09:55 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 09:56 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 09:57 |