• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
04:17
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Wrzeszcz PKP06:08
Wrzeszcz PKP06:08
Galeria Bałtycka06:11
Chrzanowskiego06:13
Reymonta [GDA]06:14
Majora Hubala06:15
Norblina06:17
Meczet06:18
Szpital Marynarki Wojennej06:19
Jasia i Małgosi06:20
Bażyńskiego [GDA]06:21
Przymorze SKM06:24
Przymorze Krynicka06:26
Kołobrzeska06:28
Opolska06:29
Olsztyńska06:30
Meissnera06:31
Leszczyńskich06:33
Zaspa Szpital06:34
Czarny Dwór06:36
Aleja Płażyńskiego06:38
Dworska06:39
PCK06:40
Nowa Gdańska (N/Ż)06:43
Klonowicza06:45
Kościuszki06:47
Chrobrego (N/Ż)06:49
Legionów06:51
Nad Stawem06:53
Wrzeszcz PKP06:54
Kurs nr 3 do Wrzeszcz PKP
Wrzeszcz PKP07:08
Wrzeszcz PKP07:08
Galeria Bałtycka07:12
Chrzanowskiego07:14
Reymonta [GDA]07:15
Majora Hubala07:16
Norblina07:18
Meczet07:19
Szpital Marynarki Wojennej07:20
Jasia i Małgosi07:22
Bażyńskiego [GDA]07:23
Przymorze SKM07:26
Przymorze Krynicka07:29
Kołobrzeska07:31
Opolska07:32
Olsztyńska07:33
Meissnera07:34
Leszczyńskich07:36
Zaspa Szpital07:37
Czarny Dwór07:39
Aleja Płażyńskiego07:41
Dworska07:42
PCK07:43
Nowa Gdańska (N/Ż)07:46
Klonowicza07:49
Kościuszki07:51
Chrobrego (N/Ż)07:53
Legionów07:55
Nad Stawem07:57
Wrzeszcz PKP07:58
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Wrzeszcz PKP08:08
Wrzeszcz PKP08:08
Galeria Bałtycka08:12
Chrzanowskiego08:14
Reymonta [GDA]08:15
Majora Hubala08:16
Norblina08:18
Meczet08:19
Szpital Marynarki Wojennej08:20
Jasia i Małgosi08:22
Bażyńskiego [GDA]08:23
Przymorze SKM08:26
Przymorze Krynicka08:29
Kołobrzeska08:31
Opolska08:32
Olsztyńska08:33
Meissnera08:34
Leszczyńskich08:36
Zaspa Szpital08:37
Czarny Dwór08:39
Aleja Płażyńskiego08:41
Dworska08:42
PCK08:43
Nowa Gdańska (N/Ż)08:46
Klonowicza08:49
Kościuszki08:51
Chrobrego (N/Ż)08:53
Legionów08:55
Nad Stawem08:57
Wrzeszcz PKP08:58
Kurs nr 5 do Wrzeszcz PKP
Wrzeszcz PKP09:38
Wrzeszcz PKP09:38
Galeria Bałtycka09:41
Chrzanowskiego09:43
Reymonta [GDA]09:44
Majora Hubala09:45
Norblina09:47
Meczet09:48
Szpital Marynarki Wojennej09:49
Jasia i Małgosi09:51
Bażyńskiego [GDA]09:52
Przymorze SKM09:55
Przymorze Krynicka09:57
Kołobrzeska09:59
Opolska10:00
Olsztyńska10:01
Meissnera10:02
Leszczyńskich10:04
Zaspa Szpital10:05
Czarny Dwór10:07
Aleja Płażyńskiego10:09
Dworska10:10
PCK10:11
Nowa Gdańska (N/Ż)10:14
Klonowicza10:17
Kościuszki10:19
Chrobrego (N/Ż)10:21
Legionów10:23
Nad Stawem10:25
Wrzeszcz PKP10:26
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Wrzeszcz PKP10:38
Wrzeszcz PKP10:38
Galeria Bałtycka10:41
Chrzanowskiego10:43
Reymonta [GDA]10:44
Majora Hubala10:45
Norblina10:47
Meczet10:48
Szpital Marynarki Wojennej10:49
Jasia i Małgosi10:51
Bażyńskiego [GDA]10:52
Przymorze SKM10:55
Przymorze Krynicka10:57
Kołobrzeska10:59
Opolska11:00
Olsztyńska11:01
Meissnera11:02
Leszczyńskich11:04
Zaspa Szpital11:05
Czarny Dwór11:07
Aleja Płażyńskiego11:09
Dworska11:10
PCK11:11
Nowa Gdańska (N/Ż)11:14
Klonowicza11:17
Kościuszki11:19
Chrobrego (N/Ż)11:21
Legionów11:23
Nad Stawem11:25
Wrzeszcz PKP11:26
Kurs nr 7 do Wrzeszcz PKP
Wrzeszcz PKP11:38
Wrzeszcz PKP11:38
Galeria Bałtycka11:41
Chrzanowskiego11:43
Reymonta [GDA]11:44
Majora Hubala11:45
Norblina11:47
Meczet11:48
Szpital Marynarki Wojennej11:49
Jasia i Małgosi11:51
Bażyńskiego [GDA]11:52
Przymorze SKM11:55
Przymorze Krynicka11:57
Kołobrzeska11:59
Opolska12:00
Olsztyńska12:01
Meissnera12:02
Leszczyńskich12:04
Zaspa Szpital12:05
Czarny Dwór12:07
Aleja Płażyńskiego12:09
Dworska12:10
PCK12:11
Nowa Gdańska (N/Ż)12:14
Klonowicza12:17
Kościuszki12:19
Chrobrego (N/Ż)12:21
Legionów12:23
Nad Stawem12:25
Wrzeszcz PKP12:26
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Wrzeszcz PKP12:38
Wrzeszcz PKP12:38
Galeria Bałtycka12:41
Chrzanowskiego12:43
Reymonta [GDA]12:44
Majora Hubala12:45
Norblina12:47
Meczet12:48
Szpital Marynarki Wojennej12:49
Jasia i Małgosi12:51
Bażyńskiego [GDA]12:52
Przymorze SKM12:55
Przymorze Krynicka12:57
Kołobrzeska12:59
Opolska13:00
Olsztyńska13:01
Meissnera13:02
Leszczyńskich13:04
Zaspa Szpital13:05
Czarny Dwór13:07
Aleja Płażyńskiego13:09
Dworska13:10
PCK13:11
Nowa Gdańska (N/Ż)13:14
Klonowicza13:17
Kościuszki13:19
Chrobrego (N/Ż)13:21
Legionów13:23
Nad Stawem13:25
Wrzeszcz PKP13:26
Kurs nr 9 do Wrzeszcz PKP
Wrzeszcz PKP13:38
Wrzeszcz PKP13:38
Galeria Bałtycka13:41
Chrzanowskiego13:43
Reymonta [GDA]13:44
Majora Hubala13:45
Norblina13:47
Meczet13:48
Szpital Marynarki Wojennej13:49
Jasia i Małgosi13:51
Bażyńskiego [GDA]13:52
Przymorze SKM13:55
Przymorze Krynicka13:57
Kołobrzeska13:59
Opolska14:00
Olsztyńska14:01
Meissnera14:02
Leszczyńskich14:04
Zaspa Szpital14:05
Czarny Dwór14:07
Aleja Płażyńskiego14:09
Dworska14:10
PCK14:11
Nowa Gdańska (N/Ż)14:14
Klonowicza14:17
Kościuszki14:19
Chrobrego (N/Ż)14:21
Legionów14:23
Nad Stawem14:25
Wrzeszcz PKP14:26
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Wrzeszcz PKP14:38
Wrzeszcz PKP14:38
Galeria Bałtycka14:42
Chrzanowskiego14:44
Reymonta [GDA]14:46
Majora Hubala14:47
Norblina14:49
Meczet14:50
Szpital Marynarki Wojennej14:51
Jasia i Małgosi14:53
Bażyńskiego [GDA]14:54
Przymorze SKM14:57
Przymorze Krynicka15:00
Kołobrzeska15:02
Opolska15:03
Olsztyńska15:04
Meissnera15:05
Leszczyńskich15:07
Zaspa Szpital15:08
Czarny Dwór15:10
Aleja Płażyńskiego15:12
Dworska15:13
PCK15:14
Nowa Gdańska (N/Ż)15:17
Klonowicza15:20
Kościuszki15:22
Chrobrego (N/Ż)15:24
Legionów15:26
Nad Stawem15:28
Wrzeszcz PKP15:29
Kurs nr 11 do Wrzeszcz PKP
Wrzeszcz PKP15:53
Wrzeszcz PKP15:53
Galeria Bałtycka15:57
Chrzanowskiego16:00
Reymonta [GDA]16:02
Majora Hubala16:04
Norblina16:06
Meczet16:07
Szpital Marynarki Wojennej16:08
Jasia i Małgosi16:10
Bażyńskiego [GDA]16:11
Przymorze SKM16:14
Przymorze Krynicka16:17
Kołobrzeska16:19
Opolska16:20
Olsztyńska16:21
Meissnera16:22
Leszczyńskich16:24
Zaspa Szpital16:25
Czarny Dwór16:27
Aleja Płażyńskiego16:29
Dworska16:30
PCK16:31
Nowa Gdańska (N/Ż)16:34
Klonowicza16:37
Kościuszki16:39
Chrobrego (N/Ż)16:41
Legionów16:43
Nad Stawem16:45
Wrzeszcz PKP16:46
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Wrzeszcz PKP17:13
Wrzeszcz PKP17:13
Galeria Bałtycka17:17
Chrzanowskiego17:20
Reymonta [GDA]17:22
Majora Hubala17:24
Norblina17:26
Meczet17:27
Szpital Marynarki Wojennej17:28
Jasia i Małgosi17:30
Bażyńskiego [GDA]17:31
Przymorze SKM17:34
Przymorze Krynicka17:37
Kołobrzeska17:39
Opolska17:40
Olsztyńska17:41
Meissnera17:42
Leszczyńskich17:44
Zaspa Szpital17:45
Czarny Dwór17:47
Aleja Płażyńskiego17:49
Dworska17:50
PCK17:51
Nowa Gdańska (N/Ż)17:54
Klonowicza17:57
Kościuszki17:59
Chrobrego (N/Ż)18:01
Legionów18:03
Nad Stawem18:05
Wrzeszcz PKP18:06
Kurs nr 13 do Wrzeszcz PKP
Wrzeszcz PKP18:27
Wrzeszcz PKP18:27
Galeria Bałtycka18:31
Chrzanowskiego18:33
Reymonta [GDA]18:34
Majora Hubala18:35
Norblina18:37
Meczet18:38
Szpital Marynarki Wojennej18:39
Jasia i Małgosi18:41
Bażyńskiego [GDA]18:42
Przymorze SKM18:45
Przymorze Krynicka18:47
Kołobrzeska18:49
Opolska18:50
Olsztyńska18:51
Meissnera18:52
Leszczyńskich18:54
Zaspa Szpital18:55
Czarny Dwór18:57
Aleja Płażyńskiego18:59
Dworska19:00
PCK19:01
Nowa Gdańska (N/Ż)19:04
Klonowicza19:06
Kościuszki19:08
Chrobrego (N/Ż)19:10
Legionów19:12
Nad Stawem19:14
Wrzeszcz PKP19:15
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Wrzeszcz PKP19:23
Wrzeszcz PKP19:23
Galeria Bałtycka19:26
Chrzanowskiego19:28
Reymonta [GDA]19:29
Majora Hubala19:30
Norblina19:32
Meczet19:33
Szpital Marynarki Wojennej19:34
Jasia i Małgosi19:35
Bażyńskiego [GDA]19:36
Przymorze SKM19:39
Przymorze Krynicka19:41
Kołobrzeska19:43
Opolska19:44
Olsztyńska19:45
Meissnera19:46
Leszczyńskich19:48
Zaspa Szpital19:49
Czarny Dwór19:51
Aleja Płażyńskiego19:53
Dworska19:54
PCK19:55
Nowa Gdańska (N/Ż)19:58
Klonowicza20:00
Kościuszki20:02
Chrobrego (N/Ż)20:04
Legionów20:06
Nad Stawem20:08
Wrzeszcz PKP20:09
Kurs nr 15 do Wrzeszcz PKP
Wrzeszcz PKP20:13
Wrzeszcz PKP20:13
Galeria Bałtycka20:16
Chrzanowskiego20:18
Reymonta [GDA]20:19
Majora Hubala20:20
Norblina20:22
Meczet20:23
Szpital Marynarki Wojennej20:24
Jasia i Małgosi20:25
Bażyńskiego [GDA]20:26
Przymorze SKM20:29
Przymorze Krynicka20:31
Kołobrzeska20:33
Opolska20:34
Olsztyńska20:35
Meissnera20:36
Leszczyńskich20:38
Zaspa Szpital20:39
Czarny Dwór20:41
Aleja Płażyńskiego20:42
Dworska20:43
PCK20:44
Nowa Gdańska (N/Ż)20:47
Klonowicza20:49
Kościuszki20:51
Chrobrego (N/Ż)20:53
Legionów20:55
Nad Stawem20:57
Wrzeszcz PKP20:58
Kurs nr 16 do Aleja Płażyńskiego
Wrzeszcz PKP21:13
Wrzeszcz PKP21:13
Galeria Bałtycka21:16
Chrzanowskiego21:18
Reymonta [GDA]21:19
Majora Hubala21:20
Norblina21:22
Meczet21:23
Szpital Marynarki Wojennej21:24
Jasia i Małgosi21:25
Bażyńskiego [GDA]21:26
Przymorze SKM21:29
Przymorze Krynicka21:31
Kołobrzeska21:33
Opolska21:34
Olsztyńska21:35
Meissnera21:36
Leszczyńskich21:38
Zaspa Szpital21:39
Czarny Dwór21:41
Aleja Płażyńskiego21:43
Kurs nr 17 do Baza Hallera
Aleja Płażyńskiego21:43
Baza Hallera21:45