• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !  • Z powodu awarii tramwaju linii 10 na ul. Jana z Kolna za przystankiem Stocznia SKM w kierunku do Nowego Portu, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 10.
22:28
Kurs nr 0 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa05:57
Kręta05:58
Karwiny PKM06:00
Karwiny PKM06:02
Nałkowskiej06:03
Źródło Marii06:04
Lipowa [GDY]06:06
Gryfa Pomorskiego06:07
Zwinisławy06:08
Górnicza - Damroki06:09
Górnicza - Kościół06:10
Wielki Kack Fikakowo06:13
Gryfa Pomorskiego06:14
Lipowa [GDY]06:15
Źródło Marii06:17
Nałkowskiej06:18
Wielki Kack Starodworcowa06:19
Kurs nr 1 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa06:23
Kręta06:24
Karwiny PKM06:26
Karwiny PKM06:28
Nałkowskiej06:29
Źródło Marii06:30
Lipowa [GDY]06:32
Gryfa Pomorskiego06:33
Zwinisławy06:34
Górnicza - Damroki06:35
Górnicza - Kościół06:36
Wielki Kack Fikakowo06:39
Gryfa Pomorskiego06:40
Lipowa [GDY]06:41
Źródło Marii06:43
Nałkowskiej06:44
Wielki Kack Starodworcowa06:45
Kurs nr 2 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa06:47
Kręta06:48
Karwiny PKM06:50
Karwiny PKM06:52
Nałkowskiej06:53
Źródło Marii06:54
Lipowa [GDY]06:56
Gryfa Pomorskiego06:57
Zwinisławy06:58
Górnicza - Damroki06:59
Górnicza - Kościół07:00
Wielki Kack Fikakowo07:05
Gryfa Pomorskiego07:06
Lipowa [GDY]07:07
Źródło Marii07:10
Nałkowskiej07:11
Wielki Kack Starodworcowa07:12
Kurs nr 3 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa07:12
Kręta07:13
Karwiny PKM07:15
Karwiny PKM07:18
Nałkowskiej07:19
Źródło Marii07:20
Lipowa [GDY]07:22
Gryfa Pomorskiego07:23
Zwinisławy07:24
Górnicza - Damroki07:25
Górnicza - Kościół07:26
Wielki Kack Fikakowo07:29
Gryfa Pomorskiego07:30
Lipowa [GDY]07:31
Źródło Marii07:34
Nałkowskiej07:35
Wielki Kack Starodworcowa07:36
Kurs nr 4 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa07:40
Kręta07:41
Karwiny PKM07:43
Karwiny PKM07:46
Nałkowskiej07:47
Źródło Marii07:48
Lipowa [GDY]07:50
Gryfa Pomorskiego07:51
Zwinisławy07:52
Górnicza - Damroki07:53
Górnicza - Kościół07:54
Wielki Kack Fikakowo07:57
Gryfa Pomorskiego07:58
Lipowa [GDY]07:59
Źródło Marii08:02
Nałkowskiej08:03
Wielki Kack Starodworcowa08:04
Kurs nr 5 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa08:16
Kręta08:17
Karwiny PKM08:19
Karwiny PKM08:21
Nałkowskiej08:22
Źródło Marii08:23
Lipowa [GDY]08:25
Gryfa Pomorskiego08:26
Zwinisławy08:27
Górnicza - Damroki08:28
Górnicza - Kościół08:29
Wielki Kack Fikakowo08:33
Gryfa Pomorskiego08:34
Lipowa [GDY]08:35
Źródło Marii08:37
Nałkowskiej08:38
Wielki Kack Starodworcowa08:39
Kurs nr 6 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa08:56
Kręta08:57
Karwiny PKM08:59
Karwiny PKM09:01
Nałkowskiej09:02
Źródło Marii09:03
Lipowa [GDY]09:05
Gryfa Pomorskiego09:06
Zwinisławy09:07
Górnicza - Damroki09:08
Górnicza - Kościół09:09
Wielki Kack Fikakowo09:13
Gryfa Pomorskiego09:14
Lipowa [GDY]09:15
Źródło Marii09:17
Nałkowskiej09:18
Wielki Kack Starodworcowa09:19
Kurs nr 7 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa09:36
Kręta09:37
Karwiny PKM09:39
Karwiny PKM09:41
Nałkowskiej09:42
Źródło Marii09:43
Lipowa [GDY]09:45
Gryfa Pomorskiego09:46
Zwinisławy09:47
Górnicza - Damroki09:48
Górnicza - Kościół09:49
Wielki Kack Fikakowo09:53
Gryfa Pomorskiego09:54
Lipowa [GDY]09:55
Źródło Marii09:57
Nałkowskiej09:58
Wielki Kack Starodworcowa09:59
Kurs nr 8 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa10:12
Kręta10:13
Karwiny PKM10:15
Karwiny PKM10:17
Nałkowskiej10:18
Źródło Marii10:19
Lipowa [GDY]10:21
Gryfa Pomorskiego10:22
Zwinisławy10:23
Górnicza - Damroki10:24
Górnicza - Kościół10:25
Wielki Kack Fikakowo10:29
Gryfa Pomorskiego10:30
Lipowa [GDY]10:31
Źródło Marii10:33
Nałkowskiej10:34
Wielki Kack Starodworcowa10:35
Kurs nr 9 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa10:36
Kręta10:37
Karwiny PKM10:39
Karwiny PKM10:41
Nałkowskiej10:42
Źródło Marii10:43
Lipowa [GDY]10:45
Gryfa Pomorskiego10:46
Zwinisławy10:47
Górnicza - Damroki10:48
Górnicza - Kościół10:49
Wielki Kack Fikakowo10:53
Gryfa Pomorskiego10:54
Lipowa [GDY]10:55
Źródło Marii10:57
Nałkowskiej10:58
Wielki Kack Starodworcowa10:59
Kurs nr 10 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa11:12
Kręta11:13
Karwiny PKM11:15
Karwiny PKM11:17
Nałkowskiej11:18
Źródło Marii11:19
Lipowa [GDY]11:21
Gryfa Pomorskiego11:22
Zwinisławy11:23
Górnicza - Damroki11:24
Górnicza - Kościół11:25
Wielki Kack Fikakowo11:29
Gryfa Pomorskiego11:30
Lipowa [GDY]11:31
Źródło Marii11:33
Nałkowskiej11:34
Wielki Kack Starodworcowa11:35
Kurs nr 11 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa11:36
Kręta11:37
Karwiny PKM11:39
Karwiny PKM11:41
Nałkowskiej11:42
Źródło Marii11:43
Lipowa [GDY]11:45
Gryfa Pomorskiego11:46
Zwinisławy11:47
Górnicza - Damroki11:48
Górnicza - Kościół11:49
Wielki Kack Fikakowo11:53
Gryfa Pomorskiego11:54
Lipowa [GDY]11:55
Źródło Marii11:57
Nałkowskiej11:58
Wielki Kack Starodworcowa11:59
Kurs nr 12 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa12:12
Kręta12:13
Karwiny PKM12:15
Karwiny PKM12:17
Nałkowskiej12:18
Źródło Marii12:19
Lipowa [GDY]12:21
Gryfa Pomorskiego12:22
Zwinisławy12:23
Górnicza - Damroki12:24
Górnicza - Kościół12:25
Wielki Kack Fikakowo12:27
Gryfa Pomorskiego12:28
Lipowa [GDY]12:29
Źródło Marii12:31
Karwiny PKM12:34
Nałkowskiej12:36
Wielki Kack Starodworcowa12:37
Kurs nr 13 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa12:38
Kręta12:39
Nałkowskiej12:41
Źródło Marii12:42
Lipowa [GDY]12:44
Gryfa Pomorskiego12:45
Zwinisławy12:46
Górnicza - Damroki12:47
Górnicza - Kościół12:48
Wielki Kack Fikakowo12:49
Gryfa Pomorskiego12:50
Lipowa [GDY]12:51
Źródło Marii12:53
Karwiny PKM12:56
Nałkowskiej12:58
Wielki Kack Starodworcowa12:59
Kurs nr 14 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa13:00
Kręta13:01
Nałkowskiej13:03
Źródło Marii13:04
Lipowa [GDY]13:06
Gryfa Pomorskiego13:07
Zwinisławy13:08
Górnicza - Damroki13:09
Górnicza - Kościół13:10
Wielki Kack Fikakowo13:13
Gryfa Pomorskiego13:14
Lipowa [GDY]13:15
Źródło Marii13:17
Karwiny PKM13:20
Nałkowskiej13:22
Wielki Kack Starodworcowa13:23
Kurs nr 15 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa13:41
Kręta13:42
Nałkowskiej13:44
Źródło Marii13:45
Lipowa [GDY]13:47
Gryfa Pomorskiego13:48
Zwinisławy13:49
Górnicza - Damroki13:50
Górnicza - Kościół13:51
Wielki Kack Fikakowo13:54
Gryfa Pomorskiego13:55
Lipowa [GDY]13:56
Źródło Marii13:58
Karwiny PKM14:01
Nałkowskiej14:03
Wielki Kack Starodworcowa14:04
Kurs nr 16 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa14:11
Kręta14:12
Nałkowskiej14:14
Źródło Marii14:15
Lipowa [GDY]14:17
Gryfa Pomorskiego14:18
Zwinisławy14:19
Górnicza - Damroki14:20
Górnicza - Kościół14:21
Wielki Kack Fikakowo14:24
Gryfa Pomorskiego14:25
Lipowa [GDY]14:26
Źródło Marii14:28
Karwiny PKM14:31
Nałkowskiej14:33
Wielki Kack Starodworcowa14:34
Kurs nr 17 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa14:41
Kręta14:42
Nałkowskiej14:44
Źródło Marii14:45
Lipowa [GDY]14:47
Gryfa Pomorskiego14:48
Zwinisławy14:49
Górnicza - Damroki14:50
Górnicza - Kościół14:51
Wielki Kack Fikakowo14:54
Gryfa Pomorskiego14:55
Lipowa [GDY]14:56
Źródło Marii14:58
Karwiny PKM15:01
Nałkowskiej15:03
Wielki Kack Starodworcowa15:04
Kurs nr 18 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa15:11
Kręta15:12
Nałkowskiej15:14
Źródło Marii15:15
Lipowa [GDY]15:17
Gryfa Pomorskiego15:18
Zwinisławy15:19
Górnicza - Damroki15:20
Górnicza - Kościół15:21
Wielki Kack Fikakowo15:24
Gryfa Pomorskiego15:25
Lipowa [GDY]15:26
Źródło Marii15:28
Karwiny PKM15:31
Nałkowskiej15:33
Wielki Kack Starodworcowa15:34
Kurs nr 19 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa15:40
Kręta15:41
Nałkowskiej15:43
Źródło Marii15:44
Lipowa [GDY]15:47
Gryfa Pomorskiego15:48
Zwinisławy15:49
Górnicza - Damroki15:50
Górnicza - Kościół15:51
Wielki Kack Fikakowo15:54
Gryfa Pomorskiego15:55
Lipowa [GDY]15:56
Źródło Marii15:58
Karwiny PKM16:01
Nałkowskiej16:03
Wielki Kack Starodworcowa16:04
Kurs nr 20 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa16:10
Kręta16:11
Nałkowskiej16:13
Źródło Marii16:14
Lipowa [GDY]16:17
Gryfa Pomorskiego16:18
Zwinisławy16:19
Górnicza - Damroki16:20
Górnicza - Kościół16:21
Wielki Kack Fikakowo16:24
Gryfa Pomorskiego16:25
Lipowa [GDY]16:26
Źródło Marii16:28
Karwiny PKM16:31
Nałkowskiej16:33
Wielki Kack Starodworcowa16:34
Kurs nr 21 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa16:40
Kręta16:41
Nałkowskiej16:43
Źródło Marii16:44
Lipowa [GDY]16:46
Gryfa Pomorskiego16:47
Zwinisławy16:48
Górnicza - Damroki16:49
Górnicza - Kościół16:50
Wielki Kack Fikakowo16:54
Gryfa Pomorskiego16:55
Lipowa [GDY]16:56
Źródło Marii16:58
Karwiny PKM17:01
Nałkowskiej17:03
Wielki Kack Starodworcowa17:04
Kurs nr 22 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa17:10
Kręta17:11
Nałkowskiej17:13
Źródło Marii17:14
Lipowa [GDY]17:16
Gryfa Pomorskiego17:17
Zwinisławy17:18
Górnicza - Damroki17:19
Górnicza - Kościół17:20
Wielki Kack Fikakowo17:23
Gryfa Pomorskiego17:24
Lipowa [GDY]17:25
Źródło Marii17:27
Karwiny PKM17:30
Nałkowskiej17:32
Wielki Kack Starodworcowa17:33
Kurs nr 23 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa17:40
Kręta17:41
Nałkowskiej17:43
Źródło Marii17:44
Lipowa [GDY]17:46
Gryfa Pomorskiego17:47
Zwinisławy17:48
Górnicza - Damroki17:49
Górnicza - Kościół17:50
Wielki Kack Fikakowo17:51
Gryfa Pomorskiego17:52
Lipowa [GDY]17:53
Źródło Marii17:55
Karwiny PKM17:58
Nałkowskiej18:00
Wielki Kack Starodworcowa18:01
Kurs nr 24 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa18:17
Kręta18:18
Nałkowskiej18:20
Źródło Marii18:21
Lipowa [GDY]18:23
Gryfa Pomorskiego18:24
Zwinisławy18:25
Górnicza - Damroki18:26
Górnicza - Kościół18:27
Wielki Kack Fikakowo18:29
Gryfa Pomorskiego18:30
Lipowa [GDY]18:31
Źródło Marii18:33
Karwiny PKM18:36
Nałkowskiej18:38
Wielki Kack Starodworcowa18:39
Kurs nr 25 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa18:57
Kręta18:58
Nałkowskiej19:00
Źródło Marii19:01
Lipowa [GDY]19:03
Gryfa Pomorskiego19:04
Zwinisławy19:05
Górnicza - Damroki19:06
Górnicza - Kościół19:07
Wielki Kack Fikakowo19:09
Gryfa Pomorskiego19:10
Lipowa [GDY]19:11
Źródło Marii19:13
Karwiny PKM19:16
Nałkowskiej19:18
Wielki Kack Starodworcowa19:19
Kurs nr 26 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa19:37
Kręta19:38
Nałkowskiej19:40
Źródło Marii19:41
Lipowa [GDY]19:43
Gryfa Pomorskiego19:44
Zwinisławy19:45
Górnicza - Damroki19:46
Górnicza - Kościół19:47
Wielki Kack Fikakowo19:49
Gryfa Pomorskiego19:50
Lipowa [GDY]19:51
Źródło Marii19:53
Karwiny PKM19:56
Nałkowskiej19:57
Wielki Kack Starodworcowa19:58
Kurs nr 27 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa20:17
Kręta20:18
Nałkowskiej20:20
Źródło Marii20:21
Lipowa [GDY]20:23
Gryfa Pomorskiego20:24
Zwinisławy20:25
Górnicza - Damroki20:26
Górnicza - Kościół20:27
Wielki Kack Fikakowo20:29
Gryfa Pomorskiego20:30
Lipowa [GDY]20:31
Źródło Marii20:33
Karwiny PKM20:36
Nałkowskiej20:37
Wielki Kack Starodworcowa20:38