• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
23:35
Kurs nr 0 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa10:32
Kręta10:33
Karwiny PKM10:34
Karwiny PKM10:37
Nałkowskiej10:38
Źródło Marii10:39
Lipowa [GDY]10:41
Gryfa Pomorskiego10:42
Zwinisławy10:43
Górnicza - Damroki10:44
Górnicza - Kościół10:45
Wielki Kack Fikakowo10:49
Gryfa Pomorskiego10:50
Lipowa [GDY]10:51
Źródło Marii10:53
Nałkowskiej10:54
Wielki Kack Starodworcowa10:55
Kurs nr 1 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa11:04
Kręta11:05
Karwiny PKM11:06
Karwiny PKM11:09
Nałkowskiej11:10
Źródło Marii11:11
Lipowa [GDY]11:13
Gryfa Pomorskiego11:14
Zwinisławy11:15
Górnicza - Damroki11:16
Górnicza - Kościół11:17
Wielki Kack Fikakowo11:19
Gryfa Pomorskiego11:20
Lipowa [GDY]11:21
Źródło Marii11:23
Nałkowskiej11:24
Wielki Kack Starodworcowa11:25
Kurs nr 2 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa11:32
Kręta11:33
Karwiny PKM11:34
Karwiny PKM11:37
Nałkowskiej11:38
Źródło Marii11:39
Lipowa [GDY]11:41
Gryfa Pomorskiego11:42
Zwinisławy11:43
Górnicza - Damroki11:44
Górnicza - Kościół11:45
Wielki Kack Fikakowo11:49
Gryfa Pomorskiego11:50
Lipowa [GDY]11:51
Źródło Marii11:53
Nałkowskiej11:54
Wielki Kack Starodworcowa11:55
Kurs nr 3 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa12:04
Kręta12:05
Karwiny PKM12:06
Karwiny PKM12:09
Nałkowskiej12:10
Źródło Marii12:11
Lipowa [GDY]12:13
Gryfa Pomorskiego12:14
Zwinisławy12:15
Górnicza - Damroki12:16
Górnicza - Kościół12:17
Wielki Kack Fikakowo12:21
Gryfa Pomorskiego12:22
Lipowa [GDY]12:23
Źródło Marii12:25
Karwiny PKM12:28
Nałkowskiej12:30
Wielki Kack Starodworcowa12:31
Kurs nr 4 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa12:32
Kręta12:33
Karwiny PKM12:34
Karwiny PKM12:37
Nałkowskiej12:38
Źródło Marii12:39
Lipowa [GDY]12:41
Gryfa Pomorskiego12:42
Zwinisławy12:43
Górnicza - Damroki12:44
Górnicza - Kościół12:45
Wielki Kack Fikakowo12:49
Gryfa Pomorskiego12:50
Lipowa [GDY]12:51
Źródło Marii12:53
Karwiny PKM12:56
Nałkowskiej12:58
Wielki Kack Starodworcowa12:59
Kurs nr 5 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa13:06
Kręta13:07
Karwiny PKM13:08
Karwiny PKM13:11
Nałkowskiej13:12
Źródło Marii13:13
Lipowa [GDY]13:15
Gryfa Pomorskiego13:16
Zwinisławy13:17
Górnicza - Damroki13:18
Górnicza - Kościół13:19
Wielki Kack Fikakowo13:21
Gryfa Pomorskiego13:22
Lipowa [GDY]13:23
Źródło Marii13:25
Karwiny PKM13:28
Nałkowskiej13:30
Wielki Kack Starodworcowa13:31
Kurs nr 6 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa13:31
Kręta13:32
Nałkowskiej13:33
Źródło Marii13:34
Lipowa [GDY]13:36
Gryfa Pomorskiego13:37
Zwinisławy13:38
Górnicza - Damroki13:39
Górnicza - Kościół13:40
Wielki Kack Fikakowo13:41
Gryfa Pomorskiego13:42
Lipowa [GDY]13:43
Źródło Marii13:45
Karwiny PKM13:48
Nałkowskiej13:50
Wielki Kack Starodworcowa13:51
Kurs nr 7 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa14:06
Kręta14:07
Karwiny PKM14:08
Karwiny PKM14:11
Nałkowskiej14:12
Źródło Marii14:13
Lipowa [GDY]14:15
Gryfa Pomorskiego14:16
Zwinisławy14:17
Górnicza - Damroki14:18
Górnicza - Kościół14:19
Wielki Kack Fikakowo14:21
Gryfa Pomorskiego14:22
Lipowa [GDY]14:23
Źródło Marii14:25
Karwiny PKM14:28
Nałkowskiej14:30
Wielki Kack Starodworcowa14:31
Kurs nr 8 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa14:34
Kręta14:35
Nałkowskiej14:36
Źródło Marii14:37
Lipowa [GDY]14:39
Gryfa Pomorskiego14:40
Zwinisławy14:41
Górnicza - Damroki14:42
Górnicza - Kościół14:43
Wielki Kack Fikakowo14:49
Gryfa Pomorskiego14:50
Lipowa [GDY]14:51
Źródło Marii14:53
Karwiny PKM14:56
Nałkowskiej14:58
Wielki Kack Starodworcowa14:59
Kurs nr 9 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa15:06
Kręta15:07
Karwiny PKM15:08
Karwiny PKM15:11
Nałkowskiej15:12
Źródło Marii15:13
Lipowa [GDY]15:15
Gryfa Pomorskiego15:16
Zwinisławy15:17
Górnicza - Damroki15:18
Górnicza - Kościół15:19
Wielki Kack Fikakowo15:21
Gryfa Pomorskiego15:22
Lipowa [GDY]15:23
Źródło Marii15:25
Karwiny PKM15:28
Nałkowskiej15:30
Wielki Kack Starodworcowa15:31
Kurs nr 10 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa15:34
Kręta15:35
Nałkowskiej15:36
Źródło Marii15:37
Lipowa [GDY]15:39
Gryfa Pomorskiego15:40
Zwinisławy15:41
Górnicza - Damroki15:42
Górnicza - Kościół15:43
Wielki Kack Fikakowo15:49
Gryfa Pomorskiego15:50
Lipowa [GDY]15:51
Źródło Marii15:53
Karwiny PKM15:56
Nałkowskiej15:58
Wielki Kack Starodworcowa15:59
Kurs nr 11 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa16:06
Kręta16:07
Karwiny PKM16:08
Karwiny PKM16:11
Nałkowskiej16:12
Źródło Marii16:13
Lipowa [GDY]16:15
Gryfa Pomorskiego16:16
Zwinisławy16:17
Górnicza - Damroki16:18
Górnicza - Kościół16:19
Wielki Kack Fikakowo16:21
Gryfa Pomorskiego16:22
Lipowa [GDY]16:23
Źródło Marii16:25
Karwiny PKM16:28
Nałkowskiej16:30
Wielki Kack Starodworcowa16:31
Kurs nr 12 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa16:34
Kręta16:35
Nałkowskiej16:36
Źródło Marii16:37
Lipowa [GDY]16:39
Gryfa Pomorskiego16:40
Zwinisławy16:41
Górnicza - Damroki16:42
Górnicza - Kościół16:43
Wielki Kack Fikakowo16:49
Gryfa Pomorskiego16:50
Lipowa [GDY]16:51
Źródło Marii16:53
Karwiny PKM16:56
Nałkowskiej16:58
Wielki Kack Starodworcowa16:59
Kurs nr 13 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa17:06
Kręta17:07
Karwiny PKM17:08
Karwiny PKM17:11
Nałkowskiej17:12
Źródło Marii17:13
Lipowa [GDY]17:15
Gryfa Pomorskiego17:16
Zwinisławy17:17
Górnicza - Damroki17:18
Górnicza - Kościół17:19
Wielki Kack Fikakowo17:21
Gryfa Pomorskiego17:22
Lipowa [GDY]17:23
Źródło Marii17:25
Karwiny PKM17:28
Nałkowskiej17:30
Wielki Kack Starodworcowa17:31
Kurs nr 14 do Wielki Kack Starodworcowa
Wielki Kack Starodworcowa17:34
Kręta17:35
Nałkowskiej17:36
Źródło Marii17:37
Lipowa [GDY]17:39
Gryfa Pomorskiego17:40
Zwinisławy17:41
Górnicza - Damroki17:42
Górnicza - Kościół17:43
Wielki Kack Fikakowo17:49
Gryfa Pomorskiego17:50
Lipowa [GDY]17:51
Źródło Marii17:53
Karwiny PKM17:56
Nałkowskiej17:58
Wielki Kack Starodworcowa17:59