• Limit osób w pojeździe: 75% miejsc stojących i siedzących. Wolnych musi pozostać przynajmniej 25% miejsc siedzących. Zasłaniaj usta i nos!
22:39
Kurs nr 2 do Orunia Górna
Dworzec Główny05:14
Dworzec Główny05:17
Brama Wyżynna05:19
Toruńska05:21
Zaroślak05:22
Brama Oruńska05:23
Stare Szkoty05:24
Sandomierska05:25
Ptasia05:27
Małomiejska05:29
Platynowa05:31
Krzemowa05:33
Uranowa05:34
Orunia Górna05:35
Kurs nr 3 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna05:35
Platynowa05:36
Małomiejska05:37
Ptasia05:38
Sandomierska05:41
Stare Szkoty05:42
Brama Oruńska05:43
Zaroślak05:44
Toruńska05:45
Brama Wyżynna05:47
Dworzec Główny05:49
Wały Piastowskie05:50
Jana z Kolna [GDA]05:52
Kurs nr 4 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]06:07
Wały Piastowskie06:08
Dworzec Główny06:10
Brama Wyżynna06:12
Toruńska06:14
Zaroślak06:15
Brama Oruńska06:17
Stare Szkoty06:18
Sandomierska06:19
Ptasia06:22
Małomiejska06:24
Platynowa06:26
Krzemowa06:28
Uranowa06:29
Orunia Górna06:30
Kurs nr 5 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna06:30
Platynowa06:32
Małomiejska06:34
Ptasia06:36
Sandomierska06:41
Stare Szkoty06:42
Brama Oruńska06:43
Zaroślak06:44
Toruńska06:46
Brama Wyżynna06:49
Dworzec Główny06:51
Wały Piastowskie06:52
Jana z Kolna [GDA]06:54
Kurs nr 6 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]07:04
Wały Piastowskie07:05
Dworzec Główny07:08
Brama Wyżynna07:11
Toruńska07:13
Zaroślak07:14
Brama Oruńska07:16
Stare Szkoty07:17
Sandomierska07:18
Ptasia07:21
Małomiejska07:23
Platynowa07:25
Krzemowa07:27
Uranowa07:28
Orunia Górna07:29
Kurs nr 7 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna07:30
Platynowa07:32
Małomiejska07:34
Ptasia07:36
Sandomierska07:41
Stare Szkoty07:42
Brama Oruńska07:43
Zaroślak07:44
Toruńska07:46
Brama Wyżynna07:49
Dworzec Główny07:51
Wały Piastowskie07:52
Jana z Kolna [GDA]07:54
Kurs nr 8 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]08:05
Wały Piastowskie08:06
Dworzec Główny08:09
Brama Wyżynna08:12
Toruńska08:14
Zaroślak08:15
Brama Oruńska08:16
Stare Szkoty08:17
Sandomierska08:18
Ptasia08:20
Małomiejska08:22
Platynowa08:24
Krzemowa08:26
Uranowa08:27
Orunia Górna08:28
Kurs nr 9 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna08:30
Platynowa08:32
Małomiejska08:33
Ptasia08:35
Sandomierska08:38
Stare Szkoty08:39
Brama Oruńska08:40
Zaroślak08:41
Toruńska08:42
Brama Wyżynna08:44
Dworzec Główny08:46
Wały Piastowskie08:47
Jana z Kolna [GDA]08:49
Kurs nr 10 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]09:09
Wały Piastowskie09:10
Dworzec Główny09:13
Brama Wyżynna09:16
Toruńska09:18
Zaroślak09:19
Brama Oruńska09:20
Stare Szkoty09:21
Sandomierska09:22
Ptasia09:24
Małomiejska09:26
Platynowa09:28
Krzemowa09:30
Uranowa09:31
Orunia Górna09:32
Kurs nr 11 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna09:35
Platynowa09:37
Małomiejska09:38
Ptasia09:40
Sandomierska09:43
Stare Szkoty09:44
Brama Oruńska09:45
Zaroślak09:46
Toruńska09:47
Brama Wyżynna09:49
Dworzec Główny09:51
Wały Piastowskie09:52
Jana z Kolna [GDA]09:54
Kurs nr 12 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]10:09
Wały Piastowskie10:10
Dworzec Główny10:13
Brama Wyżynna10:16
Toruńska10:18
Zaroślak10:19
Brama Oruńska10:20
Stare Szkoty10:21
Sandomierska10:22
Ptasia10:24
Małomiejska10:26
Platynowa10:28
Krzemowa10:30
Uranowa10:31
Orunia Górna10:32
Kurs nr 13 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna10:35
Platynowa10:37
Małomiejska10:38
Ptasia10:40
Sandomierska10:43
Stare Szkoty10:44
Brama Oruńska10:45
Zaroślak10:46
Toruńska10:47
Brama Wyżynna10:49
Dworzec Główny10:51
Wały Piastowskie10:52
Jana z Kolna [GDA]10:54
Kurs nr 14 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]11:09
Wały Piastowskie11:10
Dworzec Główny11:13
Brama Wyżynna11:16
Toruńska11:18
Zaroślak11:19
Brama Oruńska11:20
Stare Szkoty11:21
Sandomierska11:22
Ptasia11:24
Małomiejska11:26
Platynowa11:28
Krzemowa11:30
Uranowa11:31
Orunia Górna11:32
Kurs nr 15 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna11:35
Platynowa11:37
Małomiejska11:38
Ptasia11:40
Sandomierska11:43
Stare Szkoty11:44
Brama Oruńska11:45
Zaroślak11:46
Toruńska11:47
Brama Wyżynna11:49
Dworzec Główny11:51
Wały Piastowskie11:52
Jana z Kolna [GDA]11:54
Kurs nr 16 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]12:09
Wały Piastowskie12:10
Dworzec Główny12:13
Brama Wyżynna12:16
Toruńska12:18
Zaroślak12:19
Brama Oruńska12:20
Stare Szkoty12:21
Sandomierska12:22
Ptasia12:24
Małomiejska12:26
Platynowa12:28
Krzemowa12:30
Uranowa12:31
Orunia Górna12:32
Kurs nr 17 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna12:35
Platynowa12:37
Małomiejska12:38
Ptasia12:40
Sandomierska12:43
Stare Szkoty12:44
Brama Oruńska12:45
Zaroślak12:46
Toruńska12:47
Brama Wyżynna12:49
Dworzec Główny12:51
Wały Piastowskie12:52
Jana z Kolna [GDA]12:54
Kurs nr 18 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]13:06
Wały Piastowskie13:07
Dworzec Główny13:10
Brama Wyżynna13:13
Toruńska13:15
Zaroślak13:16
Brama Oruńska13:17
Stare Szkoty13:18
Sandomierska13:19
Ptasia13:21
Małomiejska13:23
Platynowa13:25
Krzemowa13:27
Uranowa13:28
Orunia Górna13:29
Kurs nr 19 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna13:33
Platynowa13:35
Małomiejska13:36
Ptasia13:38
Sandomierska13:41
Stare Szkoty13:42
Brama Oruńska13:43
Zaroślak13:44
Toruńska13:45
Brama Wyżynna13:47
Dworzec Główny13:49
Wały Piastowskie13:50
Jana z Kolna [GDA]13:52
Kurs nr 20 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]14:07
Wały Piastowskie14:08
Dworzec Główny14:11
Brama Wyżynna14:14
Toruńska14:16
Zaroślak14:17
Brama Oruńska14:18
Stare Szkoty14:19
Sandomierska14:20
Ptasia14:22
Małomiejska14:24
Platynowa14:26
Krzemowa14:28
Uranowa14:29
Orunia Górna14:30
Kurs nr 21 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna14:33
Platynowa14:35
Małomiejska14:36
Ptasia14:38
Sandomierska14:41
Stare Szkoty14:42
Brama Oruńska14:43
Zaroślak14:44
Toruńska14:45
Brama Wyżynna14:47
Dworzec Główny14:49
Wały Piastowskie14:50
Jana z Kolna [GDA]14:52
Kurs nr 22 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]15:06
Wały Piastowskie15:07
Dworzec Główny15:10
Brama Wyżynna15:13
Toruńska15:15
Zaroślak15:16
Brama Oruńska15:17
Stare Szkoty15:18
Sandomierska15:19
Ptasia15:22
Małomiejska15:24
Platynowa15:26
Krzemowa15:28
Uranowa15:29
Orunia Górna15:30
Kurs nr 23 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna15:35
Platynowa15:37
Małomiejska15:38
Ptasia15:40
Sandomierska15:43
Stare Szkoty15:44
Brama Oruńska15:45
Zaroślak15:46
Toruńska15:47
Brama Wyżynna15:49
Dworzec Główny15:51
Wały Piastowskie15:52
Jana z Kolna [GDA]15:54
Kurs nr 24 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]16:15
Wały Piastowskie16:16
Dworzec Główny16:19
Brama Wyżynna16:22
Toruńska16:24
Zaroślak16:25
Brama Oruńska16:26
Stare Szkoty16:27
Sandomierska16:28
Ptasia16:31
Małomiejska16:33
Platynowa16:35
Krzemowa16:37
Uranowa16:38
Orunia Górna16:39
Kurs nr 25 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna16:45
Platynowa16:47
Małomiejska16:48
Ptasia16:50
Sandomierska16:53
Stare Szkoty16:54
Brama Oruńska16:55
Zaroślak16:56
Toruńska16:57
Brama Wyżynna16:59
Dworzec Główny17:01
Wały Piastowskie17:02
Jana z Kolna [GDA]17:04
Kurs nr 26 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]17:26
Wały Piastowskie17:27
Dworzec Główny17:30
Brama Wyżynna17:33
Toruńska17:35
Zaroślak17:36
Brama Oruńska17:37
Stare Szkoty17:38
Sandomierska17:39
Ptasia17:41
Małomiejska17:43
Platynowa17:45
Krzemowa17:47
Uranowa17:48
Orunia Górna17:49
Kurs nr 27 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna17:52
Platynowa17:54
Małomiejska17:55
Ptasia17:57
Sandomierska18:00
Stare Szkoty18:01
Brama Oruńska18:02
Zaroślak18:03
Toruńska18:04
Brama Wyżynna18:06
Dworzec Główny18:08
Wały Piastowskie18:09
Jana z Kolna [GDA]18:11
Kurs nr 28 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]18:26
Wały Piastowskie18:27
Dworzec Główny18:30
Brama Wyżynna18:33
Toruńska18:35
Zaroślak18:36
Brama Oruńska18:37
Stare Szkoty18:38
Sandomierska18:39
Ptasia18:41
Małomiejska18:43
Platynowa18:45
Krzemowa18:47
Uranowa18:48
Orunia Górna18:49
Kurs nr 29 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna18:51
Platynowa18:53
Małomiejska18:54
Ptasia18:55
Sandomierska18:58
Stare Szkoty18:59
Brama Oruńska19:00
Zaroślak19:01
Toruńska19:02
Brama Wyżynna19:04
Dworzec Główny19:06
Wały Piastowskie19:07
Jana z Kolna [GDA]19:09
Kurs nr 30 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]19:26
Wały Piastowskie19:27
Dworzec Główny19:30
Brama Wyżynna19:33
Toruńska19:35
Zaroślak19:36
Brama Oruńska19:37
Stare Szkoty19:38
Sandomierska19:39
Ptasia19:41
Małomiejska19:43
Platynowa19:45
Krzemowa19:47
Uranowa19:48
Orunia Górna19:49
Kurs nr 31 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna19:51
Platynowa19:53
Małomiejska19:54
Ptasia19:55
Sandomierska19:58
Stare Szkoty19:59
Brama Oruńska20:00
Zaroślak20:01
Toruńska20:02
Brama Wyżynna20:04
Dworzec Główny20:06
Wały Piastowskie20:07
Jana z Kolna [GDA]20:09
Kurs nr 32 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]20:11
Wały Piastowskie20:12
Dworzec Główny20:15
Brama Wyżynna20:18
Toruńska20:20
Zaroślak20:21
Brama Oruńska20:22
Stare Szkoty20:23
Sandomierska20:24
Ptasia20:26
Małomiejska20:28
Platynowa20:30
Krzemowa20:32
Uranowa20:33
Orunia Górna20:34
Kurs nr 33 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna20:36
Platynowa20:37
Małomiejska20:38
Ptasia20:39
Sandomierska20:41
Stare Szkoty20:42
Brama Oruńska20:43
Zaroślak20:44
Toruńska20:45
Brama Wyżynna20:47
Dworzec Główny20:49
Wały Piastowskie20:50
Jana z Kolna [GDA]20:52