• Od 26.02 drugi etap zmian w komunikacji! Przywrócenie linii 21, 30. Zmiana tras 23, 32, 152. Nowe rozkłady l. trolejbus. oraz l. 102, 145, 152, 153.
22:06
Kurs nr 0 do Orunia Górna
Dworzec Główny05:20
Brama Wyżynna05:22
Toruńska05:24
Zaroślak05:25
Brama Oruńska05:26
Stare Szkoty05:27
Sandomierska05:28
Ptasia05:30
Małomiejska05:32
Platynowa05:34
Krzemowa [GDA]05:36
Uranowa05:37
Orunia Górna05:38
Kurs nr 1 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna05:40
Platynowa05:41
Małomiejska05:42
Ptasia05:43
Sandomierska05:45
Stare Szkoty05:46
Brama Oruńska05:47
Zaroślak05:48
Toruńska05:49
Brama Wyżynna05:50
Dworzec Główny05:52
Wały Piastowskie05:53
Jana z Kolna [GDA]05:55
Kurs nr 2 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]06:17
Wały Piastowskie06:18
Dworzec Główny06:20
Brama Wyżynna06:22
Toruńska06:24
Zaroślak06:25
Brama Oruńska06:26
Stare Szkoty06:27
Sandomierska06:28
Ptasia06:30
Małomiejska06:32
Platynowa06:34
Krzemowa [GDA]06:36
Uranowa06:37
Orunia Górna06:38
Kurs nr 3 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna06:40
Platynowa06:41
Małomiejska06:42
Ptasia06:43
Sandomierska06:45
Stare Szkoty06:46
Brama Oruńska06:47
Zaroślak06:48
Toruńska06:49
Brama Wyżynna06:50
Dworzec Główny06:52
Wały Piastowskie06:53
Jana z Kolna [GDA]06:55
Kurs nr 4 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]07:17
Wały Piastowskie07:18
Dworzec Główny07:20
Brama Wyżynna07:22
Toruńska07:24
Zaroślak07:25
Brama Oruńska07:26
Stare Szkoty07:27
Sandomierska07:28
Ptasia07:30
Małomiejska07:32
Platynowa07:34
Krzemowa [GDA]07:36
Uranowa07:37
Orunia Górna07:38
Kurs nr 5 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna07:40
Platynowa07:41
Małomiejska07:42
Ptasia07:43
Sandomierska07:45
Stare Szkoty07:46
Brama Oruńska07:47
Zaroślak07:48
Toruńska07:49
Brama Wyżynna07:50
Dworzec Główny07:52
Wały Piastowskie07:53
Jana z Kolna [GDA]07:55
Kurs nr 6 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]08:16
Wały Piastowskie08:17
Dworzec Główny08:19
Brama Wyżynna08:21
Toruńska08:23
Zaroślak08:24
Brama Oruńska08:25
Stare Szkoty08:26
Sandomierska08:27
Ptasia08:29
Małomiejska08:31
Platynowa08:33
Krzemowa [GDA]08:35
Uranowa08:36
Orunia Górna08:37
Kurs nr 7 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna08:40
Platynowa08:42
Małomiejska08:43
Ptasia08:44
Sandomierska08:47
Stare Szkoty08:48
Brama Oruńska08:49
Zaroślak08:50
Toruńska08:51
Brama Wyżynna08:52
Dworzec Główny08:54
Wały Piastowskie08:55
Jana z Kolna [GDA]08:57
Kurs nr 8 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]09:12
Wały Piastowskie09:13
Dworzec Główny09:15
Brama Wyżynna09:17
Toruńska09:19
Zaroślak09:20
Brama Oruńska09:21
Stare Szkoty09:22
Sandomierska09:23
Ptasia09:25
Małomiejska09:27
Platynowa09:29
Krzemowa [GDA]09:31
Uranowa09:32
Orunia Górna09:33
Kurs nr 9 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna09:36
Platynowa09:38
Małomiejska09:39
Ptasia09:40
Sandomierska09:43
Stare Szkoty09:44
Brama Oruńska09:45
Zaroślak09:46
Toruńska09:47
Brama Wyżynna09:48
Dworzec Główny09:50
Wały Piastowskie09:51
Jana z Kolna [GDA]09:53
Kurs nr 10 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]10:12
Wały Piastowskie10:13
Dworzec Główny10:15
Brama Wyżynna10:17
Toruńska10:19
Zaroślak10:20
Brama Oruńska10:21
Stare Szkoty10:22
Sandomierska10:23
Ptasia10:25
Małomiejska10:27
Platynowa10:29
Krzemowa [GDA]10:31
Uranowa10:32
Orunia Górna10:33
Kurs nr 11 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna10:36
Platynowa10:38
Małomiejska10:39
Ptasia10:40
Sandomierska10:43
Stare Szkoty10:44
Brama Oruńska10:45
Zaroślak10:46
Toruńska10:47
Brama Wyżynna10:49
Dworzec Główny10:51
Wały Piastowskie10:52
Jana z Kolna [GDA]10:54
Kurs nr 12 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]11:12
Wały Piastowskie11:13
Dworzec Główny11:15
Brama Wyżynna11:17
Toruńska11:19
Zaroślak11:20
Brama Oruńska11:21
Stare Szkoty11:22
Sandomierska11:23
Ptasia11:25
Małomiejska11:27
Platynowa11:29
Krzemowa [GDA]11:31
Uranowa11:32
Orunia Górna11:33
Kurs nr 13 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna11:36
Platynowa11:38
Małomiejska11:39
Ptasia11:40
Sandomierska11:43
Stare Szkoty11:44
Brama Oruńska11:45
Zaroślak11:46
Toruńska11:47
Brama Wyżynna11:49
Dworzec Główny11:51
Wały Piastowskie11:52
Jana z Kolna [GDA]11:54
Kurs nr 14 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]12:12
Wały Piastowskie12:13
Dworzec Główny12:15
Brama Wyżynna12:17
Toruńska12:19
Zaroślak12:20
Brama Oruńska12:21
Stare Szkoty12:22
Sandomierska12:23
Ptasia12:25
Małomiejska12:27
Platynowa12:29
Krzemowa [GDA]12:31
Uranowa12:32
Orunia Górna12:33
Kurs nr 15 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna12:36
Platynowa12:38
Małomiejska12:39
Ptasia12:40
Sandomierska12:43
Stare Szkoty12:44
Brama Oruńska12:45
Zaroślak12:46
Toruńska12:47
Brama Wyżynna12:49
Dworzec Główny12:51
Wały Piastowskie12:52
Jana z Kolna [GDA]12:54
Kurs nr 16 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]13:12
Wały Piastowskie13:13
Dworzec Główny13:15
Brama Wyżynna13:17
Toruńska13:19
Zaroślak13:20
Brama Oruńska13:21
Stare Szkoty13:22
Sandomierska13:23
Ptasia13:25
Małomiejska13:27
Platynowa13:29
Krzemowa [GDA]13:31
Uranowa13:32
Orunia Górna13:33
Kurs nr 17 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna13:36
Platynowa13:38
Małomiejska13:39
Ptasia13:40
Sandomierska13:43
Stare Szkoty13:44
Brama Oruńska13:45
Zaroślak13:46
Toruńska13:47
Brama Wyżynna13:49
Dworzec Główny13:51
Wały Piastowskie13:52
Jana z Kolna [GDA]13:54
Kurs nr 18 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]14:12
Wały Piastowskie14:13
Dworzec Główny14:15
Brama Wyżynna14:17
Toruńska14:19
Zaroślak14:20
Brama Oruńska14:21
Stare Szkoty14:22
Sandomierska14:23
Ptasia14:25
Małomiejska14:27
Platynowa14:29
Krzemowa [GDA]14:31
Uranowa14:32
Orunia Górna14:33
Kurs nr 19 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna14:36
Platynowa14:38
Małomiejska14:39
Ptasia14:40
Sandomierska14:43
Stare Szkoty14:44
Brama Oruńska14:45
Zaroślak14:46
Toruńska14:47
Brama Wyżynna14:49
Dworzec Główny14:51
Wały Piastowskie14:52
Jana z Kolna [GDA]14:54
Kurs nr 20 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]15:12
Wały Piastowskie15:13
Dworzec Główny15:15
Brama Wyżynna15:17
Toruńska15:19
Zaroślak15:20
Brama Oruńska15:21
Stare Szkoty15:22
Sandomierska15:23
Ptasia15:25
Małomiejska15:27
Platynowa15:29
Krzemowa [GDA]15:31
Uranowa15:32
Orunia Górna15:33
Kurs nr 21 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna15:36
Platynowa15:38
Małomiejska15:39
Ptasia15:40
Sandomierska15:43
Stare Szkoty15:44
Brama Oruńska15:45
Zaroślak15:46
Toruńska15:47
Brama Wyżynna15:49
Dworzec Główny15:51
Wały Piastowskie15:52
Jana z Kolna [GDA]15:54
Kurs nr 22 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]16:12
Wały Piastowskie16:13
Dworzec Główny16:15
Brama Wyżynna16:17
Toruńska16:19
Zaroślak16:20
Brama Oruńska16:21
Stare Szkoty16:22
Sandomierska16:23
Ptasia16:25
Małomiejska16:27
Platynowa16:29
Krzemowa [GDA]16:31
Uranowa16:32
Orunia Górna16:33
Kurs nr 23 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna16:36
Platynowa16:38
Małomiejska16:39
Ptasia16:40
Sandomierska16:43
Stare Szkoty16:44
Brama Oruńska16:45
Zaroślak16:46
Toruńska16:47
Brama Wyżynna16:49
Dworzec Główny16:51
Wały Piastowskie16:52
Jana z Kolna [GDA]16:54
Kurs nr 24 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]17:12
Wały Piastowskie17:13
Dworzec Główny17:15
Brama Wyżynna17:17
Toruńska17:19
Zaroślak17:20
Brama Oruńska17:21
Stare Szkoty17:22
Sandomierska17:23
Ptasia17:25
Małomiejska17:27
Platynowa17:29
Krzemowa [GDA]17:31
Uranowa17:32
Orunia Górna17:33
Kurs nr 25 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna17:36
Platynowa17:38
Małomiejska17:39
Ptasia17:40
Sandomierska17:43
Stare Szkoty17:44
Brama Oruńska17:45
Zaroślak17:46
Toruńska17:47
Brama Wyżynna17:49
Dworzec Główny17:51
Wały Piastowskie17:52
Jana z Kolna [GDA]17:54
Kurs nr 26 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]18:12
Wały Piastowskie18:13
Dworzec Główny18:15
Brama Wyżynna18:17
Toruńska18:19
Zaroślak18:20
Brama Oruńska18:21
Stare Szkoty18:22
Sandomierska18:23
Ptasia18:25
Małomiejska18:27
Platynowa18:29
Krzemowa [GDA]18:31
Uranowa18:32
Orunia Górna18:33
Kurs nr 27 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna18:36
Platynowa18:38
Małomiejska18:39
Ptasia18:40
Sandomierska18:43
Stare Szkoty18:44
Brama Oruńska18:45
Zaroślak18:46
Toruńska18:47
Brama Wyżynna18:49
Dworzec Główny18:51
Wały Piastowskie18:52
Jana z Kolna [GDA]18:54
Kurs nr 28 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]19:12
Wały Piastowskie19:13
Dworzec Główny19:15
Brama Wyżynna19:17
Toruńska19:19
Zaroślak19:20
Brama Oruńska19:21
Stare Szkoty19:22
Sandomierska19:23
Ptasia19:25
Małomiejska19:27
Platynowa19:29
Krzemowa [GDA]19:31
Uranowa19:32
Orunia Górna19:33
Kurs nr 29 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna19:36
Platynowa19:38
Małomiejska19:39
Ptasia19:40
Sandomierska19:43
Stare Szkoty19:44
Brama Oruńska19:45
Zaroślak19:46
Toruńska19:47
Brama Wyżynna19:49
Dworzec Główny19:51
Wały Piastowskie19:52
Jana z Kolna [GDA]19:54
Kurs nr 30 do Orunia Górna
Jana z Kolna [GDA]20:12
Wały Piastowskie20:13
Dworzec Główny20:15
Brama Wyżynna20:17
Toruńska20:19
Zaroślak20:20
Brama Oruńska20:21
Stare Szkoty20:22
Sandomierska20:23
Ptasia20:25
Małomiejska20:27
Platynowa20:29
Krzemowa [GDA]20:31
Uranowa20:32
Orunia Górna20:33
Kurs nr 31 do Jana z Kolna [GDA]
Orunia Górna20:36
Platynowa20:37
Małomiejska20:38
Ptasia20:39
Sandomierska20:41
Stare Szkoty20:42
Brama Oruńska20:43
Zaroślak20:44
Toruńska20:45
Brama Wyżynna20:46
Dworzec Główny20:48
Wały Piastowskie20:49
Jana z Kolna [GDA]20:51
Kurs nr 32 do Baza Hallera
Jana z Kolna [GDA]20:52
Baza Hallera20:59