• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.  • Z powodu awarii tramwaju linii 6 za przystankiem Chałubińskiego w kierunku Jelitkowa występują opóźnienia na liniach: 3, 4, 6, 7, 11.
05:28
Kurs nr 0 do Ujeścisko
Baza Hallera04:22
Ujeścisko04:46
Kurs nr 1 do Szkoła Metropolitalna
Ujeścisko04:47
Ujeścisko04:48
Jabłoniowa Osiedle04:51
Leszczynowa04:52
Szadółki04:53
Przywidzka04:54
Czermińskiego04:55
Rębowo04:56
Baśniowa04:57
Elfów04:59
Osiedle Olimp05:01
Szkoła Metropolitalna05:02
Kurs nr 2 do Ujeścisko
Szkoła Metropolitalna05:03
Plac Afrodyty05:04
Osiedle Olimp05:06
Osiedle Świętokrzyskie05:08
Elfów05:09
Baśniowa05:10
Rębowo05:11
Czermińskiego05:13
Przywidzka05:14
Szadółki05:15
Leszczynowa05:16
Jabłoniowa Osiedle05:17
Ujeścisko05:19
Ujeścisko05:20
Kurs nr 3 do Szkoła Metropolitalna
Ujeścisko05:27
Ujeścisko05:28
Jabłoniowa Osiedle05:31
Leszczynowa05:32
Szadółki05:33
Przywidzka05:34
Czermińskiego05:35
Rębowo05:36
Baśniowa05:37
Elfów05:39
Osiedle Olimp05:41
Szkoła Metropolitalna05:42
Kurs nr 4 do Ujeścisko
Szkoła Metropolitalna05:43
Plac Afrodyty05:44
Osiedle Olimp05:46
Osiedle Świętokrzyskie05:48
Elfów05:49
Baśniowa05:50
Rębowo05:51
Czermińskiego05:53
Przywidzka05:54
Szadółki05:55
Leszczynowa05:56
Jabłoniowa Osiedle05:57
Ujeścisko05:59
Ujeścisko06:00
Kurs nr 5 do Szkoła Metropolitalna
Ujeścisko06:09
Ujeścisko06:10
Jabłoniowa Osiedle06:13
Leszczynowa06:14
Szadółki06:15
Przywidzka06:17
Czermińskiego06:19
Rębowo06:20
Baśniowa06:21
Elfów06:23
Osiedle Olimp06:27
Szkoła Metropolitalna06:28
Kurs nr 6 do Ujeścisko
Szkoła Metropolitalna06:42
Plac Afrodyty06:43
Osiedle Olimp06:47
Osiedle Świętokrzyskie06:50
Elfów06:51
Baśniowa06:52
Rębowo06:53
Czermińskiego06:55
Przywidzka06:57
Szadółki06:58
Leszczynowa07:00
Jabłoniowa Osiedle07:01
Ujeścisko07:04
Lawendowe Wzgórze07:06
Szkoła Podstawowa nr 607:07
Ujeścisko07:09
Ujeścisko07:10
Kurs nr 7 do Szkoła Metropolitalna
Ujeścisko07:14
Ujeścisko07:15
Jabłoniowa Osiedle07:18
Leszczynowa07:19
Szadółki07:20
Przywidzka07:22
Czermińskiego07:24
Rębowo07:25
Baśniowa07:26
Elfów07:28
Osiedle Olimp07:32
Szkoła Metropolitalna07:33
Kurs nr 8 do Ujeścisko
Szkoła Metropolitalna07:48
Plac Afrodyty07:49
Osiedle Olimp07:53
Osiedle Świętokrzyskie07:56
Elfów07:57
Baśniowa07:58
Rębowo07:59
Czermińskiego08:01
Przywidzka08:03
Szadółki08:04
Leszczynowa08:06
Jabłoniowa Osiedle08:07
Ujeścisko08:09
Lawendowe Wzgórze08:11
Szkoła Podstawowa nr 608:12
Ujeścisko08:14
Ujeścisko08:15
Kurs nr 9 do Szkoła Metropolitalna
Ujeścisko08:42
Ujeścisko08:43
Jabłoniowa Osiedle08:46
Leszczynowa08:47
Szadółki08:48
Przywidzka08:50
Czermińskiego08:52
Rębowo08:53
Baśniowa08:54
Elfów08:56
Osiedle Olimp09:00
Szkoła Metropolitalna09:01
Kurs nr 10 do Ujeścisko
Szkoła Metropolitalna09:25
Plac Afrodyty09:26
Osiedle Olimp09:28
Osiedle Świętokrzyskie09:31
Elfów09:32
Baśniowa09:33
Rębowo09:34
Czermińskiego09:36
Przywidzka09:38
Szadółki09:39
Leszczynowa09:41
Jabłoniowa Osiedle09:42
Ujeścisko09:44
Lawendowe Wzgórze09:46
Szkoła Podstawowa nr 609:47
Ujeścisko09:49
Ujeścisko09:50
Kurs nr 11 do Szkoła Metropolitalna
Ujeścisko10:02
Ujeścisko10:03
Jabłoniowa Osiedle10:06
Leszczynowa10:07
Szadółki10:08
Przywidzka10:10
Czermińskiego10:12
Rębowo10:13
Baśniowa10:14
Elfów10:16
Osiedle Olimp10:18
Szkoła Metropolitalna10:19
Kurs nr 12 do Ujeścisko
Szkoła Metropolitalna10:45
Plac Afrodyty10:46
Osiedle Olimp10:48
Osiedle Świętokrzyskie10:51
Elfów10:52
Baśniowa10:53
Rębowo10:54
Czermińskiego10:56
Przywidzka10:58
Szadółki10:59
Leszczynowa11:01
Jabłoniowa Osiedle11:02
Ujeścisko11:04
Lawendowe Wzgórze11:06
Szkoła Podstawowa nr 611:07
Ujeścisko11:09
Ujeścisko11:10
Kurs nr 13 do Szkoła Metropolitalna
Ujeścisko11:22
Ujeścisko11:23
Lawendowe Wzgórze11:25
Szkoła Podstawowa nr 611:26
Jabłoniowa Osiedle11:29
Leszczynowa11:30
Szadółki11:31
Przywidzka11:33
Czermińskiego11:35
Rębowo11:36
Baśniowa11:37
Elfów11:39
Osiedle Olimp11:41
Szkoła Metropolitalna11:42
Kurs nr 14 do Ujeścisko
Szkoła Metropolitalna12:05
Plac Afrodyty12:06
Osiedle Olimp12:08
Osiedle Świętokrzyskie12:11
Elfów12:12
Baśniowa12:13
Rębowo12:14
Czermińskiego12:16
Przywidzka12:18
Szadółki12:19
Leszczynowa12:21
Jabłoniowa Osiedle12:22
Ujeścisko12:24
Ujeścisko12:25
Kurs nr 15 do Szkoła Metropolitalna
Ujeścisko12:42
Ujeścisko12:43
Lawendowe Wzgórze12:45
Szkoła Podstawowa nr 612:46
Jabłoniowa Osiedle12:49
Leszczynowa12:50
Szadółki12:51
Przywidzka12:53
Czermińskiego12:55
Rębowo12:56
Baśniowa12:57
Elfów12:59
Osiedle Olimp13:01
Szkoła Metropolitalna13:02
Kurs nr 16 do Ujeścisko
Szkoła Metropolitalna13:25
Plac Afrodyty13:26
Osiedle Olimp13:28
Osiedle Świętokrzyskie13:31
Elfów13:32
Baśniowa13:33
Rębowo13:34
Czermińskiego13:36
Przywidzka13:38
Szadółki13:39
Leszczynowa13:41
Jabłoniowa Osiedle13:42
Ujeścisko13:44
Ujeścisko13:45
Kurs nr 17 do Szkoła Metropolitalna
Ujeścisko14:02
Ujeścisko14:03
Lawendowe Wzgórze14:05
Szkoła Podstawowa nr 614:06
Jabłoniowa Osiedle14:09
Leszczynowa14:10
Szadółki14:11
Przywidzka14:13
Czermińskiego14:15
Rębowo14:16
Baśniowa14:17
Elfów14:19
Osiedle Olimp14:21
Szkoła Metropolitalna14:22
Kurs nr 18 do Ujeścisko
Szkoła Metropolitalna14:29
Plac Afrodyty14:30
Osiedle Olimp14:32
Osiedle Świętokrzyskie14:35
Elfów14:36
Baśniowa14:37
Rębowo14:38
Czermińskiego14:40
Przywidzka14:42
Szadółki14:43
Leszczynowa14:45
Jabłoniowa Osiedle14:46
Ujeścisko14:49
Ujeścisko14:50
Kurs nr 19 do Szkoła Metropolitalna
Ujeścisko15:04
Ujeścisko15:05
Lawendowe Wzgórze15:07
Szkoła Podstawowa nr 615:08
Jabłoniowa Osiedle15:11
Leszczynowa15:12
Szadółki15:13
Przywidzka15:15
Czermińskiego15:17
Rębowo15:18
Baśniowa15:19
Elfów15:21
Osiedle Olimp15:23
Szkoła Metropolitalna15:24
Kurs nr 20 do Ujeścisko
Szkoła Metropolitalna15:29
Plac Afrodyty15:30
Osiedle Olimp15:32
Osiedle Świętokrzyskie15:35
Elfów15:36
Baśniowa15:37
Rębowo15:38
Czermińskiego15:40
Przywidzka15:42
Szadółki15:43
Leszczynowa15:45
Jabłoniowa Osiedle15:46
Ujeścisko15:49
Ujeścisko15:50
Kurs nr 21 do Szkoła Metropolitalna
Ujeścisko16:04
Ujeścisko16:05
Lawendowe Wzgórze16:07
Szkoła Podstawowa nr 616:08
Jabłoniowa Osiedle16:11
Leszczynowa16:12
Szadółki16:13
Przywidzka16:15
Czermińskiego16:17
Rębowo16:18
Baśniowa16:19
Elfów16:21
Osiedle Olimp16:23
Szkoła Metropolitalna16:24
Kurs nr 22 do Ujeścisko
Szkoła Metropolitalna16:29
Plac Afrodyty16:30
Osiedle Olimp16:32
Osiedle Świętokrzyskie16:35
Elfów16:36
Baśniowa16:37
Rębowo16:38
Czermińskiego16:40
Przywidzka16:42
Szadółki16:43
Leszczynowa16:45
Jabłoniowa Osiedle16:46
Ujeścisko16:49
Ujeścisko16:50
Kurs nr 23 do Szkoła Metropolitalna
Ujeścisko17:04
Ujeścisko17:05
Jabłoniowa Osiedle17:08
Leszczynowa17:09
Szadółki17:10
Przywidzka17:12
Czermińskiego17:14
Rębowo17:15
Baśniowa17:16
Elfów17:18
Osiedle Olimp17:20
Szkoła Metropolitalna17:21
Kurs nr 24 do Ujeścisko
Szkoła Metropolitalna17:29
Plac Afrodyty17:30
Osiedle Olimp17:32
Osiedle Świętokrzyskie17:35
Elfów17:36
Baśniowa17:37
Rębowo17:38
Czermińskiego17:40
Przywidzka17:42
Szadółki17:43
Leszczynowa17:45
Jabłoniowa Osiedle17:46
Ujeścisko17:49
Ujeścisko17:50
Kurs nr 25 do Szkoła Metropolitalna
Ujeścisko18:04
Ujeścisko18:05
Lawendowe Wzgórze18:07
Szkoła Podstawowa nr 618:08
Jabłoniowa Osiedle18:11
Leszczynowa18:12
Szadółki18:13
Przywidzka18:15
Czermińskiego18:17
Rębowo18:18
Baśniowa18:19
Elfów18:21
Osiedle Olimp18:23
Szkoła Metropolitalna18:24