• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:43
Kurs nr 0 do Galeria Bałtycka
Baza Hallera04:33
Galeria Bałtycka04:41
Kurs nr 1 do Bysewo
Galeria Bałtycka04:41
Zabytkowa04:43
Cmentarz Srebrzysko04:44
Trawki04:45
Potokowa04:47
Słowackiego Działki04:49
Harfowa04:53
Agrarna04:55
Matarnia PKM04:56
Sąsiedzka04:57
Nowatorów04:59
Kokoszki - Poczta05:00
Unimor05:01
Centrostal05:02
Instal05:02
Schronisko dla zwierząt "Promyk"05:03
Bysewo05:04
Bysewo05:04
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Bysewo05:06
Bysewo05:06
Schronisko dla zwierząt "Promyk"05:07
Centrostal05:08
Unimor05:09
Kokoszki - Poczta05:10
Nowatorów05:12
Transportowców05:13
Kartuska05:14
Geodetów05:16
Maszynowa05:17
Nowatorów05:20
Sąsiedzka05:22
Matarnia PKM05:23
Agrarna05:24
Harfowa05:26
Słowackiego Działki05:29
Potokowa05:31
Trawki05:32
Cmentarz Srebrzysko05:33
Zabytkowa05:34
Galeria Bałtycka05:36
Wrzeszcz PKP05:37
Kurs nr 3 do Bysewo
Wrzeszcz PKP06:00
Wrzeszcz PKP06:00
Galeria Bałtycka06:03
Zabytkowa06:05
Cmentarz Srebrzysko06:06
Trawki06:07
Potokowa06:09
Słowackiego Działki06:11
Harfowa06:15
Agrarna06:17
Matarnia PKM06:18
Sąsiedzka06:19
Nowatorów06:21
Kokoszki - Poczta06:22
Unimor06:23
Centrostal06:24
Instal06:24
Schronisko dla zwierząt "Promyk"06:25
Bysewo06:26
Bysewo06:26
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Bysewo06:29
Bysewo06:29
Schronisko dla zwierząt "Promyk"06:30
Centrostal06:31
Unimor06:32
Kokoszki - Poczta06:33
Nowatorów06:35
Transportowców06:36
Kartuska06:37
Geodetów06:39
Maszynowa06:40
Nowatorów06:43
Sąsiedzka06:45
Matarnia PKM06:46
Agrarna06:47
Harfowa06:49
Słowackiego Działki06:52
Potokowa06:54
Trawki06:55
Cmentarz Srebrzysko06:56
Zabytkowa06:57
Galeria Bałtycka07:00
Wrzeszcz PKP07:01
Kurs nr 5 do Bysewo
Wrzeszcz PKP07:18
Wrzeszcz PKP07:18
Galeria Bałtycka07:21
Zabytkowa07:23
Cmentarz Srebrzysko07:24
Trawki07:25
Potokowa07:27
Słowackiego Działki07:29
Harfowa07:33
Agrarna07:35
Matarnia PKM07:36
Sąsiedzka07:37
Nowatorów07:39
Transportowców07:40
Kartuska07:41
Geodetów07:43
Maszynowa07:44
Nowatorów07:47
Kokoszki - Poczta07:48
Unimor07:49
Centrostal07:50
Instal07:50
Schronisko dla zwierząt "Promyk"07:51
Bysewo07:52
Bysewo07:52
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Bysewo07:54
Bysewo07:54
Schronisko dla zwierząt "Promyk"07:55
Centrostal07:56
Unimor07:57
Kokoszki - Poczta07:58
Nowatorów08:00
Transportowców08:01
Kartuska08:02
Geodetów08:04
Maszynowa08:05
Nowatorów08:08
Sąsiedzka08:10
Matarnia PKM08:11
Agrarna08:12
Harfowa08:14
Słowackiego Działki08:17
Potokowa08:19
Trawki08:20
Cmentarz Srebrzysko08:21
Zabytkowa08:22
Galeria Bałtycka08:24
Wrzeszcz PKP08:25
Kurs nr 7 do Bysewo
Wrzeszcz PKP09:09
Wrzeszcz PKP09:09
Galeria Bałtycka09:12
Zabytkowa09:14
Cmentarz Srebrzysko09:15
Trawki09:16
Potokowa09:17
Słowackiego Działki09:19
Harfowa09:23
Agrarna09:25
Matarnia PKM09:26
Sąsiedzka09:27
Nowatorów09:29
Kokoszki - Poczta09:30
Unimor09:31
Centrostal09:32
Instal09:32
Schronisko dla zwierząt "Promyk"09:33
Bysewo09:34
Bysewo09:34
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Bysewo09:36
Bysewo09:36
Schronisko dla zwierząt "Promyk"09:37
Centrostal09:38
Unimor09:39
Kokoszki - Poczta09:40
Nowatorów09:42
Transportowców09:43
Kartuska09:44
Geodetów09:46
Maszynowa09:47
Nowatorów09:50
Sąsiedzka09:52
Matarnia PKM09:53
Agrarna09:54
Harfowa09:56
Słowackiego Działki09:59
Potokowa10:01
Trawki10:02
Cmentarz Srebrzysko10:03
Zabytkowa10:04
Galeria Bałtycka10:06
Wrzeszcz PKP10:07
Kurs nr 9 do Bysewo
Wrzeszcz PKP10:39
Wrzeszcz PKP10:39
Galeria Bałtycka10:42
Zabytkowa10:44
Cmentarz Srebrzysko10:45
Trawki10:46
Potokowa10:47
Słowackiego Działki10:49
Harfowa10:53
Agrarna10:55
Matarnia PKM10:56
Sąsiedzka10:57
Nowatorów10:59
Kokoszki - Poczta11:00
Unimor11:01
Centrostal11:02
Instal11:02
Schronisko dla zwierząt "Promyk"11:03
Bysewo11:04
Bysewo11:04
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Bysewo11:06
Bysewo11:06
Schronisko dla zwierząt "Promyk"11:07
Centrostal11:08
Unimor11:09
Kokoszki - Poczta11:10
Nowatorów11:12
Sąsiedzka11:14
Matarnia PKM11:15
Agrarna11:16
Harfowa11:18
Słowackiego Działki11:21
Potokowa11:23
Trawki11:24
Cmentarz Srebrzysko11:25
Zabytkowa11:26
Galeria Bałtycka11:28
Wrzeszcz PKP11:29
Kurs nr 11 do Bysewo
Wrzeszcz PKP12:02
Wrzeszcz PKP12:02
Galeria Bałtycka12:05
Zabytkowa12:07
Cmentarz Srebrzysko12:08
Trawki12:09
Potokowa12:10
Słowackiego Działki12:12
Harfowa12:16
Agrarna12:18
Matarnia PKM12:19
Sąsiedzka12:20
Nowatorów12:22
Transportowców12:23
Kartuska12:24
Geodetów12:26
Maszynowa12:27
Nowatorów12:30
Kokoszki - Poczta12:31
Unimor12:32
Centrostal12:33
Instal12:33
Schronisko dla zwierząt "Promyk"12:34
Bysewo12:35
Bysewo12:35
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Bysewo12:37
Bysewo12:37
Schronisko dla zwierząt "Promyk"12:38
Centrostal12:39
Unimor12:40
Kokoszki - Poczta12:41
Nowatorów12:43
Transportowców12:44
Kartuska12:45
Geodetów12:47
Maszynowa12:48
Nowatorów12:51
Sąsiedzka12:53
Matarnia PKM12:54
Agrarna12:55
Harfowa12:57
Słowackiego Działki13:00
Potokowa13:02
Trawki13:03
Cmentarz Srebrzysko13:04
Zabytkowa13:05
Galeria Bałtycka13:07
Wrzeszcz PKP13:08
Kurs nr 13 do Bysewo
Wrzeszcz PKP13:29
Wrzeszcz PKP13:29
Galeria Bałtycka13:32
Zabytkowa13:35
Cmentarz Srebrzysko13:36
Trawki13:37
Potokowa13:38
Słowackiego Działki13:40
Harfowa13:44
Agrarna13:46
Matarnia PKM13:47
Sąsiedzka13:48
Nowatorów13:50
Transportowców13:51
Kartuska13:52
Geodetów13:54
Maszynowa13:55
Nowatorów13:58
Kokoszki - Poczta13:59
Unimor14:00
Centrostal14:01
Instal14:01
Schronisko dla zwierząt "Promyk"14:02
Bysewo14:03
Bysewo14:03
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Bysewo14:37
Bysewo14:37
Schronisko dla zwierząt "Promyk"14:38
Centrostal14:39
Unimor14:40
Kokoszki - Poczta14:41
Nowatorów14:43
Sąsiedzka14:45
Matarnia PKM14:46
Agrarna14:47
Harfowa14:49
Słowackiego Działki14:52
Potokowa14:54
Trawki14:55
Cmentarz Srebrzysko14:56
Zabytkowa14:57
Galeria Bałtycka14:59
Wrzeszcz PKP15:00
Kurs nr 15 do Bysewo
Wrzeszcz PKP15:15
Wrzeszcz PKP15:15
Galeria Bałtycka15:19
Zabytkowa15:23
Cmentarz Srebrzysko15:25
Trawki15:26
Potokowa15:28
Słowackiego Działki15:30
Harfowa15:34
Agrarna15:36
Matarnia PKM15:37
Sąsiedzka15:38
Nowatorów15:40
Transportowców15:43
Kartuska15:46
Geodetów15:48
Maszynowa15:49
Nowatorów15:52
Kokoszki - Poczta15:53
Unimor15:54
Centrostal15:55
Instal15:55
Schronisko dla zwierząt "Promyk"15:56
Bysewo15:57
Bysewo15:57
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Bysewo16:05
Bysewo16:05
Schronisko dla zwierząt "Promyk"16:06
Centrostal16:07
Unimor16:08
Kokoszki - Poczta16:09
Nowatorów16:12
Transportowców16:15
Kartuska16:18
Geodetów16:20
Maszynowa16:21
Nowatorów16:24
Sąsiedzka16:26
Matarnia PKM16:27
Agrarna16:28
Harfowa16:30
Słowackiego Działki16:33
Potokowa16:35
Trawki16:36
Cmentarz Srebrzysko16:37
Zabytkowa16:38
Galeria Bałtycka16:40
Wrzeszcz PKP16:41
Kurs nr 17 do Bysewo
Wrzeszcz PKP16:55
Wrzeszcz PKP16:55
Galeria Bałtycka16:59
Zabytkowa17:03
Cmentarz Srebrzysko17:05
Trawki17:06
Potokowa17:08
Słowackiego Działki17:10
Harfowa17:14
Agrarna17:16
Matarnia PKM17:17
Sąsiedzka17:18
Nowatorów17:20
Transportowców17:21
Kartuska17:24
Geodetów17:26
Maszynowa17:27
Nowatorów17:30
Kokoszki - Poczta17:31
Unimor17:32
Centrostal17:33
Instal17:33
Schronisko dla zwierząt "Promyk"17:34
Bysewo17:35
Bysewo17:35
Kurs nr 18 do Wrzeszcz PKP
Bysewo17:43
Bysewo17:43
Schronisko dla zwierząt "Promyk"17:44
Centrostal17:45
Unimor17:46
Kokoszki - Poczta17:47
Nowatorów17:49
Sąsiedzka17:50
Matarnia PKM17:51
Agrarna17:52
Harfowa17:54
Słowackiego Działki17:57
Potokowa17:59
Trawki18:00
Cmentarz Srebrzysko18:01
Zabytkowa18:02
Galeria Bałtycka18:04
Wrzeszcz PKP18:05
Kurs nr 19 do Bysewo
Wrzeszcz PKP18:36
Wrzeszcz PKP18:36
Galeria Bałtycka18:38
Zabytkowa18:40
Cmentarz Srebrzysko18:41
Trawki18:42
Potokowa18:43
Słowackiego Działki18:45
Harfowa18:49
Agrarna18:51
Matarnia PKM18:52
Sąsiedzka18:53
Nowatorów18:55
Transportowców18:56
Kartuska18:57
Geodetów18:59
Maszynowa19:00
Nowatorów19:03
Kokoszki - Poczta19:04
Unimor19:05
Centrostal19:06
Instal19:06
Schronisko dla zwierząt "Promyk"19:07
Bysewo19:08
Bysewo19:08
Kurs nr 20 do Wrzeszcz PKP
Bysewo19:11
Bysewo19:11
Schronisko dla zwierząt "Promyk"19:12
Centrostal19:13
Unimor19:14
Kokoszki - Poczta19:15
Nowatorów19:16
Sąsiedzka19:17
Matarnia PKM19:18
Agrarna19:19
Harfowa19:21
Słowackiego Działki19:24
Potokowa19:26
Trawki19:27
Cmentarz Srebrzysko19:28
Zabytkowa19:29
Galeria Bałtycka19:31
Wrzeszcz PKP19:32
Kurs nr 21 do Bysewo
Wrzeszcz PKP20:04
Wrzeszcz PKP20:04
Galeria Bałtycka20:06
Zabytkowa20:08
Cmentarz Srebrzysko20:09
Trawki20:10
Potokowa20:11
Słowackiego Działki20:13
Harfowa20:17
Agrarna20:19
Matarnia PKM20:20
Sąsiedzka20:21
Nowatorów20:23
Transportowców20:24
Kartuska20:25
Geodetów20:27
Maszynowa20:28
Nowatorów20:31
Kokoszki - Poczta20:32
Unimor20:33
Centrostal20:34
Instal20:34
Schronisko dla zwierząt "Promyk"20:35
Bysewo20:36
Bysewo20:36
Kurs nr 22 do Wrzeszcz PKP
Bysewo20:38
Bysewo20:38
Schronisko dla zwierząt "Promyk"20:39
Centrostal20:40
Unimor20:41
Kokoszki - Poczta20:42
Nowatorów20:43
Sąsiedzka20:44
Matarnia PKM20:45
Agrarna20:46
Harfowa20:48
Słowackiego Działki20:51
Potokowa20:53
Trawki20:54
Cmentarz Srebrzysko20:55
Zabytkowa20:56
Galeria Bałtycka20:58
Wrzeszcz PKP20:59
Kurs nr 23 do Bysewo
Wrzeszcz PKP21:42
Wrzeszcz PKP21:42
Galeria Bałtycka21:44
Zabytkowa21:45
Cmentarz Srebrzysko21:46
Trawki21:47
Potokowa21:48
Słowackiego Działki21:50
Harfowa21:53
Agrarna21:55
Matarnia PKM21:56
Sąsiedzka21:57
Nowatorów21:59
Transportowców22:00
Kartuska22:01
Geodetów22:03
Maszynowa22:04
Nowatorów22:07
Kokoszki - Poczta22:08
Unimor22:09
Centrostal22:10
Instal22:10
Schronisko dla zwierząt "Promyk"22:11
Bysewo22:12
Bysewo22:12
Kurs nr 24 do Wrzeszcz PKP
Bysewo22:15
Bysewo22:15
Schronisko dla zwierząt "Promyk"22:16
Centrostal22:17
Unimor22:18
Kokoszki - Poczta22:19
Nowatorów22:21
Transportowców22:22
Kartuska22:23
Geodetów22:25
Maszynowa22:26
Nowatorów22:29
Sąsiedzka22:30
Matarnia PKM22:31
Agrarna22:32
Harfowa22:34
Słowackiego Działki22:37
Potokowa22:39
Trawki22:40
Cmentarz Srebrzysko22:41
Zabytkowa22:42
Galeria Bałtycka22:44
Wrzeszcz PKP22:45
Kurs nr 25 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP22:45
Baza Hallera22:55