• Honorowanie biletów SKM w pojazdach komunikacji miejskiej na odc.Sopot- Śródmieście SKM.  • Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej informacji na ztm.gda.pl  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
13:15
Kurs nr 0 do al. Płażyńskiego
Baza Hallera04:47
al. Płażyńskiego04:50
Kurs nr 1 do Stogi Plaża
al. Płażyńskiego04:50
Stadion Energa Gdańsk04:53
Stadion Energa Gdańsk04:54
Ku Ujściu04:58
Sucharskiego - PKP04:59
Andruszkiewicza05:01
Sucharskiego05:02
Kaczeńce05:04
Lessowa05:05
Stogi Skiby05:06
Rozłogi05:07
Stogi Plaża05:11
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Stogi Plaża05:22
Stogi Plaża05:23
Rozłogi05:26
Stogi Skiby05:28
Ugory05:29
Lessowa05:30
Kaczeńce05:31
Budzysza05:33
Sucharskiego - PKP05:36
Ku Ujściu05:37
Stadion Energa Gdańsk05:41
Uczniowska [GDA]05:44
al. Płażyńskiego05:45
Czarny Dwór05:47
Zaspa - Szpital05:49
Leszczyńskich05:50
Rzeczypospolitej05:51
Pilotów05:53
Zaspa SKM05:54
Wojska Polskiego05:56
Galeria Bałtycka05:58
Wrzeszcz PKP05:59
Kurs nr 3 do Stogi Plaża
Wrzeszcz PKP06:07
Wrzeszcz PKP06:07
Galeria Bałtycka06:09
Skarżyńskiego06:11
Zaspa SKM06:12
Dywizjonu 30306:14
Rzeczypospolitej06:15
Leszczyńskich06:16
Zaspa - Szpital06:17
Czarny Dwór06:19
al. Płażyńskiego06:21
AmberExpo06:25
Żaglowa - AmberExpo06:26
Stadion Energa Gdańsk06:28
Ku Ujściu06:32
Sucharskiego - PKP06:33
Andruszkiewicza06:35
Sucharskiego06:37
Kaczeńce06:39
Lessowa06:40
Stogi Skiby06:41
Rozłogi06:42
Stogi Plaża06:46
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Stogi Plaża06:58
Stogi Plaża06:59
Rozłogi07:02
Stogi Skiby07:04
Ugory07:05
Lessowa07:06
Kaczeńce07:07
Budzysza07:09
Andruszkiewicza07:11
Sucharskiego - PKP07:14
Ku Ujściu07:15
Stadion Energa Gdańsk07:19
Uczniowska [GDA]07:22
al. Płażyńskiego07:24
Czarny Dwór07:27
Zaspa - Szpital07:29
Leszczyńskich07:30
Rzeczypospolitej07:31
Pilotów07:33
Zaspa SKM07:34
Wojska Polskiego07:36
Galeria Bałtycka07:38
Wrzeszcz PKP07:39
Kurs nr 5 do Stogi Plaża
Wrzeszcz PKP07:52
Wrzeszcz PKP07:52
Galeria Bałtycka07:54
Skarżyńskiego07:56
Zaspa SKM07:57
Dywizjonu 30307:59
Rzeczypospolitej08:00
Leszczyńskich08:01
Zaspa - Szpital08:02
Czarny Dwór08:04
al. Płażyńskiego08:06
AmberExpo08:10
Żaglowa - AmberExpo08:11
Stadion Energa Gdańsk08:13
Ku Ujściu08:17
Sucharskiego - PKP08:18
Andruszkiewicza08:20
Sucharskiego08:21
Kaczeńce08:23
Lessowa08:24
Stogi Skiby08:25
Rozłogi08:26
Stogi Plaża08:30
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Stogi Plaża08:48
Stogi Plaża08:49
Rozłogi08:52
Stogi Skiby08:54
Ugory08:55
Lessowa08:56
Kaczeńce08:57
Budzysza08:59
Sucharskiego - PKP09:02
Ku Ujściu09:03
Stadion Energa Gdańsk09:07
Uczniowska [GDA]09:10
al. Płażyńskiego09:11
Czarny Dwór09:13
Zaspa - Szpital09:15
Leszczyńskich09:16
Rzeczypospolitej09:17
Pilotów09:19
Zaspa SKM09:20
Wojska Polskiego09:22
Galeria Bałtycka09:24
Wrzeszcz PKP09:25
Kurs nr 7 do Stogi Plaża
Wrzeszcz PKP10:15
Wrzeszcz PKP10:15
Galeria Bałtycka10:17
Skarżyńskiego10:19
Zaspa SKM10:20
Dywizjonu 30310:21
Rzeczypospolitej10:22
Leszczyńskich10:23
Zaspa - Szpital10:24
Czarny Dwór10:26
al. Płażyńskiego10:28
Stadion Energa Gdańsk10:31
Stadion Energa Gdańsk10:32
Ku Ujściu10:36
Sucharskiego - PKP10:37
Andruszkiewicza10:39
Sucharskiego10:40
Kaczeńce10:42
Lessowa10:43
Stogi Skiby10:44
Rozłogi10:45
Stogi Plaża10:49
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Stogi Plaża10:58
Stogi Plaża10:59
Rozłogi11:02
Stogi Skiby11:04
Ugory11:05
Lessowa11:06
Kaczeńce11:07
Budzysza11:09
Sucharskiego - PKP11:12
Ku Ujściu11:13
Stadion Energa Gdańsk11:17
Uczniowska [GDA]11:20
al. Płażyńskiego11:21
Czarny Dwór11:23
Zaspa - Szpital11:25
Leszczyńskich11:26
Rzeczypospolitej11:27
Pilotów11:29
Zaspa SKM11:30
Wojska Polskiego11:32
Galeria Bałtycka11:34
Wrzeszcz PKP11:35
Kurs nr 9 do Stogi Plaża
Wrzeszcz PKP12:15
Wrzeszcz PKP12:15
Galeria Bałtycka12:17
Skarżyńskiego12:19
Zaspa SKM12:20
Dywizjonu 30312:21
Rzeczypospolitej12:22
Leszczyńskich12:23
Zaspa - Szpital12:24
Czarny Dwór12:26
al. Płażyńskiego12:28
Stadion Energa Gdańsk12:31
Stadion Energa Gdańsk12:32
Ku Ujściu12:36
Sucharskiego - PKP12:37
Andruszkiewicza12:39
Sucharskiego12:40
Kaczeńce12:42
Lessowa12:43
Stogi Skiby12:44
Rozłogi12:45
Stogi Plaża12:49
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Stogi Plaża12:58
Stogi Plaża12:59
Rozłogi13:02
Stogi Skiby13:04
Ugory13:05
Lessowa13:06
Kaczeńce13:07
Budzysza13:09
Sucharskiego - PKP13:12
Ku Ujściu13:13
Stadion Energa Gdańsk13:17
Żaglowa - AmberExpo13:19
AmberExpo13:20
Węzeł Harfa13:21
Uczniowska [GDA]13:24
al. Płażyńskiego13:25
Czarny Dwór13:27
Zaspa - Szpital13:29
Leszczyńskich13:30
Rzeczypospolitej13:31
Pilotów13:33
Zaspa SKM13:34
Wojska Polskiego13:36
Galeria Bałtycka13:38
Wrzeszcz PKP13:39
Kurs nr 11 do Stogi Plaża
Wrzeszcz PKP14:00
Wrzeszcz PKP14:00
Galeria Bałtycka14:02
Skarżyńskiego14:04
Zaspa SKM14:05
Dywizjonu 30314:07
Rzeczypospolitej14:08
Leszczyńskich14:09
Zaspa - Szpital14:10
Czarny Dwór14:12
al. Płażyńskiego14:14
Stadion Energa Gdańsk14:17
Stadion Energa Gdańsk14:18
Ku Ujściu14:22
Sucharskiego - PKP14:23
Andruszkiewicza14:25
Sucharskiego14:27
Kaczeńce14:29
Lessowa14:30
Stogi Skiby14:31
Rozłogi14:32
Stogi Plaża14:36
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Stogi Plaża14:45
Stogi Plaża14:46
Rozłogi14:49
Stogi Skiby14:51
Ugory14:52
Lessowa14:53
Kaczeńce14:54
Budzysza14:56
Andruszkiewicza14:58
Sucharskiego - PKP15:01
Ku Ujściu15:02
Stadion Energa Gdańsk15:06
Żaglowa - AmberExpo15:08
AmberExpo15:09
Węzeł Harfa15:10
Uczniowska [GDA]15:13
al. Płażyńskiego15:16
Czarny Dwór15:20
Zaspa - Szpital15:22
Leszczyńskich15:23
Rzeczypospolitej15:24
Pilotów15:26
Zaspa SKM15:27
Wojska Polskiego15:29
Galeria Bałtycka15:31
Wrzeszcz PKP15:32
Kurs nr 13 do Stogi Plaża
Wrzeszcz PKP16:03
Wrzeszcz PKP16:03
Galeria Bałtycka16:05
Skarżyńskiego16:07
Zaspa SKM16:08
Dywizjonu 30316:10
Rzeczypospolitej16:11
Leszczyńskich16:12
Zaspa - Szpital16:13
Czarny Dwór16:15
al. Płażyńskiego16:17
Stadion Energa Gdańsk16:20
Stadion Energa Gdańsk16:21
Ku Ujściu16:25
Sucharskiego - PKP16:26
Andruszkiewicza16:28
Sucharskiego16:30
Kaczeńce16:32
Lessowa16:33
Stogi Skiby16:34
Rozłogi16:35
Stogi Plaża16:39
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Stogi Plaża16:57
Stogi Plaża16:58
Rozłogi17:01
Stogi Skiby17:03
Ugory17:04
Lessowa17:05
Kaczeńce17:06
Budzysza17:08
Sucharskiego - PKP17:11
Ku Ujściu17:12
Stadion Energa Gdańsk17:16
Żaglowa - AmberExpo17:18
AmberExpo17:19
Węzeł Harfa17:20
Uczniowska [GDA]17:23
al. Płażyńskiego17:26
Czarny Dwór17:30
Zaspa - Szpital17:32
Leszczyńskich17:33
Rzeczypospolitej17:34
Pilotów17:36
Zaspa SKM17:37
Wojska Polskiego17:39
Galeria Bałtycka17:41
Wrzeszcz PKP17:42
Kurs nr 15 do Stogi Plaża
Wrzeszcz PKP18:11
Wrzeszcz PKP18:11
Galeria Bałtycka18:13
Skarżyńskiego18:15
Zaspa SKM18:16
Dywizjonu 30318:17
Rzeczypospolitej18:18
Leszczyńskich18:19
Zaspa - Szpital18:20
Czarny Dwór18:22
al. Płażyńskiego18:24
Stadion Energa Gdańsk18:27
Stadion Energa Gdańsk18:28
Ku Ujściu18:32
Sucharskiego - PKP18:33
Andruszkiewicza18:35
Sucharskiego18:36
Kaczeńce18:38
Lessowa18:39
Stogi Skiby18:40
Rozłogi18:41
Stogi Plaża18:45
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Stogi Plaża19:18
Stogi Plaża19:19
Rozłogi19:22
Stogi Skiby19:24
Ugory19:25
Lessowa19:26
Kaczeńce19:27
Budzysza19:29
Sucharskiego - PKP19:32
Ku Ujściu19:33
Stadion Energa Gdańsk19:37
Uczniowska [GDA]19:40
al. Płażyńskiego19:41
Czarny Dwór19:43
Zaspa - Szpital19:45
Leszczyńskich19:46
Rzeczypospolitej19:47
Pilotów19:49
Zaspa SKM19:50
Wojska Polskiego19:52
Galeria Bałtycka19:54
Wrzeszcz PKP19:55
Kurs nr 17 do Stogi Plaża
Wrzeszcz PKP20:11
Wrzeszcz PKP20:11
Galeria Bałtycka20:13
Skarżyńskiego20:15
Zaspa SKM20:16
Dywizjonu 30320:17
Rzeczypospolitej20:18
Leszczyńskich20:19
Zaspa - Szpital20:20
Czarny Dwór20:22
al. Płażyńskiego20:24
Stadion Energa Gdańsk20:27
Stadion Energa Gdańsk20:28
Ku Ujściu20:32
Sucharskiego - PKP20:33
Andruszkiewicza20:35
Sucharskiego20:36
Kaczeńce20:38
Lessowa20:39
Stogi Skiby20:40
Rozłogi20:41
Stogi Plaża20:45
Kurs nr 18 do Wrzeszcz PKP
Stogi Plaża21:19
Stogi Plaża21:20
Rozłogi21:23
Stogi Skiby21:25
Ugory21:26
Lessowa21:27
Kaczeńce21:28
Budzysza21:30
Sucharskiego - PKP21:33
Ku Ujściu21:34
Stadion Energa Gdańsk21:38
Uczniowska [GDA]21:41
al. Płażyńskiego21:42
Czarny Dwór21:44
Zaspa - Szpital21:46
Leszczyńskich21:47
Rzeczypospolitej21:48
Pilotów21:50
Zaspa SKM21:51
Wojska Polskiego21:53
Galeria Bałtycka21:55
Wrzeszcz PKP21:56
Kurs nr 19 do Stogi Plaża
Wrzeszcz PKP22:22
Wrzeszcz PKP22:22
Galeria Bałtycka22:24
Skarżyńskiego22:26
Zaspa SKM22:27
Dywizjonu 30322:28
Rzeczypospolitej22:29
Leszczyńskich22:30
Zaspa - Szpital22:31
Czarny Dwór22:33
al. Płażyńskiego22:35
Stadion Energa Gdańsk22:38
Stadion Energa Gdańsk22:39
Ku Ujściu22:43
Sucharskiego - PKP22:44
Andruszkiewicza22:46
Sucharskiego22:47
Kaczeńce22:49
Lessowa22:50
Stogi Skiby22:51
Rozłogi22:52
Stogi Plaża22:56
Kurs nr 20 do Baza Hallera
Stogi Plaża22:57
Baza Hallera23:17