• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:43
Kurs nr 0 do Czernickiego I
Baza na Pogórzu Dolnym05:20
Czernickiego I05:21
Kurs nr 1 do Chylonia Krzywoustego
Czernickiego I05:21
Czernickiego II05:22
Pogórze Górne05:23
Steyera05:24
Sikorskiego [GDY]05:25
Staniewicza05:26
Maciejewicza05:28
Stare Obłuże05:29
Turkusowa05:30
Dąbka - Zespół Szkół05:31
Benisławskiego05:32
Dąbka - Zielona05:33
Bosmańska - Zielona05:35
Alzacka05:36
Oksywie Górne05:38
Muchowskiego05:39
Arciszewskich05:40
Oksywie Dolne05:41
Akademia Marynarki Wojennej05:42
Stocznia Wojenna05:43
Nasypowa05:44
Cechowa05:46
Obłuże Centrum05:48
Hutnicza - Estakada05:50
Hala "Makro"05:51
Hutnicza - Stacja Paliw Lotos05:52
II Urząd Skarbowy05:53
Pucka - Hutnicza05:54
Chylonia Krzywoustego05:55
Kurs nr 2 do Pogórze Dolne
Chylonia Krzywoustego06:07
II Urząd Skarbowy06:08
Hutnicza - Stacja Paliw Lotos06:09
Hala "Makro"06:10
Hutnicza - Estakada06:12
Obłuże Centrum06:15
Cechowa06:16
Nasypowa06:17
Stocznia Wojenna06:19
Akademia Marynarki Wojennej06:20
Oksywie Dolne06:21
Arciszewskich06:22
Muchowskiego06:23
Oksywie Górne06:24
Alzacka06:26
Bosmańska - Zielona06:27
Dąbka - Zielona06:28
Dąbka - Zespół Szkół06:29
Turkusowa06:30
Stare Obłuże06:31
Maciejewicza06:32
Galeria Szperk06:33
Staniewicza06:34
Sikorskiego [GDY]06:35
Steyera06:36
Pogórze - Pogórze Górne06:37
Czernickiego II06:38
Czernickiego I06:39
Pogórze Dolne06:41
Kurs nr 3 do Chylonia Krzywoustego
Pogórze Dolne06:49
Czernickiego I06:50
Czernickiego II06:51
Pogórze Górne06:52
Steyera06:53
Sikorskiego [GDY]06:54
Staniewicza06:55
Maciejewicza06:57
Stare Obłuże06:58
Turkusowa07:00
Dąbka - Zespół Szkół07:01
Benisławskiego07:02
Dąbka - Zielona07:03
Bosmańska - Zielona07:05
Alzacka07:06
Oksywie Górne07:08
Muchowskiego07:09
Arciszewskich07:10
Oksywie Dolne07:11
Akademia Marynarki Wojennej07:12
Stocznia Wojenna07:13
Nasypowa07:14
Cechowa07:17
Obłuże Centrum07:19
Hutnicza - Estakada07:21
Hala "Makro"07:22
Hutnicza - Stacja Paliw Lotos07:23
II Urząd Skarbowy07:24
Pucka - Hutnicza07:25
Chylonia Krzywoustego07:26