• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
09:13
Linia 197 do Cisowa Sibeliusa
Numer pojazdu5237
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada197-03
Czas rozkładowy09:14
Czas realny09:13
Linia 182 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Numer pojazdu5063
Solaris Urbino 12 (III) 2009r.
Brygada182-02
Czas rozkładowy09:15
Czas realny09:15
Linia 194 do Pogórze - Pogórze Górne
Numer pojazdu5227
Solaris Urbino 18 (III) 2013r.
Brygada194-08
Czas rozkładowy09:16
Czas realny09:15
Linia 128 do Oksywie Dolne
Numer pojazdu2036
MAN NL313 Lion`s City CNG 2014r.
Brygada128-03
Czas rozkładowy09:17
Czas realny09:18
Linia 141 do Witomino Sosnowa
Numer pojazdu5002
Solaris Urbino 12 (III) 2015r.
Brygada141-08
Czas rozkładowy09:19
Czas realny09:18
Linia 194 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu5247
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-11
Czas rozkładowy09:18
Czas realny09:19
Linia 170 do Pogórze Dolne Złota
Numer pojazdu5084
Solaris Urbino 12 (III) 2011r.
Brygada170-03
Czas rozkładowy09:21
Czas realny09:19
Linia 146 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu6290
Mercedes-Benz Citaro C2 G 2017r.
Brygada146-01
Czas rozkładowy09:22
Czas realny09:20
Linia 128 do Dom Marynarza
Numer pojazdu2031
MAN NL283 Lion`s City 2019r.
Brygada128-07
Czas rozkładowy09:20
Czas realny09:20
Linia 105 do Mechelinki - Przystań
Numer pojazdu5069
Solaris Urbino 12 (III) 2010r.
Brygada105-02
Czas rozkładowy09:20
Czas realny09:20
Linia 150 do Oksywie Godebskiego
Numer pojazdu2280
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada150-05
Czas rozkładowy09:22
Czas realny09:21
Linia 152 do Mały Kack Sandomierska
Numer pojazdu2217
MAN NG313 Lion's City G CNG 2009r.
Brygada152-01
Czas rozkładowy09:23
Czas realny09:21
Linia 109 do Babie Doły
Numer pojazdu5003
Solaris Urbino 12 (III) 2015r.
Brygada109-11
Czas rozkładowy09:21
Czas realny09:21
Linia 194 do Suchy Dwór - Borchardta
Numer pojazdu5238
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-05
Czas rozkładowy09:26
Czas realny09:23
Linia 182 do Obłuże Maciejewicza
Numer pojazdu5093
MAN NL283 Lion`s City 2019r.
Brygada182-04
Czas rozkładowy09:24
Czas realny09:24
Linia 152 do Oksywie Dickmana
Numer pojazdu2272
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada152-04
Czas rozkładowy09:28
Czas realny09:26
Linia 194 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu5259
Solaris Urbino 18 (III) 2010r.
Brygada194-04
Czas rozkładowy09:28
Czas realny09:26
Linia 150 do Witomino Leśniczówka
Numer pojazdu2273
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada150-02
Czas rozkładowy09:30
Czas realny09:29
Linia 170 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu5006
Solaris Urbino 12 (III) 2015r.
Brygada170-08
Czas rozkładowy09:32
Czas realny09:30
Linia 173 do Cisowa SKM
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada173-14
Czas rozkładowy09:31
Linia 109 do Redłowo SKM
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada109-02
Czas rozkładowy09:31
Linia 309 do Babie Doły Plaża
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada309-01
Czas rozkładowy09:32
Linia 141 do Pogórze - Pogórze Górne
Numer pojazdu5095
MAN NL283 Lion`s City 2019r.
Brygada141-05
Czas rozkładowy09:33
Czas realny09:32
Linia 182 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Numer pojazdu5097
MAN NL283 Lion`s City 2019r.
Brygada182-03
Czas rozkładowy09:35
Czas realny09:32
Linia 194 do Pogórze - Pogórze Górne
Numer pojazdu5239
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-12
Czas rozkładowy09:36
Czas realny09:33
Linia 197 do Obłuże Maciejewicza
Numer pojazdu5246
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada197-01
Czas rozkładowy09:36
Czas realny09:34
Linia 105 do Redłowo Szpital
Numer pojazdu2041
MAN NL283 Lion`s City 2011r.
Brygada105-06
Czas rozkładowy09:36
Czas realny09:34
Linia 128 do Oksywie Dolne
Numer pojazdu2022
MAN NL313 Lion`s City CNG 2014r.
Brygada128-05
Czas rozkładowy09:37
Czas realny09:35
Linia 198 do Stolarska
Numer pojazdu5009
Solaris Urbino 12 (III) 2015r.
Brygada198-01
Czas rozkładowy09:38
Czas realny09:37
Linia 194 do Plac Kaszubski
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada194-14
Czas rozkładowy09:38
Linia 109 do Babie Doły
Numer pojazdu2037
MAN NL283 Lion`s City 2011r.
Brygada109-14
Czas rozkładowy09:41
Czas realny09:38
Linia 150 do Oksywie Godebskiego
Numer pojazdu2216
MAN NG313 Lion's City G CNG 2010r.
Brygada150-06
Czas rozkładowy09:42
Czas realny09:38
Linia 170 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu5084
Solaris Urbino 12 (III) 2011r.
Brygada170-03
Czas rozkładowy09:42
Czas realny09:39
Linia 141 do Witomino Sosnowa
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada141-01
Czas rozkładowy09:39
Linia 128 do Dom Marynarza
Numer pojazdu2036
MAN NL313 Lion`s City CNG 2014r.
Brygada128-03
Czas rozkładowy09:40
Czas realny09:40
Linia 146 do Rewa - Bursztynowa
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada146-07
Czas rozkładowy09:41
Linia 152 do Mały Kack Sandomierska
Numer pojazdu2207
MAN NG313 Lion's City G CNG 2007r.
Brygada152-02
Czas rozkładowy09:43
Czas realny09:41
Linia 182 do Obłuże Maciejewicza
Numer pojazdu5083
Solaris Urbino 12 (III) 2011r.
Brygada182-01
Czas rozkładowy09:44
Czas realny09:42