• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.
14:56
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym04:52
Pogórze Górne04:55
Kurs nr 1 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne04:57
Steyera04:58
Sikorskiego [GDY]04:59
Staniewicza05:00
Maciejewicza05:02
Stare Obłuże05:03
Turkusowa05:04
Dąbka - Zespół Szkół05:05
Benisławskiego05:06
Stolarska05:08
Białowieska05:09
Cechowa05:10
Obłuże Centrum05:12
Hutnicza - Estakada05:15
Morska - Estakada05:17
Kalksztajnów05:18
Mireckiego05:19
Uniwersytet Morski05:21
Stocznia SKM - Morska05:22
Bpa Okoniewskiego05:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności05:25
Warszawska05:26
Witomińska05:27
Poznańska [GDY]05:28
Cmentarz Witomiński05:29
Rolnicza05:32
Witomino Centrum05:33
Uczniowska [GDY]05:34
Witomino Sosnowa05:35
Witomino Sosnowa05:35
Kurs nr 2 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa05:40
Witomino Sosnowa05:41
Uczniowska [GDY]05:42
Witomino Centrum05:44
Rolnicza05:45
Cmentarz Witomiński05:47
Poznańska [GDY]05:48
Witomińska05:49
Warszawska05:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności05:51
Bpa Okoniewskiego05:53
Stocznia SKM - Morska05:54
Uniwersytet Morski05:55
Mireckiego05:56
Kalksztajnów05:57
Morska - Estakada05:59
Hutnicza - Estakada06:01
Obłuże Centrum06:04
Białowieska06:06
Stolarska06:07
Benisławskiego06:09
Dąbka - Zespół Szkół06:10
Turkusowa06:11
Stare Obłuże06:12
Maciejewicza06:13
Galeria Szperk06:14
Staniewicza06:15
Sikorskiego [GDY]06:16
Steyera06:17
Pogórze - Pogórze Górne06:18
Kurs nr 3 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne06:37
Steyera06:38
Sikorskiego [GDY]06:39
Staniewicza06:40
Maciejewicza06:42
Stare Obłuże06:43
Turkusowa06:44
Dąbka - Zespół Szkół06:45
Benisławskiego06:46
Stolarska06:48
Białowieska06:49
Cechowa06:50
Obłuże Centrum06:52
Hutnicza - Estakada06:55
Morska - Estakada06:57
Kalksztajnów06:58
Mireckiego06:59
Uniwersytet Morski07:01
Stocznia SKM - Morska07:02
Bpa Okoniewskiego07:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:05
Warszawska07:06
Witomińska07:07
Poznańska [GDY]07:08
Cmentarz Witomiński07:09
Rolnicza07:12
Witomino Centrum07:14
Uczniowska [GDY]07:15
Witomino Sosnowa07:16
Witomino Sosnowa07:16
Kurs nr 4 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa07:32
Witomino Sosnowa07:33
Uczniowska [GDY]07:34
Witomino Centrum07:36
Rolnicza07:37
Cmentarz Witomiński07:39
Poznańska [GDY]07:41
Witomińska07:42
Warszawska07:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:45
Bpa Okoniewskiego07:47
Stocznia SKM - Morska07:48
Uniwersytet Morski07:49
Mireckiego07:51
Kalksztajnów07:52
Morska - Estakada07:54
Hutnicza - Estakada07:56
Obłuże Centrum08:00
Białowieska08:02
Stolarska08:03
Benisławskiego08:05
Dąbka - Zespół Szkół08:06
Turkusowa08:07
Stare Obłuże08:09
Maciejewicza08:10
Galeria Szperk08:11
Staniewicza08:12
Sikorskiego [GDY]08:13
Steyera08:14
Pogórze - Pogórze Górne08:15
Kurs nr 5 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne08:15
Baza na Pogórzu Dolnym08:18