• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
15:42
Kurs nr 0 do Złota
Baza na Pogórzu Dolnym05:20
Złota05:21
Kurs nr 1 do Chylonia Krzywoustego
Złota05:21
Elektrociepłownia - Pucka05:22
Pucka - Przejazd Kolejowy05:23
Pucka - Hutnicza05:24
Chylonia Krzywoustego05:25
Kurs nr 2 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego05:30
Pucka - Hutnicza05:31
Pucka - Przejazd Kolejowy05:32
Elektrociepłownia - Pucka05:33
Złota05:34
Pogórze Dolne05:35
Żelazna05:36
Żeliwna05:37
Podgórska05:38
Kuśnierska05:39
Obłuże Centrum05:40
Kurs nr 3 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum05:40
Kuśnierska05:42
Podgórska05:43
Żeliwna05:45
Żelazna05:46
Pogórze Dolne05:47
Złota05:48
Elektrociepłownia - Pucka05:49
Pucka - Przejazd Kolejowy05:50
Pucka - Hutnicza05:51
Chylonia Krzywoustego05:52
Kurs nr 4 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego06:30
Pucka - Hutnicza06:31
Pucka - Przejazd Kolejowy06:32
Elektrociepłownia - Pucka06:33
Złota06:34
Pogórze Dolne06:35
Żelazna06:36
Żeliwna06:37
Podgórska06:38
Kuśnierska06:39
Obłuże Centrum06:40
Kurs nr 5 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum06:40
Kuśnierska06:42
Podgórska06:43
Żeliwna06:45
Żelazna06:46
Pogórze Dolne06:47
Złota06:48
Elektrociepłownia - Pucka06:49
Pucka - Przejazd Kolejowy06:50
Pucka - Hutnicza06:51
Chylonia Krzywoustego06:52
Kurs nr 6 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego07:30
Pucka - Hutnicza07:31
Pucka - Przejazd Kolejowy07:32
Elektrociepłownia - Pucka07:33
Złota07:34
Pogórze Dolne07:35
Żelazna07:36
Żeliwna07:37
Podgórska07:38
Kuśnierska07:39
Obłuże Centrum07:40
Kurs nr 7 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum07:40
Kuśnierska07:42
Podgórska07:43
Żeliwna07:45
Żelazna07:46
Pogórze Dolne07:47
Złota07:48
Elektrociepłownia - Pucka07:49
Pucka - Przejazd Kolejowy07:50
Pucka - Hutnicza07:51
Chylonia Krzywoustego07:52
Kurs nr 8 do Stolarska
Chylonia Krzywoustego08:47
Pucka - Hutnicza08:48
Pucka - Przejazd Kolejowy08:49
Elektrociepłownia - Pucka08:50
Złota08:51
Pogórze Dolne08:52
Żelazna08:53
Żeliwna08:54
Podgórska08:55
Kuśnierska08:56
Obłuże Centrum08:57
Cechowa08:58
Bosmańska - Nasypowa08:59
Stolarska09:01
Kurs nr 9 do Chylonia Krzywoustego
Stolarska09:01
Białowieska09:02
Cechowa09:03
Kuśnierska09:04
Podgórska09:05
Żeliwna09:07
Żelazna09:08
Pogórze Dolne09:09
Złota09:10
Elektrociepłownia - Pucka09:11
Pucka - Przejazd Kolejowy09:12
Pucka - Hutnicza09:13
Chylonia Krzywoustego09:14
Kurs nr 10 do Stolarska
Chylonia Krzywoustego09:27
Pucka - Hutnicza09:28
Pucka - Przejazd Kolejowy09:29
Elektrociepłownia - Pucka09:30
Złota09:31
Pogórze Dolne09:32
Żelazna09:33
Żeliwna09:34
Podgórska09:35
Kuśnierska09:36
Obłuże Centrum09:37
Cechowa09:38
Bosmańska - Nasypowa09:39
Stolarska09:41
Kurs nr 11 do Chylonia Krzywoustego
Stolarska09:41
Białowieska09:42
Cechowa09:43
Kuśnierska09:44
Podgórska09:45
Żeliwna09:47
Żelazna09:48
Pogórze Dolne09:49
Złota09:50
Elektrociepłownia - Pucka09:51
Pucka - Przejazd Kolejowy09:52
Pucka - Hutnicza09:53
Chylonia Krzywoustego09:54
Kurs nr 12 do Stolarska
Chylonia Krzywoustego10:07
Pucka - Hutnicza10:08
Pucka - Przejazd Kolejowy10:09
Elektrociepłownia - Pucka10:10
Złota10:11
Pogórze Dolne10:12
Żelazna10:13
Żeliwna10:14
Podgórska10:15
Kuśnierska10:16
Obłuże Centrum10:17
Cechowa10:18
Bosmańska - Nasypowa10:19
Stolarska10:21
Kurs nr 13 do Chylonia Krzywoustego
Stolarska10:21
Białowieska10:22
Cechowa10:23
Kuśnierska10:24
Podgórska10:25
Żeliwna10:27
Żelazna10:28
Pogórze Dolne10:29
Złota10:30
Elektrociepłownia - Pucka10:31
Pucka - Przejazd Kolejowy10:32
Pucka - Hutnicza10:33
Chylonia Krzywoustego10:34
Kurs nr 14 do Stolarska
Chylonia Krzywoustego10:47
Pucka - Hutnicza10:48
Pucka - Przejazd Kolejowy10:49
Elektrociepłownia - Pucka10:50
Złota10:51
Pogórze Dolne10:52
Żelazna10:53
Żeliwna10:54
Podgórska10:55
Kuśnierska10:56
Obłuże Centrum10:57
Cechowa10:58
Bosmańska - Nasypowa10:59
Stolarska11:01
Kurs nr 15 do Chylonia Krzywoustego
Stolarska11:01
Białowieska11:02
Cechowa11:03
Kuśnierska11:05
Podgórska11:06
Żeliwna11:08
Żelazna11:09
Pogórze Dolne11:10
Złota11:11
Elektrociepłownia - Pucka11:12
Pucka - Przejazd Kolejowy11:13
Pucka - Hutnicza11:14
Chylonia Krzywoustego11:15
Kurs nr 16 do Stolarska
Chylonia Krzywoustego11:27
Pucka - Hutnicza11:28
Pucka - Przejazd Kolejowy11:29
Elektrociepłownia - Pucka11:30
Złota11:31
Pogórze Dolne11:32
Żelazna11:33
Żeliwna11:34
Podgórska11:35
Kuśnierska11:36
Obłuże Centrum11:37
Cechowa11:38
Bosmańska - Nasypowa11:39
Stolarska11:41
Kurs nr 17 do Chylonia Krzywoustego
Stolarska11:41
Białowieska11:42
Cechowa11:43
Kuśnierska11:45
Podgórska11:46
Żeliwna11:48
Żelazna11:49
Pogórze Dolne11:50
Złota11:51
Elektrociepłownia - Pucka11:52
Pucka - Przejazd Kolejowy11:53
Pucka - Hutnicza11:54
Chylonia Krzywoustego11:55
Kurs nr 18 do Stolarska
Chylonia Krzywoustego12:07
Pucka - Hutnicza12:08
Pucka - Przejazd Kolejowy12:09
Elektrociepłownia - Pucka12:10
Złota12:11
Pogórze Dolne12:12
Żelazna12:13
Żeliwna12:14
Podgórska12:15
Kuśnierska12:16
Obłuże Centrum12:17
Cechowa12:18
Bosmańska - Nasypowa12:19
Stolarska12:21
Kurs nr 19 do Chylonia Krzywoustego
Stolarska12:21
Białowieska12:22
Cechowa12:23
Kuśnierska12:25
Podgórska12:26
Żeliwna12:28
Żelazna12:29
Pogórze Dolne12:30
Złota12:31
Elektrociepłownia - Pucka12:32
Pucka - Przejazd Kolejowy12:33
Pucka - Hutnicza12:34
Chylonia Krzywoustego12:35
Kurs nr 20 do Stolarska
Chylonia Krzywoustego12:47
Pucka - Hutnicza12:48
Pucka - Przejazd Kolejowy12:49
Elektrociepłownia - Pucka12:50
Złota12:51
Pogórze Dolne12:52
Żelazna12:53
Żeliwna12:54
Podgórska12:55
Kuśnierska12:56
Obłuże Centrum12:57
Cechowa12:58
Bosmańska - Nasypowa12:59
Stolarska13:01
Kurs nr 21 do Chylonia Krzywoustego
Stolarska13:01
Białowieska13:02
Cechowa13:03
Kuśnierska13:05
Podgórska13:06
Żeliwna13:08
Żelazna13:09
Pogórze Dolne13:10
Złota13:11
Elektrociepłownia - Pucka13:12
Pucka - Przejazd Kolejowy13:13
Pucka - Hutnicza13:14
Chylonia Krzywoustego13:15
Kurs nr 22 do Stolarska
Chylonia Krzywoustego13:27
Pucka - Hutnicza13:28
Pucka - Przejazd Kolejowy13:29
Elektrociepłownia - Pucka13:30
Złota13:31
Pogórze Dolne13:32
Żelazna13:33
Żeliwna13:34
Podgórska13:35
Kuśnierska13:36
Obłuże Centrum13:37
Cechowa13:38
Bosmańska - Nasypowa13:39
Stolarska13:41
Kurs nr 23 do Chylonia Krzywoustego
Stolarska13:41
Białowieska13:42
Cechowa13:43
Kuśnierska13:45
Podgórska13:46
Żeliwna13:48
Żelazna13:49
Pogórze Dolne13:50
Złota13:51
Elektrociepłownia - Pucka13:52
Pucka - Przejazd Kolejowy13:53
Pucka - Hutnicza13:54
Chylonia Krzywoustego13:55
Kurs nr 24 do Stolarska
Chylonia Krzywoustego14:07
Pucka - Hutnicza14:08
Pucka - Przejazd Kolejowy14:09
Elektrociepłownia - Pucka14:10
Złota14:11
Pogórze Dolne14:12
Żelazna14:13
Żeliwna14:14
Podgórska14:15
Kuśnierska14:16
Obłuże Centrum14:17
Cechowa14:18
Bosmańska - Nasypowa14:19
Stolarska14:21
Kurs nr 25 do Chylonia Krzywoustego
Stolarska14:21
Białowieska14:22
Cechowa14:23
Kuśnierska14:25
Podgórska14:26
Żeliwna14:28
Żelazna14:29
Pogórze Dolne14:30
Złota14:31
Elektrociepłownia - Pucka14:32
Pucka - Przejazd Kolejowy14:33
Pucka - Hutnicza14:34
Chylonia Krzywoustego14:35
Kurs nr 26 do Stolarska
Chylonia Krzywoustego14:47
Pucka - Hutnicza14:48
Pucka - Przejazd Kolejowy14:49
Elektrociepłownia - Pucka14:50
Złota14:51
Pogórze Dolne14:52
Żelazna14:53
Żeliwna14:54
Podgórska14:55
Kuśnierska14:56
Obłuże Centrum14:57
Cechowa14:58
Bosmańska - Nasypowa14:59
Stolarska15:01
Kurs nr 27 do Chylonia Krzywoustego
Stolarska15:01
Białowieska15:02
Cechowa15:03
Kuśnierska15:05
Podgórska15:06
Żeliwna15:08
Żelazna15:09
Pogórze Dolne15:10
Złota15:11
Elektrociepłownia - Pucka15:12
Pucka - Przejazd Kolejowy15:13
Pucka - Hutnicza15:14
Chylonia Krzywoustego15:15
Kurs nr 28 do Stolarska
Chylonia Krzywoustego15:27
Pucka - Hutnicza15:28
Pucka - Przejazd Kolejowy15:29
Elektrociepłownia - Pucka15:30
Złota15:31
Pogórze Dolne15:32
Żelazna15:33
Żeliwna15:34
Podgórska15:35
Kuśnierska15:36
Obłuże Centrum15:37
Cechowa15:38
Bosmańska - Nasypowa15:39
Stolarska15:41
Kurs nr 29 do Chylonia Krzywoustego
Stolarska15:41
Białowieska15:42
Cechowa15:43
Kuśnierska15:45
Podgórska15:46
Żeliwna15:48
Żelazna15:49
Pogórze Dolne15:50
Złota15:51
Elektrociepłownia - Pucka15:52
Pucka - Przejazd Kolejowy15:53
Pucka - Hutnicza15:54
Chylonia Krzywoustego15:55
Kurs nr 30 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego16:17
Pucka - Hutnicza16:18
Pucka - Przejazd Kolejowy16:19
Elektrociepłownia - Pucka16:20
Złota16:21
Pogórze Dolne16:22
Żelazna16:23
Żeliwna16:24
Podgórska16:25
Kuśnierska16:26
Obłuże Centrum16:27
Kurs nr 31 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum16:27
Kuśnierska16:29
Podgórska16:30
Żeliwna16:32
Żelazna16:33
Pogórze Dolne16:34
Złota16:35
Elektrociepłownia - Pucka16:36
Pucka - Przejazd Kolejowy16:37
Pucka - Hutnicza16:38
Chylonia Krzywoustego16:39
Kurs nr 32 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego16:57
Pucka - Hutnicza16:58
Pucka - Przejazd Kolejowy16:59
Elektrociepłownia - Pucka17:00
Złota17:01
Pogórze Dolne17:02
Żelazna17:03
Żeliwna17:04
Podgórska17:05
Kuśnierska17:06
Obłuże Centrum17:07
Kurs nr 33 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum17:07
Kuśnierska17:09
Podgórska17:10
Żeliwna17:12
Żelazna17:13
Pogórze Dolne17:14
Złota17:15
Elektrociepłownia - Pucka17:16
Pucka - Przejazd Kolejowy17:17
Pucka - Hutnicza17:18
Chylonia Krzywoustego17:19
Kurs nr 34 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego17:37
Pucka - Hutnicza17:38
Pucka - Przejazd Kolejowy17:39
Elektrociepłownia - Pucka17:40
Złota17:41
Pogórze Dolne17:42
Żelazna17:43
Żeliwna17:44
Podgórska17:45
Kuśnierska17:46
Obłuże Centrum17:47
Kurs nr 35 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum17:47
Kuśnierska17:49
Podgórska17:50
Żeliwna17:52
Żelazna17:53
Pogórze Dolne17:54
Złota17:55
Elektrociepłownia - Pucka17:56
Pucka - Przejazd Kolejowy17:57
Pucka - Hutnicza17:58
Chylonia Krzywoustego17:59
Kurs nr 36 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego18:15
Pucka - Hutnicza18:16
Pucka - Przejazd Kolejowy18:17
Elektrociepłownia - Pucka18:18
Złota18:19
Pogórze Dolne18:20
Żelazna18:21
Żeliwna18:22
Podgórska18:23
Kuśnierska18:24
Obłuże Centrum18:25
Kurs nr 37 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum18:26
Kuśnierska18:28
Podgórska18:29
Żeliwna18:31
Żelazna18:32
Pogórze Dolne18:33
Złota18:34
Elektrociepłownia - Pucka18:35
Pucka - Przejazd Kolejowy18:36
Pucka - Hutnicza18:37
Chylonia Krzywoustego18:38
Kurs nr 38 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego18:50
Pucka - Hutnicza18:51
Pucka - Przejazd Kolejowy18:52
Elektrociepłownia - Pucka18:53
Złota18:54
Pogórze Dolne18:55
Żelazna18:56
Żeliwna18:57
Podgórska18:58
Kuśnierska18:59
Obłuże Centrum19:00
Kurs nr 39 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum19:03
Kuśnierska19:05
Podgórska19:06
Żeliwna19:08
Żelazna19:09
Pogórze Dolne19:10
Złota19:11
Elektrociepłownia - Pucka19:12
Pucka - Przejazd Kolejowy19:13
Pucka - Hutnicza19:14
Chylonia Krzywoustego19:15
Kurs nr 40 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego19:53
Pucka - Hutnicza19:54
Pucka - Przejazd Kolejowy19:55
Elektrociepłownia - Pucka19:56
Złota19:57
Pogórze Dolne19:58
Żelazna19:59
Żeliwna20:00
Podgórska20:01
Kuśnierska20:02
Obłuże Centrum20:03
Kurs nr 41 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum20:06
Kuśnierska20:08
Podgórska20:09
Żeliwna20:11
Żelazna20:12
Pogórze Dolne20:13
Złota20:14
Elektrociepłownia - Pucka20:15
Pucka - Przejazd Kolejowy20:16
Pucka - Hutnicza20:17
Chylonia Krzywoustego20:18
Kurs nr 42 do Obłuże Centrum
Chylonia Krzywoustego20:53
Pucka - Hutnicza20:54
Pucka - Przejazd Kolejowy20:55
Elektrociepłownia - Pucka20:56
Złota20:57
Pogórze Dolne20:58
Żelazna20:59
Żeliwna21:00
Podgórska21:01
Kuśnierska21:02
Obłuże Centrum21:03
Kurs nr 43 do Chylonia Krzywoustego
Obłuże Centrum21:06
Kuśnierska21:08
Podgórska21:09
Żeliwna21:11
Żelazna21:12
Pogórze Dolne21:13
Złota21:14
Elektrociepłownia - Pucka21:15
Pucka - Przejazd Kolejowy21:16
Pucka - Hutnicza21:17
Chylonia Krzywoustego21:18
Kurs nr 44 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Chylonia Krzywoustego21:20
Pucka - Hutnicza21:21
Pucka - Przejazd Kolejowy21:22
Elektrociepłownia - Pucka21:23
Złota21:24
Baza na Pogórzu Dolnym21:25