• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
03:21
Kurs nr 2 do Wzgórze Św. Maksymiliana SKM
Dom Marynarza05:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:25
Kurs nr 3 do Babie Doły
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:25
Kilińskiego [GDY]05:26
Armii Krajowej05:28
3 Maja [GDY]05:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:31
Bpa Okoniewskiego05:32
Stocznia SKM - Morska05:33
Uniwersytet Morski05:34
Mireckiego05:35
Kalksztajnów05:36
Morska - Estakada05:38
Hutnicza - Estakada05:40
Obłuże Centrum05:43
Cechowa05:44
Bosmańska - Nasypowa05:45
Bosmańska - Zielona05:47
Dąbka - Zielona05:48
Zielona - Działki II05:49
Zielona - Działki I05:50
Wąwóz Ostrowicki05:51
Zielona - Kościół05:53
Babie Doły05:54
Kurs nr 4 do Redłowo SKM
Babie Doły05:55
Zielona - Kościół05:56
Wąwóz Ostrowicki05:57
Zielona - Działki I05:58
Zielona - Działki II05:59
Dąbka - Zielona06:00
Bosmańska - Zielona06:02
Bosmańska - Nasypowa06:03
Cechowa06:05
Obłuże Centrum06:07
Hutnicza - Estakada06:10
Morska - Estakada06:12
Kalksztajnów06:13
Mireckiego06:14
Uniwersytet Morski06:16
Stocznia SKM - Morska06:17
Bpa Okoniewskiego06:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:19
3 Maja [GDY]06:20
Armii Krajowej06:22
Urząd Miasta - Władysława IV06:24
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:25
Centrum Handlowe "Riviera"06:27
Łużycka [GDY]06:29
Redłowo SKM06:30
Kurs nr 5 do Babie Doły
Redłowo SKM06:49
Łużycka [GDY]06:50
Gdynia Arena06:51
Centrum Handlowe "Riviera"06:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:55
Kilińskiego [GDY]06:56
Armii Krajowej06:58
3 Maja [GDY]07:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:01
Bpa Okoniewskiego07:02
Stocznia SKM - Morska07:03
Uniwersytet Morski07:04
Mireckiego07:06
Kalksztajnów07:07
Morska - Estakada07:09
Hutnicza - Estakada07:11
Obłuże Centrum07:15
Cechowa07:16
Bosmańska - Nasypowa07:17
Bosmańska - Zielona07:19
Dąbka - Zielona07:20
Zielona - Działki II07:21
Zielona - Działki I07:22
Wąwóz Ostrowicki07:23
Zielona - Kościół07:25
Babie Doły07:26