• 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
01:38
Kurs nr 0 do Wiczlino Działki I
Kacze Buki04:37
Wiczlino Działki I04:46
Kurs nr 1 jako 760 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Wiczlino Działki I04:48
Wiczlińska - Śliska04:48
Gradowa04:49
Filipkowskiego04:50
Wiczlino Skrzyżowanie04:51
Zaruskiego04:52
Kamrowskiego04:53
Chwarzno Polanki04:54
Sokoła04:55
Amona04:56
Tezeusza04:56
Chwarzno Apollina04:58
Okrężna II05:00
Okrężna I05:01
Witomino Sosnowa05:03
Uczniowska [GDY]05:04
Witomino Centrum05:06
Rolnicza05:07
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:09
Kurs nr 2 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:16
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:19
Kilińskiego [GDY]05:20
Armii Krajowej05:22
3 Maja [GDY]05:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:25
Bpa Okoniewskiego05:26
Stocznia SKM - Morska05:27
Uniwersytet Morski05:28
Mireckiego05:29
Kalksztajnów05:30
Morska - Estakada05:32
Hutnicza - Estakada05:34
Obłuże Centrum05:37
Cechowa05:38
Bosmańska - Nasypowa05:39
Bosmańska - Zielona05:41
Dąbka - Zielona05:42
Zielona - Działki II05:43
Zielona - Działki I05:44
Wąwóz Ostrowicki05:45
Zielona - Kościół05:47
Babie Doły05:48
Kurs nr 3 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły05:49
Zielona - Kościół05:50
Wąwóz Ostrowicki05:51
Zielona - Działki I05:52
Zielona - Działki II05:53
Dąbka - Zielona05:54
Bosmańska - Zielona05:56
Bosmańska - Nasypowa05:57
Cechowa05:59
Obłuże Centrum06:01
Hutnicza - Estakada06:04
Morska - Estakada06:06
Kalksztajnów06:07
Mireckiego06:08
Uniwersytet Morski06:10
Stocznia SKM - Morska06:11
Bpa Okoniewskiego06:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:13
3 Maja [GDY]06:14
Armii Krajowej06:16
Urząd Miasta - Władysława IV06:18
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:20
Kurs nr 4 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:39
Kilińskiego [GDY]06:40
Armii Krajowej06:42
3 Maja [GDY]06:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:45
Bpa Okoniewskiego06:46
Stocznia SKM - Morska06:47
Uniwersytet Morski06:48
Mireckiego06:49
Kalksztajnów06:50
Morska - Estakada06:52
Hutnicza - Estakada06:54
Obłuże Centrum06:57
Cechowa06:58
Bosmańska - Nasypowa06:59
Bosmańska - Zielona07:01
Dąbka - Zielona07:02
Zielona - Działki II07:03
Zielona - Działki I07:04
Wąwóz Ostrowicki07:05
Zielona - Kościół07:07
Babie Doły07:08
Kurs nr 5 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły07:09
Zielona - Kościół07:10
Wąwóz Ostrowicki07:11
Zielona - Działki I07:12
Zielona - Działki II07:13
Dąbka - Zielona07:14
Bosmańska - Zielona07:16
Bosmańska - Nasypowa07:17
Cechowa07:19
Obłuże Centrum07:21
Hutnicza - Estakada07:24
Morska - Estakada07:26
Kalksztajnów07:27
Mireckiego07:28
Uniwersytet Morski07:30
Stocznia SKM - Morska07:31
Bpa Okoniewskiego07:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:34
3 Maja [GDY]07:35
Armii Krajowej07:37
Urząd Miasta - Władysława IV07:39
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:41
Kurs nr 6 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:59
Kilińskiego [GDY]08:00
Armii Krajowej08:02
3 Maja [GDY]08:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:05
Bpa Okoniewskiego08:06
Stocznia SKM - Morska08:07
Uniwersytet Morski08:08
Mireckiego08:09
Kalksztajnów08:10
Morska - Estakada08:12
Hutnicza - Estakada08:14
Obłuże Centrum08:17
Cechowa08:18
Bosmańska - Nasypowa08:19
Bosmańska - Zielona08:21
Dąbka - Zielona08:22
Zielona - Działki II08:23
Zielona - Działki I08:24
Wąwóz Ostrowicki08:25
Zielona - Kościół08:27
Babie Doły08:28
Kurs nr 7 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły08:34
Zielona - Kościół08:35
Wąwóz Ostrowicki08:36
Zielona - Działki I08:37
Zielona - Działki II08:38
Dąbka - Zielona08:39
Bosmańska - Zielona08:41
Bosmańska - Nasypowa08:42
Cechowa08:44
Obłuże Centrum08:46
Hutnicza - Estakada08:49
Morska - Estakada08:51
Kalksztajnów08:52
Mireckiego08:53
Uniwersytet Morski08:55
Stocznia SKM - Morska08:56
Bpa Okoniewskiego08:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:59
3 Maja [GDY]09:00
Armii Krajowej09:02
Urząd Miasta - Władysława IV09:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:06
Kurs nr 8 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:39
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:42
Kilińskiego [GDY]09:44
Armii Krajowej09:46
3 Maja [GDY]09:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:49
Bpa Okoniewskiego09:50
Stocznia SKM - Morska09:51
Uniwersytet Morski09:52
Mireckiego09:53
Kalksztajnów09:54
Morska - Estakada09:56
Hutnicza - Estakada09:58
Obłuże Centrum10:01
Cechowa10:02
Bosmańska - Nasypowa10:03
Bosmańska - Zielona10:05
Dąbka - Zielona10:06
Zielona - Działki II10:07
Zielona - Działki I10:08
Wąwóz Ostrowicki10:09
Zielona - Kościół10:11
Babie Doły10:12
Kurs nr 9 do Redłowo SKM
Babie Doły10:18
Zielona - Kościół10:19
Wąwóz Ostrowicki10:20
Zielona - Działki I10:21
Zielona - Działki II10:22
Dąbka - Zielona10:23
Bosmańska - Zielona10:25
Bosmańska - Nasypowa10:26
Cechowa10:28
Obłuże Centrum10:30
Hutnicza - Estakada10:33
Morska - Estakada10:35
Kalksztajnów10:36
Mireckiego10:37
Uniwersytet Morski10:39
Stocznia SKM - Morska10:40
Bpa Okoniewskiego10:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:43
3 Maja [GDY]10:44
Armii Krajowej10:46
Urząd Miasta - Władysława IV10:48
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:50
Centrum Handlowe "Riviera"10:52
Gdynia Arena10:53
Stadion PKM10:53
Łużycka [GDY]10:54
Redłowo SKM10:55
Kurs nr 10 do Babie Doły
Redłowo SKM11:15
Łużycka [GDY]11:16
Gdynia Arena11:17
Centrum Handlowe "Riviera"11:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:21
Kilińskiego [GDY]11:23
Armii Krajowej11:25
3 Maja [GDY]11:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:28
Bpa Okoniewskiego11:30
Stocznia SKM - Morska11:31
Uniwersytet Morski11:32
Mireckiego11:33
Kalksztajnów11:34
Morska - Estakada11:36
Hutnicza - Estakada11:38
Obłuże Centrum11:41
Cechowa11:42
Bosmańska - Nasypowa11:43
Bosmańska - Zielona11:45
Dąbka - Zielona11:46
Zielona - Działki II11:47
Zielona - Działki I11:48
Wąwóz Ostrowicki11:49
Zielona - Kościół11:51
Babie Doły11:52
Kurs nr 11 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły11:58
Zielona - Kościół11:59
Wąwóz Ostrowicki12:00
Zielona - Działki I12:01
Zielona - Działki II12:02
Dąbka - Zielona12:03
Bosmańska - Zielona12:05
Bosmańska - Nasypowa12:06
Cechowa12:08
Obłuże Centrum12:10
Hutnicza - Estakada12:13
Morska - Estakada12:15
Kalksztajnów12:16
Mireckiego12:17
Uniwersytet Morski12:19
Stocznia SKM - Morska12:20
Bpa Okoniewskiego12:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:23
3 Maja [GDY]12:24
Armii Krajowej12:26
Urząd Miasta - Władysława IV12:28
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:30
Kurs nr 12 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:01
Kilińskiego [GDY]13:03
Armii Krajowej13:05
3 Maja [GDY]13:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:08
Bpa Okoniewskiego13:10
Stocznia SKM - Morska13:11
Uniwersytet Morski13:12
Mireckiego13:13
Kalksztajnów13:14
Morska - Estakada13:16
Hutnicza - Estakada13:18
Obłuże Centrum13:21
Cechowa13:22
Bosmańska - Nasypowa13:23
Bosmańska - Zielona13:25
Dąbka - Zielona13:26
Zielona - Działki II13:27
Zielona - Działki I13:28
Wąwóz Ostrowicki13:29
Zielona - Kościół13:31
Babie Doły13:32
Kurs nr 13 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły13:38
Zielona - Kościół13:39
Wąwóz Ostrowicki13:40
Zielona - Działki I13:41
Zielona - Działki II13:42
Dąbka - Zielona13:43
Bosmańska - Zielona13:45
Bosmańska - Nasypowa13:46
Cechowa13:48
Obłuże Centrum13:50
Hutnicza - Estakada13:53
Morska - Estakada13:55
Kalksztajnów13:56
Mireckiego13:57
Uniwersytet Morski13:59
Stocznia SKM - Morska14:00
Bpa Okoniewskiego14:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:03
3 Maja [GDY]14:04
Armii Krajowej14:06
Urząd Miasta - Władysława IV14:08
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:10
Kurs nr 14 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:41
Kilińskiego [GDY]14:43
Armii Krajowej14:45
3 Maja [GDY]14:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:48
Bpa Okoniewskiego14:50
Stocznia SKM - Morska14:51
Uniwersytet Morski14:52
Mireckiego14:53
Kalksztajnów14:54
Morska - Estakada14:56
Hutnicza - Estakada14:58
Obłuże Centrum15:01
Cechowa15:02
Bosmańska - Nasypowa15:03
Bosmańska - Zielona15:05
Dąbka - Zielona15:06
Zielona - Działki II15:07
Zielona - Działki I15:08
Wąwóz Ostrowicki15:09
Zielona - Kościół15:11
Babie Doły15:12
Kurs nr 15 do Redłowo SKM
Babie Doły15:18
Zielona - Kościół15:19
Wąwóz Ostrowicki15:20
Zielona - Działki I15:21
Zielona - Działki II15:22
Dąbka - Zielona15:23
Bosmańska - Zielona15:25
Bosmańska - Nasypowa15:26
Cechowa15:28
Obłuże Centrum15:30
Hutnicza - Estakada15:33
Morska - Estakada15:35
Kalksztajnów15:36
Mireckiego15:37
Uniwersytet Morski15:39
Stocznia SKM - Morska15:40
Bpa Okoniewskiego15:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:43
3 Maja [GDY]15:44
Armii Krajowej15:46
Urząd Miasta - Władysława IV15:48
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:49
Centrum Handlowe "Riviera"15:51
Gdynia Arena15:52
Stadion PKM15:52
Łużycka [GDY]15:53
Redłowo SKM15:54
Kurs nr 16 do Babie Doły
Redłowo SKM16:15
Łużycka [GDY]16:16
Gdynia Arena16:17
Centrum Handlowe "Riviera"16:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:21
Kilińskiego [GDY]16:23
Armii Krajowej16:25
3 Maja [GDY]16:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:28
Bpa Okoniewskiego16:30
Stocznia SKM - Morska16:31
Uniwersytet Morski16:32
Mireckiego16:33
Kalksztajnów16:34
Morska - Estakada16:36
Hutnicza - Estakada16:38
Obłuże Centrum16:41
Cechowa16:42
Bosmańska - Nasypowa16:43
Bosmańska - Zielona16:45
Dąbka - Zielona16:46
Zielona - Działki II16:47
Zielona - Działki I16:48
Wąwóz Ostrowicki16:49
Zielona - Kościół16:51
Babie Doły16:52
Kurs nr 17 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły16:57
Zielona - Kościół16:58
Wąwóz Ostrowicki16:59
Zielona - Działki I17:00
Zielona - Działki II17:01
Dąbka - Zielona17:02
Bosmańska - Zielona17:04
Bosmańska - Nasypowa17:05
Cechowa17:07
Obłuże Centrum17:09
Hutnicza - Estakada17:12
Morska - Estakada17:14
Kalksztajnów17:15
Mireckiego17:16
Uniwersytet Morski17:18
Stocznia SKM - Morska17:19
Bpa Okoniewskiego17:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:22
3 Maja [GDY]17:23
Armii Krajowej17:25
Urząd Miasta - Władysława IV17:27
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:29
Kurs nr 18 do Babie Doły
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:01
Kilińskiego [GDY]18:03
Armii Krajowej18:05
3 Maja [GDY]18:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:08
Bpa Okoniewskiego18:10
Stocznia SKM - Morska18:11
Uniwersytet Morski18:12
Mireckiego18:13
Kalksztajnów18:14
Morska - Estakada18:16
Hutnicza - Estakada18:18
Obłuże Centrum18:21
Cechowa18:22
Bosmańska - Nasypowa18:23
Bosmańska - Zielona18:25
Dąbka - Zielona18:26
Zielona - Działki II18:27
Zielona - Działki I18:28
Wąwóz Ostrowicki18:29
Zielona - Kościół18:31
Babie Doły18:32
Kurs nr 19 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Babie Doły18:44
Zielona - Kościół18:45
Wąwóz Ostrowicki18:46
Zielona - Działki I18:47
Zielona - Działki II18:48
Dąbka - Zielona18:49
Bosmańska - Zielona18:51
Bosmańska - Nasypowa18:52
Cechowa18:54
Obłuże Centrum18:56
Hutnicza - Estakada18:59
Morska - Estakada19:01
Kalksztajnów19:02
Mireckiego19:03
Uniwersytet Morski19:05
Stocznia SKM - Morska19:06
Bpa Okoniewskiego19:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:09
3 Maja [GDY]19:10
Armii Krajowej19:12
Urząd Miasta - Władysława IV19:14
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:16