• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
20:40
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym04:42
Pogórze Górne04:45
Kurs nr 1 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne04:47
Steyera04:48
Sikorskiego [GDY]04:49
Staniewicza04:50
Maciejewicza04:52
Stare Obłuże04:53
Kwiatkowskiego04:54
Obłuże Centrum04:57
Energetyków04:59
Janka Wiśniewskiego05:01
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:05
Plac Kaszubski05:07
Kurs nr 2 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski05:13
Plac Kaszubski - Jana z Kolna05:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:19
Janka Wiśniewskiego05:20
Energetyków05:22
Obłuże Centrum05:25
Kwiatkowskiego05:27
Stare Obłuże05:29
Maciejewicza05:30
Galeria Szperk05:31
Staniewicza05:32
Sikorskiego [GDY]05:33
Steyera05:34
Pogórze - Słowackiego05:35
Pogórze - Majakowskiego05:35
Pogórze - Szkolna05:36
Suchy Dwór - Szkolna05:37
Suchy Dwór - Reja05:38
Suchy Dwór - Kochanowskiego05:39
Suchy Dwór - Necla05:39
Suchy Dwór - Borchardta05:40
Kurs nr 3 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta05:43
Suchy Dwór - Gombrowicza05:44
Suchy Dwór - Szkolna05:45
Pogórze - Szkolna05:46
Pogórze - Majakowskiego05:47
Pogórze Górne05:48
Steyera05:49
Sikorskiego [GDY]05:50
Staniewicza05:51
Maciejewicza05:53
Stare Obłuże05:54
Kwiatkowskiego05:55
Obłuże Centrum05:58
Energetyków06:00
Janka Wiśniewskiego06:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:06
Plac Kaszubski06:08
Kurs nr 4 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski06:13
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:19
Janka Wiśniewskiego06:20
Energetyków06:22
Obłuże Centrum06:25
Kwiatkowskiego06:27
Stare Obłuże06:29
Maciejewicza06:30
Galeria Szperk06:31
Staniewicza06:32
Sikorskiego [GDY]06:33
Steyera06:34
Pogórze - Słowackiego06:35
Pogórze - Majakowskiego06:35
Pogórze - Szkolna06:36
Suchy Dwór - Szkolna06:37
Suchy Dwór - Reja06:38
Suchy Dwór - Kochanowskiego06:39
Suchy Dwór - Necla06:39
Suchy Dwór - Borchardta06:40
Kurs nr 5 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta06:43
Suchy Dwór - Gombrowicza06:44
Suchy Dwór - Szkolna06:45
Pogórze - Szkolna06:46
Pogórze - Majakowskiego06:47
Pogórze Górne06:48
Steyera06:49
Sikorskiego [GDY]06:50
Staniewicza06:51
Maciejewicza06:53
Stare Obłuże06:54
Kwiatkowskiego06:55
Obłuże Centrum06:58
Energetyków07:01
Janka Wiśniewskiego07:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:08
Plac Kaszubski07:10
Kurs nr 6 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski07:21
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:24
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:27
Janka Wiśniewskiego07:28
Energetyków07:30
Obłuże Centrum07:33
Kwiatkowskiego07:35
Stare Obłuże07:37
Maciejewicza07:38
Galeria Szperk07:39
Staniewicza07:40
Sikorskiego [GDY]07:41
Steyera07:42
Pogórze Górne07:43
Kurs nr 7 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne07:58
Steyera07:59
Sikorskiego [GDY]08:00
Staniewicza08:01
Maciejewicza08:03
Stare Obłuże08:04
Kwiatkowskiego08:05
Obłuże Centrum08:08
Energetyków08:11
Janka Wiśniewskiego08:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:17
Plac Kaszubski08:19
Kurs nr 8 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski08:30
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:36
Janka Wiśniewskiego08:37
Energetyków08:39
Obłuże Centrum08:42
Kwiatkowskiego08:44
Stare Obłuże08:46
Maciejewicza08:47
Galeria Szperk08:48
Staniewicza08:49
Sikorskiego [GDY]08:50
Steyera08:51
Pogórze - Pogórze Górne08:52
Kurs nr 9 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne08:52
Baza na Pogórzu Dolnym08:55
Kurs nr 10 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym09:33
Pogórze Górne09:36
Kurs nr 11 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne09:38
Steyera09:39
Sikorskiego [GDY]09:40
Staniewicza09:41
Maciejewicza09:43
Stare Obłuże09:44
Kwiatkowskiego09:45
Obłuże Centrum09:48
Energetyków09:51
Janka Wiśniewskiego09:53
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:57
Plac Kaszubski09:59
Kurs nr 12 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski10:10
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:16
Janka Wiśniewskiego10:17
Energetyków10:19
Obłuże Centrum10:22
Kwiatkowskiego10:24
Stare Obłuże10:26
Maciejewicza10:27
Galeria Szperk10:28
Staniewicza10:29
Sikorskiego [GDY]10:30
Steyera10:31
Pogórze - Słowackiego10:32
Pogórze - Majakowskiego10:32
Pogórze - Szkolna10:33
Suchy Dwór - Szkolna10:34
Suchy Dwór - Reja10:35
Suchy Dwór - Kochanowskiego10:36
Suchy Dwór - Necla10:36
Suchy Dwór - Borchardta10:37
Kurs nr 13 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta10:43
Suchy Dwór - Gombrowicza10:44
Suchy Dwór - Szkolna10:45
Pogórze - Szkolna10:46
Pogórze - Majakowskiego10:47
Pogórze Górne10:48
Steyera10:49
Sikorskiego [GDY]10:50
Staniewicza10:51
Maciejewicza10:53
Stare Obłuże10:54
Kwiatkowskiego10:55
Obłuże Centrum10:58
Energetyków11:01
Janka Wiśniewskiego11:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:07
Plac Kaszubski11:09
Kurs nr 14 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski11:20
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:23
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:26
Janka Wiśniewskiego11:27
Energetyków11:29
Obłuże Centrum11:32
Kwiatkowskiego11:34
Stare Obłuże11:36
Maciejewicza11:37
Galeria Szperk11:38
Staniewicza11:39
Sikorskiego [GDY]11:40
Steyera11:41
Pogórze Górne11:42
Kurs nr 15 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne11:58
Steyera11:59
Sikorskiego [GDY]12:00
Staniewicza12:01
Maciejewicza12:03
Stare Obłuże12:04
Kwiatkowskiego12:05
Obłuże Centrum12:08
Energetyków12:11
Janka Wiśniewskiego12:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:17
Plac Kaszubski12:19
Kurs nr 16 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski12:30
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:36
Janka Wiśniewskiego12:37
Energetyków12:39
Obłuże Centrum12:42
Kwiatkowskiego12:44
Stare Obłuże12:46
Maciejewicza12:47
Galeria Szperk12:48
Staniewicza12:49
Sikorskiego [GDY]12:50
Steyera12:51
Pogórze Górne12:52
Kurs nr 17 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne13:08
Steyera13:09
Sikorskiego [GDY]13:10
Staniewicza13:11
Maciejewicza13:13
Stare Obłuże13:14
Kwiatkowskiego13:15
Obłuże Centrum13:18
Energetyków13:21
Janka Wiśniewskiego13:23
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:27
Plac Kaszubski13:29
Kurs nr 18 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski13:40
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:46
Janka Wiśniewskiego13:47
Energetyków13:49
Obłuże Centrum13:52
Kwiatkowskiego13:54
Stare Obłuże13:57
Maciejewicza13:58
Galeria Szperk13:59
Staniewicza14:00
Sikorskiego [GDY]14:01
Steyera14:02
Pogórze - Słowackiego14:03
Pogórze - Majakowskiego14:03
Pogórze - Szkolna14:04
Suchy Dwór - Szkolna14:05
Suchy Dwór - Reja14:06
Suchy Dwór - Kochanowskiego14:07
Suchy Dwór - Necla14:07
Suchy Dwór - Borchardta14:08
Kurs nr 19 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta14:20
Suchy Dwór - Gombrowicza14:21
Suchy Dwór - Szkolna14:22
Pogórze - Szkolna14:23
Pogórze - Majakowskiego14:24
Pogórze Górne14:25
Steyera14:26
Sikorskiego [GDY]14:27
Staniewicza14:28
Maciejewicza14:30
Stare Obłuże14:31
Kwiatkowskiego14:32
Obłuże Centrum14:35
Energetyków14:38
Janka Wiśniewskiego14:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:44
Plac Kaszubski14:46
Kurs nr 20 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski14:52
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:58
Janka Wiśniewskiego14:59
Energetyków15:01
Obłuże Centrum15:04
Kwiatkowskiego15:06
Stare Obłuże15:09
Maciejewicza15:10
Galeria Szperk15:11
Staniewicza15:12
Sikorskiego [GDY]15:13
Steyera15:14
Pogórze - Słowackiego15:15
Pogórze - Majakowskiego15:15
Pogórze - Szkolna15:16
Suchy Dwór - Szkolna15:17
Suchy Dwór - Reja15:18
Suchy Dwór - Kochanowskiego15:19
Suchy Dwór - Necla15:19
Suchy Dwór - Borchardta15:20
Kurs nr 21 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta15:35
Suchy Dwór - Gombrowicza15:36
Suchy Dwór - Szkolna15:37
Pogórze - Szkolna15:38
Pogórze - Majakowskiego15:39
Pogórze Górne15:40
Steyera15:41
Sikorskiego [GDY]15:42
Staniewicza15:43
Maciejewicza15:45
Stare Obłuże15:46
Kwiatkowskiego15:47
Obłuże Centrum15:50
Energetyków15:53
Janka Wiśniewskiego15:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:00
Plac Kaszubski16:02
Kurs nr 22 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski16:07
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:10
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:13
Janka Wiśniewskiego16:14
Energetyków16:17
Obłuże Centrum16:20
Kwiatkowskiego16:22
Stare Obłuże16:25
Maciejewicza16:26
Galeria Szperk16:27
Staniewicza16:28
Sikorskiego [GDY]16:29
Steyera16:30
Pogórze Górne16:31
Kurs nr 23 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne16:58
Steyera16:59
Sikorskiego [GDY]17:00
Staniewicza17:01
Maciejewicza17:03
Stare Obłuże17:04
Kwiatkowskiego17:05
Obłuże Centrum17:08
Energetyków17:11
Janka Wiśniewskiego17:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:17
Plac Kaszubski17:19
Kurs nr 24 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski17:37
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:43
Janka Wiśniewskiego17:44
Energetyków17:46
Obłuże Centrum17:49
Kwiatkowskiego17:51
Stare Obłuże17:54
Maciejewicza17:55
Galeria Szperk17:56
Staniewicza17:57
Sikorskiego [GDY]17:58
Steyera17:59
Pogórze - Pogórze Górne18:00
Kurs nr 25 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne18:00
Baza na Pogórzu Dolnym18:03