• Limit osób w pojeździe: 50% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
15:40
Kurs nr 3 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta08:14
Suchy Dwór - Gombrowicza08:15
Suchy Dwór - Szkolna08:16
Pogórze - Szkolna08:17
Pogórze - Majakowskiego08:18
Pogórze Górne08:19
Steyera08:20
Sikorskiego [GDY]08:21
Staniewicza08:22
Maciejewicza08:24
Stare Obłuże08:25
Kwiatkowskiego08:26
Energetyków08:30
Janka Wiśniewskiego08:32
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:36
Plac Kaszubski08:38
Kurs nr 4 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski08:43
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:48
Janka Wiśniewskiego08:49
Energetyków08:51
Obłuże Centrum08:54
Kwiatkowskiego08:56
Stare Obłuże08:58
Maciejewicza08:59
Galeria Szperk09:00
Staniewicza09:01
Sikorskiego [GDY]09:02
Steyera09:03
Pogórze Górne09:04
Kurs nr 5 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne09:19
Steyera09:20
Sikorskiego [GDY]09:21
Staniewicza09:22
Maciejewicza09:24
Stare Obłuże09:25
Kwiatkowskiego09:26
Energetyków09:30
Janka Wiśniewskiego09:32
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:36
Plac Kaszubski09:38
Kurs nr 6 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski09:56
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:59
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:01
Janka Wiśniewskiego10:02
Energetyków10:04
Obłuże Centrum10:07
Kwiatkowskiego10:09
Stare Obłuże10:11
Maciejewicza10:12
Galeria Szperk10:13
Staniewicza10:14
Sikorskiego [GDY]10:15
Steyera10:16
Pogórze Górne10:17
Kurs nr 7 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne10:33
Steyera10:34
Sikorskiego [GDY]10:35
Staniewicza10:36
Maciejewicza10:38
Stare Obłuże10:39
Kwiatkowskiego10:40
Energetyków10:44
Janka Wiśniewskiego10:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:50
Plac Kaszubski10:52
Kurs nr 8 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski11:11
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:14
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:17
Janka Wiśniewskiego11:18
Energetyków11:20
Obłuże Centrum11:23
Kwiatkowskiego11:25
Stare Obłuże11:27
Maciejewicza11:28
Galeria Szperk11:29
Staniewicza11:30
Sikorskiego [GDY]11:31
Steyera11:32
Pogórze - Słowackiego11:33
Pogórze - Majakowskiego11:33
Pogórze - Szkolna11:34
Suchy Dwór - Szkolna11:35
Suchy Dwór - Reja11:36
Suchy Dwór - Kochanowskiego11:37
Suchy Dwór - Necla11:37
Suchy Dwór - Borchardta11:38
Kurs nr 9 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta11:43
Suchy Dwór - Gombrowicza11:44
Suchy Dwór - Szkolna11:45
Pogórze - Szkolna11:46
Pogórze - Majakowskiego11:47
Pogórze Górne11:48
Steyera11:49
Sikorskiego [GDY]11:50
Staniewicza11:51
Maciejewicza11:53
Stare Obłuże11:54
Kwiatkowskiego11:55
Energetyków11:59
Janka Wiśniewskiego12:01
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:05
Plac Kaszubski12:07
Kurs nr 10 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski12:26
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:32
Janka Wiśniewskiego12:33
Energetyków12:35
Obłuże Centrum12:38
Kwiatkowskiego12:40
Stare Obłuże12:42
Maciejewicza12:43
Galeria Szperk12:44
Staniewicza12:45
Sikorskiego [GDY]12:46
Steyera12:47
Pogórze Górne12:48
Kurs nr 11 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne13:03
Steyera13:04
Sikorskiego [GDY]13:05
Staniewicza13:06
Maciejewicza13:08
Stare Obłuże13:09
Kwiatkowskiego13:10
Energetyków13:14
Janka Wiśniewskiego13:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:20
Plac Kaszubski13:22
Kurs nr 12 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski13:41
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:44
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:47
Janka Wiśniewskiego13:48
Energetyków13:50
Obłuże Centrum13:53
Kwiatkowskiego13:55
Stare Obłuże13:57
Maciejewicza13:58
Galeria Szperk13:59
Staniewicza14:00
Sikorskiego [GDY]14:01
Steyera14:02
Pogórze Górne14:03
Kurs nr 13 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne14:18
Steyera14:19
Sikorskiego [GDY]14:20
Staniewicza14:21
Maciejewicza14:23
Stare Obłuże14:24
Kwiatkowskiego14:25
Energetyków14:29
Janka Wiśniewskiego14:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:35
Plac Kaszubski14:37
Kurs nr 14 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski14:56
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:59
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:02
Janka Wiśniewskiego15:03
Energetyków15:05
Obłuże Centrum15:08
Kwiatkowskiego15:10
Stare Obłuże15:12
Maciejewicza15:13
Galeria Szperk15:14
Staniewicza15:15
Sikorskiego [GDY]15:16
Steyera15:17
Pogórze Górne15:18
Kurs nr 15 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne15:34
Steyera15:35
Sikorskiego [GDY]15:36
Staniewicza15:37
Maciejewicza15:39
Stare Obłuże15:40
Kwiatkowskiego15:41
Energetyków15:45
Janka Wiśniewskiego15:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:51
Plac Kaszubski15:53
Kurs nr 16 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski16:11
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:14
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:17
Janka Wiśniewskiego16:18
Energetyków16:20
Obłuże Centrum16:23
Kwiatkowskiego16:25
Stare Obłuże16:27
Maciejewicza16:28
Galeria Szperk16:29
Staniewicza16:30
Sikorskiego [GDY]16:31
Steyera16:32
Pogórze - Słowackiego16:33
Pogórze - Majakowskiego16:33
Pogórze - Szkolna16:34
Suchy Dwór - Szkolna16:35
Suchy Dwór - Reja16:36
Suchy Dwór - Kochanowskiego16:37
Suchy Dwór - Necla16:37
Suchy Dwór - Borchardta16:38
Kurs nr 17 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta16:46
Suchy Dwór - Gombrowicza16:47
Suchy Dwór - Szkolna16:48
Pogórze - Szkolna16:49
Pogórze - Majakowskiego16:50
Pogórze Górne16:51
Steyera16:52
Sikorskiego [GDY]16:53
Staniewicza16:54
Maciejewicza16:56
Stare Obłuże16:57
Kwiatkowskiego16:58
Energetyków17:02
Janka Wiśniewskiego17:04
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:08
Plac Kaszubski17:10
Kurs nr 18 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski17:37
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:40
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:43
Janka Wiśniewskiego17:44
Energetyków17:46
Obłuże Centrum17:49
Kwiatkowskiego17:51
Stare Obłuże17:53
Maciejewicza17:54
Galeria Szperk17:55
Staniewicza17:56
Sikorskiego [GDY]17:57
Steyera17:58
Pogórze - Pogórze Górne17:59
Kurs nr 19 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne17:59
Baza na Pogórzu Dolnym18:02
Kurs nr 20 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym18:45
Pogórze Górne18:48
Kurs nr 21 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne18:51
Steyera18:52
Sikorskiego [GDY]18:53
Staniewicza18:54
Maciejewicza18:56
Stare Obłuże18:57
Kwiatkowskiego18:58
Energetyków19:02
Janka Wiśniewskiego19:04
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:08
Plac Kaszubski19:10
Kurs nr 22 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski19:32
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:38
Janka Wiśniewskiego19:39
Energetyków19:41
Obłuże Centrum19:44
Kwiatkowskiego19:46
Stare Obłuże19:48
Maciejewicza19:49
Galeria Szperk19:50
Staniewicza19:51
Sikorskiego [GDY]19:52
Steyera19:53
Pogórze Górne19:54
Kurs nr 23 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne20:06
Steyera20:07
Sikorskiego [GDY]20:08
Staniewicza20:09
Maciejewicza20:11
Stare Obłuże20:12
Kwiatkowskiego20:13
Energetyków20:17
Janka Wiśniewskiego20:19
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:23
Plac Kaszubski20:25
Kurs nr 24 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski20:50
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:53
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:56
Janka Wiśniewskiego20:57
Energetyków20:59
Obłuże Centrum21:02
Kwiatkowskiego21:04
Stare Obłuże21:06
Maciejewicza21:07
Galeria Szperk21:08
Staniewicza21:09
Sikorskiego [GDY]21:10
Steyera21:11
Pogórze - Pogórze Górne21:12
Kurs nr 25 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne21:12
Baza na Pogórzu Dolnym21:15