• Zdarzenie z udziałem pasażera w tram. linii 12 przy przyst. Warneńska 02, kierunek Lawendowe Wzgórze, możliwe opóźnienia na liniach 10 i 12.  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
11:28
Linia 152 do Mały Kack Sandomierska
Numer pojazdu2219
MAN NG313 Lion's City G CNG 2009r.
Brygada152-02
Czas rozkładowy11:29
Czas realny11:28
Linia 194 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu5252
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-06
Czas rozkładowy11:24
Czas realny11:28
Linia 128 do Dom Marynarza
Numer pojazdu2021
MAN NL313 Lion`s City CNG 2014r.
Brygada128-05
Czas rozkładowy11:26
Czas realny11:30
Linia 24 do Stocznia Gdynia
Numer pojazdu3010
Solaris Trollino 12M (III) 2009r.
Brygada24-11
Czas rozkładowy11:29
Czas realny11:31
Linia 24 do Dąbrowa Miętowa
Numer pojazdu3088
Solaris Trollino 12M (III) 2015r.
Brygada24-09
Czas rozkładowy11:31
Czas realny11:31
Linia 128 do Oksywie Dolne
Numer pojazdu2087
MAN NL283 Lion`s City 2019r.
Brygada128-02
Czas rozkładowy11:31
Czas realny11:31
Linia 146 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu6291
Mercedes-Benz Citaro G C2 2017r.
Brygada146-02
Czas rozkładowy11:34
Czas realny11:32
Linia 32 do Pogórze Dolne
Numer pojazdu3097
Solaris Trollino 12 Electric (IV) 2020r.
Brygada32-05
Czas rozkładowy11:31
Czas realny11:32
Linia R do Kacze Buki
Numer pojazdu6294
Mercedes-Benz Citaro G C2 2017r.
BrygadaR-05
Czas rozkładowy11:32
Czas realny11:34
Linia 150 do Oksywie Godebskiego
Numer pojazdu2272
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada150-06
Czas rozkładowy11:34
Czas realny11:34
Linia 194 do Pogórze Górne
Numer pojazdu5246
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-05
Czas rozkładowy11:36
Czas realny11:34
Linia 133 do Płyta Redłowska
Numer pojazdu2039
MAN NL263 2000r.
Brygada133-06
Czas rozkładowy11:38
Czas realny11:36
Linia 194 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu5240
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-10
Czas rozkładowy11:34
Czas realny11:36
Linia 146 do Rewa - Bursztynowa
Numer pojazdu6290
Mercedes-Benz Citaro G C2 2017r.
Brygada146-01
Czas rozkładowy11:38
Czas realny11:37
Linia 150 do Witomino Leśniczówka
Numer pojazdu2209
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada150-02
Czas rozkładowy11:38
Czas realny11:38
Linia 182 do Obłuże Maciejewicza
Numer pojazdu5095
MAN NL283 Lion`s City 2019r.
Brygada182-09
Czas rozkładowy11:38
Czas realny11:38
Linia 133 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Numer pojazdu2041
MAN NL283 Lion`s City 2011r.
Brygada133-01
Czas rozkładowy11:38
Czas realny11:38
Linia 182 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Numer pojazdu5014
Solaris Urbino 12 (III) 2015r.
Brygada182-06
Czas rozkładowy11:41
Czas realny11:39
Linia R do Rumia Dworzec PKP
Numer pojazdu2202
MAN NG313 Lion's City G CNG 2012r.
BrygadaR-16
Czas rozkładowy11:37
Czas realny11:39
Linia 152 do Oksywie Dickmana
Numer pojazdu2208
MAN NG313 Lion's City G CNG 2007r.
Brygada152-08
Czas rozkładowy11:43
Czas realny11:41
Linia 194 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu5238
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-11
Czas rozkładowy11:44
Czas realny11:42
Linia 194 do Suchy Dwór - Borchardta
Numer pojazdu5252
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-06
Czas rozkładowy11:46
Czas realny11:44
Linia 32 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Numer pojazdu3096
Solaris Trollino 12 Electric (IV) 2020r.
Brygada32-02
Czas rozkładowy11:46
Czas realny11:44
Linia 152 do Mały Kack Sandomierska
Numer pojazdu2262
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada152-04
Czas rozkładowy11:49
Czas realny11:46
Linia R do Kacze Buki
Numer pojazdu6237
Mercedes-Benz Citaro G C2 2017r.
BrygadaR-08
Czas rozkładowy11:52
Czas realny11:48
Linia 128 do Oksywie Dolne
Numer pojazdu2050
MAN NL283 Lion`s City 2011r.
Brygada128-03
Czas rozkładowy11:51
Czas realny11:49
Linia 128 do Dom Marynarza
Numer pojazdu2033
MAN NL313 Lion`s City CNG 2014r.
Brygada128-06
Czas rozkładowy11:46
Czas realny11:50
Linia 32 do Pogórze Dolne Złota
Numer pojazdu3098
Solaris Trollino 12 Electric (IV) 2020r.
Brygada32-06
Czas rozkładowy11:51
Czas realny11:50
Linia 24 do Dąbrowa Miętowa
Numer pojazdu3010
Solaris Trollino 12M (III) 2009r.
Brygada24-11
Czas rozkładowy11:51
Czas realny11:50
Linia 24 do Stocznia Gdynia
Numer pojazdu3035
Solaris Trollino 12M (III) 2010r.
Brygada24-12
Czas rozkładowy11:49
Czas realny11:50
Linia 150 do Oksywie Godebskiego
Numer pojazdu5248
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada150-08
Czas rozkładowy11:54
Czas realny11:52
Linia 194 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu5237
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-12
Czas rozkładowy11:54
Czas realny11:52
Linia 194 do Pogórze Górne
Numer pojazdu5240
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-10
Czas rozkładowy11:56
Czas realny11:54
Linia 133 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Numer pojazdu2081
MAN NL313 Lion`s City CNG 2014r.
Brygada133-05
Czas rozkładowy11:58
Czas realny11:56
Linia 150 do Witomino Leśniczówka
Numer pojazdu2273
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada150-04
Czas rozkładowy11:58
Czas realny11:56
Linia 182 do Obłuże Maciejewicza
Numer pojazdu5013
Solaris Urbino 12 (III) 2015r.
Brygada182-03
Czas rozkładowy11:58
Czas realny11:56
Linia 173 do Plac Kaszubski
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada173-11
Czas rozkładowy11:56
Linia 133 do Płyta Redłowska
Numer pojazdu2023
MAN NL313 Lion`s City CNG 2014r.
Brygada133-08
Czas rozkładowy11:58
Czas realny11:56
Linia R do Rumia Dworzec PKP
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
BrygadaR-19
Czas rozkładowy11:57
Linia 182 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Numer pojazdu5005
Solaris Urbino 12 (III) 2015r.
Brygada182-08
Czas rozkładowy12:01
Czas realny11:58