• Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
19:03
Kurs nr 0 do Dąbrowa Miętowa
Grabówek SKM04:54
Morska - Estakada04:57
Kalksztajnów04:58
Mireckiego04:59
Uniwersytet Morski05:01
Stocznia SKM - Morska05:02
Bpa Okoniewskiego05:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:04
3 Maja [GDY]05:05
Centrum Handlowe Batory05:06
Skwer Kościuszki - InfoBox05:07
Wybickiego [GDY]05:08
Żwirki i Wigury [GDY]05:09
Traugutta [GDY]05:10
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:12
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka05:13
Harcerska05:14
Centrum Nauki Experyment05:15
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:16
Zwycięstwa - Wielkopolska05:18
Plac Górnośląski05:19
Łowicka [GDY]05:21
Olgierda05:22
Lidzka05:23
Racławicka05:24
Karwiny PKM05:26
Nałkowskiej05:27
Źródło Marii05:28
Myśliwska [GDY]05:29
Karwiny Tesco05:31
Anyżowa05:33
Dąbrowa Centrum05:34
Piołunowa05:35
Tymiankowa05:36
Dąbrowa Miętowa05:36
Kurs nr 1 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa05:51
Tymiankowa05:51
Piołunowa05:52
Dąbrowa Centrum05:54
Anyżowa05:55
Karwiny Tesco05:57
Myśliwska [GDY]06:00
Źródło Marii06:01
Karwiny PKM06:03
Racławicka06:05
Lidzka06:06
Olgierda06:07
Łowicka [GDY]06:08
Plac Górnośląski06:09
Zwycięstwa - Wielkopolska06:11
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:13
Centrum Nauki Experyment06:15
Harcerska06:16
Urząd Miasta - Świętojańska06:18
Traugutta [GDY]06:19
Żwirki i Wigury [GDY]06:20
Skwer Kościuszki - InfoBox06:21
Plac Kaszubski - Świętojańska06:22
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:25
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:28
Stocznia Gdynia06:29
Kurs nr 2 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia06:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:57
Plac Kaszubski06:59
Plac Kaszubski - Świętojańska07:00
Skwer Kościuszki - InfoBox07:01
Wybickiego [GDY]07:02
Żwirki i Wigury [GDY]07:03
Traugutta [GDY]07:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:07
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:08
Harcerska07:09
Centrum Nauki Experyment07:10
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:11
Zwycięstwa - Wielkopolska07:13
Plac Górnośląski07:15
Łowicka [GDY]07:17
Olgierda07:18
Lidzka07:19
Racławicka07:20
Karwiny PKM07:22
Nałkowskiej07:23
Źródło Marii07:24
Myśliwska [GDY]07:25
Karwiny Tesco07:27
Anyżowa07:29
Dąbrowa Centrum07:30
Piołunowa07:31
Tymiankowa07:32
Dąbrowa Miętowa07:32
Kurs nr 3 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa07:37
Tymiankowa07:37
Piołunowa07:38
Dąbrowa Centrum07:40
Anyżowa07:41
Karwiny Tesco07:43
Myśliwska [GDY]07:46
Źródło Marii07:47
Karwiny PKM07:51
Racławicka07:53
Lidzka07:54
Olgierda07:55
Łowicka [GDY]07:56
Plac Górnośląski07:58
Zwycięstwa - Wielkopolska08:00
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:02
Centrum Nauki Experyment08:04
Harcerska08:05
Urząd Miasta - Świętojańska08:07
Traugutta [GDY]08:08
Żwirki i Wigury [GDY]08:09
Skwer Kościuszki - InfoBox08:10
Plac Kaszubski - Świętojańska08:11
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:14
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:17
Stocznia Gdynia08:18
Kurs nr 4 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia08:49
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:55
Plac Kaszubski08:57
Plac Kaszubski - Świętojańska08:58
Skwer Kościuszki - InfoBox09:00
Wybickiego [GDY]09:01
Żwirki i Wigury [GDY]09:02
Traugutta [GDY]09:03
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:06
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:07
Harcerska09:08
Centrum Nauki Experyment09:09
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:10
Zwycięstwa - Wielkopolska09:12
Plac Górnośląski09:14
Łowicka [GDY]09:16
Olgierda09:17
Lidzka09:18
Racławicka09:19
Karwiny PKM09:21
Nałkowskiej09:22
Źródło Marii09:23
Myśliwska [GDY]09:25
Karwiny Tesco09:27
Anyżowa09:29
Dąbrowa Centrum09:30
Piołunowa09:31
Tymiankowa09:32
Dąbrowa Miętowa09:33
Kurs nr 5 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa09:39
Tymiankowa09:39
Piołunowa09:40
Dąbrowa Centrum09:42
Anyżowa09:43
Karwiny Tesco09:45
Myśliwska [GDY]09:48
Źródło Marii09:49
Karwiny PKM09:51
Racławicka09:53
Lidzka09:54
Olgierda09:55
Łowicka [GDY]09:56
Plac Górnośląski09:58
Zwycięstwa - Wielkopolska10:00
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:02
Centrum Nauki Experyment10:04
Harcerska10:05
Urząd Miasta - Świętojańska10:07
Traugutta [GDY]10:08
Żwirki i Wigury [GDY]10:09
Skwer Kościuszki - InfoBox10:10
Plac Kaszubski - Świętojańska10:11
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:14
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:17
Stocznia Gdynia10:18
Kurs nr 6 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia10:34
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:40
Plac Kaszubski10:42
Plac Kaszubski - Świętojańska10:43
Skwer Kościuszki - InfoBox10:45
Wybickiego [GDY]10:47
Żwirki i Wigury [GDY]10:48
Traugutta [GDY]10:49
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:52
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:53
Harcerska10:54
Centrum Nauki Experyment10:55
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:57
Zwycięstwa - Wielkopolska10:59
Plac Górnośląski11:01
Łowicka [GDY]11:03
Olgierda11:04
Lidzka11:05
Racławicka11:06
Karwiny PKM11:08
Nałkowskiej11:09
Źródło Marii11:10
Myśliwska [GDY]11:12
Karwiny Tesco11:15
Anyżowa11:17
Dąbrowa Centrum11:18
Piołunowa11:19
Tymiankowa11:20
Dąbrowa Miętowa11:21
Kurs nr 7 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa11:39
Tymiankowa11:39
Piołunowa11:40
Dąbrowa Centrum11:42
Anyżowa11:43
Karwiny Tesco11:45
Myśliwska [GDY]11:48
Źródło Marii11:49
Karwiny PKM11:51
Racławicka11:53
Lidzka11:54
Olgierda11:55
Łowicka [GDY]11:56
Plac Górnośląski11:58
Zwycięstwa - Wielkopolska12:00
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:02
Centrum Nauki Experyment12:04
Harcerska12:05
Urząd Miasta - Świętojańska12:07
Traugutta [GDY]12:08
Żwirki i Wigury [GDY]12:09
Skwer Kościuszki - InfoBox12:11
Plac Kaszubski - Świętojańska12:13
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:19
Stocznia Gdynia12:20
Kurs nr 8 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia12:34
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:40
Plac Kaszubski12:42
Plac Kaszubski - Świętojańska12:43
Skwer Kościuszki - InfoBox12:45
Wybickiego [GDY]12:47
Żwirki i Wigury [GDY]12:48
Traugutta [GDY]12:49
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:52
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:53
Harcerska12:54
Centrum Nauki Experyment12:55
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:57
Zwycięstwa - Wielkopolska12:59
Plac Górnośląski13:01
Łowicka [GDY]13:03
Olgierda13:04
Lidzka13:05
Racławicka13:06
Karwiny PKM13:08
Nałkowskiej13:09
Źródło Marii13:10
Myśliwska [GDY]13:12
Karwiny Tesco13:15
Anyżowa13:17
Dąbrowa Centrum13:18
Piołunowa13:19
Tymiankowa13:20
Dąbrowa Miętowa13:21
Kurs nr 9 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa13:39
Tymiankowa13:39
Piołunowa13:40
Dąbrowa Centrum13:42
Anyżowa13:43
Karwiny Tesco13:45
Myśliwska [GDY]13:48
Źródło Marii13:49
Karwiny PKM13:51
Racławicka13:53
Lidzka13:54
Olgierda13:55
Łowicka [GDY]13:56
Plac Górnośląski13:58
Zwycięstwa - Wielkopolska14:00
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:02
Centrum Nauki Experyment14:04
Harcerska14:06
Urząd Miasta - Świętojańska14:08
Traugutta [GDY]14:09
Żwirki i Wigury [GDY]14:10
Skwer Kościuszki - InfoBox14:12
Plac Kaszubski - Świętojańska14:14
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:20
Stocznia Gdynia14:21
Kurs nr 10 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia14:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:39
Plac Kaszubski14:41
Plac Kaszubski - Świętojańska14:43
Skwer Kościuszki - InfoBox14:45
Wybickiego [GDY]14:47
Żwirki i Wigury [GDY]14:48
Traugutta [GDY]14:49
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:52
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:53
Harcerska14:54
Centrum Nauki Experyment14:55
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:57
Zwycięstwa - Wielkopolska14:59
Plac Górnośląski15:01
Łowicka [GDY]15:03
Olgierda15:04
Lidzka15:06
Racławicka15:07
Karwiny PKM15:09
Nałkowskiej15:10
Źródło Marii15:11
Myśliwska [GDY]15:13
Karwiny Tesco15:16
Anyżowa15:18
Dąbrowa Centrum15:19
Piołunowa15:20
Tymiankowa15:21
Dąbrowa Miętowa15:22
Kurs nr 11 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa15:55
Tymiankowa15:55
Piołunowa15:56
Dąbrowa Centrum15:58
Anyżowa15:59
Karwiny Tesco16:01
Myśliwska [GDY]16:04
Źródło Marii16:05
Karwiny PKM16:07
Racławicka16:09
Lidzka16:10
Olgierda16:11
Łowicka [GDY]16:12
Plac Górnośląski16:14
Zwycięstwa - Wielkopolska16:16
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:18
Centrum Nauki Experyment16:20
Harcerska16:22
Urząd Miasta - Świętojańska16:24
Traugutta [GDY]16:25
Żwirki i Wigury [GDY]16:26
Skwer Kościuszki - InfoBox16:28
Plac Kaszubski - Świętojańska16:30
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:36
Stocznia Gdynia16:37
Kurs nr 12 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia16:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:54
Plac Kaszubski16:56
Plac Kaszubski - Świętojańska16:58
Skwer Kościuszki - InfoBox17:00
Wybickiego [GDY]17:02
Żwirki i Wigury [GDY]17:03
Traugutta [GDY]17:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:07
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:08
Harcerska17:09
Centrum Nauki Experyment17:11
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:13
Zwycięstwa - Wielkopolska17:15
Plac Górnośląski17:17
Łowicka [GDY]17:19
Olgierda17:20
Lidzka17:22
Racławicka17:23
Karwiny PKM17:26
Nałkowskiej17:27
Źródło Marii17:28
Myśliwska [GDY]17:30
Karwiny Tesco17:32
Anyżowa17:34
Dąbrowa Centrum17:36
Piołunowa17:37
Tymiankowa17:38
Dąbrowa Miętowa17:39
Kurs nr 13 jako 710 do Grabówek SKM
Dąbrowa Miętowa18:04
Tymiankowa18:04
Piołunowa18:05
Dąbrowa Centrum18:07
Anyżowa18:08
Karwiny Tesco18:09
Myśliwska [GDY]18:12
Źródło Marii18:13
Karwiny PKM18:15
Racławicka18:17
Lidzka18:18
Olgierda18:19
Łowicka [GDY]18:20
Plac Górnośląski18:21
Zwycięstwa - Wielkopolska18:23
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:25
Centrum Nauki Experyment18:27
Harcerska18:29
Urząd Miasta - Świętojańska18:31
Traugutta [GDY]18:32
Żwirki i Wigury [GDY]18:33
Skwer Kościuszki - InfoBox18:35
Skwer Kościuszki - InfoBox18:37
3 Maja [GDY]18:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:41
Bpa Okoniewskiego18:43
Stocznia SKM - Morska18:44
Uniwersytet Morski18:45
Mireckiego18:46
Kalksztajnów18:47
Grabówek SKM18:49
Grabówek SKM18:50