11:52
Kurs nr 0 do Dąbrowa Miętowa
Grabówek SKM05:24
Morska - Estakada05:27
Kalksztajnów05:28
Mireckiego05:29
Uniwersytet Morski05:31
Stocznia SKM - Morska05:32
Bpa Okoniewskiego05:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:34
3 Maja [GDY]05:36
Centrum Handlowe Batory05:37
Skwer Kościuszki - InfoBox05:38
Wybickiego [GDY]05:39
Żwirki i Wigury [GDY]05:40
Traugutta [GDY]05:41
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:43
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka05:44
Harcerska05:45
Centrum Nauki Experyment05:46
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:47
Zwycięstwa - Wielkopolska05:49
Plac Górnośląski05:50
Łowicka [GDY]05:52
Olgierda05:53
Lidzka05:54
Racławicka05:55
Karwiny PKM05:57
Nałkowskiej05:58
Źródło Marii05:59
Myśliwska [GDY]06:00
Karwiny Nowowiczlińska06:02
Anyżowa06:03
Dąbrowa Centrum06:05
Piołunowa06:06
Tymiankowa06:07
Dąbrowa Miętowa06:07
Kurs nr 1 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa06:23
Tymiankowa06:24
Piołunowa06:25
Dąbrowa Centrum06:27
Anyżowa06:28
Karwiny Nowowiczlińska06:29
Górnicza06:31
Myśliwska [GDY]06:32
Źródło Marii06:33
Nałkowskiej06:34
Karwiny PKM06:35
Racławicka06:37
Lidzka06:38
Olgierda06:39
Łowicka [GDY]06:40
Plac Górnośląski06:41
Zwycięstwa - Wielkopolska06:43
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:45
Centrum Nauki Experyment06:47
Harcerska06:48
Urząd Miasta - Świętojańska06:50
Traugutta [GDY]06:51
Żwirki i Wigury [GDY]06:52
Skwer Kościuszki - InfoBox06:53
Plac Kaszubski - Świętojańska06:55
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:01
Stocznia Gdynia07:02
Kurs nr 2 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia07:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:23
Plac Kaszubski07:25
Plac Kaszubski - Świętojańska07:26
Skwer Kościuszki - InfoBox07:28
Wybickiego [GDY]07:29
Żwirki i Wigury [GDY]07:30
Traugutta [GDY]07:31
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:34
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:35
Harcerska07:36
Centrum Nauki Experyment07:37
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:38
Zwycięstwa - Wielkopolska07:40
Plac Górnośląski07:42
Łowicka [GDY]07:44
Olgierda07:45
Lidzka07:46
Racławicka07:47
Karwiny PKM07:49
Nałkowskiej07:50
Źródło Marii07:51
Myśliwska [GDY]07:52
Karwiny Nowowiczlińska07:54
Anyżowa07:55
Dąbrowa Centrum07:57
Piołunowa07:58
Tymiankowa07:59
Dąbrowa Miętowa07:59
Kurs nr 3 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa08:28
Tymiankowa08:29
Piołunowa08:30
Dąbrowa Centrum08:32
Anyżowa08:33
Karwiny Nowowiczlińska08:34
Górnicza08:36
Myśliwska [GDY]08:37
Źródło Marii08:38
Nałkowskiej08:39
Karwiny PKM08:40
Racławicka08:42
Lidzka08:43
Olgierda08:44
Łowicka [GDY]08:45
Plac Górnośląski08:47
Zwycięstwa - Wielkopolska08:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:51
Centrum Nauki Experyment08:53
Harcerska08:54
Urząd Miasta - Świętojańska08:56
Traugutta [GDY]08:58
Żwirki i Wigury [GDY]08:59
Skwer Kościuszki - InfoBox09:00
Plac Kaszubski - Świętojańska09:02
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:05
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:08
Stocznia Gdynia09:09
Kurs nr 4 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia09:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:41
Plac Kaszubski09:43
Plac Kaszubski - Świętojańska09:44
Skwer Kościuszki - InfoBox09:46
Wybickiego [GDY]09:47
Żwirki i Wigury [GDY]09:48
Traugutta [GDY]09:50
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:53
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:54
Harcerska09:55
Centrum Nauki Experyment09:56
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:58
Zwycięstwa - Wielkopolska10:00
Plac Górnośląski10:02
Łowicka [GDY]10:04
Olgierda10:05
Lidzka10:06
Racławicka10:07
Karwiny PKM10:09
Nałkowskiej10:10
Źródło Marii10:11
Myśliwska [GDY]10:12
Karwiny Nowowiczlińska10:14
Anyżowa10:15
Dąbrowa Centrum10:17
Piołunowa10:18
Tymiankowa10:19
Dąbrowa Miętowa10:19
Kurs nr 5 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa10:28
Tymiankowa10:29
Piołunowa10:30
Dąbrowa Centrum10:32
Anyżowa10:33
Karwiny Nowowiczlińska10:34
Górnicza10:36
Myśliwska [GDY]10:37
Źródło Marii10:38
Nałkowskiej10:39
Karwiny PKM10:40
Racławicka10:42
Lidzka10:43
Olgierda10:44
Łowicka [GDY]10:45
Plac Górnośląski10:47
Zwycięstwa - Wielkopolska10:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:51
Centrum Nauki Experyment10:53
Harcerska10:54
Urząd Miasta - Świętojańska10:56
Traugutta [GDY]10:58
Żwirki i Wigury [GDY]10:59
Skwer Kościuszki - InfoBox11:00
Plac Kaszubski - Świętojańska11:02
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:05
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:08
Stocznia Gdynia11:09
Kurs nr 6 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia11:34
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:40
Plac Kaszubski11:42
Plac Kaszubski - Świętojańska11:44
Skwer Kościuszki - InfoBox11:46
Wybickiego [GDY]11:47
Żwirki i Wigury [GDY]11:48
Traugutta [GDY]11:50
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:53
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:54
Harcerska11:55
Centrum Nauki Experyment11:56
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:58
Zwycięstwa - Wielkopolska12:00
Plac Górnośląski12:02
Łowicka [GDY]12:04
Olgierda12:05
Lidzka12:06
Racławicka12:07
Karwiny PKM12:09
Nałkowskiej12:10
Źródło Marii12:11
Myśliwska [GDY]12:12
Karwiny Nowowiczlińska12:14
Anyżowa12:15
Dąbrowa Centrum12:17
Piołunowa12:18
Tymiankowa12:19
Dąbrowa Miętowa12:19
Kurs nr 7 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa12:28
Tymiankowa12:29
Piołunowa12:30
Dąbrowa Centrum12:32
Anyżowa12:33
Karwiny Nowowiczlińska12:34
Górnicza12:36
Myśliwska [GDY]12:37
Źródło Marii12:38
Nałkowskiej12:39
Karwiny PKM12:40
Racławicka12:42
Lidzka12:43
Olgierda12:44
Łowicka [GDY]12:45
Plac Górnośląski12:47
Zwycięstwa - Wielkopolska12:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:51
Centrum Nauki Experyment12:53
Harcerska12:54
Urząd Miasta - Świętojańska12:56
Traugutta [GDY]12:58
Żwirki i Wigury [GDY]12:59
Skwer Kościuszki - InfoBox13:00
Plac Kaszubski - Świętojańska13:02
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:05
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:08
Stocznia Gdynia13:09
Kurs nr 8 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia13:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:34
Plac Kaszubski13:36
Plac Kaszubski - Świętojańska13:38
Skwer Kościuszki - InfoBox13:40
Wybickiego [GDY]13:41
Żwirki i Wigury [GDY]13:42
Traugutta [GDY]13:44
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:47
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:48
Harcerska13:49
Centrum Nauki Experyment13:50
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:52
Zwycięstwa - Wielkopolska13:54
Plac Górnośląski13:56
Łowicka [GDY]13:58
Olgierda13:59
Lidzka14:00
Racławicka14:01
Karwiny PKM14:03
Nałkowskiej14:04
Źródło Marii14:05
Myśliwska [GDY]14:07
Karwiny Nowowiczlińska14:09
Anyżowa14:10
Dąbrowa Centrum14:13
Piołunowa14:14
Tymiankowa14:15
Dąbrowa Miętowa14:16
Kurs nr 9 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa14:42
Tymiankowa14:43
Piołunowa14:44
Dąbrowa Centrum14:46
Anyżowa14:47
Karwiny Nowowiczlińska14:48
Górnicza14:50
Myśliwska [GDY]14:51
Źródło Marii14:52
Nałkowskiej14:53
Karwiny PKM14:54
Racławicka14:56
Lidzka14:57
Olgierda14:58
Łowicka [GDY]14:59
Plac Górnośląski15:01
Zwycięstwa - Wielkopolska15:03
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:05
Centrum Nauki Experyment15:07
Harcerska15:09
Urząd Miasta - Świętojańska15:11
Traugutta [GDY]15:13
Żwirki i Wigury [GDY]15:14
Skwer Kościuszki - InfoBox15:15
Plac Kaszubski - Świętojańska15:17
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:23
Stocznia Gdynia15:24
Kurs nr 10 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia15:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:49
Plac Kaszubski15:51
Plac Kaszubski - Świętojańska15:53
Skwer Kościuszki - InfoBox15:55
Wybickiego [GDY]15:56
Żwirki i Wigury [GDY]15:57
Traugutta [GDY]15:59
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:02
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:03
Harcerska16:04
Centrum Nauki Experyment16:05
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:07
Zwycięstwa - Wielkopolska16:09
Plac Górnośląski16:11
Łowicka [GDY]16:13
Olgierda16:14
Lidzka16:16
Racławicka16:17
Karwiny PKM16:19
Nałkowskiej16:20
Źródło Marii16:21
Myśliwska [GDY]16:23
Karwiny Nowowiczlińska16:26
Anyżowa16:27
Dąbrowa Centrum16:30
Piołunowa16:31
Tymiankowa16:32
Dąbrowa Miętowa16:33
Kurs nr 11 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa16:59
Tymiankowa17:00
Piołunowa17:01
Dąbrowa Centrum17:03
Anyżowa17:04
Karwiny Nowowiczlińska17:05
Górnicza17:07
Myśliwska [GDY]17:08
Źródło Marii17:09
Nałkowskiej17:10
Karwiny PKM17:11
Racławicka17:13
Lidzka17:14
Olgierda17:15
Łowicka [GDY]17:16
Plac Górnośląski17:18
Zwycięstwa - Wielkopolska17:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:22
Centrum Nauki Experyment17:24
Harcerska17:26
Urząd Miasta - Świętojańska17:28
Traugutta [GDY]17:30
Żwirki i Wigury [GDY]17:31
Skwer Kościuszki - InfoBox17:32
Plac Kaszubski - Świętojańska17:34
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:39
Stocznia Gdynia17:40
Kurs nr 12 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia18:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:08
Plac Kaszubski18:10
Plac Kaszubski - Świętojańska18:11
Skwer Kościuszki - InfoBox18:13
Wybickiego [GDY]18:14
Żwirki i Wigury [GDY]18:15
Traugutta [GDY]18:17
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:20
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:21
Harcerska18:22
Centrum Nauki Experyment18:23
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:25
Zwycięstwa - Wielkopolska18:27
Plac Górnośląski18:29
Łowicka [GDY]18:31
Olgierda18:32
Lidzka18:33
Racławicka18:34
Karwiny PKM18:36
Nałkowskiej18:37
Źródło Marii18:38
Myśliwska [GDY]18:39
Karwiny Nowowiczlińska18:41
Anyżowa18:42
Dąbrowa Centrum18:44
Piołunowa18:45
Tymiankowa18:46
Dąbrowa Miętowa18:47
Kurs nr 13 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa19:22
Tymiankowa19:23
Piołunowa19:24
Dąbrowa Centrum19:26
Anyżowa19:27
Karwiny Nowowiczlińska19:28
Górnicza19:30
Myśliwska [GDY]19:31
Źródło Marii19:32
Nałkowskiej19:33
Karwiny PKM19:34
Racławicka19:36
Lidzka19:37
Olgierda19:38
Łowicka [GDY]19:39
Plac Górnośląski19:40
Zwycięstwa - Wielkopolska19:42
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:44
Centrum Nauki Experyment19:46
Harcerska19:47
Urząd Miasta - Świętojańska19:49
Traugutta [GDY]19:51
Żwirki i Wigury [GDY]19:52
Skwer Kościuszki - InfoBox19:53
Plac Kaszubski - Świętojańska19:55
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:00
Stocznia Gdynia20:01
Kurs nr 14 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia20:23
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:29
Plac Kaszubski20:31
Plac Kaszubski - Świętojańska20:32
Skwer Kościuszki - InfoBox20:34
Wybickiego [GDY]20:35
Żwirki i Wigury [GDY]20:36
Traugutta [GDY]20:37
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:40
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:41
Harcerska20:42
Centrum Nauki Experyment20:43
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:44
Zwycięstwa - Wielkopolska20:46
Plac Górnośląski20:48
Łowicka [GDY]20:50
Olgierda20:51
Lidzka20:52
Racławicka20:53
Karwiny PKM20:55
Nałkowskiej20:56
Źródło Marii20:57
Myśliwska [GDY]20:58
Karwiny Nowowiczlińska21:00
Anyżowa21:01
Dąbrowa Centrum21:03
Piołunowa21:04
Tymiankowa21:05
Dąbrowa Miętowa21:05
Kurs nr 15 do Stocznia Gdynia
Dąbrowa Miętowa21:20
Tymiankowa21:21
Piołunowa21:22
Dąbrowa Centrum21:23
Anyżowa21:24
Karwiny Nowowiczlińska21:25
Górnicza21:27
Myśliwska [GDY]21:28
Źródło Marii21:29
Nałkowskiej21:30
Karwiny PKM21:31
Racławicka21:33
Lidzka21:34
Olgierda21:35
Łowicka [GDY]21:36
Plac Górnośląski21:37
Zwycięstwa - Wielkopolska21:39
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:41
Centrum Nauki Experyment21:42
Harcerska21:43
Urząd Miasta - Świętojańska21:45
Traugutta [GDY]21:46
Żwirki i Wigury [GDY]21:47
Skwer Kościuszki - InfoBox21:48
Plac Kaszubski - Świętojańska21:50
Plac Kaszubski - Jana z Kolna21:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:53
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:55
Stocznia Gdynia21:56
Kurs nr 16 do Dąbrowa Miętowa
Stocznia Gdynia22:32
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP22:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:38
Plac Kaszubski22:40
Plac Kaszubski - Świętojańska22:41
Skwer Kościuszki - InfoBox22:42
Wybickiego [GDY]22:43
Żwirki i Wigury [GDY]22:44
Traugutta [GDY]22:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:48
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka22:49
Harcerska22:50
Centrum Nauki Experyment22:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:52
Zwycięstwa - Wielkopolska22:54
Plac Górnośląski22:55
Łowicka [GDY]22:57
Olgierda22:58
Lidzka22:59
Racławicka23:00
Karwiny PKM23:02
Nałkowskiej23:03
Źródło Marii23:04
Myśliwska [GDY]23:05
Karwiny Nowowiczlińska23:07
Anyżowa23:08
Dąbrowa Centrum23:10
Piołunowa23:11
Tymiankowa23:12
Dąbrowa Miętowa23:12
Kurs nr 17 do Grabówek SKM
Dąbrowa Miętowa23:12
Grabówek SKM23:24