• W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
10:06
Linia 190 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu2032
MAN NL313 Lion`s City 2009r.
Brygada190-03
Czas rozkładowy10:03
Czas realny10:06
Linia 32 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Numer pojazdu3096
Solaris Trollino 12 Electric (IV) 2020r.
Brygada32-02
Czas rozkładowy10:06
Czas realny10:06
Linia 23 do Kacze Buki
Numer pojazdu3007
Solaris Trollino 12M (III) 2010r.
Brygada23-11
Czas rozkładowy10:07
Czas realny10:07
Linia 22 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Numer pojazdu3005
Solaris Trollino 12AC 2006r.
Brygada22-05
Czas rozkładowy10:05
Czas realny10:07
Linia 24 do Stocznia Gdynia
Numer pojazdu3030
Solaris Trollino 12AC 2005r.
Brygada24-14
Czas rozkładowy10:06
Czas realny10:08
Linia 32 do Pogórze Dolne
Numer pojazdu3098
Solaris Trollino 12 Electric (IV) 2020r.
Brygada32-06
Czas rozkładowy10:08
Czas realny10:09
Linia 128 do Oksywie Dolne
Numer pojazdu2087
MAN NL283 Lion`s City 2019r.
Brygada128-02
Czas rozkładowy10:08
Czas realny10:09
Linia 194 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu5246
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-05
Czas rozkładowy10:07
Czas realny10:11
Linia 152 do Mały Kack Sandomierska
Numer pojazdu2262
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada152-04
Czas rozkładowy10:12
Czas realny10:12
Linia 150 do Oksywie Godebskiego
Numer pojazdu2293
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada150-01
Czas rozkładowy10:11
Czas realny10:12
Linia 194 do Suchy Dwór - Borchardta
Numer pojazdu5242
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-02
Czas rozkładowy10:13
Czas realny10:12
Linia 30 do Cisowa Sibeliusa
Numer pojazdu3077
Solaris Trollino 12M (III) 2011r.
Brygada30-08
Czas rozkładowy10:13
Czas realny10:13
Linia 119 do Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli
Numer pojazdu2042
MAN NL283 Lion`s City 2019r.
Brygada119-01
Czas rozkładowy10:15
Czas realny10:13
Linia 140 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Numer pojazdu2044
MAN NL283 Lion`s City 2019r.
Brygada140-08
Czas rozkładowy10:15
Czas realny10:13
Linia R do Kacze Buki
Numer pojazdu6238
Mercedes-Benz Citaro G C2 2017r.
BrygadaR-19
Czas rozkładowy10:15
Czas realny10:14
Linia 146 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu6235
Mercedes-Benz Citaro G C2 2017r.
Brygada146-05
Czas rozkładowy10:12
Czas realny10:14
Linia 133 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Numer pojazdu2041
MAN NL283 Lion`s City 2011r.
Brygada133-01
Czas rozkładowy10:15
Czas realny10:14
Linia 24 do Dąbrowa Miętowa
Numer pojazdu3035
Solaris Trollino 12M (III) 2010r.
Brygada24-12
Czas rozkładowy10:15
Czas realny10:14
Linia 190 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu5019
Solaris Urbino 12 (III) 2015r.
Brygada190-04
Czas rozkładowy10:13
Czas realny10:15
Linia 190 do Witomino Leśniczówka
Numer pojazdu2032
MAN NL313 Lion`s City 2009r.
Brygada190-03
Czas rozkładowy10:16
Czas realny10:15
Linia 182 do Obłuże Maciejewicza
Numer pojazdu5095
MAN NL283 Lion`s City 2019r.
Brygada182-09
Czas rozkładowy10:15
Czas realny10:15
Linia 30 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Numer pojazdu3068
Solaris Trollino 12M (III) 2010r.
Brygada30-01
Czas rozkładowy10:16
Czas realny10:16
Linia 194 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu5252
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-06
Czas rozkładowy10:17
Czas realny10:16
Linia 119 do Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli
Numer pojazdu2042
MAN NL283 Lion`s City 2019r.
Brygada119-01
Czas rozkładowy10:17
Czas realny10:16
Linia 128 do Dom Marynarza
Numer pojazdu2021
MAN NL313 Lion`s City CNG 2014r.
Brygada128-05
Czas rozkładowy10:09
Czas realny10:16
Linia 152 do Oksywie Dickmana
Numer pojazdu2264
MAN NG363 2003r.
Brygada152-01
Czas rozkładowy10:19
Czas realny10:17
Linia R do Rumia Dworzec PKP
Numer pojazdu6294
Mercedes-Benz Citaro G C2 2017r.
BrygadaR-05
Czas rozkładowy10:14
Czas realny10:17
Linia 33 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Numer pojazdu3020
Solaris Trollino 12M (IV) 2018r.
Brygada33-03
Czas rozkładowy10:18
Czas realny10:19
Linia 173 do Cisowa SKM
Numer pojazdu5239
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada173-04
Czas rozkładowy10:21
Czas realny10:20
Linia 133 do Płyta Redłowska
Numer pojazdu2039
MAN NL263 2000r.
Brygada133-06
Czas rozkładowy10:22
Czas realny10:21
Linia 102 do Cisowa SKM
Numer pojazdu7861
Solaris Urbino 8,9 LE (III) 2020r.
Brygada102-01
Czas rozkładowy10:23
Czas realny10:22
Linia 194 do Pogórze Górne
Numer pojazdu5246
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-05
Czas rozkładowy10:23
Czas realny10:22
Linia 190 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu2024
MAN NL263 2001r.
Brygada190-05
Czas rozkładowy10:23
Czas realny10:22
Linia 22 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Numer pojazdu3012
Solaris Trollino 12M (III) 2009r.
Brygada22-07
Czas rozkładowy10:25
Czas realny10:23
Linia 147 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Numer pojazdu2201
MAN NG313 Lion's City G 2009r.
Brygada147-04
Czas rozkładowy10:23
Czas realny10:23
Linia 22 do Cisowa SKM
Numer pojazdu3005
Solaris Trollino 12AC 2006r.
Brygada22-05
Czas rozkładowy10:23
Czas realny10:23
Linia 32 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Numer pojazdu3094
Solaris Trollino 12 Electric (IV) 2020r.
Brygada32-03
Czas rozkładowy10:26
Czas realny10:24
Linia 190 do Witomino Leśniczówka
Numer pojazdu5019
Solaris Urbino 12 (III) 2015r.
Brygada190-04
Czas rozkładowy10:26
Czas realny10:25
Linia 194 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu5240
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-10
Czas rozkładowy10:27
Czas realny10:25
Linia 24 do Stocznia Gdynia
Numer pojazdu3049
Solaris Trollino 12M (III) 2013r.
Brygada24-02
Czas rozkładowy10:26
Czas realny10:25
Linia 128 do Oksywie Dolne
Numer pojazdu2050
MAN NL283 Lion`s City 2011r.
Brygada128-03
Czas rozkładowy10:28
Czas realny10:27
Linia 33 do Karwiny Tuwima
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada33-11
Czas rozkładowy10:27
Linia 152 do Mały Kack Sandomierska
Numer pojazdu2210
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada152-05
Czas rozkładowy10:32
Czas realny10:28
Linia 32 do Pogórze Dolne Złota
Numer pojazdu3095
Solaris Trollino 12 Electric (IV) 2020r.
Brygada32-01
Czas rozkładowy10:28
Czas realny10:28
Linia 128 do Dom Marynarza
Numer pojazdu2033
MAN NL313 Lion`s City CNG 2014r.
Brygada128-06
Czas rozkładowy10:29
Czas realny10:29
Linia R do Kacze Buki
Numer pojazdu6297
Mercedes-Benz Citaro G C2 2017r.
BrygadaR-23
Czas rozkładowy10:35
Czas realny10:30
Linia 119 do Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli
Numer pojazdu2022
MAN NL313 Lion`s City CNG 2014r.
Brygada119-02
Czas rozkładowy10:33
Czas realny10:31
Linia 150 do Oksywie Godebskiego
Numer pojazdu2209
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada150-02
Czas rozkładowy10:31
Czas realny10:31
Linia 194 do Pogórze Górne
Numer pojazdu5252
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-06
Czas rozkładowy10:33
Czas realny10:32
Linia 30 do Cisowa Sibeliusa
Numer pojazdu3068
Solaris Trollino 12M (III) 2010r.
Brygada30-01
Czas rozkładowy10:32
Czas realny10:32
Linia 204 do Norwida
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada204-02
Czas rozkładowy10:32
Linia 190 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu2026
MAN NL313 Lion`s City 2009r.
Brygada190-06
Czas rozkładowy10:33
Czas realny10:32
Linia 133 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Numer pojazdu2081
MAN NL313 Lion`s City CNG 2014r.
Brygada133-05
Czas rozkładowy10:35
Czas realny10:33
Linia 30 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Numer pojazdu3082
Solaris Trollino 12AC 2006r.
Brygada30-03
Czas rozkładowy10:36
Czas realny10:33
Linia 146 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu6293
Mercedes-Benz Citaro G C2 2017r.
Brygada146-06
Czas rozkładowy10:37
Czas realny10:33
Linia R do Rumia Dworzec PKP
Numer pojazdu6237
Mercedes-Benz Citaro G C2 2017r.
BrygadaR-08
Czas rozkładowy10:34
Czas realny10:33
Linia 160 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Numer pojazdu2091
MAN NL313 Lion`s City CNG 2014r.
Brygada160-07
Czas rozkładowy10:36
Czas realny10:34
Linia 119 do Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli
Numer pojazdu2022
MAN NL313 Lion`s City CNG 2014r.
Brygada119-02
Czas rozkładowy10:35
Czas realny10:34
Linia 182 do Obłuże Maciejewicza
Numer pojazdu5013
Solaris Urbino 12 (III) 2015r.
Brygada182-03
Czas rozkładowy10:35
Czas realny10:34
Linia 24 do Dąbrowa Miętowa
Numer pojazdu3030
Solaris Trollino 12AC 2005r.
Brygada24-14
Czas rozkładowy10:35
Czas realny10:34
Linia 194 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu5238
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-11
Czas rozkładowy10:37
Czas realny10:34
Linia 190 do Witomino Leśniczówka
Numer pojazdu2024
MAN NL263 2001r.
Brygada190-05
Czas rozkładowy10:36
Czas realny10:35
Linia 146 do Rewa - Bursztynowa
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada146-03
Czas rozkładowy10:35