• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:34
Kurs nr 0 do Witomino Leśniczówka
Kacze Buki04:29
Witomino Leśniczówka04:43
Kurs nr 1 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka04:48
Stawna04:49
Witomino Centrum04:51
Rolnicza04:52
Węzeł Franciszki Cegielskiej04:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM04:57
Kilińskiego [GDY]04:58
Armii Krajowej05:00
I Urząd Skarbowy05:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:05
Janka Wiśniewskiego05:06
Energetyków05:08
Terminal Promowy05:11
Obłuże Centrum05:13
Cechowa05:14
Nasypowa05:15
Stocznia Wojenna05:17
Akademia Marynarki Wojennej05:18
Oksywie Dolne05:19
Arciszewskich05:20
Muchowskiego05:21
Oksywie Górne05:22
Czwartaków05:23
Oksywie Godebskiego05:24
Kurs nr 2 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego05:31
Alzacka05:32
Oksywie Górne05:33
Muchowskiego05:34
Arciszewskich05:35
Oksywie Dolne05:36
Akademia Marynarki Wojennej05:37
Stocznia Wojenna05:38
Nasypowa05:40
Cechowa05:41
Obłuże Centrum05:43
Terminal Promowy05:45
Energetyków05:48
Janka Wiśniewskiego05:50
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa05:54
Armii Krajowej05:57
Urząd Miasta - Władysława IV05:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:01
Rolnicza06:04
Witomino Centrum06:05
Stawna06:06
Witomino Leśniczówka06:07
Kurs nr 3 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka06:35
Stawna06:36
Witomino Centrum06:38
Rolnicza06:39
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:41
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:44
Kilińskiego [GDY]06:45
Armii Krajowej06:47
I Urząd Skarbowy06:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:50
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:52
Janka Wiśniewskiego06:53
Energetyków06:55
Terminal Promowy06:58
Obłuże Centrum07:00
Cechowa07:01
Nasypowa07:02
Stocznia Wojenna07:04
Akademia Marynarki Wojennej07:05
Oksywie Dolne07:06
Arciszewskich07:07
Muchowskiego07:08
Oksywie Górne07:09
Czwartaków07:10
Oksywie Godebskiego07:11
Kurs nr 4 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego07:31
Alzacka07:32
Oksywie Górne07:33
Muchowskiego07:34
Arciszewskich07:35
Oksywie Dolne07:36
Akademia Marynarki Wojennej07:37
Stocznia Wojenna07:38
Nasypowa07:40
Cechowa07:41
Obłuże Centrum07:43
Terminal Promowy07:45
Energetyków07:48
Janka Wiśniewskiego07:50
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa07:54
Armii Krajowej07:57
Urząd Miasta - Władysława IV07:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:01
Rolnicza08:04
Witomino Centrum08:06
Stawna08:07
Witomino Leśniczówka08:08
Kurs nr 5 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka08:43
Stawna08:44
Witomino Centrum08:46
Rolnicza08:47
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:49
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:52
Kilińskiego [GDY]08:53
Armii Krajowej08:55
I Urząd Skarbowy08:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:01
Janka Wiśniewskiego09:02
Energetyków09:04
Terminal Promowy09:07
Obłuże Centrum09:09
Cechowa09:10
Nasypowa09:11
Stocznia Wojenna09:13
Akademia Marynarki Wojennej09:14
Oksywie Dolne09:15
Arciszewskich09:16
Muchowskiego09:17
Oksywie Górne09:18
Czwartaków09:19
Oksywie Godebskiego09:20
Kurs nr 6 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego09:31
Alzacka09:32
Oksywie Górne09:33
Muchowskiego09:34
Arciszewskich09:35
Oksywie Dolne09:36
Akademia Marynarki Wojennej09:37
Stocznia Wojenna09:38
Nasypowa09:40
Cechowa09:41
Obłuże Centrum09:43
Terminal Promowy09:45
Energetyków09:48
Janka Wiśniewskiego09:50
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa09:54
Armii Krajowej09:57
Urząd Miasta - Władysława IV09:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:01
Rolnicza10:04
Witomino Centrum10:06
Stawna10:07
Witomino Leśniczówka10:08
Kurs nr 7 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka10:33
Stawna10:34
Witomino Centrum10:36
Rolnicza10:37
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:39
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:42
Kilińskiego [GDY]10:43
Armii Krajowej10:45
I Urząd Skarbowy10:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:51
Janka Wiśniewskiego10:52
Energetyków10:54
Terminal Promowy10:57
Obłuże Centrum10:59
Cechowa11:00
Nasypowa11:01
Stocznia Wojenna11:03
Akademia Marynarki Wojennej11:04
Oksywie Dolne11:05
Arciszewskich11:06
Muchowskiego11:07
Oksywie Górne11:08
Czwartaków11:09
Oksywie Godebskiego11:10
Kurs nr 8 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego11:17
Alzacka11:18
Oksywie Górne11:20
Muchowskiego11:21
Arciszewskich11:22
Oksywie Dolne11:23
Akademia Marynarki Wojennej11:24
Stocznia Wojenna11:25
Nasypowa11:27
Cechowa11:28
Obłuże Centrum11:30
Terminal Promowy11:32
Energetyków11:35
Janka Wiśniewskiego11:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa11:41
Armii Krajowej11:44
Urząd Miasta - Władysława IV11:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:48
Rolnicza11:51
Witomino Centrum11:53
Stawna11:54
Witomino Leśniczówka11:55
Kurs nr 9 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka12:14
Stawna12:15
Witomino Centrum12:17
Rolnicza12:18
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:20
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:23
Kilińskiego [GDY]12:24
Armii Krajowej12:26
I Urząd Skarbowy12:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:32
Janka Wiśniewskiego12:33
Energetyków12:35
Terminal Promowy12:38
Obłuże Centrum12:40
Cechowa12:41
Nasypowa12:42
Stocznia Wojenna12:44
Akademia Marynarki Wojennej12:45
Oksywie Dolne12:46
Arciszewskich12:47
Muchowskiego12:48
Oksywie Górne12:49
Czwartaków12:50
Oksywie Godebskiego12:51
Kurs nr 10 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego12:57
Alzacka12:58
Oksywie Górne13:00
Muchowskiego13:01
Arciszewskich13:02
Oksywie Dolne13:03
Akademia Marynarki Wojennej13:04
Stocznia Wojenna13:05
Nasypowa13:07
Cechowa13:08
Obłuże Centrum13:10
Terminal Promowy13:12
Energetyków13:15
Janka Wiśniewskiego13:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa13:21
Armii Krajowej13:24
Urząd Miasta - Władysława IV13:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:28
Rolnicza13:31
Witomino Centrum13:33
Stawna13:34
Witomino Leśniczówka13:35
Kurs nr 11 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka13:54
Stawna13:55
Witomino Centrum13:57
Rolnicza13:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:00
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:03
Kilińskiego [GDY]14:05
Armii Krajowej14:07
I Urząd Skarbowy14:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:10
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:13
Janka Wiśniewskiego14:14
Energetyków14:16
Terminal Promowy14:19
Obłuże Centrum14:21
Cechowa14:22
Nasypowa14:23
Stocznia Wojenna14:25
Akademia Marynarki Wojennej14:26
Oksywie Dolne14:27
Arciszewskich14:28
Muchowskiego14:29
Oksywie Górne14:30
Czwartaków14:31
Oksywie Godebskiego14:32
Kurs nr 12 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego14:37
Alzacka14:38
Oksywie Górne14:40
Muchowskiego14:41
Arciszewskich14:42
Oksywie Dolne14:43
Akademia Marynarki Wojennej14:44
Stocznia Wojenna14:45
Nasypowa14:47
Cechowa14:48
Obłuże Centrum14:50
Terminal Promowy14:52
Energetyków14:55
Janka Wiśniewskiego14:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:01
Armii Krajowej15:04
Urząd Miasta - Władysława IV15:06
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:08
Rolnicza15:11
Witomino Centrum15:13
Stawna15:14
Witomino Leśniczówka15:15
Kurs nr 13 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka15:34
Stawna15:35
Witomino Centrum15:37
Rolnicza15:38
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:40
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:43
Kilińskiego [GDY]15:45
Armii Krajowej15:47
I Urząd Skarbowy15:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:50
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:53
Janka Wiśniewskiego15:54
Energetyków15:56
Terminal Promowy15:59
Obłuże Centrum16:01
Cechowa16:02
Nasypowa16:03
Stocznia Wojenna16:05
Akademia Marynarki Wojennej16:06
Oksywie Dolne16:07
Arciszewskich16:08
Muchowskiego16:09
Oksywie Górne16:10
Czwartaków16:11
Oksywie Godebskiego16:12
Kurs nr 14 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego16:17
Alzacka16:18
Oksywie Górne16:20
Muchowskiego16:21
Arciszewskich16:22
Oksywie Dolne16:23
Akademia Marynarki Wojennej16:24
Stocznia Wojenna16:25
Nasypowa16:27
Cechowa16:28
Obłuże Centrum16:30
Terminal Promowy16:32
Energetyków16:35
Janka Wiśniewskiego16:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa16:41
Armii Krajowej16:44
Urząd Miasta - Władysława IV16:46
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:48
Rolnicza16:51
Witomino Centrum16:53
Stawna16:54
Witomino Leśniczówka16:55
Kurs nr 15 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka17:14
Stawna17:15
Witomino Centrum17:17
Rolnicza17:18
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:20
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:23
Kilińskiego [GDY]17:25
Armii Krajowej17:27
I Urząd Skarbowy17:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:30
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:33
Janka Wiśniewskiego17:34
Energetyków17:36
Terminal Promowy17:39
Obłuże Centrum17:41
Cechowa17:42
Nasypowa17:43
Stocznia Wojenna17:45
Akademia Marynarki Wojennej17:46
Oksywie Dolne17:47
Arciszewskich17:48
Muchowskiego17:49
Oksywie Górne17:50
Czwartaków17:51
Oksywie Godebskiego17:52
Kurs nr 16 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego17:57
Alzacka17:58
Oksywie Górne18:00
Muchowskiego18:01
Arciszewskich18:02
Oksywie Dolne18:03
Akademia Marynarki Wojennej18:04
Stocznia Wojenna18:05
Nasypowa18:07
Cechowa18:08
Obłuże Centrum18:10
Terminal Promowy18:12
Energetyków18:15
Janka Wiśniewskiego18:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa18:21
Armii Krajowej18:24
Urząd Miasta - Władysława IV18:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:28
Rolnicza18:31
Witomino Centrum18:33
Stawna18:34
Witomino Leśniczówka18:35
Kurs nr 17 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka18:54
Stawna18:55
Witomino Centrum18:57
Rolnicza18:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:00
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:03
Kilińskiego [GDY]19:05
Armii Krajowej19:07
I Urząd Skarbowy19:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:10
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:13
Janka Wiśniewskiego19:14
Energetyków19:16
Terminal Promowy19:19
Obłuże Centrum19:21
Cechowa19:22
Nasypowa19:23
Stocznia Wojenna19:25
Akademia Marynarki Wojennej19:26
Oksywie Dolne19:27
Arciszewskich19:28
Muchowskiego19:29
Oksywie Górne19:30
Czwartaków19:31
Oksywie Godebskiego19:32
Kurs nr 18 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego19:38
Alzacka19:39
Oksywie Górne19:41
Muchowskiego19:42
Arciszewskich19:43
Oksywie Dolne19:44
Akademia Marynarki Wojennej19:45
Stocznia Wojenna19:46
Nasypowa19:48
Cechowa19:49
Obłuże Centrum19:50
Terminal Promowy19:52
Energetyków19:55
Janka Wiśniewskiego19:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa20:01
Armii Krajowej20:04
Urząd Miasta - Władysława IV20:06
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:08
Rolnicza20:11
Witomino Centrum20:12
Stawna20:13
Witomino Leśniczówka20:14
Kurs nr 19 jako 700 do Kacze Buki
Witomino Leśniczówka20:18
Stawna20:19
Witomino Centrum20:21
Stadion Miejski20:23
Redłowo SKM20:24
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:24
Zwycięstwa - Wielkopolska20:26
Plac Górnośląski20:27
Łowicka [GDY]20:29
Olgierda20:30
Lidzka20:31
Racławicka20:32
Karwiny PKM20:34
Nałkowskiej20:35
Źródło Marii20:36
Myśliwska [GDY]20:37
Wiczlińska20:38
Polifarb20:40
Rdestowa - Chwaszczyńska20:40
Kacze Buki20:41
Kacze Buki20:41