• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
15:39
Kurs nr 2 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Plac Kaszubski04:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP04:57
Kurs nr 3 do Witomino Leśniczówka
Gdynia Dworzec Gł. PKP04:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa04:59
3 Maja [GDY]05:01
Armii Krajowej05:02
Urząd Miasta - Władysława IV05:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:06
Rolnicza05:09
Witomino Centrum05:10
Stawna05:11
Witomino Leśniczówka05:12
Kurs nr 4 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka05:30
Witomino Leśniczówka05:30
Stawna05:31
Witomino Centrum05:33
Rolnicza05:34
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:39
Kilińskiego [GDY]05:40
Armii Krajowej05:42
I Urząd Skarbowy05:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:48
Janka Wiśniewskiego05:49
Energetyków05:51
Gołębia05:52
Terminal Kontenerowy05:53
Obłuże Centrum05:55
Cechowa05:56
Nasypowa05:57
Żeglarzy05:58
Stocznia Wojenna05:59
Akademia Marynarki Wojennej06:00
Oksywie Dolne06:01
Arciszewskich06:02
Muchowskiego06:03
Oksywie Górne06:04
Belwederska06:06
Dąbka - Zielona06:08
Bosmańska - Zielona06:10
Czwartaków06:12
Oksywie Godebskiego06:13
Kurs nr 5 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego06:29
Alzacka06:30
Oksywie Górne06:32
Muchowskiego06:33
Arciszewskich06:34
Oksywie Dolne06:35
Akademia Marynarki Wojennej06:36
Stocznia Wojenna06:37
Żeglarzy06:37
Nasypowa06:38
Cechowa06:41
Obłuże Centrum06:43
Terminal Kontenerowy06:45
Gołębia06:46
Energetyków06:47
Janka Wiśniewskiego06:49
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa06:53
3 Maja [GDY]06:55
Armii Krajowej06:56
Urząd Miasta - Władysława IV06:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:00
Rolnicza07:03
Witomino Centrum07:05
Stawna07:06
Witomino Leśniczówka07:07
Kurs nr 6 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka07:28
Witomino Leśniczówka07:28
Stawna07:29
Witomino Centrum07:31
Rolnicza07:32
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:38
Kilińskiego [GDY]07:40
Armii Krajowej07:42
I Urząd Skarbowy07:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:48
Janka Wiśniewskiego07:49
Energetyków07:51
Gołębia07:52
Terminal Kontenerowy07:53
Obłuże Centrum07:55
Cechowa07:56
Nasypowa07:57
Żeglarzy07:58
Stocznia Wojenna07:59
Akademia Marynarki Wojennej08:00
Oksywie Dolne08:01
Arciszewskich08:02
Muchowskiego08:03
Oksywie Górne08:04
Belwederska08:06
Dąbka - Zielona08:08
Bosmańska - Zielona08:10
Czwartaków08:12
Oksywie Godebskiego08:13
Kurs nr 7 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego08:38
Alzacka08:39
Oksywie Górne08:41
Muchowskiego08:42
Arciszewskich08:43
Oksywie Dolne08:44
Akademia Marynarki Wojennej08:45
Stocznia Wojenna08:46
Żeglarzy08:46
Nasypowa08:47
Cechowa08:49
Obłuże Centrum08:51
Terminal Kontenerowy08:53
Gołębia08:54
Energetyków08:55
Janka Wiśniewskiego08:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa09:01
3 Maja [GDY]09:03
Armii Krajowej09:05
Urząd Miasta - Władysława IV09:07
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:10
Rolnicza09:13
Witomino Centrum09:15
Stawna09:16
Witomino Leśniczówka09:17
Kurs nr 8 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka09:35
Witomino Leśniczówka09:35
Stawna09:36
Witomino Centrum09:38
Rolnicza09:39
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:41
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:44
Kilińskiego [GDY]09:46
Armii Krajowej09:48
I Urząd Skarbowy09:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:54
Janka Wiśniewskiego09:55
Energetyków09:57
Gołębia09:58
Terminal Kontenerowy09:59
Obłuże Centrum10:01
Cechowa10:02
Nasypowa10:03
Żeglarzy10:04
Stocznia Wojenna10:05
Akademia Marynarki Wojennej10:06
Oksywie Dolne10:07
Arciszewskich10:08
Muchowskiego10:09
Oksywie Górne10:10
Belwederska10:12
Dąbka - Zielona10:14
Bosmańska - Zielona10:16
Czwartaków10:18
Oksywie Godebskiego10:19
Kurs nr 9 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego10:38
Alzacka10:39
Oksywie Górne10:41
Muchowskiego10:42
Arciszewskich10:43
Oksywie Dolne10:44
Akademia Marynarki Wojennej10:45
Stocznia Wojenna10:46
Żeglarzy10:46
Nasypowa10:47
Cechowa10:49
Obłuże Centrum10:51
Terminal Kontenerowy10:53
Gołębia10:54
Energetyków10:55
Janka Wiśniewskiego10:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa11:01
3 Maja [GDY]11:03
Armii Krajowej11:05
Urząd Miasta - Władysława IV11:07
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:10
Rolnicza11:13
Witomino Centrum11:15
Stawna11:16
Witomino Leśniczówka11:17
Kurs nr 10 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka11:35
Witomino Leśniczówka11:35
Stawna11:36
Witomino Centrum11:38
Rolnicza11:39
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:41
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:44
Kilińskiego [GDY]11:46
Armii Krajowej11:48
I Urząd Skarbowy11:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:54
Janka Wiśniewskiego11:55
Energetyków11:57
Gołębia11:58
Terminal Kontenerowy11:59
Obłuże Centrum12:01
Cechowa12:02
Nasypowa12:03
Żeglarzy12:04
Stocznia Wojenna12:05
Akademia Marynarki Wojennej12:06
Oksywie Dolne12:07
Arciszewskich12:08
Muchowskiego12:09
Oksywie Górne12:10
Belwederska12:12
Dąbka - Zielona12:14
Bosmańska - Zielona12:16
Czwartaków12:18
Oksywie Godebskiego12:19
Kurs nr 11 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego12:38
Alzacka12:39
Oksywie Górne12:41
Muchowskiego12:42
Arciszewskich12:43
Oksywie Dolne12:44
Akademia Marynarki Wojennej12:45
Stocznia Wojenna12:46
Żeglarzy12:46
Nasypowa12:47
Cechowa12:49
Obłuże Centrum12:51
Terminal Kontenerowy12:53
Gołębia12:54
Energetyków12:55
Janka Wiśniewskiego12:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa13:01
3 Maja [GDY]13:03
Armii Krajowej13:05
Urząd Miasta - Władysława IV13:07
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:10
Rolnicza13:13
Witomino Centrum13:15
Stawna13:16
Witomino Leśniczówka13:17
Kurs nr 12 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka13:45
Witomino Leśniczówka13:45
Stawna13:46
Witomino Centrum13:48
Rolnicza13:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:55
Kilińskiego [GDY]13:57
Armii Krajowej13:59
I Urząd Skarbowy14:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:05
Janka Wiśniewskiego14:06
Energetyków14:08
Gołębia14:09
Terminal Kontenerowy14:10
Obłuże Centrum14:12
Cechowa14:13
Nasypowa14:14
Żeglarzy14:15
Stocznia Wojenna14:16
Akademia Marynarki Wojennej14:17
Oksywie Dolne14:18
Arciszewskich14:19
Muchowskiego14:20
Oksywie Górne14:21
Belwederska14:23
Dąbka - Zielona14:25
Bosmańska - Zielona14:27
Czwartaków14:29
Oksywie Godebskiego14:30
Kurs nr 13 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego14:39
Alzacka14:40
Oksywie Górne14:42
Muchowskiego14:43
Arciszewskich14:44
Oksywie Dolne14:45
Akademia Marynarki Wojennej14:46
Stocznia Wojenna14:47
Żeglarzy14:47
Nasypowa14:48
Cechowa14:52
Obłuże Centrum14:54
Terminal Kontenerowy14:56
Gołębia14:57
Energetyków14:58
Janka Wiśniewskiego15:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:04
3 Maja [GDY]15:06
Armii Krajowej15:08
Urząd Miasta - Władysława IV15:10
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:13
Rolnicza15:16
Witomino Centrum15:18
Stawna15:19
Witomino Leśniczówka15:20
Kurs nr 14 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka15:45
Witomino Leśniczówka15:45
Stawna15:46
Witomino Centrum15:48
Rolnicza15:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:55
Kilińskiego [GDY]15:57
Armii Krajowej15:59
I Urząd Skarbowy16:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:05
Janka Wiśniewskiego16:06
Energetyków16:09
Gołębia16:10
Terminal Kontenerowy16:11
Obłuże Centrum16:13
Cechowa16:14
Nasypowa16:15
Żeglarzy16:16
Stocznia Wojenna16:17
Akademia Marynarki Wojennej16:18
Oksywie Dolne16:19
Arciszewskich16:20
Muchowskiego16:21
Oksywie Górne16:22
Belwederska16:24
Dąbka - Zielona16:27
Bosmańska - Zielona16:29
Czwartaków16:31
Oksywie Godebskiego16:32
Kurs nr 15 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego16:40
Alzacka16:41
Oksywie Górne16:43
Muchowskiego16:44
Arciszewskich16:45
Oksywie Dolne16:46
Akademia Marynarki Wojennej16:47
Stocznia Wojenna16:48
Żeglarzy16:48
Nasypowa16:49
Cechowa16:52
Obłuże Centrum16:54
Terminal Kontenerowy16:56
Gołębia16:57
Energetyków16:58
Janka Wiśniewskiego17:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa17:04
3 Maja [GDY]17:06
Armii Krajowej17:08
Urząd Miasta - Władysława IV17:10
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:13
Rolnicza17:16
Witomino Centrum17:18
Stawna17:19
Witomino Leśniczówka17:20
Kurs nr 16 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka17:55
Witomino Leśniczówka17:55
Stawna17:56
Witomino Centrum17:58
Rolnicza17:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:01
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:04
Kilińskiego [GDY]18:06
Armii Krajowej18:08
I Urząd Skarbowy18:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:14
Janka Wiśniewskiego18:15
Energetyków18:17
Gołębia18:18
Terminal Kontenerowy18:19
Obłuże Centrum18:21
Cechowa18:22
Nasypowa18:23
Żeglarzy18:24
Stocznia Wojenna18:25
Akademia Marynarki Wojennej18:26
Oksywie Dolne18:27
Arciszewskich18:28
Muchowskiego18:29
Oksywie Górne18:30
Belwederska18:32
Dąbka - Zielona18:34
Bosmańska - Zielona18:36
Czwartaków18:38
Oksywie Godebskiego18:39
Kurs nr 17 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego18:57
Alzacka18:58
Oksywie Górne19:00
Muchowskiego19:01
Arciszewskich19:02
Oksywie Dolne19:03
Akademia Marynarki Wojennej19:04
Stocznia Wojenna19:05
Żeglarzy19:05
Nasypowa19:06
Cechowa19:08
Obłuże Centrum19:10
Terminal Kontenerowy19:12
Gołębia19:13
Energetyków19:14
Janka Wiśniewskiego19:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa19:20
3 Maja [GDY]19:22
Armii Krajowej19:24
Urząd Miasta - Władysława IV19:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:29
Rolnicza19:32
Witomino Centrum19:33
Stawna19:34
Witomino Leśniczówka19:35
Kurs nr 18 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Witomino Leśniczówka19:52
Witomino Leśniczówka19:52
Stawna19:53
Witomino Centrum19:55
Rolnicza19:56
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:01
Kilińskiego [GDY]20:02
Armii Krajowej20:04
I Urząd Skarbowy20:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:10
Janka Wiśniewskiego20:11
Energetyków20:13
Obłuże Centrum20:16
Kuśnierska20:18
Podgórska20:19
Żeliwna20:21
Żelazna20:22
Pogórze Dolne20:23
Baza na Pogórzu Dolnym20:24