• Zdarzenie z udziałem pasażera w tram. linii 12 przy przyst. Warneńska 02, kierunek Lawendowe Wzgórze, możliwe opóźnienia na liniach 10 i 12.  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
11:25
Linia 173 do Cisowa SKM
Numer pojazdu5227
Solaris Urbino 18 (III) 2013r.
Brygada173-07
Czas rozkładowy11:25
Czas realny11:26
Linia 194 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu5252
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-06
Czas rozkładowy11:23
Czas realny11:26
Linia 152 do Mały Kack Sandomierska
Numer pojazdu2219
MAN NG313 Lion's City G CNG 2009r.
Brygada152-02
Czas rozkładowy11:28
Czas realny11:27
Linia 194 do Pogórze Górne
Numer pojazdu5242
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-02
Czas rozkładowy11:27
Czas realny11:28
Linia 128 do Dom Marynarza
Numer pojazdu2021
MAN NL313 Lion`s City CNG 2014r.
Brygada128-05
Czas rozkładowy11:25
Czas realny11:29
Linia 146 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu6291
Mercedes-Benz Citaro G C2 2017r.
Brygada146-02
Czas rozkładowy11:33
Czas realny11:32
Linia 128 do Oksywie Dolne
Numer pojazdu2087
MAN NL283 Lion`s City 2019r.
Brygada128-02
Czas rozkładowy11:32
Czas realny11:32
Linia 32 do Pogórze Dolne
Numer pojazdu3097
Solaris Trollino 12 Electric (IV) 2020r.
Brygada32-05
Czas rozkładowy11:32
Czas realny11:33
Linia 194 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu5240
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-10
Czas rozkładowy11:33
Czas realny11:34
Linia 150 do Oksywie Godebskiego
Numer pojazdu2272
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada150-06
Czas rozkładowy11:35
Czas realny11:34
Linia 194 do Pogórze Górne
Numer pojazdu5246
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-05
Czas rozkładowy11:37
Czas realny11:35
Linia 182 do Obłuże Maciejewicza
Numer pojazdu5095
MAN NL283 Lion`s City 2019r.
Brygada182-09
Czas rozkładowy11:39
Czas realny11:37
Linia 182 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Numer pojazdu5014
Solaris Urbino 12 (III) 2015r.
Brygada182-06
Czas rozkładowy11:40
Czas realny11:37
Linia 146 do Rewa - Bursztynowa
Numer pojazdu6290
Mercedes-Benz Citaro G C2 2017r.
Brygada146-01
Czas rozkładowy11:39
Czas realny11:38
Linia 150 do Witomino Leśniczówka
Numer pojazdu2209
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada150-02
Czas rozkładowy11:37
Czas realny11:38
Linia 152 do Oksywie Dickmana
Numer pojazdu2208
MAN NG313 Lion's City G CNG 2007r.
Brygada152-08
Czas rozkładowy11:44
Czas realny11:41
Linia 194 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu5238
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-11
Czas rozkładowy11:43
Czas realny11:41
Linia 32 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Numer pojazdu3096
Solaris Trollino 12 Electric (IV) 2020r.
Brygada32-02
Czas rozkładowy11:45
Czas realny11:43
Linia 194 do Suchy Dwór - Borchardta
Numer pojazdu5252
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-06
Czas rozkładowy11:47
Czas realny11:45
Linia 152 do Mały Kack Sandomierska
Numer pojazdu2262
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada152-04
Czas rozkładowy11:48
Czas realny11:45
Linia 128 do Dom Marynarza
Numer pojazdu2033
MAN NL313 Lion`s City CNG 2014r.
Brygada128-06
Czas rozkładowy11:45
Czas realny11:47
Linia 128 do Oksywie Dolne
Numer pojazdu2050
MAN NL283 Lion`s City 2011r.
Brygada128-03
Czas rozkładowy11:52
Czas realny11:50
Linia 32 do Pogórze Dolne Złota
Numer pojazdu3098
Solaris Trollino 12 Electric (IV) 2020r.
Brygada32-06
Czas rozkładowy11:52
Czas realny11:51
Linia 194 do Plac Kaszubski
Numer pojazdu5237
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-12
Czas rozkładowy11:53
Czas realny11:51
Linia 150 do Oksywie Godebskiego
Numer pojazdu5248
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada150-08
Czas rozkładowy11:55
Czas realny11:53
Linia 150 do Witomino Leśniczówka
Numer pojazdu2273
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada150-04
Czas rozkładowy11:57
Czas realny11:55
Linia 173 do Plac Kaszubski
- - KURS NIEZALOGOWANY - -
Brygada173-11
Czas rozkładowy11:55
Linia 194 do Pogórze Górne
Numer pojazdu5240
MAN NG323 Lion`s City G 2019r.
Brygada194-10
Czas rozkładowy11:57
Czas realny11:55