12:21
Kurs nr 0 do Obłuże Centrum
Grabówek SKM06:39
Obłuże Centrum06:44
Kurs nr 1 do Pogórze Dolne Złota
Obłuże Centrum06:44
Kuśnierska06:46
Podgórska06:47
Żeliwna06:49
Żelazna06:50
Pogórze Dolne06:51
Kadmowa06:53
Pogórze Dolne Złota06:54
Kurs nr 2 do Mały Kack Strzelców
Pogórze Dolne Złota07:11
Kadmowa07:12
Pogórze Dolne07:14
Żelazna07:15
Żeliwna07:16
Podgórska07:18
Kuśnierska07:19
Obłuże Centrum07:20
Energetyków07:23
Janka Wiśniewskiego07:25
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:30
Plac Kaszubski07:32
Plac Kaszubski - Świętojańska07:33
Skwer Kościuszki - InfoBox07:35
Wybickiego [GDY]07:36
Żwirki i Wigury [GDY]07:37
Traugutta [GDY]07:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:41
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:42
Harcerska07:43
Centrum Nauki Experyment07:44
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:45
Zwycięstwa - Wielkopolska07:47
Plac Górnośląski07:49
Łowicka [GDY]07:51
Olgierda07:52
Lidzka07:53
Racławicka07:54
Karwiny PKM07:56
Władysława Jagiełły07:57
Grenadierów07:58
Mały Kack Strzelców07:58
Kurs nr 3 do Pogórze Dolne
Mały Kack Strzelców08:18
Grenadierów08:19
Władysława Jagiełły08:20
Karwiny PKM08:23
Racławicka08:25
Lidzka08:26
Olgierda08:27
Łowicka [GDY]08:28
Plac Górnośląski08:30
Zwycięstwa - Wielkopolska08:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:34
Centrum Nauki Experyment08:36
Harcerska08:37
Urząd Miasta - Świętojańska08:39
Traugutta [GDY]08:41
Żwirki i Wigury [GDY]08:42
Skwer Kościuszki - InfoBox08:43
Plac Kaszubski - Świętojańska08:45
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:51
Janka Wiśniewskiego08:52
Energetyków08:54
Obłuże Centrum08:57
Kuśnierska08:59
Podgórska09:00
Żeliwna09:02
Żelazna09:03
Pogórze Dolne09:04
Kurs nr 4 do Mały Kack Strzelców
Pogórze Dolne09:33
Żelazna09:34
Żeliwna09:35
Podgórska09:37
Kuśnierska09:38
Obłuże Centrum09:39
Energetyków09:42
Janka Wiśniewskiego09:44
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:49
Plac Kaszubski09:51
Plac Kaszubski - Świętojańska09:52
Skwer Kościuszki - InfoBox09:54
Wybickiego [GDY]09:55
Żwirki i Wigury [GDY]09:56
Traugutta [GDY]09:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:01
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:02
Harcerska10:03
Centrum Nauki Experyment10:04
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:06
Zwycięstwa - Wielkopolska10:08
Plac Górnośląski10:10
Łowicka [GDY]10:12
Olgierda10:13
Lidzka10:14
Racławicka10:15
Karwiny PKM10:17
Władysława Jagiełły10:18
Grenadierów10:19
Mały Kack Strzelców10:19
Kurs nr 5 do Pogórze Dolne Złota
Mały Kack Strzelców10:39
Grenadierów10:40
Władysława Jagiełły10:41
Karwiny PKM10:43
Racławicka10:45
Lidzka10:46
Olgierda10:47
Łowicka [GDY]10:48
Plac Górnośląski10:50
Zwycięstwa - Wielkopolska10:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:54
Centrum Nauki Experyment10:56
Harcerska10:57
Urząd Miasta - Świętojańska10:59
Traugutta [GDY]11:01
Żwirki i Wigury [GDY]11:02
Skwer Kościuszki - InfoBox11:03
Plac Kaszubski - Świętojańska11:05
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:11
Janka Wiśniewskiego11:12
Energetyków11:14
Obłuże Centrum11:17
Kuśnierska11:19
Podgórska11:20
Żeliwna11:22
Żelazna11:23
Pogórze Dolne11:24
Kadmowa11:26
Pogórze Dolne Złota11:27
Kurs nr 6 do Mały Kack Strzelców
Pogórze Dolne Złota11:50
Kadmowa11:51
Pogórze Dolne11:53
Żelazna11:54
Żeliwna11:55
Podgórska11:57
Kuśnierska11:58
Obłuże Centrum11:59
Energetyków12:02
Janka Wiśniewskiego12:04
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:09
Plac Kaszubski12:11
Plac Kaszubski - Świętojańska12:12
Skwer Kościuszki - InfoBox12:14
Wybickiego [GDY]12:15
Żwirki i Wigury [GDY]12:16
Traugutta [GDY]12:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:21
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:22
Harcerska12:23
Centrum Nauki Experyment12:24
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:26
Zwycięstwa - Wielkopolska12:28
Plac Górnośląski12:30
Łowicka [GDY]12:32
Olgierda12:33
Lidzka12:34
Racławicka12:35
Karwiny PKM12:37
Władysława Jagiełły12:38
Grenadierów12:39
Mały Kack Strzelców12:39
Kurs nr 7 do Pogórze Dolne
Mały Kack Strzelców13:01
Grenadierów13:02
Władysława Jagiełły13:03
Karwiny PKM13:05
Racławicka13:07
Lidzka13:08
Olgierda13:09
Łowicka [GDY]13:10
Plac Górnośląski13:12
Zwycięstwa - Wielkopolska13:14
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:16
Centrum Nauki Experyment13:18
Harcerska13:19
Urząd Miasta - Świętojańska13:21
Traugutta [GDY]13:23
Żwirki i Wigury [GDY]13:24
Skwer Kościuszki - InfoBox13:25
Plac Kaszubski - Świętojańska13:27
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:30
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:33
Janka Wiśniewskiego13:34
Energetyków13:36
Obłuże Centrum13:39
Kuśnierska13:41
Podgórska13:42
Żeliwna13:44
Żelazna13:45
Pogórze Dolne13:46
Kurs nr 8 do Mały Kack Strzelców
Pogórze Dolne14:05
Żelazna14:06
Żeliwna14:07
Podgórska14:09
Kuśnierska14:10
Obłuże Centrum14:11
Energetyków14:14
Janka Wiśniewskiego14:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:21
Plac Kaszubski14:23
Plac Kaszubski - Świętojańska14:25
Skwer Kościuszki - InfoBox14:27
Wybickiego [GDY]14:28
Żwirki i Wigury [GDY]14:29
Traugutta [GDY]14:31
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:34
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:35
Harcerska14:36
Centrum Nauki Experyment14:37
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:39
Zwycięstwa - Wielkopolska14:41
Plac Górnośląski14:43
Łowicka [GDY]14:45
Olgierda14:46
Lidzka14:47
Racławicka14:48
Karwiny PKM14:50
Władysława Jagiełły14:51
Grenadierów14:52
Mały Kack Strzelców14:52
Kurs nr 9 do Pogórze Dolne Złota
Mały Kack Strzelców15:12
Grenadierów15:13
Władysława Jagiełły15:14
Karwiny PKM15:16
Racławicka15:18
Lidzka15:19
Olgierda15:20
Łowicka [GDY]15:21
Plac Górnośląski15:23
Zwycięstwa - Wielkopolska15:25
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:27
Centrum Nauki Experyment15:29
Harcerska15:31
Urząd Miasta - Świętojańska15:33
Traugutta [GDY]15:35
Żwirki i Wigury [GDY]15:36
Skwer Kościuszki - InfoBox15:37
Plac Kaszubski - Świętojańska15:39
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:45
Janka Wiśniewskiego15:46
Energetyków15:49
Obłuże Centrum15:52
Kuśnierska15:54
Podgórska15:55
Żeliwna15:57
Żelazna15:58
Pogórze Dolne15:59
Kadmowa16:01
Pogórze Dolne Złota16:02
Kurs nr 10 do Mały Kack Strzelców
Pogórze Dolne Złota16:17
Kadmowa16:18
Pogórze Dolne16:20
Żelazna16:21
Żeliwna16:22
Podgórska16:24
Kuśnierska16:25
Obłuże Centrum16:26
Energetyków16:29
Janka Wiśniewskiego16:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:36
Plac Kaszubski16:38
Plac Kaszubski - Świętojańska16:40
Skwer Kościuszki - InfoBox16:42
Wybickiego [GDY]16:43
Żwirki i Wigury [GDY]16:44
Traugutta [GDY]16:46
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:49
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:50
Harcerska16:51
Centrum Nauki Experyment16:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:54
Zwycięstwa - Wielkopolska16:56
Plac Górnośląski16:58
Łowicka [GDY]17:00
Olgierda17:01
Lidzka17:03
Racławicka17:04
Karwiny PKM17:06
Władysława Jagiełły17:07
Grenadierów17:08
Mały Kack Strzelców17:08
Kurs nr 11 do Pogórze Dolne
Mały Kack Strzelców17:38
Grenadierów17:39
Władysława Jagiełły17:40
Karwiny PKM17:42
Racławicka17:44
Lidzka17:45
Olgierda17:46
Łowicka [GDY]17:47
Plac Górnośląski17:49
Zwycięstwa - Wielkopolska17:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:53
Centrum Nauki Experyment17:55
Harcerska17:56
Urząd Miasta - Świętojańska17:58
Traugutta [GDY]18:00
Żwirki i Wigury [GDY]18:01
Skwer Kościuszki - InfoBox18:02
Plac Kaszubski - Świętojańska18:04
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:10
Janka Wiśniewskiego18:11
Energetyków18:13
Obłuże Centrum18:16
Kuśnierska18:18
Podgórska18:19
Żeliwna18:21
Żelazna18:22
Pogórze Dolne18:23
Kurs nr 12 do Mały Kack Strzelców
Pogórze Dolne18:45
Żelazna18:46
Żeliwna18:47
Podgórska18:48
Kuśnierska18:49
Obłuże Centrum18:50
Energetyków18:52
Janka Wiśniewskiego18:54
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:59
Plac Kaszubski19:01
Plac Kaszubski - Świętojańska19:02
Skwer Kościuszki - InfoBox19:04
Wybickiego [GDY]19:05
Żwirki i Wigury [GDY]19:06
Traugutta [GDY]19:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:11
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:12
Harcerska19:13
Centrum Nauki Experyment19:14
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:15
Zwycięstwa - Wielkopolska19:17
Plac Górnośląski19:19
Łowicka [GDY]19:21
Olgierda19:22
Lidzka19:23
Racławicka19:24
Karwiny PKM19:26
Władysława Jagiełły19:27
Grenadierów19:28
Mały Kack Strzelców19:28
Kurs nr 13 do Pogórze Dolne Złota
Mały Kack Strzelców19:44
Grenadierów19:45
Władysława Jagiełły19:46
Karwiny PKM19:48
Racławicka19:50
Lidzka19:51
Olgierda19:52
Łowicka [GDY]19:53
Plac Górnośląski19:54
Zwycięstwa - Wielkopolska19:56
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:58
Centrum Nauki Experyment20:00
Harcerska20:01
Urząd Miasta - Świętojańska20:03
Traugutta [GDY]20:05
Żwirki i Wigury [GDY]20:06
Skwer Kościuszki - InfoBox20:07
Plac Kaszubski - Świętojańska20:09
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:15
Janka Wiśniewskiego20:16
Energetyków20:18
Obłuże Centrum20:21
Kuśnierska20:23
Podgórska20:24
Żeliwna20:26
Żelazna20:27
Pogórze Dolne20:28
Kadmowa20:30
Pogórze Dolne Złota20:31
Kurs nr 14 do Mały Kack Strzelców
Pogórze Dolne Złota20:46
Kadmowa20:47
Pogórze Dolne20:49
Żelazna20:50
Żeliwna20:51
Podgórska20:52
Kuśnierska20:53
Obłuże Centrum20:54
Energetyków20:56
Janka Wiśniewskiego20:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP21:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:03
Plac Kaszubski21:05
Plac Kaszubski - Świętojańska21:06
Skwer Kościuszki - InfoBox21:07
Wybickiego [GDY]21:08
Żwirki i Wigury [GDY]21:09
Traugutta [GDY]21:10
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:13
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka21:14
Harcerska21:15
Centrum Nauki Experyment21:16
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:17
Zwycięstwa - Wielkopolska21:19
Plac Górnośląski21:20
Łowicka [GDY]21:22
Olgierda21:23
Lidzka21:24
Racławicka21:25
Karwiny PKM21:27
Władysława Jagiełły21:28
Grenadierów21:29
Mały Kack Strzelców21:29
Kurs nr 15 do Pogórze Dolne
Mały Kack Strzelców21:41
Grenadierów21:42
Władysława Jagiełły21:43
Karwiny PKM21:45
Racławicka21:47
Lidzka21:48
Olgierda21:49
Łowicka [GDY]21:50
Plac Górnośląski21:51
Zwycięstwa - Wielkopolska21:53
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:55
Centrum Nauki Experyment21:56
Harcerska21:57
Urząd Miasta - Świętojańska21:59
Traugutta [GDY]22:00
Żwirki i Wigury [GDY]22:01
Skwer Kościuszki - InfoBox22:02
Plac Kaszubski - Świętojańska22:04
Plac Kaszubski - Jana z Kolna22:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:09
Janka Wiśniewskiego22:10
Energetyków22:12
Obłuże Centrum22:15
Kuśnierska22:17
Podgórska22:18
Żeliwna22:20
Żelazna22:21
Pogórze Dolne22:22
Kurs nr 16 do Mały Kack Strzelców
Pogórze Dolne22:34
Żelazna22:35
Żeliwna22:36
Podgórska22:37
Kuśnierska22:38
Obłuże Centrum22:39
Energetyków22:41
Janka Wiśniewskiego22:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP22:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:48
Plac Kaszubski22:50
Plac Kaszubski - Świętojańska22:51
Skwer Kościuszki - InfoBox22:52
Wybickiego [GDY]22:53
Żwirki i Wigury [GDY]22:54
Traugutta [GDY]22:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:58
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka22:59
Harcerska23:00
Centrum Nauki Experyment23:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny23:02
Zwycięstwa - Wielkopolska23:04
Plac Górnośląski23:05
Łowicka [GDY]23:07
Olgierda23:08
Lidzka23:09
Racławicka23:10
Karwiny PKM23:12
Władysława Jagiełły23:13
Grenadierów23:14
Mały Kack Strzelców23:14
Kurs nr 17 jako 710 do Grabówek SKM
Mały Kack Strzelców23:19
Grenadierów23:20
Władysława Jagiełły23:21
Karwiny PKM23:23
Racławicka23:25
Lidzka23:26
Olgierda23:27
Łowicka [GDY]23:28
Plac Górnośląski23:29
Zwycięstwa - Wielkopolska23:31
Redłowo SKM - Park Technologiczny23:33
Centrum Nauki Experyment23:34
Harcerska23:35
Urząd Miasta - Świętojańska23:37
Traugutta [GDY]23:38
Żwirki i Wigury [GDY]23:39
Skwer Kościuszki - InfoBox23:40
10 Lutego - Skwer Kościuszki23:42
3 Maja [GDY]23:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska23:46
Bpa Okoniewskiego23:47
Stocznia SKM - Morska23:48
Uniwersytet Morski23:49
Mireckiego23:50
Kalksztajnów23:51
Grabówek SKM23:53
Grabówek SKM23:54