• Od 26.02 drugi etap zmian w komunikacji! Przywrócenie linii 21, 30. Zmiana tras 23, 32, 152. Nowe rozkłady l. trolejbus. oraz l. 102, 145, 152, 153.
22:29
Kurs nr 0 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Kacze Buki07:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:42
Kurs nr 1 do Oksywie Dickmana
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:55
Kilińskiego [GDY]07:56
Armii Krajowej07:58
I Urząd Skarbowy08:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:01
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:04
Janka Wiśniewskiego08:05
Energetyków08:07
Obłuże Centrum08:10
Cechowa08:11
Bosmańska - Nasypowa08:12
Bosmańska - Zielona08:14
Alzacka08:15
Oksywie Górne08:16
Pancerna08:17
Oksywie Dickmana08:18
Kurs nr 2 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Oksywie Dickmana08:27
Pancerna08:28
Oksywie Górne08:29
Alzacka08:30
Bosmańska - Zielona08:32
Bosmańska - Nasypowa08:33
Cechowa08:35
Obłuże Centrum08:37
Energetyków08:39
Janka Wiśniewskiego08:41
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:45
Starowiejska [GDY]08:46
Armii Krajowej08:48
Kilińskiego [GDY]08:49
Urząd Miasta - Władysława IV08:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:52
Kurs nr 3 do Oksywie Dickmana
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:25
Kilińskiego [GDY]09:26
Armii Krajowej09:28
I Urząd Skarbowy09:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:34
Janka Wiśniewskiego09:35
Energetyków09:37
Obłuże Centrum09:40
Cechowa09:41
Bosmańska - Nasypowa09:42
Bosmańska - Zielona09:44
Alzacka09:45
Oksywie Górne09:46
Pancerna09:47
Oksywie Dickmana09:48
Kurs nr 4 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Oksywie Dickmana09:57
Pancerna09:58
Oksywie Górne09:59
Alzacka10:00
Bosmańska - Zielona10:02
Bosmańska - Nasypowa10:03
Cechowa10:05
Obłuże Centrum10:07
Energetyków10:09
Janka Wiśniewskiego10:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:15
Starowiejska [GDY]10:16
Armii Krajowej10:18
Kilińskiego [GDY]10:19
Urząd Miasta - Władysława IV10:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:22
Kurs nr 5 do Oksywie Dickmana
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:55
Kilińskiego [GDY]10:56
Armii Krajowej10:58
I Urząd Skarbowy11:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:01
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:04
Janka Wiśniewskiego11:05
Energetyków11:07
Obłuże Centrum11:10
Cechowa11:11
Bosmańska - Nasypowa11:12
Bosmańska - Zielona11:14
Alzacka11:15
Oksywie Górne11:17
Pancerna11:18
Oksywie Dickmana11:19
Kurs nr 6 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Oksywie Dickmana11:26
Pancerna11:27
Oksywie Górne11:28
Alzacka11:30
Bosmańska - Zielona11:32
Bosmańska - Nasypowa11:33
Cechowa11:35
Obłuże Centrum11:37
Energetyków11:39
Janka Wiśniewskiego11:41
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:45
Starowiejska [GDY]11:46
Armii Krajowej11:48
Kilińskiego [GDY]11:49
Urząd Miasta - Władysława IV11:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:52
Kurs nr 7 do Oksywie Dickmana
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:25
Kilińskiego [GDY]12:26
Armii Krajowej12:28
I Urząd Skarbowy12:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:34
Janka Wiśniewskiego12:35
Energetyków12:37
Obłuże Centrum12:40
Cechowa12:41
Bosmańska - Nasypowa12:42
Bosmańska - Zielona12:44
Alzacka12:45
Oksywie Górne12:47
Pancerna12:48
Oksywie Dickmana12:49
Kurs nr 8 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Oksywie Dickmana12:56
Pancerna12:57
Oksywie Górne12:58
Alzacka13:00
Bosmańska - Zielona13:02
Bosmańska - Nasypowa13:03
Cechowa13:05
Obłuże Centrum13:07
Energetyków13:09
Janka Wiśniewskiego13:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:15
Starowiejska [GDY]13:16
Armii Krajowej13:18
Kilińskiego [GDY]13:19
Urząd Miasta - Władysława IV13:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:22
Kurs nr 9 do Oksywie Dickmana
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:54
Kilińskiego [GDY]13:56
Armii Krajowej13:58
I Urząd Skarbowy14:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:01
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:04
Janka Wiśniewskiego14:05
Energetyków14:07
Obłuże Centrum14:10
Cechowa14:11
Bosmańska - Nasypowa14:12
Bosmańska - Zielona14:14
Alzacka14:15
Oksywie Górne14:17
Pancerna14:18
Oksywie Dickmana14:19
Kurs nr 10 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Oksywie Dickmana14:26
Pancerna14:27
Oksywie Górne14:28
Alzacka14:30
Bosmańska - Zielona14:32
Bosmańska - Nasypowa14:33
Cechowa14:35
Obłuże Centrum14:37
Energetyków14:39
Janka Wiśniewskiego14:41
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:45
Starowiejska [GDY]14:46
Armii Krajowej14:48
Kilińskiego [GDY]14:49
Urząd Miasta - Władysława IV14:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:52
Kurs nr 11 do Oksywie Dickmana
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:24
Kilińskiego [GDY]15:26
Armii Krajowej15:28
I Urząd Skarbowy15:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:34
Janka Wiśniewskiego15:35
Energetyków15:37
Obłuże Centrum15:40
Cechowa15:41
Bosmańska - Nasypowa15:42
Bosmańska - Zielona15:44
Alzacka15:45
Oksywie Górne15:47
Pancerna15:48
Oksywie Dickmana15:49
Kurs nr 12 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Oksywie Dickmana15:56
Pancerna15:57
Oksywie Górne15:58
Alzacka16:00
Bosmańska - Zielona16:02
Bosmańska - Nasypowa16:03
Cechowa16:05
Obłuże Centrum16:07
Energetyków16:09
Janka Wiśniewskiego16:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:15
Starowiejska [GDY]16:16
Armii Krajowej16:18
Kilińskiego [GDY]16:19
Urząd Miasta - Władysława IV16:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:22
Kurs nr 13 do Oksywie Dickmana
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:54
Kilińskiego [GDY]16:56
Armii Krajowej16:58
I Urząd Skarbowy17:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:01
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:04
Janka Wiśniewskiego17:05
Energetyków17:07
Obłuże Centrum17:10
Cechowa17:11
Bosmańska - Nasypowa17:12
Bosmańska - Zielona17:14
Alzacka17:15
Oksywie Górne17:17
Pancerna17:18
Oksywie Dickmana17:19
Kurs nr 14 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Oksywie Dickmana17:26
Pancerna17:27
Oksywie Górne17:28
Alzacka17:30
Bosmańska - Zielona17:32
Bosmańska - Nasypowa17:33
Cechowa17:35
Obłuże Centrum17:37
Energetyków17:39
Janka Wiśniewskiego17:41
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:45
Starowiejska [GDY]17:46
Armii Krajowej17:48
Kilińskiego [GDY]17:49
Urząd Miasta - Władysława IV17:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:52
Kurs nr 15 do Oksywie Dickmana
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:24
Kilińskiego [GDY]18:26
Armii Krajowej18:28
I Urząd Skarbowy18:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:34
Janka Wiśniewskiego18:35
Energetyków18:37
Obłuże Centrum18:40
Cechowa18:41
Bosmańska - Nasypowa18:42
Bosmańska - Zielona18:44
Alzacka18:45
Oksywie Górne18:47
Pancerna18:48
Oksywie Dickmana18:49
Kurs nr 16 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Oksywie Dickmana18:56
Pancerna18:57
Oksywie Górne18:58
Alzacka19:00
Bosmańska - Zielona19:02
Bosmańska - Nasypowa19:03
Cechowa19:05
Obłuże Centrum19:07
Energetyków19:09
Janka Wiśniewskiego19:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:15
Starowiejska [GDY]19:16
Armii Krajowej19:18
Kilińskiego [GDY]19:19
Urząd Miasta - Władysława IV19:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:22
Kurs nr 17 do Oksywie Dickmana
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:55
Kilińskiego [GDY]19:56
Armii Krajowej19:58
I Urząd Skarbowy20:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:01
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:04
Janka Wiśniewskiego20:05
Energetyków20:07
Obłuże Centrum20:10
Cechowa20:11
Bosmańska - Nasypowa20:12
Bosmańska - Zielona20:14
Alzacka20:15
Oksywie Górne20:17
Pancerna20:18
Oksywie Dickmana20:19
Kurs nr 18 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Oksywie Dickmana20:27
Pancerna20:28
Oksywie Górne20:29
Alzacka20:31
Bosmańska - Zielona20:33
Bosmańska - Nasypowa20:34
Cechowa20:36
Obłuże Centrum20:37
Energetyków20:39
Janka Wiśniewskiego20:41
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:45
Starowiejska [GDY]20:46
Armii Krajowej20:48
Kilińskiego [GDY]20:49
Urząd Miasta - Władysława IV20:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:52
Kurs nr 19 do Oksywie Dickmana
Węzeł Franciszki Cegielskiej21:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:27
Kilińskiego [GDY]21:28
Armii Krajowej21:30
I Urząd Skarbowy21:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:35
Janka Wiśniewskiego21:36
Energetyków21:38
Obłuże Centrum21:41
Cechowa21:42
Bosmańska - Nasypowa21:43
Bosmańska - Zielona21:45
Alzacka21:46
Oksywie Górne21:47
Pancerna21:48
Oksywie Dickmana21:49
Kurs nr 20 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Oksywie Dickmana21:52
Pancerna21:53
Oksywie Górne21:54
Alzacka21:56
Bosmańska - Zielona21:57
Bosmańska - Nasypowa21:58
Cechowa22:00
Obłuże Centrum22:01
Energetyków22:03
Janka Wiśniewskiego22:05
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:09
Starowiejska [GDY]22:10
Armii Krajowej22:12
Kilińskiego [GDY]22:13
Urząd Miasta - Władysława IV22:14
Węzeł Franciszki Cegielskiej22:16
Kurs nr 21 do Oksywie Dickmana
Węzeł Franciszki Cegielskiej22:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:27
Kilińskiego [GDY]22:28
Armii Krajowej22:30
I Urząd Skarbowy22:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:35
Janka Wiśniewskiego22:36
Energetyków22:38
Obłuże Centrum22:41
Cechowa22:42
Bosmańska - Nasypowa22:43
Bosmańska - Zielona22:45
Alzacka22:46
Oksywie Górne22:47
Pancerna22:48
Oksywie Dickmana22:49
Kurs nr 22 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Oksywie Dickmana22:52
Pancerna22:53
Oksywie Górne22:54
Alzacka22:56
Bosmańska - Zielona22:57
Bosmańska - Nasypowa22:58
Cechowa23:00
Obłuże Centrum23:01
Energetyków23:03
Janka Wiśniewskiego23:05
Węzeł Ofiar Grudnia '7023:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala23:09
Starowiejska [GDY]23:10
Armii Krajowej23:12
Kilińskiego [GDY]23:13
Urząd Miasta - Władysława IV23:14
Węzeł Franciszki Cegielskiej23:16
Kurs nr 23 do Kacze Buki
Węzeł Franciszki Cegielskiej23:17
Kacze Buki23:33