• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:20
Kurs nr 0 do Redłowo SKM
Kacze Buki05:07
Redłowo SKM05:20
Kurs nr 1 do Mały Kack Sandomierska
Redłowo SKM05:20
Halicka05:21
Mały Kack Sandomierska05:22
Kurs nr 2 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska05:27
Halicka05:29
Redłowo SKM05:30
Centrum Nauki Experyment05:33
Harcerska05:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:36
Kilińskiego [GDY]05:37
Armii Krajowej05:39
I Urząd Skarbowy05:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:44
Janka Wiśniewskiego05:45
Energetyków05:47
Obłuże Centrum05:50
Cechowa05:51
Bosmańska - Nasypowa05:52
Bosmańska - Zielona05:54
Alzacka05:55
Oksywie Górne05:56
Pancerna05:57
Oksywie Dickmana05:58
Kurs nr 3 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana06:21
Pancerna06:22
Oksywie Górne06:23
Alzacka06:24
Bosmańska - Zielona06:26
Bosmańska - Nasypowa06:27
Cechowa06:29
Obłuże Centrum06:31
Energetyków06:33
Janka Wiśniewskiego06:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:39
Starowiejska [GDY]06:40
Armii Krajowej06:42
Kilińskiego [GDY]06:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:45
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:46
Harcerska06:47
Centrum Nauki Experyment06:48
Redłowo SKM06:50
Halicka06:51
Mały Kack Sandomierska06:52
Kurs nr 4 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska06:57
Halicka06:59
Redłowo SKM07:00
Centrum Nauki Experyment07:03
Harcerska07:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:06
Kilińskiego [GDY]07:07
Armii Krajowej07:09
I Urząd Skarbowy07:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:14
Janka Wiśniewskiego07:15
Energetyków07:17
Obłuże Centrum07:20
Cechowa07:21
Bosmańska - Nasypowa07:22
Bosmańska - Zielona07:24
Alzacka07:25
Oksywie Górne07:26
Pancerna07:27
Oksywie Dickmana07:28
Kurs nr 5 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana07:51
Pancerna07:52
Oksywie Górne07:53
Alzacka07:54
Bosmańska - Zielona07:56
Bosmańska - Nasypowa07:57
Cechowa07:59
Obłuże Centrum08:01
Energetyków08:03
Janka Wiśniewskiego08:05
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:09
Starowiejska [GDY]08:10
Armii Krajowej08:12
Kilińskiego [GDY]08:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:15
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:16
Harcerska08:17
Centrum Nauki Experyment08:18
Redłowo SKM08:20
Halicka08:21
Mały Kack Sandomierska08:22
Kurs nr 6 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska08:27
Halicka08:29
Redłowo SKM08:30
Centrum Nauki Experyment08:33
Harcerska08:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:36
Kilińskiego [GDY]08:37
Armii Krajowej08:39
I Urząd Skarbowy08:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:45
Janka Wiśniewskiego08:46
Energetyków08:48
Obłuże Centrum08:51
Cechowa08:52
Bosmańska - Nasypowa08:53
Bosmańska - Zielona08:55
Alzacka08:56
Oksywie Górne08:57
Pancerna08:58
Oksywie Dickmana08:59
Kurs nr 7 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana09:21
Pancerna09:22
Oksywie Górne09:23
Alzacka09:24
Bosmańska - Zielona09:26
Bosmańska - Nasypowa09:27
Cechowa09:29
Obłuże Centrum09:31
Energetyków09:33
Janka Wiśniewskiego09:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:39
Starowiejska [GDY]09:40
Armii Krajowej09:42
Kilińskiego [GDY]09:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:45
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:46
Harcerska09:47
Centrum Nauki Experyment09:48
Redłowo SKM09:50
Halicka09:51
Mały Kack Sandomierska09:52
Kurs nr 8 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska09:57
Halicka09:59
Redłowo SKM10:00
Centrum Nauki Experyment10:03
Harcerska10:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:06
Kilińskiego [GDY]10:07
Armii Krajowej10:09
I Urząd Skarbowy10:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:15
Janka Wiśniewskiego10:16
Energetyków10:18
Obłuże Centrum10:21
Cechowa10:22
Bosmańska - Nasypowa10:23
Bosmańska - Zielona10:25
Alzacka10:26
Oksywie Górne10:27
Pancerna10:28
Oksywie Dickmana10:29
Kurs nr 9 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana10:51
Pancerna10:52
Oksywie Górne10:53
Alzacka10:55
Bosmańska - Zielona10:57
Bosmańska - Nasypowa10:58
Cechowa11:00
Obłuże Centrum11:02
Energetyków11:04
Janka Wiśniewskiego11:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:10
Starowiejska [GDY]11:11
Armii Krajowej11:13
Kilińskiego [GDY]11:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:17
Harcerska11:18
Centrum Nauki Experyment11:19
Redłowo SKM11:21
Halicka11:22
Mały Kack Sandomierska11:23
Kurs nr 10 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska11:27
Halicka11:29
Redłowo SKM11:30
Centrum Nauki Experyment11:33
Harcerska11:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:36
Kilińskiego [GDY]11:37
Armii Krajowej11:39
I Urząd Skarbowy11:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:45
Janka Wiśniewskiego11:46
Energetyków11:48
Obłuże Centrum11:51
Cechowa11:52
Bosmańska - Nasypowa11:53
Bosmańska - Zielona11:55
Alzacka11:56
Oksywie Górne11:58
Pancerna11:59
Oksywie Dickmana12:00
Kurs nr 11 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana12:11
Pancerna12:12
Oksywie Górne12:13
Alzacka12:15
Bosmańska - Zielona12:17
Bosmańska - Nasypowa12:18
Cechowa12:20
Obłuże Centrum12:22
Energetyków12:24
Janka Wiśniewskiego12:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:30
Starowiejska [GDY]12:31
Armii Krajowej12:33
Kilińskiego [GDY]12:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:36
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:37
Harcerska12:38
Centrum Nauki Experyment12:39
Redłowo SKM12:41
Halicka12:42
Mały Kack Sandomierska12:43
Kurs nr 12 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska13:07
Halicka13:09
Redłowo SKM13:10
Centrum Nauki Experyment13:13
Harcerska13:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:16
Kilińskiego [GDY]13:17
Armii Krajowej13:19
I Urząd Skarbowy13:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:22
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:25
Janka Wiśniewskiego13:26
Energetyków13:28
Obłuże Centrum13:31
Cechowa13:32
Bosmańska - Nasypowa13:33
Bosmańska - Zielona13:35
Alzacka13:36
Oksywie Górne13:38
Pancerna13:39
Oksywie Dickmana13:40
Kurs nr 13 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana13:51
Pancerna13:52
Oksywie Górne13:53
Alzacka13:55
Bosmańska - Zielona13:57
Bosmańska - Nasypowa13:58
Cechowa14:00
Obłuże Centrum14:02
Energetyków14:04
Janka Wiśniewskiego14:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:10
Starowiejska [GDY]14:11
Armii Krajowej14:13
Kilińskiego [GDY]14:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:17
Harcerska14:18
Centrum Nauki Experyment14:19
Redłowo SKM14:21
Halicka14:22
Mały Kack Sandomierska14:23
Kurs nr 14 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska14:46
Halicka14:48
Redłowo SKM14:49
Centrum Nauki Experyment14:52
Harcerska14:53
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:55
Kilińskiego [GDY]14:57
Armii Krajowej14:59
I Urząd Skarbowy15:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:05
Janka Wiśniewskiego15:06
Energetyków15:08
Obłuże Centrum15:11
Cechowa15:12
Bosmańska - Nasypowa15:13
Bosmańska - Zielona15:15
Alzacka15:16
Oksywie Górne15:18
Pancerna15:19
Oksywie Dickmana15:20
Kurs nr 15 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana15:31
Pancerna15:32
Oksywie Górne15:33
Alzacka15:35
Bosmańska - Zielona15:37
Bosmańska - Nasypowa15:38
Cechowa15:40
Obłuże Centrum15:42
Energetyków15:44
Janka Wiśniewskiego15:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:50
Starowiejska [GDY]15:51
Armii Krajowej15:53
Kilińskiego [GDY]15:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:56
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:57
Harcerska15:58
Centrum Nauki Experyment15:59
Redłowo SKM16:01
Halicka16:02
Mały Kack Sandomierska16:03
Kurs nr 16 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska16:26
Halicka16:28
Redłowo SKM16:29
Centrum Nauki Experyment16:32
Harcerska16:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:35
Kilińskiego [GDY]16:37
Armii Krajowej16:39
I Urząd Skarbowy16:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:45
Janka Wiśniewskiego16:46
Energetyków16:48
Obłuże Centrum16:51
Cechowa16:52
Bosmańska - Nasypowa16:53
Bosmańska - Zielona16:55
Alzacka16:56
Oksywie Górne16:58
Pancerna16:59
Oksywie Dickmana17:00
Kurs nr 17 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana17:11
Pancerna17:12
Oksywie Górne17:13
Alzacka17:15
Bosmańska - Zielona17:17
Bosmańska - Nasypowa17:18
Cechowa17:20
Obłuże Centrum17:22
Energetyków17:24
Janka Wiśniewskiego17:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:30
Starowiejska [GDY]17:31
Armii Krajowej17:33
Kilińskiego [GDY]17:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:36
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:37
Harcerska17:38
Centrum Nauki Experyment17:39
Redłowo SKM17:41
Halicka17:42
Mały Kack Sandomierska17:43
Kurs nr 18 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska18:06
Halicka18:08
Redłowo SKM18:09
Centrum Nauki Experyment18:12
Harcerska18:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:15
Kilińskiego [GDY]18:17
Armii Krajowej18:19
I Urząd Skarbowy18:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:22
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:25
Janka Wiśniewskiego18:26
Energetyków18:28
Obłuże Centrum18:31
Cechowa18:32
Bosmańska - Nasypowa18:33
Bosmańska - Zielona18:35
Alzacka18:36
Oksywie Górne18:38
Pancerna18:39
Oksywie Dickmana18:40
Kurs nr 19 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana18:51
Pancerna18:52
Oksywie Górne18:53
Alzacka18:55
Bosmańska - Zielona18:57
Bosmańska - Nasypowa18:58
Cechowa19:00
Obłuże Centrum19:02
Energetyków19:04
Janka Wiśniewskiego19:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:10
Starowiejska [GDY]19:11
Armii Krajowej19:13
Kilińskiego [GDY]19:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:17
Harcerska19:18
Centrum Nauki Experyment19:19
Redłowo SKM19:21
Halicka19:22
Mały Kack Sandomierska19:23
Kurs nr 20 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska19:27
Halicka19:29
Redłowo SKM19:30
Centrum Nauki Experyment19:33
Harcerska19:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:36
Kilińskiego [GDY]19:37
Armii Krajowej19:39
I Urząd Skarbowy19:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:42
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:45
Janka Wiśniewskiego19:46
Energetyków19:48
Obłuże Centrum19:51
Cechowa19:52
Bosmańska - Nasypowa19:53
Bosmańska - Zielona19:55
Alzacka19:56
Oksywie Górne19:58
Pancerna19:59
Oksywie Dickmana20:00
Kurs nr 21 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana20:12
Pancerna20:13
Oksywie Górne20:14
Alzacka20:16
Bosmańska - Zielona20:18
Bosmańska - Nasypowa20:19
Cechowa20:21
Obłuże Centrum20:22
Energetyków20:24
Janka Wiśniewskiego20:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:30
Starowiejska [GDY]20:31
Armii Krajowej20:33
Kilińskiego [GDY]20:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:36
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka20:37
Harcerska20:38
Centrum Nauki Experyment20:39
Redłowo SKM20:41
Halicka20:42
Mały Kack Sandomierska20:43
Kurs nr 22 do Oksywie Dickmana
Mały Kack Sandomierska20:48
Halicka20:50
Redłowo SKM20:51
Centrum Nauki Experyment20:54
Harcerska20:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:57
Kilińskiego [GDY]20:58
Armii Krajowej21:00
I Urząd Skarbowy21:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:05
Janka Wiśniewskiego21:06
Energetyków21:08
Obłuże Centrum21:11
Cechowa21:12
Bosmańska - Nasypowa21:13
Bosmańska - Zielona21:15
Alzacka21:16
Oksywie Górne21:17
Pancerna21:18
Oksywie Dickmana21:19
Kurs nr 23 do Mały Kack Sandomierska
Oksywie Dickmana21:22
Pancerna21:23
Oksywie Górne21:24
Alzacka21:26
Bosmańska - Zielona21:27
Bosmańska - Nasypowa21:28
Cechowa21:30
Obłuże Centrum21:31
Energetyków21:33
Janka Wiśniewskiego21:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:39
Starowiejska [GDY]21:40
Armii Krajowej21:42
Kilińskiego [GDY]21:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:45
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka21:46
Harcerska21:47
Centrum Nauki Experyment21:48
Redłowo SKM21:50
Halicka21:51
Mały Kack Sandomierska21:52
Kurs nr 24 jako 700 do Kacze Buki
Mały Kack Sandomierska22:00
Halicka22:02
Redłowo SKM22:03
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:03
Zwycięstwa - Wielkopolska22:05
Plac Górnośląski22:06
Łowicka [GDY]22:08
Olgierda22:09
Lidzka22:10
Racławicka22:11
Karwiny PKM22:13
Nałkowskiej22:14
Źródło Marii22:15
Myśliwska [GDY]22:16
Wiczlińska22:17
Polifarb22:19
Rdestowa - Chwaszczyńska22:19
Kacze Buki22:20
Kacze Buki22:20