• 15 i 16.06.2024 r. impreza sportowa "Challenge Gdańsk 2024", czasowe zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, szczegóły na www.ztm.gda.pl .  • 15 i 16.06.2024 r. impreza sportowa "Challenge Gdańsk 2024", czasowe zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, szczegóły na www.ztm.gda.pl
19:08
Kurs nr 0 do Pogórze Dolne
Baza na Pogórzu Dolnym05:13
Pogórze Dolne05:14
Kurs nr 1 jako 740 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Pogórze Dolne05:14
Żelazna05:15
Żeliwna05:16
Podgórska05:17
Kuśnierska05:18
Obłuże Centrum05:19
Energetyków05:21
Janka Wiśniewskiego05:23
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:26
Kurs nr 2 do Witomino Leśniczówka
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa05:29
3 Maja [GDY]05:31
Armii Krajowej05:32
Urząd Miasta - Władysława IV05:34
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:36
Rolnicza05:39
Witomino Centrum05:40
Stawna05:41
Witomino Leśniczówka05:42
Kurs nr 3 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka05:59
Witomino Leśniczówka06:00
Stawna06:01
Witomino Centrum06:03
Rolnicza06:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:09
Kilińskiego [GDY]06:10
Armii Krajowej06:12
I Urząd Skarbowy06:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:18
Janka Wiśniewskiego06:19
Energetyków06:21
Gołębia06:22
Terminal Kontenerowy06:23
Obłuże Centrum06:25
Cechowa06:26
Bosmańska - Nasypowa06:27
Nasypowa06:29
Żeglarzy06:30
Stocznia Wojenna06:31
Akademia Marynarki Wojennej06:32
Oksywie Dolne06:33
Arciszewskich06:34
Muchowskiego06:35
Oksywie Górne06:36
Czwartaków06:37
Oksywie Godebskiego06:38
Kurs nr 4 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego06:59
Alzacka07:00
Oksywie Górne07:02
Muchowskiego07:03
Arciszewskich07:04
Oksywie Dolne07:05
Akademia Marynarki Wojennej07:06
Stocznia Wojenna07:07
Żeglarzy07:07
Nasypowa07:08
Bosmańska - Nasypowa07:10
Cechowa07:12
Obłuże Centrum07:14
Terminal Kontenerowy07:16
Gołębia07:17
Energetyków07:18
Janka Wiśniewskiego07:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa07:25
3 Maja [GDY]07:27
Armii Krajowej07:29
Urząd Miasta - Władysława IV07:31
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:34
Rolnicza07:37
Witomino Centrum07:39
Stawna07:40
Witomino Leśniczówka07:41
Kurs nr 5 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka07:58
Witomino Leśniczówka07:59
Stawna08:00
Witomino Centrum08:02
Rolnicza08:03
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:08
Kilińskiego [GDY]08:10
Armii Krajowej08:12
I Urząd Skarbowy08:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:18
Janka Wiśniewskiego08:19
Energetyków08:21
Gołębia08:22
Terminal Kontenerowy08:23
Obłuże Centrum08:25
Cechowa08:26
Bosmańska - Nasypowa08:27
Nasypowa08:29
Żeglarzy08:30
Stocznia Wojenna08:31
Akademia Marynarki Wojennej08:32
Oksywie Dolne08:33
Arciszewskich08:34
Muchowskiego08:35
Oksywie Górne08:36
Czwartaków08:37
Oksywie Godebskiego08:38
Kurs nr 6 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego08:57
Alzacka08:58
Oksywie Górne09:00
Muchowskiego09:01
Arciszewskich09:02
Oksywie Dolne09:03
Akademia Marynarki Wojennej09:04
Stocznia Wojenna09:05
Żeglarzy09:05
Nasypowa09:06
Bosmańska - Nasypowa09:07
Cechowa09:09
Obłuże Centrum09:11
Terminal Kontenerowy09:13
Gołębia09:14
Energetyków09:15
Janka Wiśniewskiego09:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa09:21
3 Maja [GDY]09:23
Armii Krajowej09:25
Urząd Miasta - Władysława IV09:27
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:30
Rolnicza09:33
Witomino Centrum09:35
Stawna09:36
Witomino Leśniczówka09:37
Kurs nr 7 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka09:54
Witomino Leśniczówka09:55
Stawna09:56
Witomino Centrum09:58
Rolnicza09:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:01
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:04
Kilińskiego [GDY]10:06
Armii Krajowej10:08
I Urząd Skarbowy10:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:14
Janka Wiśniewskiego10:15
Energetyków10:17
Gołębia10:18
Terminal Kontenerowy10:19
Obłuże Centrum10:21
Cechowa10:22
Bosmańska - Nasypowa10:23
Nasypowa10:25
Żeglarzy10:26
Stocznia Wojenna10:27
Akademia Marynarki Wojennej10:28
Oksywie Dolne10:29
Arciszewskich10:30
Muchowskiego10:31
Oksywie Górne10:32
Czwartaków10:33
Oksywie Godebskiego10:34
Kurs nr 8 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego10:57
Alzacka10:58
Oksywie Górne11:00
Muchowskiego11:01
Arciszewskich11:02
Oksywie Dolne11:03
Akademia Marynarki Wojennej11:04
Stocznia Wojenna11:05
Żeglarzy11:05
Nasypowa11:06
Bosmańska - Nasypowa11:07
Cechowa11:09
Obłuże Centrum11:11
Terminal Kontenerowy11:13
Gołębia11:14
Energetyków11:15
Janka Wiśniewskiego11:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa11:21
3 Maja [GDY]11:23
Armii Krajowej11:25
Urząd Miasta - Władysława IV11:27
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:30
Rolnicza11:33
Witomino Centrum11:35
Stawna11:36
Witomino Leśniczówka11:37
Kurs nr 9 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka11:54
Witomino Leśniczówka11:55
Stawna11:56
Witomino Centrum11:58
Rolnicza11:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:01
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:04
Kilińskiego [GDY]12:06
Armii Krajowej12:08
I Urząd Skarbowy12:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:14
Janka Wiśniewskiego12:15
Energetyków12:17
Gołębia12:18
Terminal Kontenerowy12:19
Obłuże Centrum12:21
Cechowa12:22
Bosmańska - Nasypowa12:23
Nasypowa12:25
Żeglarzy12:26
Stocznia Wojenna12:27
Akademia Marynarki Wojennej12:28
Oksywie Dolne12:29
Arciszewskich12:30
Muchowskiego12:31
Oksywie Górne12:32
Czwartaków12:33
Oksywie Godebskiego12:34
Kurs nr 10 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego12:57
Alzacka12:58
Oksywie Górne13:00
Muchowskiego13:01
Arciszewskich13:02
Oksywie Dolne13:03
Akademia Marynarki Wojennej13:04
Stocznia Wojenna13:05
Żeglarzy13:05
Nasypowa13:06
Bosmańska - Nasypowa13:07
Cechowa13:09
Obłuże Centrum13:11
Terminal Kontenerowy13:13
Gołębia13:14
Energetyków13:15
Janka Wiśniewskiego13:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa13:21
3 Maja [GDY]13:23
Armii Krajowej13:25
Urząd Miasta - Władysława IV13:27
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:30
Rolnicza13:33
Witomino Centrum13:35
Stawna13:36
Witomino Leśniczówka13:37
Kurs nr 11 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka13:59
Witomino Leśniczówka14:00
Stawna14:01
Witomino Centrum14:03
Rolnicza14:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:10
Kilińskiego [GDY]14:12
Armii Krajowej14:14
I Urząd Skarbowy14:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:20
Janka Wiśniewskiego14:21
Energetyków14:23
Gołębia14:24
Terminal Kontenerowy14:25
Obłuże Centrum14:27
Cechowa14:28
Bosmańska - Nasypowa14:29
Nasypowa14:31
Żeglarzy14:32
Stocznia Wojenna14:33
Akademia Marynarki Wojennej14:34
Oksywie Dolne14:35
Arciszewskich14:36
Muchowskiego14:37
Oksywie Górne14:38
Czwartaków14:39
Oksywie Godebskiego14:40
Kurs nr 12 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego14:54
Alzacka14:55
Oksywie Górne14:57
Muchowskiego14:58
Arciszewskich14:59
Oksywie Dolne15:00
Akademia Marynarki Wojennej15:01
Stocznia Wojenna15:02
Żeglarzy15:02
Nasypowa15:03
Bosmańska - Nasypowa15:05
Cechowa15:07
Obłuże Centrum15:09
Terminal Kontenerowy15:11
Gołębia15:12
Energetyków15:13
Janka Wiśniewskiego15:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:19
3 Maja [GDY]15:21
Armii Krajowej15:23
Urząd Miasta - Władysława IV15:25
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:28
Rolnicza15:31
Witomino Centrum15:33
Stawna15:34
Witomino Leśniczówka15:35
Kurs nr 13 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka15:59
Witomino Leśniczówka16:00
Stawna16:01
Witomino Centrum16:03
Rolnicza16:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:10
Kilińskiego [GDY]16:12
Armii Krajowej16:14
I Urząd Skarbowy16:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:20
Janka Wiśniewskiego16:21
Energetyków16:24
Gołębia16:25
Terminal Kontenerowy16:26
Obłuże Centrum16:28
Cechowa16:29
Bosmańska - Nasypowa16:30
Nasypowa16:32
Żeglarzy16:33
Stocznia Wojenna16:34
Akademia Marynarki Wojennej16:35
Oksywie Dolne16:36
Arciszewskich16:37
Muchowskiego16:38
Oksywie Górne16:39
Czwartaków16:40
Oksywie Godebskiego16:41
Kurs nr 14 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego17:14
Alzacka17:15
Oksywie Górne17:17
Muchowskiego17:18
Arciszewskich17:19
Oksywie Dolne17:20
Akademia Marynarki Wojennej17:21
Stocznia Wojenna17:22
Żeglarzy17:22
Nasypowa17:23
Bosmańska - Nasypowa17:25
Cechowa17:27
Obłuże Centrum17:29
Terminal Kontenerowy17:31
Gołębia17:32
Energetyków17:33
Janka Wiśniewskiego17:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa17:39
3 Maja [GDY]17:41
Armii Krajowej17:43
Urząd Miasta - Władysława IV17:45
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:48
Rolnicza17:51
Witomino Centrum17:53
Stawna17:54
Witomino Leśniczówka17:55
Kurs nr 15 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka18:34
Witomino Leśniczówka18:35
Stawna18:36
Witomino Centrum18:38
Rolnicza18:39
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:41
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:44
Kilińskiego [GDY]18:46
Armii Krajowej18:48
I Urząd Skarbowy18:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:54
Janka Wiśniewskiego18:55
Energetyków18:57
Gołębia18:58
Terminal Kontenerowy18:59
Obłuże Centrum19:01
Cechowa19:02
Bosmańska - Nasypowa19:03
Nasypowa19:05
Żeglarzy19:06
Stocznia Wojenna19:07
Akademia Marynarki Wojennej19:08
Oksywie Dolne19:09
Arciszewskich19:10
Muchowskiego19:11
Oksywie Górne19:12
Czwartaków19:13
Oksywie Godebskiego19:14
Kurs nr 16 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego19:38
Alzacka19:39
Oksywie Górne19:41
Muchowskiego19:42
Arciszewskich19:43
Oksywie Dolne19:44
Akademia Marynarki Wojennej19:45
Stocznia Wojenna19:46
Żeglarzy19:46
Nasypowa19:47
Bosmańska - Nasypowa19:48
Cechowa19:50
Obłuże Centrum19:51
Terminal Kontenerowy19:53
Gołębia19:54
Energetyków19:55
Janka Wiśniewskiego19:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa20:01
3 Maja [GDY]20:03
Armii Krajowej20:05
Urząd Miasta - Władysława IV20:07
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:09
Rolnicza20:12
Witomino Centrum20:13
Stawna20:14
Witomino Leśniczówka20:15
Kurs nr 17 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Witomino Leśniczówka20:36
Witomino Leśniczówka20:37
Stawna20:38
Witomino Centrum20:40
Rolnicza20:41
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:46
Kilińskiego [GDY]20:47
Armii Krajowej20:49
I Urząd Skarbowy20:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:52
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:55
Janka Wiśniewskiego20:56
Energetyków20:58
Obłuże Centrum21:01
Kuśnierska21:02
Podgórska21:03
Żeliwna21:05
Żelazna21:06
Pogórze Dolne21:07
Baza na Pogórzu Dolnym21:08