• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:39
Kurs nr 0 do Pogórze Dolne
Baza na Pogórzu Dolnym05:13
Pogórze Dolne05:14
Kurs nr 1 jako 740 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Pogórze Dolne05:14
Żelazna05:15
Żeliwna05:16
Podgórska05:17
Kuśnierska05:18
Obłuże Centrum05:19
Energetyków05:21
Janka Wiśniewskiego05:23
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:26
Kurs nr 2 do Witomino Leśniczówka
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa05:29
3 Maja [GDY]05:31
Armii Krajowej05:32
Urząd Miasta - Władysława IV05:34
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:36
Rolnicza05:39
Witomino Centrum05:40
Stawna05:41
Witomino Leśniczówka05:42
Kurs nr 3 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka06:00
Witomino Leśniczówka06:00
Stawna06:01
Witomino Centrum06:03
Rolnicza06:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:09
Kilińskiego [GDY]06:10
Armii Krajowej06:12
I Urząd Skarbowy06:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:18
Janka Wiśniewskiego06:19
Energetyków06:21
Gołębia06:22
Terminal Kontenerowy06:23
Obłuże Centrum06:25
Cechowa06:26
Nasypowa06:27
Żeglarzy06:28
Stocznia Wojenna06:29
Akademia Marynarki Wojennej06:30
Oksywie Dolne06:31
Arciszewskich06:32
Muchowskiego06:33
Oksywie Górne06:34
Belwederska06:36
Dąbka - Zielona06:38
Bosmańska - Zielona06:40
Czwartaków06:42
Oksywie Godebskiego06:43
Kurs nr 4 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego07:00
Alzacka07:01
Oksywie Górne07:03
Muchowskiego07:04
Arciszewskich07:05
Oksywie Dolne07:06
Akademia Marynarki Wojennej07:07
Stocznia Wojenna07:08
Żeglarzy07:08
Nasypowa07:09
Cechowa07:12
Obłuże Centrum07:14
Terminal Kontenerowy07:16
Gołębia07:17
Energetyków07:18
Janka Wiśniewskiego07:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa07:25
3 Maja [GDY]07:27
Armii Krajowej07:29
Urząd Miasta - Władysława IV07:31
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:34
Rolnicza07:37
Witomino Centrum07:39
Stawna07:40
Witomino Leśniczówka07:41
Kurs nr 5 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka07:59
Witomino Leśniczówka07:59
Stawna08:00
Witomino Centrum08:02
Rolnicza08:03
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:08
Kilińskiego [GDY]08:10
Armii Krajowej08:12
I Urząd Skarbowy08:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:18
Janka Wiśniewskiego08:19
Energetyków08:21
Gołębia08:22
Terminal Kontenerowy08:23
Obłuże Centrum08:25
Cechowa08:26
Nasypowa08:27
Żeglarzy08:28
Stocznia Wojenna08:29
Akademia Marynarki Wojennej08:30
Oksywie Dolne08:31
Arciszewskich08:32
Muchowskiego08:33
Oksywie Górne08:34
Belwederska08:36
Dąbka - Zielona08:38
Bosmańska - Zielona08:40
Czwartaków08:42
Oksywie Godebskiego08:43
Kurs nr 6 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego08:58
Alzacka08:59
Oksywie Górne09:01
Muchowskiego09:02
Arciszewskich09:03
Oksywie Dolne09:04
Akademia Marynarki Wojennej09:05
Stocznia Wojenna09:06
Żeglarzy09:06
Nasypowa09:07
Cechowa09:09
Obłuże Centrum09:11
Terminal Kontenerowy09:13
Gołębia09:14
Energetyków09:15
Janka Wiśniewskiego09:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa09:21
3 Maja [GDY]09:23
Armii Krajowej09:25
Urząd Miasta - Władysława IV09:27
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:30
Rolnicza09:33
Witomino Centrum09:35
Stawna09:36
Witomino Leśniczówka09:37
Kurs nr 7 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka09:55
Witomino Leśniczówka09:55
Stawna09:56
Witomino Centrum09:58
Rolnicza09:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:01
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:04
Kilińskiego [GDY]10:06
Armii Krajowej10:08
I Urząd Skarbowy10:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:14
Janka Wiśniewskiego10:15
Energetyków10:17
Gołębia10:18
Terminal Kontenerowy10:19
Obłuże Centrum10:21
Cechowa10:22
Nasypowa10:23
Żeglarzy10:24
Stocznia Wojenna10:25
Akademia Marynarki Wojennej10:26
Oksywie Dolne10:27
Arciszewskich10:28
Muchowskiego10:29
Oksywie Górne10:30
Belwederska10:32
Dąbka - Zielona10:34
Bosmańska - Zielona10:36
Czwartaków10:38
Oksywie Godebskiego10:39
Kurs nr 8 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego10:58
Alzacka10:59
Oksywie Górne11:01
Muchowskiego11:02
Arciszewskich11:03
Oksywie Dolne11:04
Akademia Marynarki Wojennej11:05
Stocznia Wojenna11:06
Żeglarzy11:06
Nasypowa11:07
Cechowa11:09
Obłuże Centrum11:11
Terminal Kontenerowy11:13
Gołębia11:14
Energetyków11:15
Janka Wiśniewskiego11:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa11:21
3 Maja [GDY]11:23
Armii Krajowej11:25
Urząd Miasta - Władysława IV11:27
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:30
Rolnicza11:33
Witomino Centrum11:35
Stawna11:36
Witomino Leśniczówka11:37
Kurs nr 9 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka11:55
Witomino Leśniczówka11:55
Stawna11:56
Witomino Centrum11:58
Rolnicza11:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:01
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:04
Kilińskiego [GDY]12:06
Armii Krajowej12:08
I Urząd Skarbowy12:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:14
Janka Wiśniewskiego12:15
Energetyków12:17
Gołębia12:18
Terminal Kontenerowy12:19
Obłuże Centrum12:21
Cechowa12:22
Nasypowa12:23
Żeglarzy12:24
Stocznia Wojenna12:25
Akademia Marynarki Wojennej12:26
Oksywie Dolne12:27
Arciszewskich12:28
Muchowskiego12:29
Oksywie Górne12:30
Belwederska12:32
Dąbka - Zielona12:34
Bosmańska - Zielona12:36
Czwartaków12:38
Oksywie Godebskiego12:39
Kurs nr 10 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego12:58
Alzacka12:59
Oksywie Górne13:01
Muchowskiego13:02
Arciszewskich13:03
Oksywie Dolne13:04
Akademia Marynarki Wojennej13:05
Stocznia Wojenna13:06
Żeglarzy13:06
Nasypowa13:07
Cechowa13:09
Obłuże Centrum13:11
Terminal Kontenerowy13:13
Gołębia13:14
Energetyków13:15
Janka Wiśniewskiego13:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa13:21
3 Maja [GDY]13:23
Armii Krajowej13:25
Urząd Miasta - Władysława IV13:27
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:30
Rolnicza13:33
Witomino Centrum13:35
Stawna13:36
Witomino Leśniczówka13:37
Kurs nr 11 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka14:00
Witomino Leśniczówka14:00
Stawna14:01
Witomino Centrum14:03
Rolnicza14:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:10
Kilińskiego [GDY]14:12
Armii Krajowej14:14
I Urząd Skarbowy14:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:20
Janka Wiśniewskiego14:21
Energetyków14:23
Gołębia14:24
Terminal Kontenerowy14:25
Obłuże Centrum14:27
Cechowa14:28
Nasypowa14:29
Żeglarzy14:30
Stocznia Wojenna14:31
Akademia Marynarki Wojennej14:32
Oksywie Dolne14:33
Arciszewskich14:34
Muchowskiego14:35
Oksywie Górne14:36
Belwederska14:38
Dąbka - Zielona14:40
Bosmańska - Zielona14:42
Czwartaków14:44
Oksywie Godebskiego14:45
Kurs nr 12 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego14:54
Alzacka14:55
Oksywie Górne14:57
Muchowskiego14:58
Arciszewskich14:59
Oksywie Dolne15:00
Akademia Marynarki Wojennej15:01
Stocznia Wojenna15:02
Żeglarzy15:02
Nasypowa15:03
Cechowa15:07
Obłuże Centrum15:09
Terminal Kontenerowy15:11
Gołębia15:12
Energetyków15:13
Janka Wiśniewskiego15:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:19
3 Maja [GDY]15:21
Armii Krajowej15:23
Urząd Miasta - Władysława IV15:25
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:28
Rolnicza15:31
Witomino Centrum15:33
Stawna15:34
Witomino Leśniczówka15:35
Kurs nr 13 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka16:00
Witomino Leśniczówka16:00
Stawna16:01
Witomino Centrum16:03
Rolnicza16:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:10
Kilińskiego [GDY]16:12
Armii Krajowej16:14
I Urząd Skarbowy16:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:20
Janka Wiśniewskiego16:21
Energetyków16:24
Gołębia16:25
Terminal Kontenerowy16:26
Obłuże Centrum16:28
Cechowa16:29
Nasypowa16:30
Żeglarzy16:31
Stocznia Wojenna16:32
Akademia Marynarki Wojennej16:33
Oksywie Dolne16:34
Arciszewskich16:35
Muchowskiego16:36
Oksywie Górne16:37
Belwederska16:39
Dąbka - Zielona16:41
Bosmańska - Zielona16:43
Czwartaków16:45
Oksywie Godebskiego16:46
Kurs nr 14 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego16:55
Alzacka16:56
Oksywie Górne16:58
Muchowskiego16:59
Arciszewskich17:00
Oksywie Dolne17:01
Akademia Marynarki Wojennej17:02
Stocznia Wojenna17:03
Żeglarzy17:03
Nasypowa17:04
Cechowa17:07
Obłuże Centrum17:09
Terminal Kontenerowy17:11
Gołębia17:12
Energetyków17:13
Janka Wiśniewskiego17:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa17:19
3 Maja [GDY]17:21
Armii Krajowej17:23
Urząd Miasta - Władysława IV17:25
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:28
Rolnicza17:31
Witomino Centrum17:33
Stawna17:34
Witomino Leśniczówka17:35
Kurs nr 15 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka18:15
Witomino Leśniczówka18:15
Stawna18:16
Witomino Centrum18:18
Rolnicza18:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:24
Kilińskiego [GDY]18:26
Armii Krajowej18:28
I Urząd Skarbowy18:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:34
Janka Wiśniewskiego18:35
Energetyków18:37
Gołębia18:38
Terminal Kontenerowy18:39
Obłuże Centrum18:41
Cechowa18:42
Nasypowa18:43
Żeglarzy18:44
Stocznia Wojenna18:45
Akademia Marynarki Wojennej18:46
Oksywie Dolne18:47
Arciszewskich18:48
Muchowskiego18:49
Oksywie Górne18:50
Belwederska18:52
Dąbka - Zielona18:54
Bosmańska - Zielona18:56
Czwartaków18:58
Oksywie Godebskiego18:59
Kurs nr 16 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego19:18
Alzacka19:19
Oksywie Górne19:21
Muchowskiego19:22
Arciszewskich19:23
Oksywie Dolne19:24
Akademia Marynarki Wojennej19:25
Stocznia Wojenna19:26
Żeglarzy19:26
Nasypowa19:27
Cechowa19:29
Obłuże Centrum19:31
Terminal Kontenerowy19:33
Gołębia19:34
Energetyków19:35
Janka Wiśniewskiego19:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa19:41
3 Maja [GDY]19:43
Armii Krajowej19:45
Urząd Miasta - Władysława IV19:47
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:49
Rolnicza19:52
Witomino Centrum19:53
Stawna19:54
Witomino Leśniczówka19:55
Kurs nr 17 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Witomino Leśniczówka20:07
Witomino Leśniczówka20:07
Stawna20:08
Witomino Centrum20:10
Rolnicza20:11
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:16
Kilińskiego [GDY]20:17
Armii Krajowej20:19
I Urząd Skarbowy20:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:22
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:25
Janka Wiśniewskiego20:26
Energetyków20:28
Obłuże Centrum20:31
Kuśnierska20:33
Podgórska20:34
Żeliwna20:36
Żelazna20:37
Pogórze Dolne20:38
Baza na Pogórzu Dolnym20:39