• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
22:31
Kurs nr 17 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka19:54
Stawna19:55
Witomino Centrum19:57
Rolnicza19:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:00
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:03
Kilińskiego [GDY]20:04
Armii Krajowej20:06
I Urząd Skarbowy20:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:09
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:12
Janka Wiśniewskiego20:13
Energetyków20:15
Terminal Promowy20:18
Obłuże Centrum20:20
Cechowa20:21
Nasypowa20:22
Stocznia Wojenna20:24
Akademia Marynarki Wojennej20:25
Oksywie Dolne20:26
Arciszewskich20:27
Muchowskiego20:28
Oksywie Górne20:29
Czwartaków20:30
Oksywie Godebskiego20:31
Kurs nr 18 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego20:36
Alzacka20:37
Oksywie Górne20:39
Muchowskiego20:40
Arciszewskich20:41
Oksywie Dolne20:42
Akademia Marynarki Wojennej20:43
Stocznia Wojenna20:44
Nasypowa20:46
Cechowa20:47
Obłuże Centrum20:48
Terminal Promowy20:50
Energetyków20:53
Janka Wiśniewskiego20:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa20:59
Armii Krajowej21:02
Urząd Miasta - Władysława IV21:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej21:06
Rolnicza21:09
Witomino Centrum21:10
Stawna21:11
Witomino Leśniczówka21:12
Kurs nr 19 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka21:32
Stawna21:33
Witomino Centrum21:35
Rolnicza21:36
Węzeł Franciszki Cegielskiej21:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:41
Kilińskiego [GDY]21:42
Armii Krajowej21:44
I Urząd Skarbowy21:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:49
Janka Wiśniewskiego21:50
Energetyków21:52
Terminal Promowy21:55
Obłuże Centrum21:57
Cechowa21:58
Nasypowa21:59
Stocznia Wojenna22:01
Akademia Marynarki Wojennej22:02
Oksywie Dolne22:03
Arciszewskich22:04
Muchowskiego22:05
Oksywie Górne22:06
Czwartaków22:07
Oksywie Godebskiego22:08
Kurs nr 20 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego22:10
Alzacka22:11
Oksywie Górne22:12
Muchowskiego22:13
Arciszewskich22:14
Oksywie Dolne22:15
Akademia Marynarki Wojennej22:16
Stocznia Wojenna22:17
Nasypowa22:19
Cechowa22:20
Obłuże Centrum22:21
Terminal Promowy22:23
Energetyków22:26
Janka Wiśniewskiego22:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa22:32
Armii Krajowej22:35
Urząd Miasta - Władysława IV22:38
Węzeł Franciszki Cegielskiej22:40
Rolnicza22:43
Witomino Centrum22:44
Stawna22:45
Witomino Leśniczówka22:46
Kurs nr 21 jako 700 do Kacze Buki
Witomino Leśniczówka22:47
Stawna22:48
Witomino Centrum22:50
Stadion Miejski22:52
Redłowo SKM22:53
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:53
Zwycięstwa - Wielkopolska22:55
Plac Górnośląski22:56
Łowicka [GDY]22:58
Olgierda22:59
Lidzka23:00
Racławicka23:01
Karwiny PKM23:03
Nałkowskiej23:04
Źródło Marii23:05
Myśliwska [GDY]23:06
Wiczlińska23:07
Polifarb23:09
Rdestowa - Chwaszczyńska23:09
Kacze Buki23:10
Kacze Buki23:10