12:34
Kurs nr 0 do Pogórze Dolne
Baza na Pogórzu Dolnym04:08
Pogórze Dolne04:09
Kurs nr 1 jako 740 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Pogórze Dolne04:09
Żelazna04:10
Żeliwna04:11
Podgórska04:12
Kuśnierska04:13
Obłuże Centrum04:14
Energetyków04:16
Janka Wiśniewskiego04:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7004:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP04:21
Kurs nr 2 do Witomino Leśniczówka
Gdynia Dworzec Gł. PKP04:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa04:29
3 Maja [GDY]04:31
Armii Krajowej04:32
Urząd Miasta - Władysława IV04:34
Węzeł Franciszki Cegielskiej04:36
Rolnicza04:39
Witomino Centrum04:40
Stawna04:41
Witomino Leśniczówka04:42
Kurs nr 3 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka04:56
Witomino Leśniczówka04:57
Stawna04:58
Witomino Centrum05:00
Rolnicza05:01
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:03
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:06
Kilińskiego [GDY]05:07
Armii Krajowej05:09
I Urząd Skarbowy05:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:15
Janka Wiśniewskiego05:16
Energetyków05:18
Gołębia05:19
Terminal Kontenerowy05:20
Obłuże Centrum05:22
Cechowa05:23
Bosmańska - Nasypowa05:24
Nasypowa05:26
Żeglarzy05:27
Stocznia Wojenna05:28
Akademia Marynarki Wojennej05:29
Oksywie Dolne05:30
Arciszewskich05:31
Muchowskiego05:32
Oksywie Górne05:33
Czwartaków05:34
Oksywie Godebskiego05:35
Kurs nr 4 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego05:44
Alzacka05:45
Oksywie Górne05:47
Muchowskiego05:48
Arciszewskich05:49
Oksywie Dolne05:50
Akademia Marynarki Wojennej05:51
Stocznia Wojenna05:52
Żeglarzy05:52
Nasypowa05:53
Bosmańska - Nasypowa05:54
Cechowa05:56
Obłuże Centrum05:58
Terminal Kontenerowy06:00
Gołębia06:01
Energetyków06:02
Janka Wiśniewskiego06:04
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa06:08
3 Maja [GDY]06:10
Armii Krajowej06:11
Urząd Miasta - Władysława IV06:13
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:15
Rolnicza06:18
Witomino Centrum06:19
Stawna06:20
Witomino Leśniczówka06:21
Kurs nr 5 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka06:44
Witomino Leśniczówka06:45
Stawna06:46
Witomino Centrum06:48
Rolnicza06:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:54
Kilińskiego [GDY]06:55
Armii Krajowej06:57
I Urząd Skarbowy06:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:03
Janka Wiśniewskiego07:04
Energetyków07:06
Gołębia07:07
Terminal Kontenerowy07:08
Obłuże Centrum07:10
Cechowa07:11
Bosmańska - Nasypowa07:12
Nasypowa07:14
Żeglarzy07:15
Stocznia Wojenna07:16
Akademia Marynarki Wojennej07:17
Oksywie Dolne07:18
Arciszewskich07:19
Muchowskiego07:20
Oksywie Górne07:21
Czwartaków07:22
Oksywie Godebskiego07:23
Kurs nr 6 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego07:44
Alzacka07:45
Oksywie Górne07:47
Muchowskiego07:48
Arciszewskich07:49
Oksywie Dolne07:50
Akademia Marynarki Wojennej07:51
Stocznia Wojenna07:52
Żeglarzy07:52
Nasypowa07:53
Bosmańska - Nasypowa07:55
Cechowa07:57
Obłuże Centrum07:59
Terminal Kontenerowy08:01
Gołębia08:02
Energetyków08:03
Janka Wiśniewskiego08:05
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa08:09
3 Maja [GDY]08:11
Armii Krajowej08:13
Urząd Miasta - Władysława IV08:15
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:18
Rolnicza08:21
Witomino Centrum08:23
Stawna08:24
Witomino Leśniczówka08:25
Kurs nr 7 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka08:54
Witomino Leśniczówka08:55
Stawna08:56
Witomino Centrum08:58
Rolnicza08:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:01
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:04
Kilińskiego [GDY]09:06
Armii Krajowej09:08
I Urząd Skarbowy09:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:14
Janka Wiśniewskiego09:15
Energetyków09:17
Gołębia09:18
Terminal Kontenerowy09:19
Obłuże Centrum09:21
Cechowa09:22
Bosmańska - Nasypowa09:23
Nasypowa09:25
Żeglarzy09:26
Stocznia Wojenna09:27
Akademia Marynarki Wojennej09:28
Oksywie Dolne09:29
Arciszewskich09:30
Muchowskiego09:31
Oksywie Górne09:32
Czwartaków09:33
Oksywie Godebskiego09:34
Kurs nr 8 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego09:57
Alzacka09:58
Oksywie Górne10:00
Muchowskiego10:01
Arciszewskich10:02
Oksywie Dolne10:03
Akademia Marynarki Wojennej10:04
Stocznia Wojenna10:05
Żeglarzy10:05
Nasypowa10:06
Bosmańska - Nasypowa10:07
Cechowa10:09
Obłuże Centrum10:11
Terminal Kontenerowy10:13
Gołębia10:14
Energetyków10:15
Janka Wiśniewskiego10:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa10:21
3 Maja [GDY]10:23
Armii Krajowej10:25
Urząd Miasta - Władysława IV10:27
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:30
Rolnicza10:33
Witomino Centrum10:35
Stawna10:36
Witomino Leśniczówka10:37
Kurs nr 9 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka10:54
Witomino Leśniczówka10:55
Stawna10:56
Witomino Centrum10:58
Rolnicza10:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:01
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:04
Kilińskiego [GDY]11:06
Armii Krajowej11:08
I Urząd Skarbowy11:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:14
Janka Wiśniewskiego11:15
Energetyków11:17
Gołębia11:18
Terminal Kontenerowy11:19
Obłuże Centrum11:21
Cechowa11:22
Bosmańska - Nasypowa11:23
Nasypowa11:25
Żeglarzy11:26
Stocznia Wojenna11:27
Akademia Marynarki Wojennej11:28
Oksywie Dolne11:29
Arciszewskich11:30
Muchowskiego11:31
Oksywie Górne11:32
Czwartaków11:33
Oksywie Godebskiego11:34
Kurs nr 10 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego11:57
Alzacka11:58
Oksywie Górne12:00
Muchowskiego12:01
Arciszewskich12:02
Oksywie Dolne12:03
Akademia Marynarki Wojennej12:04
Stocznia Wojenna12:05
Żeglarzy12:05
Nasypowa12:06
Bosmańska - Nasypowa12:07
Cechowa12:09
Obłuże Centrum12:11
Terminal Kontenerowy12:13
Gołębia12:14
Energetyków12:15
Janka Wiśniewskiego12:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa12:21
3 Maja [GDY]12:23
Armii Krajowej12:25
Urząd Miasta - Władysława IV12:27
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:30
Rolnicza12:33
Witomino Centrum12:35
Stawna12:36
Witomino Leśniczówka12:37
Kurs nr 11 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka12:54
Witomino Leśniczówka12:55
Stawna12:56
Witomino Centrum12:58
Rolnicza12:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:01
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:04
Kilińskiego [GDY]13:06
Armii Krajowej13:08
I Urząd Skarbowy13:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:14
Janka Wiśniewskiego13:15
Energetyków13:17
Gołębia13:18
Terminal Kontenerowy13:19
Obłuże Centrum13:21
Cechowa13:22
Bosmańska - Nasypowa13:23
Nasypowa13:25
Żeglarzy13:26
Stocznia Wojenna13:27
Akademia Marynarki Wojennej13:28
Oksywie Dolne13:29
Arciszewskich13:30
Muchowskiego13:31
Oksywie Górne13:32
Czwartaków13:33
Oksywie Godebskiego13:34
Kurs nr 12 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego13:54
Alzacka13:55
Oksywie Górne13:57
Muchowskiego13:58
Arciszewskich13:59
Oksywie Dolne14:00
Akademia Marynarki Wojennej14:01
Stocznia Wojenna14:02
Żeglarzy14:02
Nasypowa14:03
Bosmańska - Nasypowa14:04
Cechowa14:06
Obłuże Centrum14:08
Terminal Kontenerowy14:10
Gołębia14:11
Energetyków14:12
Janka Wiśniewskiego14:14
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa14:19
3 Maja [GDY]14:21
Armii Krajowej14:23
Urząd Miasta - Władysława IV14:25
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:28
Rolnicza14:31
Witomino Centrum14:33
Stawna14:34
Witomino Leśniczówka14:35
Kurs nr 13 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka14:59
Witomino Leśniczówka15:00
Stawna15:01
Witomino Centrum15:03
Rolnicza15:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:10
Kilińskiego [GDY]15:12
Armii Krajowej15:14
I Urząd Skarbowy15:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:20
Janka Wiśniewskiego15:21
Energetyków15:23
Gołębia15:24
Terminal Kontenerowy15:25
Obłuże Centrum15:27
Cechowa15:28
Bosmańska - Nasypowa15:29
Nasypowa15:31
Żeglarzy15:32
Stocznia Wojenna15:33
Akademia Marynarki Wojennej15:34
Oksywie Dolne15:35
Arciszewskich15:36
Muchowskiego15:37
Oksywie Górne15:38
Czwartaków15:39
Oksywie Godebskiego15:40
Kurs nr 14 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego16:09
Alzacka16:10
Oksywie Górne16:12
Muchowskiego16:13
Arciszewskich16:14
Oksywie Dolne16:15
Akademia Marynarki Wojennej16:16
Stocznia Wojenna16:17
Żeglarzy16:17
Nasypowa16:18
Bosmańska - Nasypowa16:20
Cechowa16:22
Obłuże Centrum16:24
Terminal Kontenerowy16:26
Gołębia16:27
Energetyków16:28
Janka Wiśniewskiego16:30
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa16:34
3 Maja [GDY]16:36
Armii Krajowej16:38
Urząd Miasta - Władysława IV16:40
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:43
Rolnicza16:46
Witomino Centrum16:48
Stawna16:49
Witomino Leśniczówka16:50
Kurs nr 15 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka17:34
Witomino Leśniczówka17:35
Stawna17:36
Witomino Centrum17:38
Rolnicza17:39
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:41
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:44
Kilińskiego [GDY]17:46
Armii Krajowej17:48
I Urząd Skarbowy17:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:54
Janka Wiśniewskiego17:55
Energetyków17:57
Gołębia17:58
Terminal Kontenerowy17:59
Obłuże Centrum18:01
Cechowa18:02
Bosmańska - Nasypowa18:03
Nasypowa18:05
Żeglarzy18:06
Stocznia Wojenna18:07
Akademia Marynarki Wojennej18:08
Oksywie Dolne18:09
Arciszewskich18:10
Muchowskiego18:11
Oksywie Górne18:12
Czwartaków18:13
Oksywie Godebskiego18:14
Kurs nr 16 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego18:35
Alzacka18:36
Oksywie Górne18:38
Muchowskiego18:39
Arciszewskich18:40
Oksywie Dolne18:41
Akademia Marynarki Wojennej18:42
Stocznia Wojenna18:43
Żeglarzy18:43
Nasypowa18:44
Bosmańska - Nasypowa18:45
Cechowa18:47
Obłuże Centrum18:49
Terminal Kontenerowy18:51
Gołębia18:52
Energetyków18:53
Janka Wiśniewskiego18:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa18:59
3 Maja [GDY]19:01
Armii Krajowej19:03
Urząd Miasta - Władysława IV19:05
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:08
Rolnicza19:11
Witomino Centrum19:13
Stawna19:14
Witomino Leśniczówka19:15
Kurs nr 17 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Witomino Leśniczówka19:36
Witomino Leśniczówka19:37
Stawna19:38
Witomino Centrum19:40
Rolnicza19:41
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:46
Kilińskiego [GDY]19:47
Armii Krajowej19:49
I Urząd Skarbowy19:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:52
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:55
Janka Wiśniewskiego19:56
Energetyków19:58
Obłuże Centrum20:01
Kuśnierska20:03
Podgórska20:04
Żeliwna20:06
Żelazna20:07
Pogórze Dolne20:08
Baza na Pogórzu Dolnym20:09