16:52
Kurs nr 0 do Pogórze Dolne
Baza na Pogórzu Dolnym04:08
Pogórze Dolne04:09
Kurs nr 1 jako 740 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Pogórze Dolne04:09
Żelazna04:10
Żeliwna04:11
Podgórska04:12
Kuśnierska04:13
Obłuże Centrum04:14
Energetyków04:16
Janka Wiśniewskiego04:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7004:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP04:21
Kurs nr 2 do Witomino Leśniczówka
Gdynia Dworzec Gł. PKP04:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa04:29
3 Maja [GDY]04:31
Armii Krajowej04:32
Urząd Miasta - Władysława IV04:34
Węzeł Franciszki Cegielskiej04:36
Rolnicza04:39
Witomino Centrum04:40
Stawna04:41
Witomino Leśniczówka04:42
Kurs nr 3 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka04:57
Witomino Leśniczówka04:57
Stawna04:58
Witomino Centrum05:00
Rolnicza05:01
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:03
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:06
Kilińskiego [GDY]05:07
Armii Krajowej05:09
I Urząd Skarbowy05:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:15
Janka Wiśniewskiego05:16
Energetyków05:18
Gołębia05:19
Terminal Kontenerowy05:20
Obłuże Centrum05:22
Cechowa05:23
Nasypowa05:24
Żeglarzy05:25
Stocznia Wojenna05:26
Akademia Marynarki Wojennej05:27
Oksywie Dolne05:28
Arciszewskich05:29
Muchowskiego05:30
Oksywie Górne05:31
Belwederska05:33
Dąbka - Zielona05:35
Bosmańska - Zielona05:37
Czwartaków05:39
Oksywie Godebskiego05:40
Kurs nr 4 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego05:44
Alzacka05:45
Oksywie Górne05:47
Muchowskiego05:48
Arciszewskich05:49
Oksywie Dolne05:50
Akademia Marynarki Wojennej05:51
Stocznia Wojenna05:52
Żeglarzy05:52
Nasypowa05:53
Cechowa05:56
Obłuże Centrum05:58
Terminal Kontenerowy06:00
Gołębia06:01
Energetyków06:02
Janka Wiśniewskiego06:04
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa06:08
3 Maja [GDY]06:10
Armii Krajowej06:11
Urząd Miasta - Władysława IV06:13
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:15
Rolnicza06:18
Witomino Centrum06:19
Stawna06:20
Witomino Leśniczówka06:21
Kurs nr 5 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka06:45
Witomino Leśniczówka06:45
Stawna06:46
Witomino Centrum06:48
Rolnicza06:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:54
Kilińskiego [GDY]06:55
Armii Krajowej06:57
I Urząd Skarbowy06:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:03
Janka Wiśniewskiego07:04
Energetyków07:06
Gołębia07:07
Terminal Kontenerowy07:08
Obłuże Centrum07:10
Cechowa07:11
Nasypowa07:12
Żeglarzy07:13
Stocznia Wojenna07:14
Akademia Marynarki Wojennej07:15
Oksywie Dolne07:16
Arciszewskich07:17
Muchowskiego07:18
Oksywie Górne07:19
Belwederska07:21
Dąbka - Zielona07:23
Bosmańska - Zielona07:25
Czwartaków07:27
Oksywie Godebskiego07:28
Kurs nr 6 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego07:45
Alzacka07:46
Oksywie Górne07:48
Muchowskiego07:49
Arciszewskich07:50
Oksywie Dolne07:51
Akademia Marynarki Wojennej07:52
Stocznia Wojenna07:53
Żeglarzy07:53
Nasypowa07:54
Cechowa07:57
Obłuże Centrum07:59
Terminal Kontenerowy08:01
Gołębia08:02
Energetyków08:03
Janka Wiśniewskiego08:05
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa08:09
3 Maja [GDY]08:11
Armii Krajowej08:13
Urząd Miasta - Władysława IV08:15
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:18
Rolnicza08:21
Witomino Centrum08:23
Stawna08:24
Witomino Leśniczówka08:25
Kurs nr 7 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka08:55
Witomino Leśniczówka08:55
Stawna08:56
Witomino Centrum08:58
Rolnicza08:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:01
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:04
Kilińskiego [GDY]09:06
Armii Krajowej09:08
I Urząd Skarbowy09:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:14
Janka Wiśniewskiego09:15
Energetyków09:17
Gołębia09:18
Terminal Kontenerowy09:19
Obłuże Centrum09:21
Cechowa09:22
Nasypowa09:23
Żeglarzy09:24
Stocznia Wojenna09:25
Akademia Marynarki Wojennej09:26
Oksywie Dolne09:27
Arciszewskich09:28
Muchowskiego09:29
Oksywie Górne09:30
Belwederska09:32
Dąbka - Zielona09:34
Bosmańska - Zielona09:36
Czwartaków09:38
Oksywie Godebskiego09:39
Kurs nr 8 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego09:58
Alzacka09:59
Oksywie Górne10:01
Muchowskiego10:02
Arciszewskich10:03
Oksywie Dolne10:04
Akademia Marynarki Wojennej10:05
Stocznia Wojenna10:06
Żeglarzy10:06
Nasypowa10:07
Cechowa10:09
Obłuże Centrum10:11
Terminal Kontenerowy10:13
Gołębia10:14
Energetyków10:15
Janka Wiśniewskiego10:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa10:21
3 Maja [GDY]10:23
Armii Krajowej10:25
Urząd Miasta - Władysława IV10:27
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:30
Rolnicza10:33
Witomino Centrum10:35
Stawna10:36
Witomino Leśniczówka10:37
Kurs nr 9 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka10:55
Witomino Leśniczówka10:55
Stawna10:56
Witomino Centrum10:58
Rolnicza10:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:01
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:04
Kilińskiego [GDY]11:06
Armii Krajowej11:08
I Urząd Skarbowy11:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:14
Janka Wiśniewskiego11:15
Energetyków11:17
Gołębia11:18
Terminal Kontenerowy11:19
Obłuże Centrum11:21
Cechowa11:22
Nasypowa11:23
Żeglarzy11:24
Stocznia Wojenna11:25
Akademia Marynarki Wojennej11:26
Oksywie Dolne11:27
Arciszewskich11:28
Muchowskiego11:29
Oksywie Górne11:30
Belwederska11:32
Dąbka - Zielona11:34
Bosmańska - Zielona11:36
Czwartaków11:38
Oksywie Godebskiego11:39
Kurs nr 10 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego11:58
Alzacka11:59
Oksywie Górne12:01
Muchowskiego12:02
Arciszewskich12:03
Oksywie Dolne12:04
Akademia Marynarki Wojennej12:05
Stocznia Wojenna12:06
Żeglarzy12:06
Nasypowa12:07
Cechowa12:09
Obłuże Centrum12:11
Terminal Kontenerowy12:13
Gołębia12:14
Energetyków12:15
Janka Wiśniewskiego12:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa12:21
3 Maja [GDY]12:23
Armii Krajowej12:25
Urząd Miasta - Władysława IV12:27
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:30
Rolnicza12:33
Witomino Centrum12:35
Stawna12:36
Witomino Leśniczówka12:37
Kurs nr 11 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka12:55
Witomino Leśniczówka12:55
Stawna12:56
Witomino Centrum12:58
Rolnicza12:59
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:01
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:04
Kilińskiego [GDY]13:06
Armii Krajowej13:08
I Urząd Skarbowy13:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:14
Janka Wiśniewskiego13:15
Energetyków13:17
Gołębia13:18
Terminal Kontenerowy13:19
Obłuże Centrum13:21
Cechowa13:22
Nasypowa13:23
Żeglarzy13:24
Stocznia Wojenna13:25
Akademia Marynarki Wojennej13:26
Oksywie Dolne13:27
Arciszewskich13:28
Muchowskiego13:29
Oksywie Górne13:30
Belwederska13:32
Dąbka - Zielona13:34
Bosmańska - Zielona13:36
Czwartaków13:38
Oksywie Godebskiego13:39
Kurs nr 12 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego13:54
Alzacka13:55
Oksywie Górne13:57
Muchowskiego13:58
Arciszewskich13:59
Oksywie Dolne14:00
Akademia Marynarki Wojennej14:01
Stocznia Wojenna14:02
Żeglarzy14:02
Nasypowa14:03
Cechowa14:06
Obłuże Centrum14:08
Terminal Kontenerowy14:10
Gołębia14:11
Energetyków14:12
Janka Wiśniewskiego14:14
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa14:19
3 Maja [GDY]14:21
Armii Krajowej14:23
Urząd Miasta - Władysława IV14:25
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:28
Rolnicza14:31
Witomino Centrum14:33
Stawna14:34
Witomino Leśniczówka14:35
Kurs nr 13 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka15:00
Witomino Leśniczówka15:00
Stawna15:01
Witomino Centrum15:03
Rolnicza15:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:10
Kilińskiego [GDY]15:12
Armii Krajowej15:14
I Urząd Skarbowy15:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:20
Janka Wiśniewskiego15:21
Energetyków15:23
Gołębia15:24
Terminal Kontenerowy15:25
Obłuże Centrum15:27
Cechowa15:28
Nasypowa15:29
Żeglarzy15:30
Stocznia Wojenna15:31
Akademia Marynarki Wojennej15:32
Oksywie Dolne15:33
Arciszewskich15:34
Muchowskiego15:35
Oksywie Górne15:36
Belwederska15:38
Dąbka - Zielona15:41
Bosmańska - Zielona15:43
Czwartaków15:45
Oksywie Godebskiego15:46
Kurs nr 14 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego15:54
Alzacka15:55
Oksywie Górne15:57
Muchowskiego15:58
Arciszewskich15:59
Oksywie Dolne16:00
Akademia Marynarki Wojennej16:01
Stocznia Wojenna16:02
Żeglarzy16:02
Nasypowa16:03
Cechowa16:07
Obłuże Centrum16:09
Terminal Kontenerowy16:11
Gołębia16:12
Energetyków16:13
Janka Wiśniewskiego16:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa16:20
3 Maja [GDY]16:22
Armii Krajowej16:24
Urząd Miasta - Władysława IV16:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:29
Rolnicza16:32
Witomino Centrum16:34
Stawna16:35
Witomino Leśniczówka16:36
Kurs nr 15 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka17:15
Witomino Leśniczówka17:15
Stawna17:16
Witomino Centrum17:18
Rolnicza17:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:25
Kilińskiego [GDY]17:27
Armii Krajowej17:29
I Urząd Skarbowy17:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:32
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:35
Janka Wiśniewskiego17:36
Energetyków17:38
Gołębia17:39
Terminal Kontenerowy17:40
Obłuże Centrum17:42
Cechowa17:43
Nasypowa17:44
Żeglarzy17:45
Stocznia Wojenna17:46
Akademia Marynarki Wojennej17:47
Oksywie Dolne17:48
Arciszewskich17:49
Muchowskiego17:50
Oksywie Górne17:51
Belwederska17:53
Dąbka - Zielona17:55
Bosmańska - Zielona17:57
Czwartaków17:59
Oksywie Godebskiego18:00
Kurs nr 16 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego18:15
Alzacka18:16
Oksywie Górne18:18
Muchowskiego18:19
Arciszewskich18:20
Oksywie Dolne18:21
Akademia Marynarki Wojennej18:22
Stocznia Wojenna18:23
Żeglarzy18:23
Nasypowa18:24
Cechowa18:27
Obłuże Centrum18:29
Terminal Kontenerowy18:31
Gołębia18:32
Energetyków18:33
Janka Wiśniewskiego18:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa18:39
3 Maja [GDY]18:41
Armii Krajowej18:43
Urząd Miasta - Władysława IV18:45
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:48
Rolnicza18:51
Witomino Centrum18:53
Stawna18:54
Witomino Leśniczówka18:55
Kurs nr 17 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka19:15
Witomino Leśniczówka19:15
Stawna19:16
Witomino Centrum19:18
Rolnicza19:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:24
Kilińskiego [GDY]19:26
Armii Krajowej19:28
I Urząd Skarbowy19:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:34
Janka Wiśniewskiego19:35
Energetyków19:37
Gołębia19:38
Terminal Kontenerowy19:39
Obłuże Centrum19:41
Cechowa19:42
Nasypowa19:43
Żeglarzy19:44
Stocznia Wojenna19:45
Akademia Marynarki Wojennej19:46
Oksywie Dolne19:47
Arciszewskich19:48
Muchowskiego19:49
Oksywie Górne19:50
Belwederska19:52
Dąbka - Zielona19:54
Bosmańska - Zielona19:56
Czwartaków19:58
Oksywie Godebskiego19:59
Kurs nr 18 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Oksywie Godebskiego20:05
Bosmańska - Zielona20:07
Bosmańska - Nasypowa20:08
Cechowa20:10
Kuśnierska20:11
Podgórska20:12
Żeliwna20:14
Żelazna20:15
Pogórze Dolne20:16
Baza na Pogórzu Dolnym20:17