• Od 26.02 drugi etap zmian w komunikacji! Przywrócenie linii 21, 30. Zmiana tras 23, 32, 152. Nowe rozkłady l. trolejbus. oraz l. 102, 145, 152, 153.
00:00
Kurs nr 4 do Dom Marynarza
Dom Marynarza07:25
Piłsudskiego07:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:29
Kilińskiego [GDY]07:31
Armii Krajowej07:33
I Urząd Skarbowy07:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:36
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:39
Janka Wiśniewskiego07:40
Energetyków07:42
Obłuże Centrum07:45
Kwiatkowskiego07:47
Sucharskiego07:48
Turkusowa07:50
Dąbka - Zespół Szkół07:51
Benisławskiego07:52
Dąbka - Zielona07:53
Bosmańska - Zielona07:55
Alzacka07:56
Oksywie Górne07:58
Muchowskiego07:59
Arciszewskich08:00
Oksywie Dolne08:02
Akademia Marynarki Wojennej08:03
Stocznia Wojenna08:04
Żeglarzy08:04
Nasypowa08:05
Bosmańska - Nasypowa08:06
Cechowa08:08
Obłuże Centrum08:10
Energetyków08:13
Janka Wiśniewskiego08:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:19
Starowiejska [GDY]08:20
Armii Krajowej08:22
Kilińskiego [GDY]08:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:25
Urząd Miasta - Świętojańska08:26
Piłsudskiego08:28
Dom Marynarza08:29
Kurs nr 5 do Dom Marynarza
Dom Marynarza08:57
Piłsudskiego08:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:01
Kilińskiego [GDY]09:03
Armii Krajowej09:05
I Urząd Skarbowy09:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:11
Janka Wiśniewskiego09:12
Energetyków09:14
Obłuże Centrum09:17
Kwiatkowskiego09:19
Sucharskiego09:20
Turkusowa09:22
Dąbka - Zespół Szkół09:23
Benisławskiego09:24
Dąbka - Zielona09:25
Bosmańska - Zielona09:27
Alzacka09:28
Oksywie Górne09:30
Muchowskiego09:31
Arciszewskich09:32
Oksywie Dolne09:34
Akademia Marynarki Wojennej09:35
Stocznia Wojenna09:36
Żeglarzy09:36
Nasypowa09:37
Bosmańska - Nasypowa09:38
Cechowa09:40
Obłuże Centrum09:42
Energetyków09:45
Janka Wiśniewskiego09:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:51
Starowiejska [GDY]09:52
Armii Krajowej09:54
Kilińskiego [GDY]09:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:57
Urząd Miasta - Świętojańska09:58
Piłsudskiego10:00
Dom Marynarza10:01
Kurs nr 6 do Dom Marynarza
Dom Marynarza10:37
Piłsudskiego10:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:41
Kilińskiego [GDY]10:43
Armii Krajowej10:45
I Urząd Skarbowy10:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:51
Janka Wiśniewskiego10:52
Energetyków10:54
Obłuże Centrum10:57
Kwiatkowskiego10:59
Sucharskiego11:00
Turkusowa11:02
Dąbka - Zespół Szkół11:03
Benisławskiego11:04
Dąbka - Zielona11:05
Bosmańska - Zielona11:07
Alzacka11:08
Oksywie Górne11:10
Muchowskiego11:11
Arciszewskich11:12
Oksywie Dolne11:14
Akademia Marynarki Wojennej11:15
Stocznia Wojenna11:16
Żeglarzy11:16
Nasypowa11:17
Bosmańska - Nasypowa11:18
Cechowa11:20
Obłuże Centrum11:22
Energetyków11:25
Janka Wiśniewskiego11:27
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:31
Starowiejska [GDY]11:32
Armii Krajowej11:34
Kilińskiego [GDY]11:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:37
Urząd Miasta - Świętojańska11:38
Piłsudskiego11:40
Dom Marynarza11:41
Kurs nr 7 do Dom Marynarza
Dom Marynarza12:17
Piłsudskiego12:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:21
Kilińskiego [GDY]12:23
Armii Krajowej12:25
I Urząd Skarbowy12:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:31
Janka Wiśniewskiego12:32
Energetyków12:34
Obłuże Centrum12:37
Kwiatkowskiego12:39
Sucharskiego12:40
Turkusowa12:42
Dąbka - Zespół Szkół12:43
Benisławskiego12:44
Dąbka - Zielona12:45
Bosmańska - Zielona12:47
Alzacka12:48
Oksywie Górne12:50
Muchowskiego12:51
Arciszewskich12:52
Oksywie Dolne12:54
Akademia Marynarki Wojennej12:55
Stocznia Wojenna12:56
Żeglarzy12:56
Nasypowa12:57
Bosmańska - Nasypowa12:58
Cechowa13:00
Obłuże Centrum13:02
Energetyków13:05
Janka Wiśniewskiego13:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:11
Starowiejska [GDY]13:12
Armii Krajowej13:14
Kilińskiego [GDY]13:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:17
Urząd Miasta - Świętojańska13:18
Piłsudskiego13:20
Dom Marynarza13:21
Kurs nr 8 do Dom Marynarza
Dom Marynarza13:47
Piłsudskiego13:48
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:51
Kilińskiego [GDY]13:53
Armii Krajowej13:55
I Urząd Skarbowy13:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:01
Janka Wiśniewskiego14:02
Energetyków14:04
Obłuże Centrum14:07
Kwiatkowskiego14:09
Sucharskiego14:10
Turkusowa14:13
Dąbka - Zespół Szkół14:14
Benisławskiego14:15
Dąbka - Zielona14:16
Bosmańska - Zielona14:18
Alzacka14:19
Oksywie Górne14:21
Muchowskiego14:22
Arciszewskich14:23
Oksywie Dolne14:25
Akademia Marynarki Wojennej14:26
Stocznia Wojenna14:27
Żeglarzy14:27
Nasypowa14:28
Bosmańska - Nasypowa14:29
Cechowa14:31
Obłuże Centrum14:33
Energetyków14:36
Janka Wiśniewskiego14:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:42
Starowiejska [GDY]14:43
Armii Krajowej14:45
Kilińskiego [GDY]14:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:49
Urząd Miasta - Świętojańska14:50
Piłsudskiego14:52
Dom Marynarza14:53
Kurs nr 9 do Dom Marynarza
Dom Marynarza15:17
Piłsudskiego15:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:21
Kilińskiego [GDY]15:23
Armii Krajowej15:25
I Urząd Skarbowy15:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:31
Janka Wiśniewskiego15:32
Energetyków15:35
Obłuże Centrum15:38
Kwiatkowskiego15:40
Sucharskiego15:41
Turkusowa15:44
Dąbka - Zespół Szkół15:45
Benisławskiego15:46
Dąbka - Zielona15:47
Bosmańska - Zielona15:49
Alzacka15:50
Oksywie Górne15:52
Muchowskiego15:53
Arciszewskich15:54
Oksywie Dolne15:56
Akademia Marynarki Wojennej15:57
Stocznia Wojenna15:58
Żeglarzy15:58
Nasypowa15:59
Bosmańska - Nasypowa16:02
Cechowa16:04
Obłuże Centrum16:06
Energetyków16:09
Janka Wiśniewskiego16:11
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:16
Starowiejska [GDY]16:17
Armii Krajowej16:19
Kilińskiego [GDY]16:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:23
Urząd Miasta - Świętojańska16:24
Piłsudskiego16:26
Dom Marynarza16:27
Kurs nr 10 do Dom Marynarza
Dom Marynarza16:57
Piłsudskiego16:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:01
Kilińskiego [GDY]17:03
Armii Krajowej17:05
I Urząd Skarbowy17:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:11
Janka Wiśniewskiego17:12
Energetyków17:14
Obłuże Centrum17:17
Kwiatkowskiego17:19
Sucharskiego17:20
Turkusowa17:23
Dąbka - Zespół Szkół17:24
Benisławskiego17:25
Dąbka - Zielona17:26
Bosmańska - Zielona17:28
Alzacka17:29
Oksywie Górne17:31
Muchowskiego17:32
Arciszewskich17:33
Oksywie Dolne17:35
Akademia Marynarki Wojennej17:36
Stocznia Wojenna17:37
Żeglarzy17:37
Nasypowa17:38
Bosmańska - Nasypowa17:39
Cechowa17:41
Obłuże Centrum17:43
Energetyków17:46
Janka Wiśniewskiego17:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:52
Starowiejska [GDY]17:53
Armii Krajowej17:55
Kilińskiego [GDY]17:57
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:59
Urząd Miasta - Świętojańska18:00
Piłsudskiego18:02
Dom Marynarza18:03
Kurs nr 11 do Dom Marynarza
Dom Marynarza18:37
Piłsudskiego18:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:41
Kilińskiego [GDY]18:43
Armii Krajowej18:45
I Urząd Skarbowy18:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:51
Janka Wiśniewskiego18:52
Energetyków18:54
Obłuże Centrum18:57
Kwiatkowskiego18:59
Sucharskiego19:00
Turkusowa19:02
Dąbka - Zespół Szkół19:03
Benisławskiego19:04
Dąbka - Zielona19:05
Bosmańska - Zielona19:07
Alzacka19:08
Oksywie Górne19:10
Muchowskiego19:11
Arciszewskich19:12
Oksywie Dolne19:14
Akademia Marynarki Wojennej19:15
Stocznia Wojenna19:16
Żeglarzy19:16
Nasypowa19:17
Bosmańska - Nasypowa19:18
Cechowa19:20
Obłuże Centrum19:22
Energetyków19:24
Janka Wiśniewskiego19:26
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:30
Starowiejska [GDY]19:31
Armii Krajowej19:33
Kilińskiego [GDY]19:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:36
Urząd Miasta - Świętojańska19:37
Piłsudskiego19:39
Dom Marynarza19:40