• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.  • Z powodu awarii tramwaju linii 6 za przystankiem Chałubińskiego w kierunku Jelitkowa występują opóźnienia na liniach: 3, 4, 6, 7, 11.
05:16
Kurs nr 3 do Dom Marynarza
Oksywie Dolne06:30
Akademia Marynarki Wojennej06:31
Stocznia Wojenna06:32
Żeglarzy06:32
Nasypowa06:33
Bosmańska - Nasypowa06:35
Cechowa06:37
Obłuże Centrum06:39
Energetyków06:42
Janka Wiśniewskiego06:44
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:48
Starowiejska [GDY]06:49
Armii Krajowej06:51
Kilińskiego [GDY]06:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:54
Urząd Miasta - Świętojańska06:55
Piłsudskiego06:57
Dom Marynarza06:58
Kurs nr 4 do Dom Marynarza
Dom Marynarza07:10
Piłsudskiego07:11
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:14
Kilińskiego [GDY]07:16
Armii Krajowej07:18
I Urząd Skarbowy07:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:24
Janka Wiśniewskiego07:25
Energetyków07:27
Obłuże Centrum07:30
Kwiatkowskiego07:31
Sucharskiego07:32
Turkusowa07:34
Dąbka - Zespół Szkół07:36
Benisławskiego07:37
Dąbka - Zielona07:38
Bosmańska - Zielona07:40
Alzacka07:41
Oksywie Górne07:43
Muchowskiego07:44
Arciszewskich07:45
Oksywie Dolne07:46
Akademia Marynarki Wojennej07:47
Stocznia Wojenna07:48
Żeglarzy07:48
Nasypowa07:49
Bosmańska - Nasypowa07:51
Cechowa07:53
Obłuże Centrum07:55
Energetyków07:58
Janka Wiśniewskiego08:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:04
Starowiejska [GDY]08:05
Armii Krajowej08:07
Kilińskiego [GDY]08:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:10
Urząd Miasta - Świętojańska08:11
Piłsudskiego08:13
Dom Marynarza08:14
Kurs nr 5 do Dom Marynarza
Dom Marynarza08:37
Piłsudskiego08:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:41
Kilińskiego [GDY]08:43
Armii Krajowej08:45
I Urząd Skarbowy08:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:51
Janka Wiśniewskiego08:52
Energetyków08:54
Obłuże Centrum08:57
Kwiatkowskiego08:58
Sucharskiego08:59
Turkusowa09:01
Dąbka - Zespół Szkół09:03
Benisławskiego09:04
Dąbka - Zielona09:05
Bosmańska - Zielona09:07
Alzacka09:08
Oksywie Górne09:10
Muchowskiego09:11
Arciszewskich09:12
Oksywie Dolne09:14
Akademia Marynarki Wojennej09:15
Stocznia Wojenna09:16
Żeglarzy09:16
Nasypowa09:17
Bosmańska - Nasypowa09:18
Cechowa09:20
Obłuże Centrum09:22
Energetyków09:25
Janka Wiśniewskiego09:27
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:31
Starowiejska [GDY]09:32
Armii Krajowej09:34
Kilińskiego [GDY]09:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:37
Urząd Miasta - Świętojańska09:38
Piłsudskiego09:40
Dom Marynarza09:41
Kurs nr 6 do Dom Marynarza
Dom Marynarza10:17
Piłsudskiego10:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:21
Kilińskiego [GDY]10:23
Armii Krajowej10:25
I Urząd Skarbowy10:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:31
Janka Wiśniewskiego10:32
Energetyków10:34
Obłuże Centrum10:37
Kwiatkowskiego10:38
Sucharskiego10:39
Turkusowa10:41
Dąbka - Zespół Szkół10:43
Benisławskiego10:44
Dąbka - Zielona10:45
Bosmańska - Zielona10:47
Alzacka10:48
Oksywie Górne10:50
Muchowskiego10:51
Arciszewskich10:52
Oksywie Dolne10:54
Akademia Marynarki Wojennej10:55
Stocznia Wojenna10:56
Żeglarzy10:56
Nasypowa10:57
Bosmańska - Nasypowa10:58
Cechowa11:00
Obłuże Centrum11:02
Energetyków11:05
Janka Wiśniewskiego11:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:11
Starowiejska [GDY]11:12
Armii Krajowej11:14
Kilińskiego [GDY]11:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:17
Urząd Miasta - Świętojańska11:18
Piłsudskiego11:20
Dom Marynarza11:21
Kurs nr 7 do Dom Marynarza
Dom Marynarza11:57
Piłsudskiego11:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:01
Kilińskiego [GDY]12:03
Armii Krajowej12:05
I Urząd Skarbowy12:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:11
Janka Wiśniewskiego12:12
Energetyków12:14
Obłuże Centrum12:17
Kwiatkowskiego12:18
Sucharskiego12:19
Turkusowa12:21
Dąbka - Zespół Szkół12:23
Benisławskiego12:24
Dąbka - Zielona12:25
Bosmańska - Zielona12:27
Alzacka12:28
Oksywie Górne12:30
Muchowskiego12:31
Arciszewskich12:32
Oksywie Dolne12:34
Akademia Marynarki Wojennej12:35
Stocznia Wojenna12:36
Żeglarzy12:36
Nasypowa12:37
Bosmańska - Nasypowa12:38
Cechowa12:40
Obłuże Centrum12:42
Energetyków12:45
Janka Wiśniewskiego12:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:51
Starowiejska [GDY]12:52
Armii Krajowej12:54
Kilińskiego [GDY]12:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:57
Urząd Miasta - Świętojańska12:58
Piłsudskiego13:00
Dom Marynarza13:01
Kurs nr 8 do Dom Marynarza
Dom Marynarza13:32
Piłsudskiego13:33
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:36
Kilińskiego [GDY]13:38
Armii Krajowej13:40
I Urząd Skarbowy13:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:46
Janka Wiśniewskiego13:47
Energetyków13:49
Obłuże Centrum13:52
Kwiatkowskiego13:53
Sucharskiego13:54
Turkusowa13:57
Dąbka - Zespół Szkół13:59
Benisławskiego14:00
Dąbka - Zielona14:01
Bosmańska - Zielona14:03
Alzacka14:04
Oksywie Górne14:06
Muchowskiego14:07
Arciszewskich14:08
Oksywie Dolne14:10
Akademia Marynarki Wojennej14:11
Stocznia Wojenna14:12
Żeglarzy14:12
Nasypowa14:13
Bosmańska - Nasypowa14:14
Cechowa14:16
Obłuże Centrum14:18
Energetyków14:21
Janka Wiśniewskiego14:23
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:27
Starowiejska [GDY]14:28
Armii Krajowej14:30
Kilińskiego [GDY]14:32
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:34
Urząd Miasta - Świętojańska14:35
Piłsudskiego14:37
Dom Marynarza14:38
Kurs nr 9 do Dom Marynarza
Dom Marynarza15:02
Piłsudskiego15:03
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:06
Kilińskiego [GDY]15:08
Armii Krajowej15:10
I Urząd Skarbowy15:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:16
Janka Wiśniewskiego15:17
Energetyków15:19
Obłuże Centrum15:22
Kwiatkowskiego15:23
Sucharskiego15:24
Turkusowa15:27
Dąbka - Zespół Szkół15:29
Benisławskiego15:30
Dąbka - Zielona15:31
Bosmańska - Zielona15:33
Alzacka15:34
Oksywie Górne15:36
Muchowskiego15:37
Arciszewskich15:38
Oksywie Dolne15:40
Akademia Marynarki Wojennej15:41
Stocznia Wojenna15:42
Żeglarzy15:42
Nasypowa15:43
Bosmańska - Nasypowa15:45
Cechowa15:47
Obłuże Centrum15:49
Energetyków15:52
Janka Wiśniewskiego15:54
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:59
Starowiejska [GDY]16:00
Armii Krajowej16:02
Kilińskiego [GDY]16:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:06
Urząd Miasta - Świętojańska16:07
Piłsudskiego16:09
Dom Marynarza16:10
Kurs nr 10 do Dom Marynarza
Dom Marynarza16:37
Piłsudskiego16:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:41
Kilińskiego [GDY]16:43
Armii Krajowej16:45
I Urząd Skarbowy16:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:51
Janka Wiśniewskiego16:52
Energetyków16:54
Obłuże Centrum16:57
Kwiatkowskiego16:58
Sucharskiego16:59
Turkusowa17:02
Dąbka - Zespół Szkół17:04
Benisławskiego17:05
Dąbka - Zielona17:06
Bosmańska - Zielona17:08
Alzacka17:09
Oksywie Górne17:11
Muchowskiego17:12
Arciszewskich17:13
Oksywie Dolne17:15
Akademia Marynarki Wojennej17:16
Stocznia Wojenna17:17
Żeglarzy17:17
Nasypowa17:18
Bosmańska - Nasypowa17:20
Cechowa17:22
Obłuże Centrum17:24
Energetyków17:27
Janka Wiśniewskiego17:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:33
Starowiejska [GDY]17:34
Armii Krajowej17:36
Kilińskiego [GDY]17:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:40
Urząd Miasta - Świętojańska17:41
Piłsudskiego17:43
Dom Marynarza17:44
Kurs nr 11 do Dom Marynarza
Dom Marynarza18:17
Piłsudskiego18:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:21
Kilińskiego [GDY]18:23
Armii Krajowej18:25
I Urząd Skarbowy18:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:31
Janka Wiśniewskiego18:32
Energetyków18:34
Obłuże Centrum18:37
Kwiatkowskiego18:38
Sucharskiego18:39
Turkusowa18:41
Dąbka - Zespół Szkół18:43
Benisławskiego18:44
Dąbka - Zielona18:45
Bosmańska - Zielona18:47
Alzacka18:48
Oksywie Górne18:50
Muchowskiego18:51
Arciszewskich18:52
Oksywie Dolne18:54
Akademia Marynarki Wojennej18:55
Stocznia Wojenna18:56
Żeglarzy18:56
Nasypowa18:57
Bosmańska - Nasypowa18:58
Cechowa19:00
Obłuże Centrum19:02
Energetyków19:04
Janka Wiśniewskiego19:06
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:10
Starowiejska [GDY]19:11
Armii Krajowej19:13
Kilińskiego [GDY]19:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:16
Urząd Miasta - Świętojańska19:17
Piłsudskiego19:19
Dom Marynarza19:20