• Przystanek przeniesiony na łącznicę zjazdową z Estakady Kwiatkowskiego do ul. Unruga.  • Test tablicy.  • Z powodu awarii tramwaju linii 6 za przystankiem Chałubińskiego w kierunku Jelitkowa występują opóźnienia na liniach: 3, 4, 6, 7, 11.
05:35
Kurs nr 5 do Plac Kaszubski
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:29
Plac Kaszubski08:32
Kurs nr 6 do Chylonia Dworzec PKP
Plac Kaszubski09:18
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:24
Janka Wiśniewskiego09:25
Energetyków09:27
Obłuże Centrum09:30
Kuśnierska09:31
Podgórska09:32
Żeliwna09:34
Żelazna09:35
Pogórze Dolne09:37
Czernickiego I09:38
Czernickiego II09:39
Pogórze Górne09:40
Pogórze - Pułaskiego09:41
Pogórze - Dobke09:42
Pogórze - Herberta09:43
Kosakowo - Centrum Sportowe09:44
Kosakowo - Centrum Handlowe09:44
Kosakowo - Urząd Gminy09:48
Kosakowo - Staw09:49
Kosakowo - Krokusowa09:50
Dębogórze - Okopowa09:52
Dębogórze - Owocowa09:53
Dębogórze - Szkoła09:54
Dębogórze - Słonecznikowa09:55
Dębogórze - Jednostka Wojskowa09:56
Dębogórze - Naftobazy09:57
Kazimierz - Majowa09:58
Kazimierz - Listopadowa09:58
Kazimierz - Kazimierska09:59
Kazimierz - Rumska10:00
Kanał Leniwy10:01
Żołnierzy I Dywizji WP10:02
Przyrzeczna10:03
Rumia Partyzantów10:04
Słowackiego10:05
Rondo Jana Pawła II10:06
Derdowskiego - Dębogórska10:08
Derdowskiego - Przychodnia10:09
Wybickiego [RU]10:10
Starowiejska - Poczta10:12
Rumia Dworzec PKP10:15
Urząd Miasta Rumi10:17
Górnicza10:19
Sobieskiego - FUO10:20
Janowo SKM - Sobieskiego10:21
Cisowa Granica Miasta10:23
Elektrowozownia SKM10:24
Cisowa Sibeliusa10:25
Owsiana10:26
Zbożowa10:27
Morska - Kcyńska10:28
Chylonia Dworzec PKP10:31
Chylonia Dworzec PKP10:32
Kurs nr 7 do Plac Kaszubski
Chylonia Dworzec PKP10:48
Chylonia Centrum10:51
Morska - Kcyńska10:52
Zbożowa10:53
Owsiana10:54
Cisowa Sibeliusa10:56
Elektrowozownia SKM10:57
Cisowa Granica Miasta10:58
Janowo SKM - Sobieskiego11:00
Sobieskiego - FUO11:01
Górnicza11:02
Urząd Miasta Rumi11:04
Rumia Dworzec PKP11:07
Starowiejska - Poczta11:09
Wybickiego [RU]11:11
Derdowskiego - Przychodnia11:12
Derdowskiego - Dębogórska11:13
Rondo Jana Pawła II11:15
Konopnickiej11:16
Słowackiego11:17
Rumia Partyzantów11:18
Przyrzeczna11:19
Żołnierzy I Dywizji WP11:20
Kanał Leniwy11:21
Kazimierz - Rumska11:22
Kazimierz - Kazimierska11:23
Kazimierz - Listopadowa11:24
Kazimierz - Majowa11:24
Dębogórze - Naftobazy11:25
Dębogórze - Jednostka Wojskowa11:26
Dębogórze - Słonecznikowa11:28
Dębogórze - Szkoła11:29
Dębogórze - Owocowa11:29
Dębogórze - Okopowa11:30
Kosakowo - Krokusowa11:32
Kosakowo - Staw11:33
Kosakowo - Urząd Gminy11:35
Kosakowo - Centrum Sportowe11:36
Pogórze - Herberta11:37
Pogórze - Dobke11:38
Pogórze - Pułaskiego11:39
Pogórze Górne11:40
Czernickiego II11:41
Czernickiego I11:42
Pogórze Dolne11:44
Żelazna11:45
Żeliwna11:46
Podgórska11:48
Kuśnierska11:49
Obłuże Centrum11:50
Energetyków11:53
Janka Wiśniewskiego11:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:59
Plac Kaszubski12:01
Kurs nr 8 do Chylonia Dworzec PKP
Plac Kaszubski12:18
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:24
Janka Wiśniewskiego12:25
Energetyków12:27
Obłuże Centrum12:30
Kuśnierska12:31
Podgórska12:32
Żeliwna12:34
Żelazna12:35
Pogórze Dolne12:37
Czernickiego I12:38
Czernickiego II12:39
Pogórze Górne12:40
Pogórze - Pułaskiego12:41
Pogórze - Dobke12:42
Pogórze - Herberta12:43
Kosakowo - Centrum Sportowe12:44
Kosakowo - Centrum Handlowe12:45
Kosakowo - Urząd Gminy12:48
Kosakowo - Staw12:49
Kosakowo - Krokusowa12:50
Dębogórze - Okopowa12:52
Dębogórze - Owocowa12:53
Dębogórze - Szkoła12:54
Dębogórze - Słonecznikowa12:55
Dębogórze - Jednostka Wojskowa12:56
Dębogórze - Naftobazy12:57
Kazimierz - Majowa12:58
Kazimierz - Listopadowa12:58
Kazimierz - Kazimierska12:59
Kazimierz - Rumska13:00
Kanał Leniwy13:01
Żołnierzy I Dywizji WP13:02
Przyrzeczna13:03
Rumia Partyzantów13:04
Słowackiego13:05
Rondo Jana Pawła II13:06
Derdowskiego - Dębogórska13:08
Derdowskiego - Przychodnia13:09
Wybickiego [RU]13:10
Starowiejska - Poczta13:12
Rumia Dworzec PKP13:15
Urząd Miasta Rumi13:17
Górnicza13:19
Sobieskiego - FUO13:20
Janowo SKM - Sobieskiego13:21
Cisowa Granica Miasta13:23
Elektrowozownia SKM13:24
Cisowa Sibeliusa13:25
Owsiana13:26
Zbożowa13:27
Morska - Kcyńska13:28
Chylonia Dworzec PKP13:31
Chylonia Dworzec PKP13:32
Kurs nr 9 do Plac Kaszubski
Chylonia Dworzec PKP13:46
Chylonia Centrum13:49
Morska - Kcyńska13:51
Zbożowa13:52
Owsiana13:53
Cisowa Sibeliusa13:55
Elektrowozownia SKM13:56
Cisowa Granica Miasta13:57
Janowo SKM - Sobieskiego13:59
Sobieskiego - FUO14:00
Górnicza14:01
Urząd Miasta Rumi14:03
Rumia Dworzec PKP14:06
Starowiejska - Poczta14:08
Wybickiego [RU]14:10
Derdowskiego - Przychodnia14:11
Derdowskiego - Dębogórska14:12
Rondo Jana Pawła II14:14
Konopnickiej14:15
Słowackiego14:16
Rumia Partyzantów14:17
Przyrzeczna14:18
Żołnierzy I Dywizji WP14:19
Kanał Leniwy14:20
Kazimierz - Rumska14:21
Kazimierz - Kazimierska14:22
Kazimierz - Listopadowa14:23
Kazimierz - Majowa14:23
Dębogórze - Naftobazy14:24
Dębogórze - Jednostka Wojskowa14:25
Dębogórze - Słonecznikowa14:27
Dębogórze - Szkoła14:28
Dębogórze - Owocowa14:28
Dębogórze - Okopowa14:29
Kosakowo - Krokusowa14:31
Kosakowo - Staw14:32
Kosakowo - Urząd Gminy14:34
Kosakowo - Centrum Sportowe14:35
Pogórze - Herberta14:36
Pogórze - Dobke14:37
Pogórze - Pułaskiego14:38
Pogórze Górne14:39
Czernickiego II14:40
Czernickiego I14:41
Pogórze Dolne14:43
Żelazna14:44
Żeliwna14:45
Podgórska14:47
Kuśnierska14:48
Obłuże Centrum14:49
Energetyków14:52
Janka Wiśniewskiego14:54
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:58
Plac Kaszubski15:00
Kurs nr 10 do Chylonia Dworzec PKP
Plac Kaszubski15:18
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:24
Janka Wiśniewskiego15:25
Energetyków15:27
Obłuże Centrum15:30
Kuśnierska15:31
Podgórska15:32
Żeliwna15:34
Żelazna15:35
Pogórze Dolne15:37
Czernickiego I15:39
Czernickiego II15:40
Pogórze Górne15:41
Pogórze - Pułaskiego15:42
Pogórze - Dobke15:43
Pogórze - Herberta15:44
Kosakowo - Centrum Sportowe15:45
Kosakowo - Centrum Handlowe15:47
Kosakowo - Urząd Gminy15:50
Kosakowo - Staw15:51
Kosakowo - Krokusowa15:52
Dębogórze - Okopowa15:54
Dębogórze - Owocowa15:55
Dębogórze - Szkoła15:56
Dębogórze - Słonecznikowa15:57
Dębogórze - Jednostka Wojskowa15:58
Dębogórze - Naftobazy15:59
Kazimierz - Majowa16:00
Kazimierz - Listopadowa16:00
Kazimierz - Kazimierska16:01
Kazimierz - Rumska16:02
Kanał Leniwy16:03
Żołnierzy I Dywizji WP16:04
Przyrzeczna16:05
Rumia Partyzantów16:06
Słowackiego16:07
Rondo Jana Pawła II16:08
Derdowskiego - Dębogórska16:10
Derdowskiego - Przychodnia16:11
Wybickiego [RU]16:12
Starowiejska - Poczta16:14
Rumia Dworzec PKP16:20
Urząd Miasta Rumi16:22
Górnicza16:24
Sobieskiego - FUO16:25
Janowo SKM - Sobieskiego16:26
Cisowa Granica Miasta16:28
Elektrowozownia SKM16:29
Cisowa Sibeliusa16:30
Owsiana16:31
Zbożowa16:32
Morska - Kcyńska16:33
Chylonia Dworzec PKP16:36
Chylonia Dworzec PKP16:37