• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !  • Tramwaje linii 8 i 10 od przystanku Dworzec Główny w kierunku Jelitkowa i Nowego Portu jadą al. Zwycięstwa.  • Z powodu awarii tramwaju linii 10 na ul. Jana z Kolna za przystankiem Stocznia SKM w kierunku do Nowego Portu, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 10.
22:37
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym04:59
Pogórze Górne05:02
Kurs nr 1 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne05:04
Steyera05:05
Sikorskiego [GDY]05:06
Staniewicza05:07
Maciejewicza05:09
Stare Obłuże05:10
Kwiatkowskiego05:11
Obłuże Centrum05:14
Energetyków05:16
Janka Wiśniewskiego05:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:22
Plac Kaszubski05:24
Kurs nr 2 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski05:33
Plac Kaszubski - Jana z Kolna05:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:36
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:39
Janka Wiśniewskiego05:40
Energetyków05:42
Obłuże Centrum05:45
Kwiatkowskiego05:47
Stare Obłuże05:49
Maciejewicza05:50
Galeria Szperk05:51
Staniewicza05:52
Sikorskiego [GDY]05:53
Steyera05:54
Pogórze Górne05:55
Kurs nr 3 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne06:08
Steyera06:09
Sikorskiego [GDY]06:10
Staniewicza06:11
Maciejewicza06:13
Stare Obłuże06:14
Kwiatkowskiego06:15
Obłuże Centrum06:18
Energetyków06:21
Janka Wiśniewskiego06:23
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:27
Plac Kaszubski06:29
Kurs nr 4 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski06:33
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:36
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:39
Janka Wiśniewskiego06:40
Energetyków06:42
Obłuże Centrum06:45
Kwiatkowskiego06:47
Stare Obłuże06:49
Maciejewicza06:50
Galeria Szperk06:51
Staniewicza06:52
Sikorskiego [GDY]06:53
Steyera06:54
Pogórze Górne06:55
Kurs nr 5 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne07:08
Steyera07:09
Sikorskiego [GDY]07:10
Staniewicza07:11
Maciejewicza07:13
Stare Obłuże07:14
Kwiatkowskiego07:16
Obłuże Centrum07:19
Energetyków07:22
Janka Wiśniewskiego07:24
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:29
Plac Kaszubski07:31
Kurs nr 6 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski07:43
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:46
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:49
Janka Wiśniewskiego07:50
Energetyków07:52
Obłuże Centrum07:55
Kwiatkowskiego07:57
Stare Obłuże07:59
Maciejewicza08:00
Galeria Szperk08:01
Staniewicza08:02
Sikorskiego [GDY]08:03
Steyera08:04
Pogórze - Słowackiego08:05
Pogórze - Majakowskiego08:05
Pogórze - Szkolna08:06
Suchy Dwór - Szkolna08:07
Suchy Dwór - Reja08:08
Suchy Dwór - Kochanowskiego08:09
Suchy Dwór - Necla08:09
Suchy Dwór - Borchardta08:10
Kurs nr 7 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta08:13
Suchy Dwór - Gombrowicza08:14
Suchy Dwór - Szkolna08:15
Pogórze - Szkolna08:16
Pogórze - Majakowskiego08:17
Pogórze Górne08:18
Steyera08:19
Sikorskiego [GDY]08:20
Staniewicza08:21
Maciejewicza08:23
Stare Obłuże08:24
Kwiatkowskiego08:25
Obłuże Centrum08:28
Energetyków08:31
Janka Wiśniewskiego08:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:37
Plac Kaszubski08:39
Kurs nr 8 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski08:50
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:53
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:56
Janka Wiśniewskiego08:57
Energetyków08:59
Obłuże Centrum09:02
Kwiatkowskiego09:04
Stare Obłuże09:06
Maciejewicza09:07
Galeria Szperk09:08
Staniewicza09:09
Sikorskiego [GDY]09:10
Steyera09:11
Pogórze - Pogórze Górne09:12
Kurs nr 9 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne09:12
Baza na Pogórzu Dolnym09:15
Kurs nr 10 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym09:51
Pogórze Górne09:54
Kurs nr 11 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne09:58
Steyera09:59
Sikorskiego [GDY]10:00
Staniewicza10:01
Maciejewicza10:03
Stare Obłuże10:04
Kwiatkowskiego10:05
Obłuże Centrum10:08
Energetyków10:11
Janka Wiśniewskiego10:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:17
Plac Kaszubski10:19
Kurs nr 12 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski10:30
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:36
Janka Wiśniewskiego10:37
Energetyków10:39
Obłuże Centrum10:42
Kwiatkowskiego10:44
Stare Obłuże10:46
Maciejewicza10:47
Galeria Szperk10:48
Staniewicza10:49
Sikorskiego [GDY]10:50
Steyera10:51
Pogórze Górne10:52
Kurs nr 13 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne11:08
Steyera11:09
Sikorskiego [GDY]11:10
Staniewicza11:11
Maciejewicza11:13
Stare Obłuże11:14
Kwiatkowskiego11:15
Obłuże Centrum11:18
Energetyków11:21
Janka Wiśniewskiego11:23
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:27
Plac Kaszubski11:29
Kurs nr 14 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski11:40
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:46
Janka Wiśniewskiego11:47
Energetyków11:49
Obłuże Centrum11:52
Kwiatkowskiego11:54
Stare Obłuże11:56
Maciejewicza11:57
Galeria Szperk11:58
Staniewicza11:59
Sikorskiego [GDY]12:00
Steyera12:01
Pogórze - Słowackiego12:02
Pogórze - Majakowskiego12:02
Pogórze - Szkolna12:03
Suchy Dwór - Szkolna12:04
Suchy Dwór - Reja12:05
Suchy Dwór - Kochanowskiego12:06
Suchy Dwór - Necla12:06
Suchy Dwór - Borchardta12:07
Kurs nr 15 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta12:13
Suchy Dwór - Gombrowicza12:14
Suchy Dwór - Szkolna12:15
Pogórze - Szkolna12:16
Pogórze - Majakowskiego12:17
Pogórze Górne12:18
Steyera12:19
Sikorskiego [GDY]12:20
Staniewicza12:21
Maciejewicza12:23
Stare Obłuże12:24
Kwiatkowskiego12:25
Obłuże Centrum12:28
Energetyków12:31
Janka Wiśniewskiego12:33
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:37
Plac Kaszubski12:39
Kurs nr 16 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski12:50
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:53
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:56
Janka Wiśniewskiego12:57
Energetyków12:59
Obłuże Centrum13:02
Kwiatkowskiego13:04
Stare Obłuże13:06
Maciejewicza13:07
Galeria Szperk13:08
Staniewicza13:09
Sikorskiego [GDY]13:10
Steyera13:11
Pogórze Górne13:12
Kurs nr 17 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne13:28
Steyera13:29
Sikorskiego [GDY]13:30
Staniewicza13:31
Maciejewicza13:33
Stare Obłuże13:34
Kwiatkowskiego13:35
Obłuże Centrum13:38
Energetyków13:41
Janka Wiśniewskiego13:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:47
Plac Kaszubski13:49
Kurs nr 18 do Pogórze Górne
Plac Kaszubski14:00
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:06
Janka Wiśniewskiego14:07
Energetyków14:09
Obłuże Centrum14:12
Kwiatkowskiego14:14
Stare Obłuże14:17
Maciejewicza14:18
Galeria Szperk14:19
Staniewicza14:20
Sikorskiego [GDY]14:21
Steyera14:22
Pogórze Górne14:23
Kurs nr 19 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne14:40
Steyera14:41
Sikorskiego [GDY]14:42
Staniewicza14:43
Maciejewicza14:45
Stare Obłuże14:46
Kwiatkowskiego14:47
Obłuże Centrum14:50
Energetyków14:53
Janka Wiśniewskiego14:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:59
Plac Kaszubski15:01
Kurs nr 20 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski15:07
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:10
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:13
Janka Wiśniewskiego15:14
Energetyków15:16
Obłuże Centrum15:19
Kwiatkowskiego15:21
Stare Obłuże15:24
Maciejewicza15:25
Galeria Szperk15:26
Staniewicza15:27
Sikorskiego [GDY]15:28
Steyera15:29
Pogórze - Pogórze Górne15:30
Kurs nr 21 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne15:30
Baza na Pogórzu Dolnym15:33
Kurs nr 22 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym15:47
Pogórze Górne15:50
Kurs nr 23 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne15:55
Steyera15:56
Sikorskiego [GDY]15:57
Staniewicza15:58
Maciejewicza16:00
Stare Obłuże16:01
Kwiatkowskiego16:02
Obłuże Centrum16:05
Energetyków16:08
Janka Wiśniewskiego16:10
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:15
Plac Kaszubski16:17
Kurs nr 24 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski16:22
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:25
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:28
Janka Wiśniewskiego16:29
Energetyków16:32
Obłuże Centrum16:35
Kwiatkowskiego16:37
Stare Obłuże16:40
Maciejewicza16:41
Galeria Szperk16:42
Staniewicza16:43
Sikorskiego [GDY]16:44
Steyera16:45
Pogórze - Słowackiego16:46
Pogórze - Majakowskiego16:46
Pogórze - Szkolna16:47
Suchy Dwór - Szkolna16:48
Suchy Dwór - Reja16:49
Suchy Dwór - Kochanowskiego16:50
Suchy Dwór - Necla16:50
Suchy Dwór - Borchardta16:51
Kurs nr 25 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta17:03
Suchy Dwór - Gombrowicza17:04
Suchy Dwór - Szkolna17:05
Pogórze - Szkolna17:06
Pogórze - Majakowskiego17:07
Pogórze Górne17:08
Steyera17:09
Sikorskiego [GDY]17:10
Staniewicza17:11
Maciejewicza17:13
Stare Obłuże17:14
Kwiatkowskiego17:15
Obłuże Centrum17:18
Energetyków17:21
Janka Wiśniewskiego17:23
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:27
Plac Kaszubski17:29
Kurs nr 26 do Suchy Dwór - Borchardta
Plac Kaszubski17:47
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:50
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:53
Janka Wiśniewskiego17:54
Energetyków17:56
Obłuże Centrum17:59
Kwiatkowskiego18:01
Stare Obłuże18:04
Maciejewicza18:05
Galeria Szperk18:06
Staniewicza18:07
Sikorskiego [GDY]18:08
Steyera18:09
Pogórze - Słowackiego18:10
Pogórze - Majakowskiego18:10
Pogórze - Szkolna18:11
Suchy Dwór - Szkolna18:12
Suchy Dwór - Reja18:13
Suchy Dwór - Kochanowskiego18:14
Suchy Dwór - Necla18:14
Suchy Dwór - Borchardta18:15
Kurs nr 27 do Plac Kaszubski
Suchy Dwór - Borchardta18:17
Suchy Dwór - Gombrowicza18:18
Suchy Dwór - Szkolna18:19
Pogórze - Szkolna18:20
Pogórze - Majakowskiego18:21
Pogórze Górne18:22
Steyera18:23
Sikorskiego [GDY]18:24
Staniewicza18:25
Maciejewicza18:27
Stare Obłuże18:28
Kwiatkowskiego18:29
Obłuże Centrum18:32
Energetyków18:34
Janka Wiśniewskiego18:36
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:40
Plac Kaszubski18:42
Kurs nr 28 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski18:57
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:00
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:03
Janka Wiśniewskiego19:04
Energetyków19:06
Obłuże Centrum19:09
Kwiatkowskiego19:11
Stare Obłuże19:13
Maciejewicza19:14
Galeria Szperk19:15
Staniewicza19:16
Sikorskiego [GDY]19:17
Steyera19:18
Pogórze - Pogórze Górne19:19
Kurs nr 29 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne19:19
Baza na Pogórzu Dolnym19:22
Kurs nr 30 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym20:01
Pogórze Górne20:04
Kurs nr 31 do Plac Kaszubski
Pogórze Górne20:06
Steyera20:07
Sikorskiego [GDY]20:08
Staniewicza20:09
Maciejewicza20:11
Stare Obłuże20:12
Kwiatkowskiego20:13
Obłuże Centrum20:16
Energetyków20:18
Janka Wiśniewskiego20:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:24
Plac Kaszubski20:26
Kurs nr 32 do Pogórze - Pogórze Górne
Plac Kaszubski20:50
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:53
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:56
Janka Wiśniewskiego20:57
Energetyków20:59
Obłuże Centrum21:02
Kwiatkowskiego21:04
Stare Obłuże21:06
Maciejewicza21:07
Galeria Szperk21:08
Staniewicza21:09
Sikorskiego [GDY]21:10
Steyera21:11
Pogórze - Pogórze Górne21:12
Kurs nr 33 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne21:12
Baza na Pogórzu Dolnym21:15