• W piątek, 31 maja na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, 695 174 194.  • W piątek, 31 maja na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, www.ztm.gda.pl  • Trwają prace serwisowe w systemie do zarządzania treścią na tablicach. Prosimy o korzystanie z rozkładów papierowych oraz tych dostępnych na stronie ztm.gda.pl i mapa.ztm.gda.pl.  • Uwaga: 31.05 w piątek większość linii kursować będzie wg SOBOTNICH rozkładów jazdy. Więcej na: ztm.gda.pl
20:43
Kurs nr 0 do Obłuże Centrum
Grabówek SKM05:58
Obłuże Centrum06:03
Kurs nr 1 do Pogórze Dolne
Obłuże Centrum06:03
Kuśnierska06:04
Podgórska06:05
Żeliwna06:07
Żelazna06:08
Pogórze Dolne06:09
Kurs nr 2 do Mały Kack Strzelców
Pogórze Dolne06:29
Żelazna06:30
Żeliwna06:31
Podgórska06:32
Kuśnierska06:33
Obłuże Centrum06:34
Energetyków06:36
Janka Wiśniewskiego06:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP06:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:43
Plac Kaszubski06:45
Plac Kaszubski - Świętojańska06:46
Skwer Kościuszki - InfoBox06:47
Wybickiego [GDY]06:48
Żwirki i Wigury [GDY]06:49
Traugutta [GDY]06:50
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:52
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:53
Harcerska06:54
Centrum Nauki Experyment06:55
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:56
Zwycięstwa - Wielkopolska06:58
Plac Górnośląski06:59
Łowicka [GDY]07:01
Olgierda07:02
Lidzka07:03
Racławicka07:04
Karwiny PKM07:06
Władysława Jagiełły07:07
Grenadierów07:08
Mały Kack Strzelców07:08
Kurs nr 3 do Pogórze Dolne
Mały Kack Strzelców07:38
Grenadierów07:39
Władysława Jagiełły07:40
Karwiny PKM07:42
Racławicka07:44
Lidzka07:45
Olgierda07:46
Łowicka [GDY]07:47
Plac Górnośląski07:48
Zwycięstwa - Wielkopolska07:50
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:52
Centrum Nauki Experyment07:53
Harcerska07:54
Urząd Miasta - Świętojańska07:56
Traugutta [GDY]07:57
Żwirki i Wigury [GDY]07:58
Skwer Kościuszki - InfoBox07:59
Plac Kaszubski - Świętojańska08:01
Plac Kaszubski - Jana z Kolna08:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:04
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:06
Janka Wiśniewskiego08:07
Energetyków08:09
Obłuże Centrum08:12
Kuśnierska08:13
Podgórska08:14
Żeliwna08:16
Żelazna08:17
Pogórze Dolne08:18
Kurs nr 4 do Mały Kack Strzelców
Pogórze Dolne08:34
Żelazna08:35
Żeliwna08:36
Podgórska08:37
Kuśnierska08:38
Obłuże Centrum08:39
Energetyków08:41
Janka Wiśniewskiego08:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:48
Plac Kaszubski08:50
Plac Kaszubski - Świętojańska08:51
Skwer Kościuszki - InfoBox08:52
Wybickiego [GDY]08:53
Żwirki i Wigury [GDY]08:54
Traugutta [GDY]08:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:57
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:58
Harcerska08:59
Centrum Nauki Experyment09:00
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:01
Zwycięstwa - Wielkopolska09:03
Plac Górnośląski09:04
Łowicka [GDY]09:06
Olgierda09:07
Lidzka09:08
Racławicka09:09
Karwiny PKM09:11
Władysława Jagiełły09:12
Grenadierów09:13
Mały Kack Strzelców09:13
Kurs nr 5 do Pogórze Dolne
Mały Kack Strzelców09:38
Grenadierów09:39
Władysława Jagiełły09:40
Karwiny PKM09:42
Racławicka09:44
Lidzka09:45
Olgierda09:46
Łowicka [GDY]09:47
Plac Górnośląski09:48
Zwycięstwa - Wielkopolska09:50
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:52
Centrum Nauki Experyment09:53
Harcerska09:54
Urząd Miasta - Świętojańska09:56
Traugutta [GDY]09:57
Żwirki i Wigury [GDY]09:58
Skwer Kościuszki - InfoBox09:59
Plac Kaszubski - Świętojańska10:01
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:04
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:06
Janka Wiśniewskiego10:07
Energetyków10:09
Obłuże Centrum10:12
Kuśnierska10:13
Podgórska10:14
Żeliwna10:16
Żelazna10:17
Pogórze Dolne10:18
Kurs nr 6 do Mały Kack Strzelców
Pogórze Dolne10:34
Żelazna10:35
Żeliwna10:36
Podgórska10:37
Kuśnierska10:38
Obłuże Centrum10:39
Energetyków10:41
Janka Wiśniewskiego10:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:48
Plac Kaszubski10:50
Plac Kaszubski - Świętojańska10:51
Skwer Kościuszki - InfoBox10:53
Wybickiego [GDY]10:54
Żwirki i Wigury [GDY]10:55
Traugutta [GDY]10:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:59
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:00
Harcerska11:01
Centrum Nauki Experyment11:02
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:03
Zwycięstwa - Wielkopolska11:05
Plac Górnośląski11:07
Łowicka [GDY]11:09
Olgierda11:10
Lidzka11:11
Racławicka11:12
Karwiny PKM11:14
Władysława Jagiełły11:15
Grenadierów11:16
Mały Kack Strzelców11:16
Kurs nr 7 do Pogórze Dolne
Mały Kack Strzelców11:38
Grenadierów11:39
Władysława Jagiełły11:40
Karwiny PKM11:42
Racławicka11:44
Lidzka11:45
Olgierda11:46
Łowicka [GDY]11:47
Plac Górnośląski11:49
Zwycięstwa - Wielkopolska11:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:53
Centrum Nauki Experyment11:55
Harcerska11:56
Urząd Miasta - Świętojańska11:58
Traugutta [GDY]12:00
Żwirki i Wigury [GDY]12:01
Skwer Kościuszki - InfoBox12:02
Plac Kaszubski - Świętojańska12:04
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:10
Janka Wiśniewskiego12:11
Energetyków12:13
Obłuże Centrum12:16
Kuśnierska12:17
Podgórska12:18
Żeliwna12:20
Żelazna12:21
Pogórze Dolne12:22
Kurs nr 8 do Mały Kack Strzelców
Pogórze Dolne12:34
Żelazna12:35
Żeliwna12:36
Podgórska12:37
Kuśnierska12:38
Obłuże Centrum12:39
Energetyków12:41
Janka Wiśniewskiego12:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:48
Plac Kaszubski12:50
Plac Kaszubski - Świętojańska12:51
Skwer Kościuszki - InfoBox12:53
Wybickiego [GDY]12:54
Żwirki i Wigury [GDY]12:55
Traugutta [GDY]12:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:59
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:00
Harcerska13:01
Centrum Nauki Experyment13:02
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:03
Zwycięstwa - Wielkopolska13:05
Plac Górnośląski13:07
Łowicka [GDY]13:09
Olgierda13:10
Lidzka13:11
Racławicka13:12
Karwiny PKM13:14
Władysława Jagiełły13:15
Grenadierów13:16
Mały Kack Strzelców13:16
Kurs nr 9 do Pogórze Dolne
Mały Kack Strzelców13:38
Grenadierów13:39
Władysława Jagiełły13:40
Karwiny PKM13:42
Racławicka13:44
Lidzka13:45
Olgierda13:46
Łowicka [GDY]13:47
Plac Górnośląski13:49
Zwycięstwa - Wielkopolska13:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:53
Centrum Nauki Experyment13:55
Harcerska13:56
Urząd Miasta - Świętojańska13:58
Traugutta [GDY]14:00
Żwirki i Wigury [GDY]14:01
Skwer Kościuszki - InfoBox14:02
Plac Kaszubski - Świętojańska14:04
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:10
Janka Wiśniewskiego14:11
Energetyków14:13
Obłuże Centrum14:16
Kuśnierska14:17
Podgórska14:18
Żeliwna14:20
Żelazna14:21
Pogórze Dolne14:22
Kurs nr 10 do Mały Kack Strzelców
Pogórze Dolne14:34
Żelazna14:35
Żeliwna14:36
Podgórska14:37
Kuśnierska14:38
Obłuże Centrum14:39
Energetyków14:41
Janka Wiśniewskiego14:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:48
Plac Kaszubski14:50
Plac Kaszubski - Świętojańska14:51
Skwer Kościuszki - InfoBox14:53
Wybickiego [GDY]14:54
Żwirki i Wigury [GDY]14:55
Traugutta [GDY]14:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:59
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:00
Harcerska15:01
Centrum Nauki Experyment15:02
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:03
Zwycięstwa - Wielkopolska15:05
Plac Górnośląski15:07
Łowicka [GDY]15:09
Olgierda15:10
Lidzka15:11
Racławicka15:12
Karwiny PKM15:14
Władysława Jagiełły15:15
Grenadierów15:16
Mały Kack Strzelców15:16
Kurs nr 11 do Pogórze Dolne
Mały Kack Strzelców15:38
Grenadierów15:39
Władysława Jagiełły15:40
Karwiny PKM15:42
Racławicka15:44
Lidzka15:45
Olgierda15:46
Łowicka [GDY]15:47
Plac Górnośląski15:49
Zwycięstwa - Wielkopolska15:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:53
Centrum Nauki Experyment15:55
Harcerska15:56
Urząd Miasta - Świętojańska15:58
Traugutta [GDY]16:00
Żwirki i Wigury [GDY]16:01
Skwer Kościuszki - InfoBox16:02
Plac Kaszubski - Świętojańska16:04
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:10
Janka Wiśniewskiego16:11
Energetyków16:13
Obłuże Centrum16:16
Kuśnierska16:17
Podgórska16:18
Żeliwna16:20
Żelazna16:21
Pogórze Dolne16:22
Kurs nr 12 do Mały Kack Strzelców
Pogórze Dolne16:34
Żelazna16:35
Żeliwna16:36
Podgórska16:37
Kuśnierska16:38
Obłuże Centrum16:39
Energetyków16:41
Janka Wiśniewskiego16:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:48
Plac Kaszubski16:50
Plac Kaszubski - Świętojańska16:51
Skwer Kościuszki - InfoBox16:53
Wybickiego [GDY]16:54
Żwirki i Wigury [GDY]16:55
Traugutta [GDY]16:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:59
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:00
Harcerska17:01
Centrum Nauki Experyment17:02
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:03
Zwycięstwa - Wielkopolska17:05
Plac Górnośląski17:07
Łowicka [GDY]17:09
Olgierda17:10
Lidzka17:11
Racławicka17:12
Karwiny PKM17:14
Władysława Jagiełły17:15
Grenadierów17:16
Mały Kack Strzelców17:16
Kurs nr 13 do Pogórze Dolne Złota
Mały Kack Strzelców17:49
Grenadierów17:50
Władysława Jagiełły17:51
Karwiny PKM17:53
Racławicka17:55
Lidzka17:56
Olgierda17:57
Łowicka [GDY]17:58
Plac Górnośląski17:59
Zwycięstwa - Wielkopolska18:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:03
Centrum Nauki Experyment18:05
Harcerska18:06
Urząd Miasta - Świętojańska18:08
Traugutta [GDY]18:10
Żwirki i Wigury [GDY]18:11
Skwer Kościuszki - InfoBox18:12
Plac Kaszubski - Świętojańska18:14
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:20
Janka Wiśniewskiego18:21
Energetyków18:23
Obłuże Centrum18:26
Kuśnierska18:27
Podgórska18:28
Żeliwna18:30
Żelazna18:31
Pogórze Dolne18:32
Kadmowa18:34
Pogórze Dolne Złota18:35
Kurs nr 14 do Mały Kack Strzelców
Pogórze Dolne Złota18:46
Kadmowa18:47
Pogórze Dolne18:49
Żelazna18:50
Żeliwna18:51
Podgórska18:52
Kuśnierska18:53
Obłuże Centrum18:54
Energetyków18:56
Janka Wiśniewskiego18:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:03
Plac Kaszubski19:05
Plac Kaszubski - Świętojańska19:06
Skwer Kościuszki - InfoBox19:08
Wybickiego [GDY]19:09
Żwirki i Wigury [GDY]19:10
Traugutta [GDY]19:11
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:14
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:15
Harcerska19:16
Centrum Nauki Experyment19:17
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:18
Zwycięstwa - Wielkopolska19:20
Plac Górnośląski19:22
Łowicka [GDY]19:24
Olgierda19:25
Lidzka19:26
Racławicka19:27
Karwiny PKM19:29
Władysława Jagiełły19:30
Grenadierów19:31
Mały Kack Strzelców19:31
Kurs nr 15 do Pogórze Dolne Złota
Mały Kack Strzelców19:49
Grenadierów19:50
Władysława Jagiełły19:51
Karwiny PKM19:53
Racławicka19:55
Lidzka19:56
Olgierda19:57
Łowicka [GDY]19:58
Plac Górnośląski19:59
Zwycięstwa - Wielkopolska20:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:03
Centrum Nauki Experyment20:05
Harcerska20:06
Urząd Miasta - Świętojańska20:08
Traugutta [GDY]20:10
Żwirki i Wigury [GDY]20:11
Skwer Kościuszki - InfoBox20:12
Plac Kaszubski - Świętojańska20:14
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:20
Janka Wiśniewskiego20:21
Energetyków20:23
Obłuże Centrum20:26
Kuśnierska20:27
Podgórska20:28
Żeliwna20:30
Żelazna20:31
Pogórze Dolne20:32
Kadmowa20:34
Pogórze Dolne Złota20:35
Kurs nr 16 do Mały Kack Strzelców
Pogórze Dolne Złota20:46
Kadmowa20:47
Pogórze Dolne20:49
Żelazna20:50
Żeliwna20:51
Podgórska20:52
Kuśnierska20:53
Obłuże Centrum20:54
Energetyków20:56
Janka Wiśniewskiego20:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP21:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:03
Plac Kaszubski21:05
Plac Kaszubski - Świętojańska21:06
Skwer Kościuszki - InfoBox21:07
Wybickiego [GDY]21:08
Żwirki i Wigury [GDY]21:09
Traugutta [GDY]21:10
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:13
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka21:14
Harcerska21:15
Centrum Nauki Experyment21:16
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:17
Zwycięstwa - Wielkopolska21:19
Plac Górnośląski21:20
Łowicka [GDY]21:22
Olgierda21:23
Lidzka21:24
Racławicka21:25
Karwiny PKM21:27
Władysława Jagiełły21:28
Grenadierów21:29
Mały Kack Strzelców21:29
Kurs nr 17 do Pogórze Dolne
Mały Kack Strzelców21:41
Grenadierów21:42
Władysława Jagiełły21:43
Karwiny PKM21:45
Racławicka21:47
Lidzka21:48
Olgierda21:49
Łowicka [GDY]21:50
Plac Górnośląski21:51
Zwycięstwa - Wielkopolska21:53
Redłowo SKM - Park Technologiczny21:55
Centrum Nauki Experyment21:56
Harcerska21:57
Urząd Miasta - Świętojańska21:59
Traugutta [GDY]22:00
Żwirki i Wigury [GDY]22:01
Skwer Kościuszki - InfoBox22:02
Plac Kaszubski - Świętojańska22:04
Plac Kaszubski - Jana z Kolna22:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:09
Janka Wiśniewskiego22:10
Energetyków22:12
Obłuże Centrum22:15
Kuśnierska22:16
Podgórska22:17
Żeliwna22:19
Żelazna22:20
Pogórze Dolne22:21
Kurs nr 18 do Mały Kack Strzelców
Pogórze Dolne22:34
Żelazna22:35
Żeliwna22:36
Podgórska22:37
Kuśnierska22:38
Obłuże Centrum22:39
Energetyków22:41
Janka Wiśniewskiego22:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP22:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:48
Plac Kaszubski22:50
Plac Kaszubski - Świętojańska22:51
Skwer Kościuszki - InfoBox22:52
Wybickiego [GDY]22:53
Żwirki i Wigury [GDY]22:54
Traugutta [GDY]22:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:58
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka22:59
Harcerska23:00
Centrum Nauki Experyment23:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny23:02
Zwycięstwa - Wielkopolska23:04
Plac Górnośląski23:05
Łowicka [GDY]23:07
Olgierda23:08
Lidzka23:09
Racławicka23:10
Karwiny PKM23:12
Władysława Jagiełły23:13
Grenadierów23:14
Mały Kack Strzelców23:14
Kurs nr 19 jako 710 do Grabówek SKM
Mały Kack Strzelców23:19
Grenadierów23:20
Władysława Jagiełły23:21
Karwiny PKM23:23
Racławicka23:25
Lidzka23:26
Olgierda23:27
Łowicka [GDY]23:28
Plac Górnośląski23:29
Zwycięstwa - Wielkopolska23:31
Redłowo SKM - Park Technologiczny23:33
Centrum Nauki Experyment23:34
Harcerska23:35
Urząd Miasta - Świętojańska23:37
Traugutta [GDY]23:38
Żwirki i Wigury [GDY]23:39
Skwer Kościuszki - InfoBox23:40
10 Lutego - Skwer Kościuszki23:42
3 Maja [GDY]23:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska23:46
Bpa Okoniewskiego23:47
Stocznia SKM - Morska23:48
Uniwersytet Morski23:49
Mireckiego23:50
Kalksztajnów23:51
Grabówek SKM23:53
Grabówek SKM23:54