• Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
13:56
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki08:23
Kacze Buki08:23
Kurs nr 1 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki08:24
Starochwaszczyńska08:25
Rdestowa - Chwaszczyńska08:26
Giełda Towarowa08:27
Szafranowa08:28
Paprykowa08:29
Kameliowa08:30
Dąbrowa Centrum08:31
Karwiny Tesco08:33
Myśliwska [GDY]08:36
Źródło Marii08:37
Karwiny PKM08:39
Lidzka08:41
Plac Górnośląski08:44
Zwycięstwa - Wielkopolska08:45
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:47
Centrum Nauki Experyment08:49
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:51
Armii Krajowej08:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:00
Energetyków09:03
Hutnicza - Estakada09:05
Hala "Makro"09:06
II Urząd Skarbowy09:08
Gruszkowa09:10
Hutnicza - Piaskowa09:12
Handlowa09:13
Hutnicza - Działki09:14
Mazowiecka09:15
Pomorska [RU]09:16
Kujawska [RU]09:18
25-lecia Solidarności09:19
Dąbrowskiego - Kościół09:20
Dąbrowskiego - Most09:22
Rumia Dworzec PKP09:24
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP09:37
Dąbrowskiego - Most09:39
Dąbrowskiego - Kościół09:40
25-lecia Solidarności09:42
Kujawska [RU]09:43
Pomorska - Gdańska09:44
Pomorska [RU]09:45
Hutnicza - Działki09:47
Handlowa09:48
Hutnicza - Piaskowa09:49
Gruszkowa09:51
II Urząd Skarbowy09:52
Hala "Makro"09:54
Hutnicza - Estakada09:56
Energetyków09:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:04
Armii Krajowej10:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:10
Centrum Nauki Experyment10:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:13
Zwycięstwa - Wielkopolska10:15
Plac Górnośląski10:16
Lidzka10:19
Karwiny PKM10:21
Źródło Marii10:23
Myśliwska [GDY]10:24
Karwiny Tesco10:26
Dąbrowa Centrum10:28
Kameliowa10:29
Paprykowa10:30
Szafranowa10:31
Giełda Towarowa10:32
Rdestowa - Chwaszczyńska10:34
Kacze Buki10:35
Kurs nr 3 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki11:04
Starochwaszczyńska11:05
Rdestowa - Chwaszczyńska11:06
Giełda Towarowa11:07
Szafranowa11:08
Paprykowa11:09
Kameliowa11:10
Dąbrowa Centrum11:11
Karwiny Tesco11:13
Myśliwska [GDY]11:16
Źródło Marii11:17
Karwiny PKM11:19
Lidzka11:21
Plac Górnośląski11:24
Zwycięstwa - Wielkopolska11:25
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:27
Centrum Nauki Experyment11:29
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:31
Armii Krajowej11:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:40
Energetyków11:43
Hutnicza - Estakada11:45
Hala "Makro"11:46
II Urząd Skarbowy11:48
Gruszkowa11:50
Hutnicza - Piaskowa11:52
Handlowa11:53
Hutnicza - Działki11:54
Mazowiecka11:55
Pomorska [RU]11:56
Kujawska [RU]11:58
25-lecia Solidarności11:59
Dąbrowskiego - Kościół12:00
Dąbrowskiego - Most12:02
Rumia Dworzec PKP12:04
Kurs nr 4 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP12:17
Dąbrowskiego - Most12:19
Dąbrowskiego - Kościół12:20
25-lecia Solidarności12:22
Kujawska [RU]12:23
Pomorska - Gdańska12:24
Pomorska [RU]12:25
Hutnicza - Działki12:27
Handlowa12:28
Hutnicza - Piaskowa12:29
Gruszkowa12:31
II Urząd Skarbowy12:32
Hala "Makro"12:34
Hutnicza - Estakada12:36
Energetyków12:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:44
Armii Krajowej12:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:50
Centrum Nauki Experyment12:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:54
Zwycięstwa - Wielkopolska12:56
Plac Górnośląski12:58
Lidzka13:01
Karwiny PKM13:03
Źródło Marii13:05
Myśliwska [GDY]13:07
Karwiny Tesco13:09
Dąbrowa Centrum13:11
Kameliowa13:12
Paprykowa13:13
Szafranowa13:14
Giełda Towarowa13:15
Rdestowa - Chwaszczyńska13:17
Kacze Buki13:18
Kurs nr 5 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki13:44
Starochwaszczyńska13:45
Rdestowa - Chwaszczyńska13:46
Giełda Towarowa13:47
Szafranowa13:48
Paprykowa13:49
Kameliowa13:50
Dąbrowa Centrum13:51
Karwiny Tesco13:53
Myśliwska [GDY]13:56
Źródło Marii13:57
Karwiny PKM13:59
Lidzka14:01
Plac Górnośląski14:04
Zwycięstwa - Wielkopolska14:05
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:07
Centrum Nauki Experyment14:09
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:11
Armii Krajowej14:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:20
Energetyków14:23
Hutnicza - Estakada14:25
Hala "Makro"14:26
II Urząd Skarbowy14:28
Gruszkowa14:30
Hutnicza - Piaskowa14:32
Handlowa14:33
Hutnicza - Działki14:34
Mazowiecka14:35
Pomorska [RU]14:36
Kujawska [RU]14:38
25-lecia Solidarności14:39
Dąbrowskiego - Kościół14:40
Dąbrowskiego - Most14:42
Rumia Dworzec PKP14:44
Kurs nr 6 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP14:57
Dąbrowskiego - Most14:59
Dąbrowskiego - Kościół15:00
25-lecia Solidarności15:02
Kujawska [RU]15:03
Pomorska - Gdańska15:04
Pomorska [RU]15:05
Hutnicza - Działki15:07
Handlowa15:08
Hutnicza - Piaskowa15:09
Gruszkowa15:11
II Urząd Skarbowy15:12
Hala "Makro"15:14
Hutnicza - Estakada15:16
Energetyków15:18
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:24
Armii Krajowej15:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:30
Centrum Nauki Experyment15:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:34
Zwycięstwa - Wielkopolska15:36
Plac Górnośląski15:38
Lidzka15:41
Karwiny PKM15:43
Źródło Marii15:45
Myśliwska [GDY]15:47
Karwiny Tesco15:49
Dąbrowa Centrum15:51
Kameliowa15:52
Paprykowa15:53
Szafranowa15:54
Giełda Towarowa15:55
Rdestowa - Chwaszczyńska15:57
Kacze Buki15:58
Kurs nr 7 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki16:18
Starochwaszczyńska16:19
Rdestowa - Chwaszczyńska16:20
Giełda Towarowa16:21
Szafranowa16:22
Paprykowa16:23
Kameliowa16:24
Dąbrowa Centrum16:25
Karwiny Tesco16:27
Myśliwska [GDY]16:30
Źródło Marii16:31
Karwiny PKM16:33
Lidzka16:35
Plac Górnośląski16:38
Zwycięstwa - Wielkopolska16:39
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:41
Centrum Nauki Experyment16:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:45
Armii Krajowej16:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:54
Energetyków16:57
Hutnicza - Estakada16:59
Hala "Makro"17:00
II Urząd Skarbowy17:02
Gruszkowa17:04
Hutnicza - Piaskowa17:06
Handlowa17:07
Hutnicza - Działki17:08
Mazowiecka17:09
Pomorska [RU]17:10
Kujawska [RU]17:12
25-lecia Solidarności17:13
Dąbrowskiego - Kościół17:14
Dąbrowskiego - Most17:16
Rumia Dworzec PKP17:18
Kurs nr 8 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP17:37
Dąbrowskiego - Most17:39
Dąbrowskiego - Kościół17:40
25-lecia Solidarności17:42
Kujawska [RU]17:43
Pomorska - Gdańska17:44
Pomorska [RU]17:45
Hutnicza - Działki17:47
Handlowa17:48
Hutnicza - Piaskowa17:49
Gruszkowa17:50
II Urząd Skarbowy17:51
Hala "Makro"17:53
Hutnicza - Estakada17:55
Energetyków17:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:03
Armii Krajowej18:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:08
Centrum Nauki Experyment18:10
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:11
Zwycięstwa - Wielkopolska18:13
Plac Górnośląski18:15
Lidzka18:18
Karwiny PKM18:20
Źródło Marii18:22
Myśliwska [GDY]18:24
Karwiny Tesco18:26
Dąbrowa Centrum18:28
Kameliowa18:29
Paprykowa18:30
Szafranowa18:31
Giełda Towarowa18:32
Rdestowa - Chwaszczyńska18:34
Kacze Buki18:35
Kurs nr 9 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki18:55
Starochwaszczyńska18:56
Rdestowa - Chwaszczyńska18:57
Giełda Towarowa18:58
Szafranowa18:59
Paprykowa19:00
Kameliowa19:01
Dąbrowa Centrum19:02
Karwiny Tesco19:04
Myśliwska [GDY]19:07
Źródło Marii19:08
Karwiny PKM19:10
Lidzka19:12
Plac Górnośląski19:15
Zwycięstwa - Wielkopolska19:16
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:18
Centrum Nauki Experyment19:20
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:22
Armii Krajowej19:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:31
Energetyków19:34
Hutnicza - Estakada19:36
Hala "Makro"19:37
II Urząd Skarbowy19:39
Gruszkowa19:41
Hutnicza - Piaskowa19:42
Handlowa19:43
Hutnicza - Działki19:44
Mazowiecka19:45
Pomorska [RU]19:46
Kujawska [RU]19:48
25-lecia Solidarności19:49
Dąbrowskiego - Kościół19:50
Dąbrowskiego - Most19:52
Rumia Dworzec PKP19:54
Kurs nr 10 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP20:15
Dąbrowskiego - Most20:17
Dąbrowskiego - Kościół20:18
25-lecia Solidarności20:20
Kujawska [RU]20:21
Pomorska - Gdańska20:22
Pomorska [RU]20:23
Hutnicza - Działki20:25
Handlowa20:26
Hutnicza - Piaskowa20:27
Gruszkowa20:28
II Urząd Skarbowy20:29
Hala "Makro"20:31
Hutnicza - Estakada20:33
Energetyków20:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:41
Armii Krajowej20:44
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:46
Centrum Nauki Experyment20:48
Redłowo SKM - Park Technologiczny20:49
Zwycięstwa - Wielkopolska20:51
Plac Górnośląski20:53
Lidzka20:56
Karwiny PKM20:58
Źródło Marii21:00
Myśliwska [GDY]21:01
Karwiny Tesco21:03
Dąbrowa Centrum21:05
Kameliowa21:06
Paprykowa21:07
Szafranowa21:08
Giełda Towarowa21:09
Rdestowa - Chwaszczyńska21:11
Kacze Buki21:12
Kurs nr 11 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki21:41
Starochwaszczyńska21:42
Rdestowa - Chwaszczyńska21:43
Giełda Towarowa21:44
Szafranowa21:45
Paprykowa21:46
Kameliowa21:47
Dąbrowa Centrum21:48
Karwiny Tesco21:50
Myśliwska [GDY]21:53
Źródło Marii21:54
Karwiny PKM21:56
Lidzka21:58
Plac Górnośląski22:01
Zwycięstwa - Wielkopolska22:02
Redłowo SKM - Park Technologiczny22:04
Centrum Nauki Experyment22:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:07
Armii Krajowej22:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:15
Energetyków22:18
Hutnicza - Estakada22:20
Hala "Makro"22:21
II Urząd Skarbowy22:23
Gruszkowa22:25
Hutnicza - Piaskowa22:26
Handlowa22:27
Hutnicza - Działki22:28
Mazowiecka22:29
Pomorska [RU]22:30
Kujawska [RU]22:32
25-lecia Solidarności22:33
Dąbrowskiego - Kościół22:34
Dąbrowskiego - Most22:36
Rumia Dworzec PKP22:38