• Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką lub częścią odzieży.  • Kup bilet online! Buy a ticket online! Więcej/more: ztm.gda.pl  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:50
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki14:09
Kacze Buki14:09
Kurs nr 1 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki14:10
Starochwaszczyńska14:11
Rdestowa - Chwaszczyńska14:12
Giełda Towarowa14:13
Szafranowa14:14
Paprykowa14:15
Kameliowa14:16
Dąbrowa Centrum14:17
Karwiny Tesco14:19
Myśliwska [GDY]14:22
Źródło Marii14:23
Karwiny PKM14:25
Lidzka14:27
Plac Górnośląski14:30
Zwycięstwa - Wielkopolska14:31
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:33
Centrum Nauki Experyment14:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:38
Armii Krajowej14:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:44
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:47
Energetyków14:50
Hutnicza - Estakada14:53
Hala "Makro"14:54
II Urząd Skarbowy14:56
Gruszkowa15:00
Hutnicza - Piaskowa15:02
Handlowa15:03
Hutnicza - Działki15:04
Mazowiecka15:05
Pomorska [RU]15:06
Kujawska [RU]15:08
25-lecia Solidarności15:09
Dąbrowskiego - Kościół15:11
Dąbrowskiego - Most15:13
Rumia Dworzec PKP15:15
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP15:39
Dąbrowskiego - Most15:41
Dąbrowskiego - Kościół15:43
25-lecia Solidarności15:45
Kujawska [RU]15:46
Pomorska - Gdańska15:47
Pomorska [RU]15:48
Hutnicza - Działki15:50
Handlowa15:51
Hutnicza - Piaskowa15:52
Gruszkowa15:54
II Urząd Skarbowy15:56
Hala "Makro"15:58
Hutnicza - Estakada16:01
Energetyków16:03
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:10
Armii Krajowej16:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:17
Centrum Nauki Experyment16:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:21
Zwycięstwa - Wielkopolska16:23
Plac Górnośląski16:25
Lidzka16:28
Karwiny PKM16:31
Źródło Marii16:33
Myśliwska [GDY]16:35
Karwiny Tesco16:38
Dąbrowa Centrum16:41
Kameliowa16:42
Paprykowa16:43
Szafranowa16:44
Giełda Towarowa16:45
Rdestowa - Chwaszczyńska16:47
Kacze Buki16:48
Kurs nr 3 do Rumia Dworzec PKP
Kacze Buki17:22
Starochwaszczyńska17:23
Rdestowa - Chwaszczyńska17:24
Giełda Towarowa17:25
Szafranowa17:26
Paprykowa17:27
Kameliowa17:28
Dąbrowa Centrum17:29
Karwiny Tesco17:32
Myśliwska [GDY]17:35
Źródło Marii17:36
Karwiny PKM17:38
Lidzka17:40
Plac Górnośląski17:44
Zwycięstwa - Wielkopolska17:45
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:47
Centrum Nauki Experyment17:49
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:52
Armii Krajowej17:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:01
Energetyków18:04
Hutnicza - Estakada18:06
Hala "Makro"18:07
II Urząd Skarbowy18:09
Gruszkowa18:12
Hutnicza - Piaskowa18:14
Handlowa18:15
Hutnicza - Działki18:16
Mazowiecka18:17
Pomorska [RU]18:18
Kujawska [RU]18:20
25-lecia Solidarności18:21
Dąbrowskiego - Kościół18:23
Dąbrowskiego - Most18:25
Rumia Dworzec PKP18:27
Kurs nr 4 do Kacze Buki
Rumia Dworzec PKP18:56
Dąbrowskiego - Most18:58
Dąbrowskiego - Kościół18:59
25-lecia Solidarności19:01
Kujawska [RU]19:02
Pomorska - Gdańska19:03
Pomorska [RU]19:04
Hutnicza - Działki19:06
Handlowa19:07
Hutnicza - Piaskowa19:08
Gruszkowa19:09
II Urząd Skarbowy19:10
Hala "Makro"19:12
Hutnicza - Estakada19:14
Energetyków19:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:23
Armii Krajowej19:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:28
Centrum Nauki Experyment19:30
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:31
Zwycięstwa - Wielkopolska19:33
Plac Górnośląski19:35
Lidzka19:38
Karwiny PKM19:40
Źródło Marii19:42
Myśliwska [GDY]19:43
Karwiny Tesco19:45
Dąbrowa Centrum19:47
Kameliowa19:48
Paprykowa19:49
Szafranowa19:50
Giełda Towarowa19:51
Rdestowa - Chwaszczyńska19:53
Kacze Buki19:54
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Kacze Buki19:54
Kacze Buki19:54