16:42
Kurs nr 2 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka05:12
Witomino Leśniczówka05:12
Stawna05:13
Witomino Centrum05:15
Rolnicza05:16
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:21
Kilińskiego [GDY]05:22
Armii Krajowej05:24
I Urząd Skarbowy05:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:27
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:30
Janka Wiśniewskiego05:31
Energetyków05:33
Gołębia05:34
Terminal Kontenerowy05:35
Obłuże Centrum05:37
Cechowa05:38
Nasypowa05:39
Żeglarzy05:40
Stocznia Wojenna05:41
Akademia Marynarki Wojennej05:42
Oksywie Dolne05:43
Arciszewskich05:44
Muchowskiego05:45
Oksywie Górne05:46
Belwederska05:48
Dąbka - Zielona05:50
Bosmańska - Zielona05:52
Czwartaków05:54
Oksywie Godebskiego05:55
Kurs nr 3 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego05:59
Alzacka06:00
Oksywie Górne06:02
Muchowskiego06:03
Arciszewskich06:04
Oksywie Dolne06:05
Akademia Marynarki Wojennej06:06
Stocznia Wojenna06:07
Żeglarzy06:07
Nasypowa06:08
Cechowa06:11
Obłuże Centrum06:13
Terminal Kontenerowy06:15
Gołębia06:16
Energetyków06:17
Janka Wiśniewskiego06:19
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa06:23
3 Maja [GDY]06:25
Armii Krajowej06:26
Urząd Miasta - Władysława IV06:28
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:30
Rolnicza06:33
Witomino Centrum06:34
Stawna06:35
Witomino Leśniczówka06:36
Kurs nr 4 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka06:59
Witomino Leśniczówka06:59
Stawna07:00
Witomino Centrum07:02
Rolnicza07:03
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:08
Kilińskiego [GDY]07:10
Armii Krajowej07:12
I Urząd Skarbowy07:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:18
Janka Wiśniewskiego07:19
Energetyków07:21
Gołębia07:22
Terminal Kontenerowy07:23
Obłuże Centrum07:25
Cechowa07:26
Nasypowa07:27
Żeglarzy07:28
Stocznia Wojenna07:29
Akademia Marynarki Wojennej07:30
Oksywie Dolne07:31
Arciszewskich07:32
Muchowskiego07:33
Oksywie Górne07:34
Belwederska07:36
Dąbka - Zielona07:38
Bosmańska - Zielona07:40
Czwartaków07:42
Oksywie Godebskiego07:43
Kurs nr 5 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego08:01
Alzacka08:02
Oksywie Górne08:04
Muchowskiego08:05
Arciszewskich08:06
Oksywie Dolne08:07
Akademia Marynarki Wojennej08:08
Stocznia Wojenna08:09
Żeglarzy08:09
Nasypowa08:10
Cechowa08:12
Obłuże Centrum08:14
Terminal Kontenerowy08:16
Gołębia08:17
Energetyków08:18
Janka Wiśniewskiego08:20
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa08:24
3 Maja [GDY]08:26
Armii Krajowej08:28
Urząd Miasta - Władysława IV08:30
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:33
Rolnicza08:36
Witomino Centrum08:38
Stawna08:39
Witomino Leśniczówka08:40
Kurs nr 6 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka09:15
Witomino Leśniczówka09:15
Stawna09:16
Witomino Centrum09:18
Rolnicza09:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:24
Kilińskiego [GDY]09:26
Armii Krajowej09:28
I Urząd Skarbowy09:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:34
Janka Wiśniewskiego09:35
Energetyków09:37
Gołębia09:38
Terminal Kontenerowy09:39
Obłuże Centrum09:41
Cechowa09:42
Nasypowa09:43
Żeglarzy09:44
Stocznia Wojenna09:45
Akademia Marynarki Wojennej09:46
Oksywie Dolne09:47
Arciszewskich09:48
Muchowskiego09:49
Oksywie Górne09:50
Belwederska09:52
Dąbka - Zielona09:54
Bosmańska - Zielona09:56
Czwartaków09:58
Oksywie Godebskiego09:59
Kurs nr 7 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego10:18
Alzacka10:19
Oksywie Górne10:21
Muchowskiego10:22
Arciszewskich10:23
Oksywie Dolne10:24
Akademia Marynarki Wojennej10:25
Stocznia Wojenna10:26
Żeglarzy10:26
Nasypowa10:27
Cechowa10:29
Obłuże Centrum10:31
Terminal Kontenerowy10:33
Gołębia10:34
Energetyków10:35
Janka Wiśniewskiego10:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa10:41
3 Maja [GDY]10:43
Armii Krajowej10:45
Urząd Miasta - Władysława IV10:47
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:50
Rolnicza10:53
Witomino Centrum10:55
Stawna10:56
Witomino Leśniczówka10:57
Kurs nr 8 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka11:15
Witomino Leśniczówka11:15
Stawna11:16
Witomino Centrum11:18
Rolnicza11:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:24
Kilińskiego [GDY]11:26
Armii Krajowej11:28
I Urząd Skarbowy11:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:34
Janka Wiśniewskiego11:35
Energetyków11:37
Gołębia11:38
Terminal Kontenerowy11:39
Obłuże Centrum11:41
Cechowa11:42
Nasypowa11:43
Żeglarzy11:44
Stocznia Wojenna11:45
Akademia Marynarki Wojennej11:46
Oksywie Dolne11:47
Arciszewskich11:48
Muchowskiego11:49
Oksywie Górne11:50
Belwederska11:52
Dąbka - Zielona11:54
Bosmańska - Zielona11:56
Czwartaków11:58
Oksywie Godebskiego11:59
Kurs nr 9 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego12:18
Alzacka12:19
Oksywie Górne12:21
Muchowskiego12:22
Arciszewskich12:23
Oksywie Dolne12:24
Akademia Marynarki Wojennej12:25
Stocznia Wojenna12:26
Żeglarzy12:26
Nasypowa12:27
Cechowa12:29
Obłuże Centrum12:31
Terminal Kontenerowy12:33
Gołębia12:34
Energetyków12:35
Janka Wiśniewskiego12:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa12:41
3 Maja [GDY]12:43
Armii Krajowej12:45
Urząd Miasta - Władysława IV12:47
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:50
Rolnicza12:53
Witomino Centrum12:55
Stawna12:56
Witomino Leśniczówka12:57
Kurs nr 10 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka13:15
Witomino Leśniczówka13:15
Stawna13:16
Witomino Centrum13:18
Rolnicza13:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:24
Kilińskiego [GDY]13:26
Armii Krajowej13:28
I Urząd Skarbowy13:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:31
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:34
Janka Wiśniewskiego13:35
Energetyków13:37
Gołębia13:38
Terminal Kontenerowy13:39
Obłuże Centrum13:41
Cechowa13:42
Nasypowa13:43
Żeglarzy13:44
Stocznia Wojenna13:45
Akademia Marynarki Wojennej13:46
Oksywie Dolne13:47
Arciszewskich13:48
Muchowskiego13:49
Oksywie Górne13:50
Belwederska13:52
Dąbka - Zielona13:54
Bosmańska - Zielona13:56
Czwartaków13:58
Oksywie Godebskiego13:59
Kurs nr 11 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego14:09
Alzacka14:10
Oksywie Górne14:12
Muchowskiego14:13
Arciszewskich14:14
Oksywie Dolne14:15
Akademia Marynarki Wojennej14:16
Stocznia Wojenna14:17
Żeglarzy14:17
Nasypowa14:18
Cechowa14:21
Obłuże Centrum14:23
Terminal Kontenerowy14:25
Gołębia14:26
Energetyków14:27
Janka Wiśniewskiego14:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa14:34
3 Maja [GDY]14:36
Armii Krajowej14:38
Urząd Miasta - Władysława IV14:40
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:43
Rolnicza14:46
Witomino Centrum14:48
Stawna14:49
Witomino Leśniczówka14:50
Kurs nr 12 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka15:15
Witomino Leśniczówka15:15
Stawna15:16
Witomino Centrum15:18
Rolnicza15:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:22
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:25
Kilińskiego [GDY]15:27
Armii Krajowej15:29
I Urząd Skarbowy15:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:32
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:35
Janka Wiśniewskiego15:36
Energetyków15:39
Gołębia15:40
Terminal Kontenerowy15:41
Obłuże Centrum15:43
Cechowa15:44
Nasypowa15:45
Żeglarzy15:46
Stocznia Wojenna15:47
Akademia Marynarki Wojennej15:48
Oksywie Dolne15:49
Arciszewskich15:50
Muchowskiego15:51
Oksywie Górne15:52
Belwederska15:54
Dąbka - Zielona15:57
Bosmańska - Zielona15:59
Czwartaków16:01
Oksywie Godebskiego16:02
Kurs nr 13 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego16:10
Alzacka16:11
Oksywie Górne16:13
Muchowskiego16:14
Arciszewskich16:15
Oksywie Dolne16:16
Akademia Marynarki Wojennej16:17
Stocznia Wojenna16:18
Żeglarzy16:18
Nasypowa16:19
Cechowa16:22
Obłuże Centrum16:24
Terminal Kontenerowy16:26
Gołębia16:27
Energetyków16:28
Janka Wiśniewskiego16:30
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa16:34
3 Maja [GDY]16:36
Armii Krajowej16:38
Urząd Miasta - Władysława IV16:40
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:43
Rolnicza16:46
Witomino Centrum16:48
Stawna16:49
Witomino Leśniczówka16:50
Kurs nr 14 do Oksywie Godebskiego
Witomino Leśniczówka17:35
Witomino Leśniczówka17:35
Stawna17:36
Witomino Centrum17:38
Rolnicza17:39
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:41
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:44
Kilińskiego [GDY]17:46
Armii Krajowej17:48
I Urząd Skarbowy17:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:51
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:54
Janka Wiśniewskiego17:55
Energetyków17:57
Gołębia17:58
Terminal Kontenerowy17:59
Obłuże Centrum18:01
Cechowa18:02
Nasypowa18:03
Żeglarzy18:04
Stocznia Wojenna18:05
Akademia Marynarki Wojennej18:06
Oksywie Dolne18:07
Arciszewskich18:08
Muchowskiego18:09
Oksywie Górne18:10
Belwederska18:12
Dąbka - Zielona18:14
Bosmańska - Zielona18:16
Czwartaków18:18
Oksywie Godebskiego18:19
Kurs nr 15 do Witomino Leśniczówka
Oksywie Godebskiego18:36
Alzacka18:37
Oksywie Górne18:39
Muchowskiego18:40
Arciszewskich18:41
Oksywie Dolne18:42
Akademia Marynarki Wojennej18:43
Stocznia Wojenna18:44
Żeglarzy18:44
Nasypowa18:45
Cechowa18:47
Obłuże Centrum18:49
Terminal Kontenerowy18:51
Gołębia18:52
Energetyków18:53
Janka Wiśniewskiego18:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa18:59
3 Maja [GDY]19:01
Armii Krajowej19:03
Urząd Miasta - Władysława IV19:05
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:08
Rolnicza19:11
Witomino Centrum19:13
Stawna19:14
Witomino Leśniczówka19:15
Kurs nr 16 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Witomino Leśniczówka19:37
Witomino Leśniczówka19:37
Stawna19:38
Witomino Centrum19:40
Rolnicza19:41
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:46
Kilińskiego [GDY]19:47
Armii Krajowej19:49
I Urząd Skarbowy19:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:52
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:55
Janka Wiśniewskiego19:56
Energetyków19:58
Obłuże Centrum20:01
Kuśnierska20:03
Podgórska20:04
Żeliwna20:06
Żelazna20:07
Pogórze Dolne20:08
Baza na Pogórzu Dolnym20:09