Menu
23:09
Kurs nr 13 do Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | |
---|---|
Plac Kaszubski | 13:56 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 14:00 |
Kurs nr 14 do Dom Marynarza | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 14:01 |
Starowiejska [GDY] | 14:02 |
Armii Krajowej | 14:04 |
Kilińskiego [GDY] | 14:06 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 14:08 |
Urząd Miasta - Świętojańska | 14:09 |
Piłsudskiego | 14:11 |
Dom Marynarza | 14:12 |
Kurs nr 15 do Dom Marynarza | |
---|---|
Dom Marynarza | 14:32 |
Piłsudskiego | 14:33 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 14:36 |
Kilińskiego [GDY] | 14:38 |
Armii Krajowej | 14:40 |
I Urząd Skarbowy | 14:42 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 14:43 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 14:46 |
Janka Wiśniewskiego | 14:47 |
Energetyków | 14:49 |
Obłuże Centrum | 14:52 |
Kwiatkowskiego | 14:54 |
Sucharskiego | 14:55 |
Turkusowa | 14:58 |
Dąbka - Zespół Szkół | 14:59 |
Benisławskiego | 15:00 |
Dąbka - Zielona | 15:01 |
Bosmańska - Zielona | 15:03 |
Alzacka | 15:04 |
Oksywie Górne | 15:06 |
Muchowskiego | 15:07 |
Arciszewskich | 15:08 |
Oksywie Dolne | 15:10 |
Akademia Marynarki Wojennej | 15:11 |
Stocznia Wojenna | 15:12 |
Żeglarzy | 15:12 |
Nasypowa | 15:13 |
Bosmańska - Nasypowa | 15:15 |
Cechowa | 15:19 |
Obłuże Centrum | 15:21 |
Energetyków | 15:24 |
Janka Wiśniewskiego | 15:26 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 15:27 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 15:30 |
Starowiejska [GDY] | 15:31 |
Armii Krajowej | 15:33 |
Kilińskiego [GDY] | 15:35 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 15:37 |
Urząd Miasta - Świętojańska | 15:38 |
Piłsudskiego | 15:40 |
Dom Marynarza | 15:41 |
Kurs nr 16 do Dom Marynarza | |
---|---|
Dom Marynarza | 16:02 |
Piłsudskiego | 16:03 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 16:06 |
Kilińskiego [GDY] | 16:08 |
Armii Krajowej | 16:10 |
I Urząd Skarbowy | 16:12 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 16:13 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 16:16 |
Janka Wiśniewskiego | 16:17 |
Energetyków | 16:20 |
Obłuże Centrum | 16:23 |
Kwiatkowskiego | 16:25 |
Sucharskiego | 16:26 |
Turkusowa | 16:29 |
Dąbka - Zespół Szkół | 16:30 |
Benisławskiego | 16:31 |
Dąbka - Zielona | 16:32 |
Bosmańska - Zielona | 16:34 |
Alzacka | 16:35 |
Oksywie Górne | 16:37 |
Muchowskiego | 16:38 |
Arciszewskich | 16:39 |
Oksywie Dolne | 16:41 |
Akademia Marynarki Wojennej | 16:42 |
Stocznia Wojenna | 16:43 |
Żeglarzy | 16:43 |
Nasypowa | 16:44 |
Bosmańska - Nasypowa | 16:46 |
Cechowa | 16:48 |
Obłuże Centrum | 16:50 |
Energetyków | 16:53 |
Janka Wiśniewskiego | 16:55 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 16:56 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 16:59 |
Starowiejska [GDY] | 17:00 |
Armii Krajowej | 17:02 |
Kilińskiego [GDY] | 17:04 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 17:06 |
Urząd Miasta - Świętojańska | 17:07 |
Piłsudskiego | 17:09 |
Dom Marynarza | 17:10 |
Kurs nr 17 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym | |
---|---|
Dom Marynarza | 17:47 |
Piłsudskiego | 17:48 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 17:51 |
Kilińskiego [GDY] | 17:53 |
Armii Krajowej | 17:55 |
I Urząd Skarbowy | 17:57 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 17:58 |
Węzeł Ofiar Grudnia '70 | 18:01 |
Janka Wiśniewskiego | 18:02 |
Energetyków | 18:04 |
Obłuże Centrum | 18:07 |
Kuśnierska | 18:09 |
Podgórska | 18:10 |
Żeliwna | 18:12 |
Żelazna | 18:13 |
Pogórze Dolne | 18:14 |
Baza na Pogórzu Dolnym | 18:15 |