• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
17:21
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki07:35
Kacze Buki07:35
Kurs nr 1 jako 740 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Kacze Buki07:36
Starochwaszczyńska07:37
Rdestowa - Chwaszczyńska07:38
Giełda Towarowa07:39
Szafranowa07:40
Paprykowa07:41
Kameliowa07:42
Dąbrowa Centrum07:43
Anyżowa07:44
Karwiny Tesco07:46
Myśliwska [GDY]07:49
Źródło Marii07:50
Karwiny PKM07:52
Racławicka07:54
Lidzka07:55
Olgierda07:56
Łowicka [GDY]07:57
Plac Górnośląski07:58
Zwycięstwa - Wielkopolska08:00
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:02
Centrum Nauki Experyment08:04
Harcerska08:05
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:07
Kilińskiego [GDY]08:09
Armii Krajowej08:11
I Urząd Skarbowy08:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:15
Kurs nr 2 do Dom Marynarza
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:36
Starowiejska [GDY]08:37
Armii Krajowej08:39
Kilińskiego [GDY]08:40
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:42
Urząd Miasta - Świętojańska08:43
Dom Marynarza08:45
Kurs nr 3 do Dom Marynarza
Dom Marynarza08:58
Piłsudskiego08:59
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:01
Kilińskiego [GDY]09:03
Armii Krajowej09:05
I Urząd Skarbowy09:07
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:11
Janka Wiśniewskiego09:12
Energetyków09:14
Obłuże Centrum09:17
Kwiatkowskiego09:19
Turkusowa09:21
Dąbka - Zespół Szkół09:22
Benisławskiego09:23
Dąbka - Zielona09:24
Bosmańska - Zielona09:26
Alzacka09:27
Oksywie Górne09:28
Muchowskiego09:29
Arciszewskich09:30
Oksywie Dolne09:32
Akademia Marynarki Wojennej09:33
Stocznia Wojenna09:34
Nasypowa09:36
Cechowa09:37
Obłuże Centrum09:39
Energetyków09:41
Janka Wiśniewskiego09:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:47
Starowiejska [GDY]09:48
Armii Krajowej09:50
Kilińskiego [GDY]09:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:53
Urząd Miasta - Świętojańska09:54
Dom Marynarza09:56
Kurs nr 4 do Dom Marynarza
Dom Marynarza10:17
Piłsudskiego10:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:20
Kilińskiego [GDY]10:22
Armii Krajowej10:24
I Urząd Skarbowy10:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:27
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:30
Janka Wiśniewskiego10:31
Energetyków10:33
Obłuże Centrum10:36
Kwiatkowskiego10:38
Turkusowa10:40
Dąbka - Zespół Szkół10:41
Benisławskiego10:42
Dąbka - Zielona10:43
Bosmańska - Zielona10:45
Alzacka10:46
Oksywie Górne10:48
Muchowskiego10:49
Arciszewskich10:50
Oksywie Dolne10:52
Akademia Marynarki Wojennej10:53
Stocznia Wojenna10:54
Nasypowa10:56
Cechowa10:57
Obłuże Centrum10:59
Energetyków11:02
Janka Wiśniewskiego11:04
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:08
Starowiejska [GDY]11:09
Armii Krajowej11:11
Kilińskiego [GDY]11:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:14
Urząd Miasta - Świętojańska11:15
Dom Marynarza11:17
Kurs nr 5 do Dom Marynarza
Dom Marynarza11:37
Piłsudskiego11:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:40
Kilińskiego [GDY]11:42
Armii Krajowej11:44
I Urząd Skarbowy11:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:50
Janka Wiśniewskiego11:51
Energetyków11:53
Obłuże Centrum11:56
Kwiatkowskiego11:58
Turkusowa12:00
Dąbka - Zespół Szkół12:01
Benisławskiego12:02
Dąbka - Zielona12:03
Bosmańska - Zielona12:05
Alzacka12:06
Oksywie Górne12:08
Muchowskiego12:09
Arciszewskich12:10
Oksywie Dolne12:12
Akademia Marynarki Wojennej12:13
Stocznia Wojenna12:14
Nasypowa12:16
Cechowa12:17
Obłuże Centrum12:19
Energetyków12:22
Janka Wiśniewskiego12:24
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:28
Starowiejska [GDY]12:29
Armii Krajowej12:31
Kilińskiego [GDY]12:32
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:34
Urząd Miasta - Świętojańska12:35
Dom Marynarza12:37
Kurs nr 6 do Dom Marynarza
Dom Marynarza12:57
Piłsudskiego12:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:00
Kilińskiego [GDY]13:02
Armii Krajowej13:04
I Urząd Skarbowy13:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:10
Janka Wiśniewskiego13:11
Energetyków13:13
Obłuże Centrum13:16
Kwiatkowskiego13:18
Turkusowa13:20
Dąbka - Zespół Szkół13:21
Benisławskiego13:22
Dąbka - Zielona13:23
Bosmańska - Zielona13:25
Alzacka13:26
Oksywie Górne13:28
Muchowskiego13:29
Arciszewskich13:30
Oksywie Dolne13:32
Akademia Marynarki Wojennej13:33
Stocznia Wojenna13:34
Nasypowa13:36
Cechowa13:37
Obłuże Centrum13:39
Energetyków13:42
Janka Wiśniewskiego13:44
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:48
Starowiejska [GDY]13:49
Armii Krajowej13:51
Kilińskiego [GDY]13:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:54
Urząd Miasta - Świętojańska13:55
Dom Marynarza13:57
Kurs nr 7 do Dom Marynarza
Dom Marynarza14:17
Piłsudskiego14:18
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:20
Kilińskiego [GDY]14:22
Armii Krajowej14:24
I Urząd Skarbowy14:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:27
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:30
Janka Wiśniewskiego14:31
Energetyków14:33
Obłuże Centrum14:36
Kwiatkowskiego14:38
Turkusowa14:40
Dąbka - Zespół Szkół14:41
Benisławskiego14:42
Dąbka - Zielona14:43
Bosmańska - Zielona14:45
Alzacka14:46
Oksywie Górne14:48
Muchowskiego14:49
Arciszewskich14:50
Oksywie Dolne14:52
Akademia Marynarki Wojennej14:53
Stocznia Wojenna14:54
Nasypowa14:56
Cechowa14:57
Obłuże Centrum14:59
Energetyków15:02
Janka Wiśniewskiego15:04
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:08
Starowiejska [GDY]15:09
Armii Krajowej15:11
Kilińskiego [GDY]15:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:14
Urząd Miasta - Świętojańska15:15
Dom Marynarza15:17
Kurs nr 8 do Dom Marynarza
Dom Marynarza15:37
Piłsudskiego15:38
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:40
Kilińskiego [GDY]15:42
Armii Krajowej15:44
I Urząd Skarbowy15:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:50
Janka Wiśniewskiego15:51
Energetyków15:53
Obłuże Centrum15:56
Kwiatkowskiego15:58
Turkusowa16:00
Dąbka - Zespół Szkół16:01
Benisławskiego16:02
Dąbka - Zielona16:03
Bosmańska - Zielona16:05
Alzacka16:06
Oksywie Górne16:08
Muchowskiego16:09
Arciszewskich16:10
Oksywie Dolne16:12
Akademia Marynarki Wojennej16:13
Stocznia Wojenna16:14
Nasypowa16:16
Cechowa16:17
Obłuże Centrum16:19
Energetyków16:22
Janka Wiśniewskiego16:24
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:28
Starowiejska [GDY]16:29
Armii Krajowej16:31
Kilińskiego [GDY]16:32
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:34
Urząd Miasta - Świętojańska16:35
Dom Marynarza16:37
Kurs nr 9 do Dom Marynarza
Dom Marynarza16:57
Piłsudskiego16:58
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:00
Kilińskiego [GDY]17:02
Armii Krajowej17:04
I Urząd Skarbowy17:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:10
Janka Wiśniewskiego17:11
Energetyków17:13
Obłuże Centrum17:16
Kwiatkowskiego17:18
Turkusowa17:20
Dąbka - Zespół Szkół17:21
Benisławskiego17:22
Dąbka - Zielona17:23
Bosmańska - Zielona17:25
Alzacka17:26
Oksywie Górne17:28
Muchowskiego17:29
Arciszewskich17:30
Oksywie Dolne17:32
Akademia Marynarki Wojennej17:33
Stocznia Wojenna17:34
Nasypowa17:36
Cechowa17:37
Obłuże Centrum17:39
Energetyków17:42
Janka Wiśniewskiego17:44
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:48
Starowiejska [GDY]17:49
Armii Krajowej17:51
Kilińskiego [GDY]17:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:54
Urząd Miasta - Świętojańska17:55
Dom Marynarza17:57