• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
15:54
Kurs nr 3 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Plac Kaszubski06:13
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji06:18
Kurs nr 4 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji06:22
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji06:22
Publiczny Terminal Promowy06:23
Chrzanowskiego [GDY]06:24
Szkoła Morska06:25
Rotterdamska06:26
Celna06:27
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:31
Starowiejska [GDY]06:32
Armii Krajowej06:34
Kilińskiego [GDY]06:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:37
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:38
Harcerska06:39
Centrum Nauki Experyment06:41
Korczaka [GDY]06:42
Cylkowskiego06:43
Płyta Redłowska06:47
Cylkowskiego06:48
Kopernika - Kościół06:49
Szczeblewskiego06:50
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli06:52
Piłsudskiego06:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:56
Kilińskiego [GDY]06:57
Armii Krajowej06:59
I Urząd Skarbowy07:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:02
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:05
Celna07:06
Rotterdamska07:07
Szkoła Morska07:08
Chrzanowskiego [GDY]07:09
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji07:10
Kurs nr 5 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji07:22
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji07:22
Publiczny Terminal Promowy07:23
Chrzanowskiego [GDY]07:24
Szkoła Morska07:25
Rotterdamska07:26
Celna07:27
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:31
Starowiejska [GDY]07:32
Armii Krajowej07:34
Kilińskiego [GDY]07:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:37
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:38
Harcerska07:39
Centrum Nauki Experyment07:41
Korczaka [GDY]07:42
Cylkowskiego07:44
Płyta Redłowska07:48
Cylkowskiego07:49
Kopernika - Kościół07:50
Szczeblewskiego07:51
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli07:53
Piłsudskiego07:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:58
Kilińskiego [GDY]08:00
Armii Krajowej08:02
I Urząd Skarbowy08:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:05
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:08
Celna08:08
Rotterdamska08:09
Szkoła Morska08:10
Chrzanowskiego [GDY]08:11
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji08:12
Kurs nr 6 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji08:33
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji08:33
Publiczny Terminal Promowy08:34
Chrzanowskiego [GDY]08:35
Szkoła Morska08:36
Rotterdamska08:37
Celna08:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:42
Starowiejska [GDY]08:43
Armii Krajowej08:45
Kilińskiego [GDY]08:46
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:48
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:49
Harcerska08:50
Centrum Nauki Experyment08:52
Korczaka [GDY]08:53
Cylkowskiego08:55
Płyta Redłowska08:59
Cylkowskiego09:00
Kopernika - Kościół09:01
Szczeblewskiego09:02
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli09:04
Piłsudskiego09:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:08
Kilińskiego [GDY]09:10
Armii Krajowej09:12
I Urząd Skarbowy09:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:18
Celna09:18
Rotterdamska09:19
Szkoła Morska09:20
Chrzanowskiego [GDY]09:21
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji09:22
Kurs nr 7 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji09:53
Publiczny Terminal Promowy09:54
Chrzanowskiego [GDY]09:55
Szkoła Morska09:56
Rotterdamska09:57
Celna09:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:02
Starowiejska [GDY]10:03
Armii Krajowej10:05
Kilińskiego [GDY]10:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:08
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:09
Harcerska10:10
Centrum Nauki Experyment10:12
Korczaka [GDY]10:13
Cylkowskiego10:15
Płyta Redłowska10:19
Cylkowskiego10:20
Kopernika - Kościół10:21
Szczeblewskiego10:22
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli10:24
Piłsudskiego10:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:28
Kilińskiego [GDY]10:30
Armii Krajowej10:32
I Urząd Skarbowy10:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:38
Celna10:38
Rotterdamska10:39
Szkoła Morska10:40
Chrzanowskiego [GDY]10:41
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji10:42
Kurs nr 8 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji11:12
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji11:12
Publiczny Terminal Promowy11:13
Chrzanowskiego [GDY]11:14
Szkoła Morska11:15
Rotterdamska11:16
Celna11:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:21
Starowiejska [GDY]11:22
Armii Krajowej11:24
Kilińskiego [GDY]11:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:27
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka11:28
Harcerska11:29
Centrum Nauki Experyment11:32
Korczaka [GDY]11:33
Cylkowskiego11:35
Płyta Redłowska11:39
Cylkowskiego11:40
Kopernika - Kościół11:41
Szczeblewskiego11:42
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli11:44
Piłsudskiego11:46
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:48
Kilińskiego [GDY]11:50
Armii Krajowej11:52
I Urząd Skarbowy11:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:58
Celna11:58
Rotterdamska11:59
Szkoła Morska12:00
Chrzanowskiego [GDY]12:01
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji12:02
Kurs nr 9 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji12:32
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji12:32
Publiczny Terminal Promowy12:33
Chrzanowskiego [GDY]12:34
Szkoła Morska12:35
Rotterdamska12:36
Celna12:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:41
Starowiejska [GDY]12:42
Armii Krajowej12:44
Kilińskiego [GDY]12:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:47
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:48
Harcerska12:49
Centrum Nauki Experyment12:52
Korczaka [GDY]12:53
Cylkowskiego12:55
Płyta Redłowska12:59
Cylkowskiego13:00
Kopernika - Kościół13:01
Szczeblewskiego13:02
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli13:04
Piłsudskiego13:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:08
Kilińskiego [GDY]13:10
Armii Krajowej13:12
I Urząd Skarbowy13:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:15
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:18
Celna13:18
Rotterdamska13:19
Szkoła Morska13:20
Chrzanowskiego [GDY]13:21
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji13:22
Kurs nr 10 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji13:52
Publiczny Terminal Promowy13:53
Chrzanowskiego [GDY]13:54
Szkoła Morska13:55
Rotterdamska13:56
Celna13:57
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:01
Starowiejska [GDY]14:02
Armii Krajowej14:04
Kilińskiego [GDY]14:06
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:08
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:09
Harcerska14:10
Centrum Nauki Experyment14:13
Korczaka [GDY]14:14
Cylkowskiego14:16
Płyta Redłowska14:20
Cylkowskiego14:21
Kopernika - Kościół14:22
Szczeblewskiego14:23
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli14:25
Piłsudskiego14:27
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:30
Kilińskiego [GDY]14:32
Armii Krajowej14:34
I Urząd Skarbowy14:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:40
Celna14:40
Rotterdamska14:41
Szkoła Morska14:42
Chrzanowskiego [GDY]14:43
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji14:44
Kurs nr 11 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji15:07
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji15:07
Publiczny Terminal Promowy15:08
Chrzanowskiego [GDY]15:09
Szkoła Morska15:10
Rotterdamska15:11
Celna15:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:16
Starowiejska [GDY]15:17
Armii Krajowej15:19
Kilińskiego [GDY]15:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:23
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:24
Harcerska15:25
Centrum Nauki Experyment15:28
Korczaka [GDY]15:29
Cylkowskiego15:31
Płyta Redłowska15:35
Cylkowskiego15:36
Kopernika - Kościół15:37
Szczeblewskiego15:38
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli15:40
Piłsudskiego15:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:45
Kilińskiego [GDY]15:47
Armii Krajowej15:49
I Urząd Skarbowy15:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:52
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:55
Celna15:55
Rotterdamska15:56
Szkoła Morska15:57
Chrzanowskiego [GDY]15:58
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji15:59
Kurs nr 13 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji16:22
Publiczny Terminal Promowy16:23
Chrzanowskiego [GDY]16:24
Szkoła Morska16:25
Rotterdamska16:26
Celna16:27
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:31
Starowiejska [GDY]16:32
Armii Krajowej16:34
Kilińskiego [GDY]16:36
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:38
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:39
Harcerska16:40
Centrum Nauki Experyment16:42
Korczaka [GDY]16:43
Cylkowskiego16:45
Płyta Redłowska16:50
Cylkowskiego16:51
Kopernika - Kościół16:52
Szczeblewskiego16:53
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli16:55
Piłsudskiego16:57
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:00
Kilińskiego [GDY]17:02
Armii Krajowej17:04
I Urząd Skarbowy17:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:10
Celna17:10
Rotterdamska17:11
Szkoła Morska17:12
Chrzanowskiego [GDY]17:13
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji17:14
Kurs nr 14 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji17:30
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji17:30
Publiczny Terminal Promowy17:31
Chrzanowskiego [GDY]17:32
Szkoła Morska17:33
Rotterdamska17:34
Celna17:35
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:39
Starowiejska [GDY]17:40
Armii Krajowej17:42
Kilińskiego [GDY]17:44
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:46
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:47
Harcerska17:48
Centrum Nauki Experyment17:50
Korczaka [GDY]17:51
Cylkowskiego17:53
Płyta Redłowska17:56
Cylkowskiego17:57
Kopernika - Kościół17:58
Szczeblewskiego17:59
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli18:01
Piłsudskiego18:03
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:05
Kilińskiego [GDY]18:07
Armii Krajowej18:09
I Urząd Skarbowy18:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:15
Celna18:15
Rotterdamska18:16
Szkoła Morska18:17
Chrzanowskiego [GDY]18:18
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji18:19
Kurs nr 15 do Dworzec Morski - Muzeum Emigracji
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji18:50
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji18:50
Publiczny Terminal Promowy18:51
Chrzanowskiego [GDY]18:52
Szkoła Morska18:53
Rotterdamska18:54
Celna18:55
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:59
Starowiejska [GDY]19:00
Armii Krajowej19:02
Kilińskiego [GDY]19:03
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:05
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka19:06
Harcerska19:07
Centrum Nauki Experyment19:09
Korczaka [GDY]19:10
Cylkowskiego19:12
Płyta Redłowska19:16
Cylkowskiego19:17
Kopernika - Kościół19:18
Szczeblewskiego19:19
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli19:21
Piłsudskiego19:23
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:25
Kilińskiego [GDY]19:27
Armii Krajowej19:29
I Urząd Skarbowy19:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:32
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:35
Celna19:35
Rotterdamska19:36
Szkoła Morska19:37
Chrzanowskiego [GDY]19:38
Dworzec Morski - Muzeum Emigracji19:39