• Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
15:11
Kurs nr 0 do Obłuże Centrum
Grabówek SKM06:39
Obłuże Centrum06:44
Kurs nr 1 do Pogórze Dolne Złota
Obłuże Centrum06:44
Kuśnierska06:46
Podgórska06:47
Żeliwna06:49
Żelazna06:50
Pogórze Dolne06:51
Kadmowa06:53
Pogórze Dolne Złota06:54
Kurs nr 2 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne Złota06:59
Kadmowa07:00
Pogórze Dolne07:02
Żelazna07:03
Żeliwna07:04
Podgórska07:06
Kuśnierska07:07
Obłuże Centrum07:08
Energetyków07:11
Janka Wiśniewskiego07:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:18
Plac Kaszubski07:20
Plac Kaszubski - Świętojańska07:21
Skwer Kościuszki - InfoBox07:22
Wybickiego [GDY]07:23
Żwirki i Wigury [GDY]07:24
Traugutta [GDY]07:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:27
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:29
Kurs nr 3 do Pogórze Dolne Złota
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:41
Urząd Miasta - Świętojańska07:45
Traugutta [GDY]07:46
Żwirki i Wigury [GDY]07:47
Skwer Kościuszki - InfoBox07:48
Plac Kaszubski - Świętojańska07:49
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:52
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:55
Janka Wiśniewskiego07:56
Energetyków07:58
Obłuże Centrum08:01
Kuśnierska08:03
Podgórska08:04
Żeliwna08:06
Żelazna08:07
Pogórze Dolne08:08
Kadmowa08:10
Pogórze Dolne Złota08:11
Kurs nr 4 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne Złota08:24
Kadmowa08:25
Pogórze Dolne08:27
Żelazna08:28
Żeliwna08:29
Podgórska08:31
Kuśnierska08:32
Obłuże Centrum08:33
Energetyków08:36
Janka Wiśniewskiego08:38
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:39
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:43
Plac Kaszubski08:45
Plac Kaszubski - Świętojańska08:46
Skwer Kościuszki - InfoBox08:48
Wybickiego [GDY]08:49
Żwirki i Wigury [GDY]08:50
Traugutta [GDY]08:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:53
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:55
Kurs nr 5 do Pogórze Dolne
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:17
Urząd Miasta - Świętojańska09:21
Traugutta [GDY]09:22
Żwirki i Wigury [GDY]09:23
Skwer Kościuszki - InfoBox09:24
Plac Kaszubski - Świętojańska09:25
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:31
Janka Wiśniewskiego09:32
Energetyków09:34
Obłuże Centrum09:37
Kuśnierska09:39
Podgórska09:40
Żeliwna09:42
Żelazna09:43
Pogórze Dolne09:44
Kurs nr 6 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne10:10
Żelazna10:11
Żeliwna10:12
Podgórska10:14
Kuśnierska10:15
Obłuże Centrum10:16
Energetyków10:19
Janka Wiśniewskiego10:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:26
Plac Kaszubski10:28
Plac Kaszubski - Świętojańska10:29
Skwer Kościuszki - InfoBox10:31
Wybickiego [GDY]10:33
Żwirki i Wigury [GDY]10:34
Traugutta [GDY]10:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:37
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:39
Kurs nr 7 do Pogórze Dolne Złota
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:55
Urząd Miasta - Świętojańska10:59
Traugutta [GDY]11:00
Żwirki i Wigury [GDY]11:01
Skwer Kościuszki - InfoBox11:03
Plac Kaszubski - Świętojańska11:05
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:11
Janka Wiśniewskiego11:12
Energetyków11:14
Obłuże Centrum11:17
Kuśnierska11:19
Podgórska11:20
Żeliwna11:22
Żelazna11:23
Pogórze Dolne11:24
Kadmowa11:26
Pogórze Dolne Złota11:27
Kurs nr 8 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne Złota11:47
Kadmowa11:48
Pogórze Dolne11:50
Żelazna11:51
Żeliwna11:52
Podgórska11:54
Kuśnierska11:55
Obłuże Centrum11:56
Energetyków11:59
Janka Wiśniewskiego12:01
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:06
Plac Kaszubski12:08
Plac Kaszubski - Świętojańska12:09
Skwer Kościuszki - InfoBox12:11
Wybickiego [GDY]12:13
Żwirki i Wigury [GDY]12:14
Traugutta [GDY]12:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:17
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:19
Kurs nr 9 do Pogórze Dolne
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:35
Urząd Miasta - Świętojańska12:39
Traugutta [GDY]12:40
Żwirki i Wigury [GDY]12:41
Skwer Kościuszki - InfoBox12:43
Plac Kaszubski - Świętojańska12:45
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:51
Janka Wiśniewskiego12:52
Energetyków12:54
Obłuże Centrum12:57
Kuśnierska12:59
Podgórska13:00
Żeliwna13:02
Żelazna13:03
Pogórze Dolne13:04
Kurs nr 10 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne13:30
Żelazna13:31
Żeliwna13:32
Podgórska13:34
Kuśnierska13:35
Obłuże Centrum13:36
Energetyków13:39
Janka Wiśniewskiego13:41
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:46
Plac Kaszubski13:48
Plac Kaszubski - Świętojańska13:50
Skwer Kościuszki - InfoBox13:52
Wybickiego [GDY]13:54
Żwirki i Wigury [GDY]13:55
Traugutta [GDY]13:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:00
Kurs nr 11 do Pogórze Dolne
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:15
Urząd Miasta - Świętojańska14:19
Traugutta [GDY]14:20
Żwirki i Wigury [GDY]14:21
Skwer Kościuszki - InfoBox14:23
Plac Kaszubski - Świętojańska14:25
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:31
Janka Wiśniewskiego14:32
Energetyków14:34
Obłuże Centrum14:37
Kuśnierska14:39
Podgórska14:40
Żeliwna14:42
Żelazna14:43
Pogórze Dolne14:44
Kurs nr 12 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne15:05
Żelazna15:06
Żeliwna15:07
Podgórska15:09
Kuśnierska15:10
Obłuże Centrum15:11
Energetyków15:14
Janka Wiśniewskiego15:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:21
Plac Kaszubski15:23
Plac Kaszubski - Świętojańska15:25
Skwer Kościuszki - InfoBox15:27
Wybickiego [GDY]15:29
Żwirki i Wigury [GDY]15:30
Traugutta [GDY]15:31
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:33
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:35
Kurs nr 13 do Pogórze Dolne Złota
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:00
Urząd Miasta - Świętojańska16:04
Traugutta [GDY]16:05
Żwirki i Wigury [GDY]16:06
Skwer Kościuszki - InfoBox16:08
Plac Kaszubski - Świętojańska16:10
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:16
Janka Wiśniewskiego16:17
Energetyków16:20
Obłuże Centrum16:23
Kuśnierska16:25
Podgórska16:26
Żeliwna16:28
Żelazna16:29
Pogórze Dolne16:30
Kadmowa16:32
Pogórze Dolne Złota16:33
Kurs nr 14 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne Złota16:47
Kadmowa16:48
Pogórze Dolne16:50
Żelazna16:51
Żeliwna16:52
Podgórska16:54
Kuśnierska16:55
Obłuże Centrum16:56
Energetyków16:59
Janka Wiśniewskiego17:01
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:06
Plac Kaszubski17:08
Plac Kaszubski - Świętojańska17:10
Skwer Kościuszki - InfoBox17:12
Wybickiego [GDY]17:14
Żwirki i Wigury [GDY]17:15
Traugutta [GDY]17:16
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:18
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:20
Kurs nr 15 do Pogórze Dolne
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:00
Urząd Miasta - Świętojańska18:04
Traugutta [GDY]18:05
Żwirki i Wigury [GDY]18:06
Skwer Kościuszki - InfoBox18:08
Plac Kaszubski - Świętojańska18:09
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:15
Janka Wiśniewskiego18:16
Energetyków18:18
Obłuże Centrum18:21
Kuśnierska18:23
Podgórska18:24
Żeliwna18:26
Żelazna18:27
Pogórze Dolne18:28
Kurs nr 16 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne18:50
Żelazna18:51
Żeliwna18:52
Podgórska18:53
Kuśnierska18:54
Obłuże Centrum18:55
Energetyków18:57
Janka Wiśniewskiego18:59
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:04
Plac Kaszubski19:06
Plac Kaszubski - Świętojańska19:07
Skwer Kościuszki - InfoBox19:09
Wybickiego [GDY]19:10
Żwirki i Wigury [GDY]19:11
Traugutta [GDY]19:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:14
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:16
Kurs nr 17 do Pogórze Dolne Złota
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:36
Urząd Miasta - Świętojańska19:39
Traugutta [GDY]19:40
Żwirki i Wigury [GDY]19:41
Skwer Kościuszki - InfoBox19:43
Plac Kaszubski - Świętojańska19:44
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:50
Janka Wiśniewskiego19:51
Energetyków19:53
Obłuże Centrum19:56
Kuśnierska19:58
Podgórska19:59
Żeliwna20:01
Żelazna20:02
Pogórze Dolne20:03
Kadmowa20:05
Pogórze Dolne Złota20:06
Kurs nr 18 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne Złota20:17
Kadmowa20:18
Pogórze Dolne20:20
Żelazna20:21
Żeliwna20:22
Podgórska20:23
Kuśnierska20:24
Obłuże Centrum20:25
Energetyków20:27
Janka Wiśniewskiego20:29
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP20:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:34
Plac Kaszubski20:36
Plac Kaszubski - Świętojańska20:37
Skwer Kościuszki - InfoBox20:39
Wybickiego [GDY]20:40
Żwirki i Wigury [GDY]20:41
Traugutta [GDY]20:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM20:44
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:46
Kurs nr 19 do Pogórze Dolne Złota
Węzeł Franciszki Cegielskiej21:02
Urząd Miasta - Świętojańska21:05
Traugutta [GDY]21:06
Żwirki i Wigury [GDY]21:07
Skwer Kościuszki - InfoBox21:08
Plac Kaszubski - Świętojańska21:09
Plac Kaszubski - Jana z Kolna21:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:12
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:14
Janka Wiśniewskiego21:15
Energetyków21:17
Obłuże Centrum21:20
Kuśnierska21:22
Podgórska21:23
Żeliwna21:25
Żelazna21:26
Pogórze Dolne21:27
Kadmowa21:29
Pogórze Dolne Złota21:30
Kurs nr 20 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne Złota21:47
Kadmowa21:48
Pogórze Dolne21:50
Żelazna21:51
Żeliwna21:52
Podgórska21:53
Kuśnierska21:54
Obłuże Centrum21:55
Energetyków21:57
Janka Wiśniewskiego21:59
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP22:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:04
Plac Kaszubski22:06
Plac Kaszubski - Świętojańska22:07
Skwer Kościuszki - InfoBox22:08
Wybickiego [GDY]22:09
Żwirki i Wigury [GDY]22:10
Traugutta [GDY]22:11
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM22:13
Węzeł Franciszki Cegielskiej22:15
Kurs nr 21 do Pogórze Dolne
Węzeł Franciszki Cegielskiej22:27
Urząd Miasta - Świętojańska22:30
Traugutta [GDY]22:31
Żwirki i Wigury [GDY]22:32
Skwer Kościuszki - InfoBox22:33
Plac Kaszubski - Świętojańska22:34
Plac Kaszubski - Jana z Kolna22:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala22:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7022:39
Janka Wiśniewskiego22:40
Energetyków22:42
Obłuże Centrum22:45
Kuśnierska22:47
Podgórska22:48
Żeliwna22:50
Żelazna22:51
Pogórze Dolne22:52
Kurs nr 22 jako 710 do Grabówek SKM
Pogórze Dolne23:01
Żelazna23:02
Żeliwna23:03
Podgórska23:04
Kuśnierska23:05
Obłuże Centrum23:06
Hutnicza - Estakada23:08
Morska - Estakada23:10
Grabówek SKM23:12
Grabówek SKM23:13