• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Od 27 II 19:10 linia 179 wróciła na stałą trasę przez ul. Junony.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
16:20
Kurs nr 0 do Obłuże Centrum
Grabówek SKM10:10
Obłuże Centrum10:15
Kurs nr 1 do Pogórze Dolne
Obłuże Centrum10:16
Kuśnierska10:18
Podgórska10:19
Żeliwna10:21
Żelazna10:22
Pogórze Dolne10:23
Kurs nr 2 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne10:34
Żelazna10:35
Żeliwna10:36
Podgórska10:37
Kuśnierska10:38
Obłuże Centrum10:39
Energetyków10:41
Janka Wiśniewskiego10:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:48
Plac Kaszubski10:50
Plac Kaszubski - Świętojańska10:51
Skwer Kościuszki - InfoBox10:53
Wybickiego [GDY]10:54
Żwirki i Wigury [GDY]10:55
Traugutta [GDY]10:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:00
Kurs nr 3 do Pogórze Dolne Złota
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:25
Urząd Miasta - Świętojańska11:29
Traugutta [GDY]11:30
Żwirki i Wigury [GDY]11:31
Skwer Kościuszki - InfoBox11:33
Plac Kaszubski - Świętojańska11:34
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:40
Janka Wiśniewskiego11:41
Energetyków11:43
Obłuże Centrum11:46
Kuśnierska11:48
Podgórska11:49
Żeliwna11:51
Żelazna11:52
Pogórze Dolne11:53
Kadmowa11:55
Pogórze Dolne Złota11:56
Kurs nr 4 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne Złota12:01
Kadmowa12:02
Pogórze Dolne12:04
Żelazna12:05
Żeliwna12:06
Podgórska12:07
Kuśnierska12:08
Obłuże Centrum12:09
Energetyków12:11
Janka Wiśniewskiego12:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:18
Plac Kaszubski12:20
Plac Kaszubski - Świętojańska12:21
Skwer Kościuszki - InfoBox12:23
Wybickiego [GDY]12:24
Żwirki i Wigury [GDY]12:25
Traugutta [GDY]12:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:28
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:30
Kurs nr 5 do Pogórze Dolne
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:55
Urząd Miasta - Świętojańska12:59
Traugutta [GDY]13:00
Żwirki i Wigury [GDY]13:01
Skwer Kościuszki - InfoBox13:03
Plac Kaszubski - Świętojańska13:04
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:10
Janka Wiśniewskiego13:11
Energetyków13:13
Obłuże Centrum13:16
Kuśnierska13:18
Podgórska13:19
Żeliwna13:21
Żelazna13:22
Pogórze Dolne13:23
Kurs nr 6 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne13:34
Żelazna13:35
Żeliwna13:36
Podgórska13:37
Kuśnierska13:38
Obłuże Centrum13:39
Energetyków13:41
Janka Wiśniewskiego13:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:48
Plac Kaszubski13:50
Plac Kaszubski - Świętojańska13:51
Skwer Kościuszki - InfoBox13:53
Wybickiego [GDY]13:54
Żwirki i Wigury [GDY]13:55
Traugutta [GDY]13:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:00
Kurs nr 7 do Pogórze Dolne Złota
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:25
Urząd Miasta - Świętojańska14:29
Traugutta [GDY]14:30
Żwirki i Wigury [GDY]14:31
Skwer Kościuszki - InfoBox14:33
Plac Kaszubski - Świętojańska14:34
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:40
Janka Wiśniewskiego14:41
Energetyków14:43
Obłuże Centrum14:46
Kuśnierska14:48
Podgórska14:49
Żeliwna14:51
Żelazna14:52
Pogórze Dolne14:53
Kadmowa14:55
Pogórze Dolne Złota14:56
Kurs nr 8 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne Złota15:01
Kadmowa15:02
Pogórze Dolne15:04
Żelazna15:05
Żeliwna15:06
Podgórska15:07
Kuśnierska15:08
Obłuże Centrum15:09
Energetyków15:11
Janka Wiśniewskiego15:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:18
Plac Kaszubski15:20
Plac Kaszubski - Świętojańska15:21
Skwer Kościuszki - InfoBox15:23
Wybickiego [GDY]15:24
Żwirki i Wigury [GDY]15:25
Traugutta [GDY]15:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:28
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:30
Kurs nr 9 do Pogórze Dolne
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:55
Urząd Miasta - Świętojańska15:59
Traugutta [GDY]16:00
Żwirki i Wigury [GDY]16:01
Skwer Kościuszki - InfoBox16:03
Plac Kaszubski - Świętojańska16:04
Plac Kaszubski - Jana z Kolna16:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:07
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:10
Janka Wiśniewskiego16:11
Energetyków16:13
Obłuże Centrum16:16
Kuśnierska16:18
Podgórska16:19
Żeliwna16:21
Żelazna16:22
Pogórze Dolne16:23
Kurs nr 10 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne16:34
Żelazna16:35
Żeliwna16:36
Podgórska16:37
Kuśnierska16:38
Obłuże Centrum16:39
Energetyków16:41
Janka Wiśniewskiego16:43
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:47
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:48
Plac Kaszubski16:50
Plac Kaszubski - Świętojańska16:51
Skwer Kościuszki - InfoBox16:53
Wybickiego [GDY]16:54
Żwirki i Wigury [GDY]16:55
Traugutta [GDY]16:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:00
Kurs nr 11 do Pogórze Dolne Złota
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:25
Urząd Miasta - Świętojańska17:29
Traugutta [GDY]17:30
Żwirki i Wigury [GDY]17:31
Skwer Kościuszki - InfoBox17:33
Plac Kaszubski - Świętojańska17:34
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:40
Janka Wiśniewskiego17:41
Energetyków17:43
Obłuże Centrum17:46
Kuśnierska17:48
Podgórska17:49
Żeliwna17:51
Żelazna17:52
Pogórze Dolne17:53
Kadmowa17:55
Pogórze Dolne Złota17:56
Kurs nr 12 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne Złota18:01
Kadmowa18:02
Pogórze Dolne18:04
Żelazna18:05
Żeliwna18:06
Podgórska18:07
Kuśnierska18:08
Obłuże Centrum18:09
Energetyków18:11
Janka Wiśniewskiego18:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:14
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:18
Plac Kaszubski18:20
Plac Kaszubski - Świętojańska18:21
Skwer Kościuszki - InfoBox18:23
Wybickiego [GDY]18:24
Żwirki i Wigury [GDY]18:25
Traugutta [GDY]18:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:28
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:30
Kurs nr 13 do Pogórze Dolne
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:35
Urząd Miasta - Świętojańska18:39
Traugutta [GDY]18:40
Żwirki i Wigury [GDY]18:41
Skwer Kościuszki - InfoBox18:43
Plac Kaszubski - Świętojańska18:44
Plac Kaszubski - Jana z Kolna18:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:47
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:50
Janka Wiśniewskiego18:51
Energetyków18:53
Obłuże Centrum18:56
Kuśnierska18:58
Podgórska18:59
Żeliwna19:01
Żelazna19:02
Pogórze Dolne19:03
Kurs nr 14 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne19:21
Żelazna19:22
Żeliwna19:23
Podgórska19:24
Kuśnierska19:25
Obłuże Centrum19:26
Energetyków19:28
Janka Wiśniewskiego19:30
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP19:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:35
Plac Kaszubski19:37
Plac Kaszubski - Świętojańska19:38
Skwer Kościuszki - InfoBox19:40
Wybickiego [GDY]19:41
Żwirki i Wigury [GDY]19:42
Traugutta [GDY]19:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:45
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:47
Kurs nr 15 do Pogórze Dolne Złota
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:06
Urząd Miasta - Świętojańska20:09
Traugutta [GDY]20:10
Żwirki i Wigury [GDY]20:11
Skwer Kościuszki - InfoBox20:13
Plac Kaszubski - Świętojańska20:14
Plac Kaszubski - Jana z Kolna20:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala20:17
Węzeł Ofiar Grudnia '7020:20
Janka Wiśniewskiego20:21
Energetyków20:23
Obłuże Centrum20:26
Kuśnierska20:28
Podgórska20:29
Żeliwna20:31
Żelazna20:32
Pogórze Dolne20:33
Kadmowa20:35
Pogórze Dolne Złota20:36
Kurs nr 16 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne Złota20:47
Kadmowa20:48
Pogórze Dolne20:50
Żelazna20:51
Żeliwna20:52
Podgórska20:53
Kuśnierska20:54
Obłuże Centrum20:55
Energetyków20:57
Janka Wiśniewskiego20:59
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP21:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:04
Plac Kaszubski21:06
Plac Kaszubski - Świętojańska21:07
Skwer Kościuszki - InfoBox21:08
Wybickiego [GDY]21:09
Żwirki i Wigury [GDY]21:10
Traugutta [GDY]21:11
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM21:13
Węzeł Franciszki Cegielskiej21:15
Kurs nr 17 do Pogórze Dolne
Węzeł Franciszki Cegielskiej21:27
Urząd Miasta - Świętojańska21:30
Traugutta [GDY]21:31
Żwirki i Wigury [GDY]21:32
Skwer Kościuszki - InfoBox21:33
Plac Kaszubski - Świętojańska21:34
Plac Kaszubski - Jana z Kolna21:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala21:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7021:39
Janka Wiśniewskiego21:40
Energetyków21:42
Obłuże Centrum21:45
Kuśnierska21:47
Podgórska21:48
Żeliwna21:50
Żelazna21:51
Pogórze Dolne21:52
Kurs nr 18 jako 710 do Grabówek SKM
Pogórze Dolne22:01
Żelazna22:02
Żeliwna22:03
Podgórska22:04
Kuśnierska22:05
Obłuże Centrum22:06
Hutnicza - Estakada22:08
Morska - Estakada22:10
Grabówek SKM22:12
Grabówek SKM22:13