• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
20:49
Kurs nr 0 do Obłuże Centrum
Grabówek SKM05:08
Obłuże Centrum05:13
Kurs nr 1 do Pogórze Dolne Złota
Obłuże Centrum05:13
Kuśnierska05:15
Podgórska05:16
Żeliwna05:18
Żelazna05:19
Pogórze Dolne05:20
Kadmowa05:22
Pogórze Dolne Złota05:23
Kurs nr 2 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne Złota05:27
Kadmowa05:28
Pogórze Dolne05:30
Żelazna05:31
Żeliwna05:32
Podgórska05:33
Kuśnierska05:34
Obłuże Centrum05:35
Energetyków05:37
Janka Wiśniewskiego05:39
Węzeł Ofiar Grudnia '7005:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:44
Plac Kaszubski05:46
Plac Kaszubski - Świętojańska05:47
Skwer Kościuszki - InfoBox05:48
Wybickiego [GDY]05:49
Żwirki i Wigury [GDY]05:50
Traugutta [GDY]05:51
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:53
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:55
Kurs nr 3 do Pogórze Dolne Złota
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:11
Urząd Miasta - Świętojańska06:15
Traugutta [GDY]06:16
Żwirki i Wigury [GDY]06:17
Skwer Kościuszki - InfoBox06:18
Plac Kaszubski - Świętojańska06:19
Plac Kaszubski - Jana z Kolna06:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala06:22
Węzeł Ofiar Grudnia '7006:25
Janka Wiśniewskiego06:26
Energetyków06:28
Obłuże Centrum06:31
Kuśnierska06:33
Podgórska06:34
Żeliwna06:36
Żelazna06:37
Pogórze Dolne06:38
Kadmowa06:40
Pogórze Dolne Złota06:41
Kurs nr 4 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne Złota06:47
Kadmowa06:48
Pogórze Dolne06:50
Żelazna06:51
Żeliwna06:52
Podgórska06:54
Kuśnierska06:55
Obłuże Centrum06:56
Energetyków06:59
Janka Wiśniewskiego07:01
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:06
Plac Kaszubski07:08
Plac Kaszubski - Świętojańska07:09
Skwer Kościuszki - InfoBox07:10
Wybickiego [GDY]07:11
Żwirki i Wigury [GDY]07:12
Traugutta [GDY]07:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:15
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:17
Kurs nr 5 do Pogórze Dolne
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:26
Urząd Miasta - Świętojańska07:30
Traugutta [GDY]07:31
Żwirki i Wigury [GDY]07:32
Skwer Kościuszki - InfoBox07:33
Plac Kaszubski - Świętojańska07:34
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:37
Węzeł Ofiar Grudnia '7007:40
Janka Wiśniewskiego07:41
Energetyków07:43
Obłuże Centrum07:46
Kuśnierska07:48
Podgórska07:49
Żeliwna07:51
Żelazna07:52
Pogórze Dolne07:53
Kurs nr 6 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne08:10
Żelazna08:11
Żeliwna08:12
Podgórska08:14
Kuśnierska08:15
Obłuże Centrum08:16
Energetyków08:19
Janka Wiśniewskiego08:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7008:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:26
Plac Kaszubski08:28
Plac Kaszubski - Świętojańska08:29
Skwer Kościuszki - InfoBox08:31
Wybickiego [GDY]08:32
Żwirki i Wigury [GDY]08:33
Traugutta [GDY]08:34
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:36
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:38
Kurs nr 7 do Pogórze Dolne Złota
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:57
Urząd Miasta - Świętojańska09:01
Traugutta [GDY]09:02
Żwirki i Wigury [GDY]09:03
Skwer Kościuszki - InfoBox09:04
Plac Kaszubski - Świętojańska09:05
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:08
Węzeł Ofiar Grudnia '7009:11
Janka Wiśniewskiego09:12
Energetyków09:14
Obłuże Centrum09:17
Kuśnierska09:19
Podgórska09:20
Żeliwna09:22
Żelazna09:23
Pogórze Dolne09:24
Kadmowa09:26
Pogórze Dolne Złota09:27
Kurs nr 8 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne Złota09:47
Kadmowa09:48
Pogórze Dolne09:50
Żelazna09:51
Żeliwna09:52
Podgórska09:54
Kuśnierska09:55
Obłuże Centrum09:56
Energetyków09:59
Janka Wiśniewskiego10:01
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:06
Plac Kaszubski10:08
Plac Kaszubski - Świętojańska10:09
Skwer Kościuszki - InfoBox10:11
Wybickiego [GDY]10:12
Żwirki i Wigury [GDY]10:13
Traugutta [GDY]10:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:16
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:18
Kurs nr 9 do Pogórze Dolne
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:35
Urząd Miasta - Świętojańska10:39
Traugutta [GDY]10:40
Żwirki i Wigury [GDY]10:41
Skwer Kościuszki - InfoBox10:43
Plac Kaszubski - Świętojańska10:45
Plac Kaszubski - Jana z Kolna10:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala10:48
Węzeł Ofiar Grudnia '7010:51
Janka Wiśniewskiego10:52
Energetyków10:54
Obłuże Centrum10:57
Kuśnierska10:59
Podgórska11:00
Żeliwna11:02
Żelazna11:03
Pogórze Dolne11:04
Kurs nr 10 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne11:34
Żelazna11:35
Żeliwna11:36
Podgórska11:38
Kuśnierska11:39
Obłuże Centrum11:40
Energetyków11:43
Janka Wiśniewskiego11:45
Węzeł Ofiar Grudnia '7011:46
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:50
Plac Kaszubski11:52
Plac Kaszubski - Świętojańska11:53
Skwer Kościuszki - InfoBox11:55
Wybickiego [GDY]11:57
Żwirki i Wigury [GDY]11:58
Traugutta [GDY]11:59
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:01
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:03
Kurs nr 11 do Pogórze Dolne Złota
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:15
Urząd Miasta - Świętojańska12:19
Traugutta [GDY]12:20
Żwirki i Wigury [GDY]12:21
Skwer Kościuszki - InfoBox12:23
Plac Kaszubski - Świętojańska12:25
Plac Kaszubski - Jana z Kolna12:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala12:28
Węzeł Ofiar Grudnia '7012:31
Janka Wiśniewskiego12:32
Energetyków12:34
Obłuże Centrum12:37
Kuśnierska12:39
Podgórska12:40
Żeliwna12:42
Żelazna12:43
Pogórze Dolne12:44
Kadmowa12:46
Pogórze Dolne Złota12:47
Kurs nr 12 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne Złota13:07
Kadmowa13:08
Pogórze Dolne13:10
Żelazna13:11
Żeliwna13:12
Podgórska13:14
Kuśnierska13:15
Obłuże Centrum13:16
Energetyków13:19
Janka Wiśniewskiego13:21
Węzeł Ofiar Grudnia '7013:22
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:26
Plac Kaszubski13:28
Plac Kaszubski - Świętojańska13:29
Skwer Kościuszki - InfoBox13:31
Wybickiego [GDY]13:33
Żwirki i Wigury [GDY]13:34
Traugutta [GDY]13:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:37
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:39
Kurs nr 13 do Pogórze Dolne Złota
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:00
Urząd Miasta - Świętojańska14:04
Traugutta [GDY]14:05
Żwirki i Wigury [GDY]14:06
Skwer Kościuszki - InfoBox14:08
Plac Kaszubski - Świętojańska14:10
Plac Kaszubski - Jana z Kolna14:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala14:13
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:16
Janka Wiśniewskiego14:17
Energetyków14:19
Obłuże Centrum14:22
Kuśnierska14:24
Podgórska14:25
Żeliwna14:27
Żelazna14:28
Pogórze Dolne14:29
Kadmowa14:31
Pogórze Dolne Złota14:32
Kurs nr 14 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne Złota14:47
Kadmowa14:48
Pogórze Dolne14:50
Żelazna14:51
Żeliwna14:52
Podgórska14:54
Kuśnierska14:55
Obłuże Centrum14:56
Energetyków14:59
Janka Wiśniewskiego15:01
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:06
Plac Kaszubski15:08
Plac Kaszubski - Świętojańska15:10
Skwer Kościuszki - InfoBox15:12
Wybickiego [GDY]15:14
Żwirki i Wigury [GDY]15:15
Traugutta [GDY]15:16
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:18
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:20
Kurs nr 15 do Pogórze Dolne
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:45
Urząd Miasta - Świętojańska15:49
Traugutta [GDY]15:50
Żwirki i Wigury [GDY]15:51
Skwer Kościuszki - InfoBox15:53
Plac Kaszubski - Świętojańska15:55
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:58
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:01
Janka Wiśniewskiego16:02
Energetyków16:05
Obłuże Centrum16:08
Kuśnierska16:10
Podgórska16:11
Żeliwna16:13
Żelazna16:14
Pogórze Dolne16:15
Kurs nr 16 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne16:38
Żelazna16:39
Żeliwna16:40
Podgórska16:42
Kuśnierska16:43
Obłuże Centrum16:44
Energetyków16:47
Janka Wiśniewskiego16:49
Węzeł Ofiar Grudnia '7016:50
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala16:54
Plac Kaszubski16:56
Plac Kaszubski - Świętojańska16:58
Skwer Kościuszki - InfoBox17:00
Wybickiego [GDY]17:02
Żwirki i Wigury [GDY]17:03
Traugutta [GDY]17:04
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:06
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:08
Kurs nr 17 do Pogórze Dolne Złota
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:41
Urząd Miasta - Świętojańska17:45
Traugutta [GDY]17:46
Żwirki i Wigury [GDY]17:47
Skwer Kościuszki - InfoBox17:49
Plac Kaszubski - Świętojańska17:50
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:53
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:56
Janka Wiśniewskiego17:57
Energetyków17:59
Obłuże Centrum18:02
Kuśnierska18:04
Podgórska18:05
Żeliwna18:07
Żelazna18:08
Pogórze Dolne18:09
Kadmowa18:11
Pogórze Dolne Złota18:12
Kurs nr 18 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Pogórze Dolne Złota18:21
Kadmowa18:22
Pogórze Dolne18:24
Żelazna18:25
Żeliwna18:26
Podgórska18:28
Kuśnierska18:29
Obłuże Centrum18:30
Energetyków18:32
Janka Wiśniewskiego18:34
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:39
Plac Kaszubski18:41
Plac Kaszubski - Świętojańska18:42
Skwer Kościuszki - InfoBox18:44
Wybickiego [GDY]18:45
Żwirki i Wigury [GDY]18:46
Traugutta [GDY]18:47
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:51
Kurs nr 19 do Pogórze Dolne
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:15
Urząd Miasta - Świętojańska19:19
Traugutta [GDY]19:20
Żwirki i Wigury [GDY]19:21
Skwer Kościuszki - InfoBox19:23
Plac Kaszubski - Świętojańska19:24
Plac Kaszubski - Jana z Kolna19:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala19:27
Węzeł Ofiar Grudnia '7019:30
Janka Wiśniewskiego19:31
Energetyków19:33
Obłuże Centrum19:36
Kuśnierska19:38
Podgórska19:39
Żeliwna19:41
Żelazna19:42
Pogórze Dolne19:43
Kurs nr 20 jako 710 do Grabówek SKM
Pogórze Dolne20:11
Żelazna20:12
Żeliwna20:13
Podgórska20:14
Kuśnierska20:15
Obłuże Centrum20:16
Hutnicza - Estakada20:19
Morska - Estakada20:21
Grabówek SKM20:23
Grabówek SKM20:24